Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
MNG Turizm » Bolu İslami Oteller

Bolu İslami Oteller

Bolu İslami Oteller Fiyatları 19.06.2024 - 20.06.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 2 otel listelenmiştir.
Bolu İslami Oteller (2)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
İndirimli Otel Kampanyaları
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Bolu İslami Oteller indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Bolu İslami Oteller belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Bolu İslami Oteller 

Bolu İslami oteller, İslam inancına sahip ve İslam’ın kaidelerine uymaya özen gösteren kişiler için muazzam bir tatil vaat ediyor. Köroğlu efsanesi ile bilinen Bolu, özellikle doğayla iç içe bir tatil yapmak isteyenler için birebir. Gölleri, bitki örtüsü ve tabiat parklarıyla tüm negatif enerjinizi alıp götürecek olan Bolu, otel kalitesi noktasında da son derece geniş imkanlara sahip. Dünya standartlarında hizmet veren Bolu İslami otellerinde tatilcilerin tüm ihtiyaçları gözetiliyor. Bolu’nun eşsiz gölleri konumlandırılan oteller, bir yandan görsel şölen sunarken bir yandan da konforu ayağınıza getiriyor. İslami ölçütler dikkate alınarak inşa edilen otellerde, erkek ve kadınlar için farklı havuzlar bulunuyor. Ayrıca otellerde çalışan animatörler sayesinde yetişkinlerin olduğu kadar çocuklarında keyifli bir tatil geçirmesi sağlanıyor.

Bolu İslami Otel Fırsatları 

Tüm yılın yorgunluğunu alıp götürecek olan Bolu İslami otellerinde sezona göre uygun fiyatlarla tatil yapmak mümkün. Bu noktada İslami oteller erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak yeterli. Böylelikle sezona oranla ciddi bir indirimli şekilde tatilinizi yapabilirsiniz. Bolu İslami otellerin mutfakları da tamamen İslam ölçütlerine uygun şekilde yemekler hazırlıyor. Ayrıca yöresel lezzetleri de tadabileceğiniz mutfaklarda, dünya mutfağından da pek çok yemek bulunuyor. Otelde geçirmediğiniz zamanlarda ise bölgenin eşsiz doğasıyla vakit baş başa kalabilir, Bolu’nun tarihi mekanlarını ziyaret edebilir ya da yöresel ürün alışverişi yapabilirsiniz. Doğayla iç içe tatil yapmak ve yılın tüm stresinden uzaklaşmak istiyorsanız, Bolu İslami otellerinin sunduğu erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Bolu İslami Otelleri

  • Sarot Termal Park Resort & Spa 
  • Narven Termal Kasaba
  • Abant Palace Otel
  • Bolu Kolu Hotels Spa & Convention 
  • Büyük Abant Oteli 
Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku