Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ülke, Şehir, Bölge yada Otel Adı
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Uygula
Kestel Otelleri (5)
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Önerilen Oteller
Bölgeler
Otel Temaları
Otel Zincirleri
Tesis Özellikleri
Uygula

Kestel Otelleri

Kestel Otel Fiyatları 24.05.2024 - 25.05.2024 1 Oda, 2 Yetişkin araması için 5 otel listelenmiştir.
Fiyatlar ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

MNG Turizm web sitesinde yer alan otellerin fiyatları, otel tarafından sezonluk ve tarih aralıklarına göre belirlenmektedir. Kestel Otelleri indirimleri, otelin belirlediği fiyatlar üzerinden yapılmaktadır. Oteller tarafından belirlenen bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar artabilir veya düşebilir.

Bazı oteller fiyatlar için, anlık olarak güncelleme yapmaktadır. İndirimler, anlık olarak belirlenen bu fiyatlar üzerinden yapılır. Kestel Otelleri belirlediği bu fiyatlar, ilgili dönemde geçerli olan şartlara (mücbir sebepler, doluluk oranı, vb.) göre farklılık gösterebilir, fiyatlar düşebilir veya artabilir.

Söz konusu indirim ve fiyat detayları, ilgili tesisin internet sitemizde yer alan tesis sayfası üzerinden, oda fiyatlarının gösterildiği alanda görüntülenmektedir.
MNG ÖneriyorFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)Yüksek İndirim Oranı
Uygula
Sırala
Filtrele

Antalya Kestel Otelleri 

Akdeniz ikliminin tüm güzellikleri bünyesinde barındıran Antalya sıcak iklimi, yeşillik dolu doğası ve mavinin her tonunu bünyesinde barındıran denizi ve plajları ile herkesin dikkatini çekmektedir. Gezilecek ve görülecek tonlarca yer listesini bünyesinde barındıran Antalya’da Kestel Otellerine giderek kusursuzluğu en üst seviyelere taşıyacak tatil imkanı yaratmanız mümkündür. Antalya Kestel Otelleri en güzel ve turistlik yerlerini gezip görebileceğiniz gibi plajlarında denizin sesi ile huzura kavuşabilirsiniz. Antalya’da bulunan tarihi eserlerden, parklara kadar her alanda geçmişin gün yüzüne çıkışına şahitlik edebilirsiniz. Bununla birlikte Akdeniz’in en güzel plajlarına ev sahipliği yapmakta olan Antalya’da doğanın ve denizin kusursuzluğu ile mükemmel bir tatil deneyimi sizleri bekliyor. 

Antalya Kestel Otelleri Çevresinde Gezilebilecek Yerler 

Antalya Kestel Otellerinde bir rezervasyonunuz var ve nereye gideceğinize dair aklınıza fikirler gelmemektedir. Çevreyi iyi şekilde araştırdığınız takdirde Antalya’nın doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmeniz an meselesidir. Gününüze ilk olarak Düden Şelalesi’ne doğru bir yolculuk yapmakla başlayabilirsiniz. Yaklaşık kırk metreden aşağıya doğru süzülüp giden şelalenin sesi ile huzur bulurken çevresindeki yeşillikler ile doğanın huzurunda kendinizi sakinleştirebilirsiniz. Günün tüm stres ve sinirini yalnızca birkaç saatte atabileceğiniz Düden Şelalesi’ni görmeden Antalya’dan ayrılmanız mümkün değildir. 

Doğal güzelliklerin yanı sıra tarihi eserlere karşı büyük merakınız bulunuyorsa Hadrian Kapısı’nı ziyaret edebilirsiniz. Üç Kapılar olarak bilinen Hadrian Kapısı Antalya’nın en yaşlı tarihi eserlerinden birisidir. Kapının üzerinde bulunan kabartmalar ve oyma süslemeler ile yüzyıllar öncesine giderek tarihin sularında yüzebilirsiniz. 

Antalya denizin güzellikleri ile bilinen büyük bir şehirken deniz üzerinde bulunan güzellikleri de görmeden ayrılmanızın olanağı yoktur. Yat Limanı ismi ile bilinen limana giderek birbirinden farklı modelde, renkte ve şekildeki yarları görebilir, dilerseniz bütçenize uygun bir anlaşma yaparak yatlarda geziye çıkabilir aynı zamanda büyük deniz manzaralı restoranlarda rakı balık keyfi yaparak tatilinizi taçlandırabilirsiniz. 

Denizin üzerindeki güzellikler kadar denizin derinlerinde saklanın güzellikler de Antalya’nın gözdeleri içerisinde yer almaktadır. Aquarium & Fear Trophy ismindeki eğlence merkezine giderek içerisindeki kırk adet büyük akvaryumlar içerisindeki hayvanlarla vakit geçirebilirsiniz. Dünya üzerinde bulunan en zehirli ve en ilginç egzotik canlı türleri ile tanışırken canlılar hakkındaki bilgiler edinerek mükemmel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Eğlence merkezi içerisinde yer alan mağaralar, çöller ve diğer yaşam alanlarının gerçekçiliği ile büyülenmeniz an meselesidir. 

Antalya Kestel Otelleri Fiyatları 

Antalya Kestel Otelleri birbirinden farklı bütçeye göre insanlara uygunluk sağlamaktadır. Bütçeniz için en uygun seçenekleri değerlendirerek Antalya Kestel Otellerine rezervasyon yaptırabilir ya da erken rezervasyon seçeneklerinde sizin için en uygun olan ile tatilinize hazırlık yapmaya başlayabilirsiniz. Bunlar dışında Antalya Kestel Otellerinin sunduğu turları da değerlendirerek farklı yüzdelik dilimlerinde indirimlere ulaşabilirsiniz. 

En Uygun Antalya Kestel Otelleri

En uygun Antalya Kestel Otelleri fırsatları ve kampanyalarını takip etmek her zaman avantaj sağlamaktadır. Tüm fırsatlardan, kampanyalardan, indirimlerden ve diğer avantajlardan haberdar olmak için e-posta adresiniz ile e-bültenimize kayıt olmanız gerekmektedir. Kaydınız ardından size yılın her anında sunulan fırsatlardan haberdar olmanız mümkündür. Aynı zamanda yılın en yüksek indirimlerinin bulunduğu dönemlerdeki indirim yüzdelerinden de haberdar olabilirsiniz. Bunlar dışında erken rezervasyon avantajlarından da en hızlı şekilde ulaşmanız mümkündür. 

Ödeme Seçenekleri 

Antalya Kestel Otellerinde bir rezervasyon oluşturmak için online ödeme sistemimizi kullanabilmeniz mümkündür. Dilerseniz kredi kartları seçenekleri ile ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz dilerseniz de farklı ödeme yöntemlerinden haberdar olmak için çağrı merkezimize günün her saatinde ulaşmanız mümkündü

Daha Fazla Oku
Daha Fazla Oku