Dikkat!

75

Zena Resort Hotel

Türkiye / Antalya / Kemer
Haritada Gör
Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
Sadece Otel
Otel + Uçak
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
 • Otel Bilgileri
 • Taksit Seçenekleri
Zena Resort, mükemmel bir tatil geçirmek, güler yüzlü bir hizmet almak, unutulmaz anılara sahip olmak istiyorsanız, seçeneğiniz tesisler arasındadır. Uygunluğu, kalitesi ve sahip olduğu ortamı ile ideal seçenekleriniz arasında olan Zena Resort'de yılın bütün yorgunluğundan kurtulup yeni bir başlangıcın ilk adımlarını atarken aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile bölgeye gelen turistlerin en çok tercih ettiği otellerin başında gelir. Kalitenin ön planda olduğu bir tatili doya doya yaşamak için, ailenizle, sevdiklerinizle ya da iş çevrenizle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir. Akıllarda kalıcı bir tatil deneyimi için tercih etmeniz gereken yerlerden biri olan Zena Resort, yıllardan beri hizmet veren tecrübeli çalışanlarının güler yüzlü hizmetiyle sizi memnun edecektir. Elit kalitedeki ortamı ve konforuyla tatil yapacaklara uygun bir ortam sunmaktadır. Coral tatilin önerilenler listesinde olan bir oteldir. Otel aile dostu otellerdendir. Bunun yanı sıra otel,erken rezervasyon fırsatına da sahiptir.

Zena Resort Hotel Konum

Konum olarak da son derece uygun bir yerleşime sahip olan Zena Resort, en yakın havalimanı olan Antalya Havalimanına 55km mesafede konumlanmıştır. Tesise erişim son derece kolaydır. En yakın şehir merkezi Kemer'e 7 km uzaklıktadır. Otobüs durağı/Metroya olan mesafe 50m'dir. En yakın ATM'Ye olan mesafe 50 metredir.
Tesis Özellikleri
Zena Resort, 2003 yılında hizmete geçmiştir. Tesis 17.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Cora Tatil tarafından önerilen oteller listesinde bulunan tesis aynı zamanda erken rezervasyon imkanları ile de konuklarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Zena Resort, size, sevdiklerinize ve ailenize uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunmaktadır. Tesis 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir. Zena Resort'de minik konuklar da unutulmamıştır. Çocuklarımızın da tatilden maksimum keyif almaları amacıyla tasarlanmış birçok servis hizmet vermektedir. Otelin bünyesinde sigara içilen oda bulunmamaktadır. Tesiste 2 adet engelli ziyaretçiler için oda bulunmaktadır.
Oda Özellikleri
Zena Resortte bulunan odalar sizin maksimum düzeyde kaliteli bir tatil geçirmeniz için tasarlanmıştır. Odalar farklı konsept ve içerikleriyle ziyaretçilerinin seçeneğinize sunulmaktadır. 

Standart Room Land View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 150 Standart Room Land View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 30m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Haziran-Eylül arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Standart Room Land View tesisin ilk 3 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Standart Room Sea View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 44 Standart Room Sea View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 30m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Mayıs-Ağustos arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Standart Room Sea View tesisin ilk 3 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Family Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 8 Family Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 55m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Mayıs-Ağustos arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Family Room tesisin ilk 3 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.

Economy Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 10 Economy Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 22m2'dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, balkon, ekstra katlanabilir yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Economy Room tesisin ilk katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 
Yiyecek ve İçecek
Zena Resort'un yetenekli aşçıları tarafından hazırlanan lezzetler ile mükemmel tatil deneyiminizi eşsiz lezzetlerle taçlandırabilirsiniz. Tesis bünyesinde sunulan yemek hizmetleri her şey dahil konseptinde 10.00-00.00 saatleri arasında geçerlidir. Bu öğünler dışında farklı lezzetler arıyorsanız İtalyan mutfağı, Deniz mutfağı gibi konseptler içeren A La Carte restoranları deneyebilirsiniz. 

• Kahvaltı Papaya Restaurant 07:00 - 10:00 Açık Büfe Ücretsiz 
• Öğle Yemeği Papaya Restaurant 12:30 - 14:00 Açık Büfe Ücretsiz 
• Atıştırmalık Hizmeti Snack Bar 12:30 - 16:00 Belirli Menü Ücretsiz 
• Çay Saati Snack Bar 16:00 - 17:00 Belirli Menü Ücretsiz 
• Akşam Yemeği Papaya Restaurant 19:00 - 21:00 Açık Büfe Ücretsiz 
• Gece Yemeği Papaya Restaurant 23:00 - 00:00 Belirli Menü Ücretsiz 
• Atıştırmalık Hizmeti Beach Snack 12:00 - 16:00 Açık Büfe Ücretsiz 
• Atıştırmalık Hizmeti Patisserie Lounge 11:00 - 18:00 Açık Büfe Ücretsiz 
• Atıştırmalık Hizmeti Picnic 12:30 - 14:30 Açık Büfe Ücretsiz 
• Çay Saati Patisserie Lounge 11:00 - 18:00 Açık Büfe Ücretsiz
• Akşam Yemeği Main Restaurant 19:00 - 22:00 Açık Büfe Ücretsiz 
• Gece Yemeği Main Restaurant 00:00 - 03:00 Açık Büfe Ücretsiz
Çocuk Konsepti
Zena Resortte minik konuklar unutulmamış, miniklere özel olarak dizayn edilmiş konsept oluşmuştur. Bu konseptler; Mini club, çocuk havuzu, su parkı, çocuk animasyonu, oyun alanı, restoranda çocuk büfesi ve menüsü, restoranda çocuk bölümü, restoranda bebek sandalyesi ve bebek yatağıdır. Mini club'ta çocuklarınız sayısız eğlenceli aktiviteye katılıp güzel vakit geçirebilir. Çocuk havuzunda eğlenebilir, su parkında müthiş vakitler geçirebilir. Çocuklarınız eğlenceli vakit geçirirken siz de kendinize vakit ayırabilirsiniz.
Plaj ve Havuz
Zena Resort'da mükemmel ve unutulmaz bir tatil yaşamanız için her detay özenle düşünülmüştür. Tatilin olmazsa olmaz unsurlarının başında gelen havuzlarda konuklara eğlenceli vakitler geçirmeleri için son derece cazip fırsatlar sunmaktadır. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren bir açık bir kapalı havuz olmak üzere 2 adet yetişkin havuz bulunmaktadır. Açık havuz boyutu 320m2'dir. Kapalı havuzun boyutu ise 120 m2'dir. Açık havuz derinliği sırasıyla; 140cm, kapalı havuzun derinliği 140cm'dir. Açık yetişkin havuzu tatil süresince sabah saat 08:00 ile akşam saat 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kapalı havuz ise 08.00-20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Havuzların temizlik ve hijyeninin temini için temizlik günlük olarak deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren biri açık/kapalı biri kapalı olmak üzere 2 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Bunlardan Açık/kapalı havuz boyutları; 10m2'dir. Kapalı havuz 6m2'dir. Açık/kapalı havuz derinliği 45-50cm'dir. Kapalı havuzun derinliği de 45-50cm'dir. Açık/kapalı havuz 08.00-19.00 saatleri arasında kapalı havuz ise 09.00-20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Havuz keyfinin yanında zamanını eşsiz güzellikteki plajında geçirmek isteyen konuklar için hazırlanmış olan halk kısmında özel plajıyla hizmet vermektedir. Plajın 50 metrelik bir uzunluğu vardır. Otelden kısa bir sürede gelebileceğiniz bu kum ve çakıldan oluşan plajda güzel anılar biriktirebilirsiniz. Deniz dibi materyali çakıldır. Plaj ve deniz kullanımınız süresince iskele, güneş şemsiyesi, şezlong, havlular ve duş hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Ücretsiz Hizmetler
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Plaj Voleybolu
 • Hamam
 • Sauna
 • Aerobik
 • Spor Merkezi
 • Odada kasa
 • Sağlık servisi
Ücretli Hizmetler
 • Disko
 • Güzellik Merkezi
 • Çamaşır servisi
 • İş merkezi
 • İnternet kafe
 • Spa
 • Masaj
 • Bilardo
 • Sörf (Lisans gerekli)
 • Parasailing
 • Kano
 • Dalış kulübü
 • Deniz bisikleti
 • Kablosuz/İnternet: Tüm Alanlar
Sıkça Sorulan Sorular
Zena Resort Hotel Nerede?

Antalya’nın Kemer mevkiindedir.

Zena Resort Hotel Havalimanına ve şehir merkezine uzaklığı nedir?

Antalya Havalimanı'na 55 km Şehir merkezine 7 km.

Zena Resort Hotel Kaydıraklı havuz var mı? Aqua parkı var mı?

Tesiste 2 adet su kaydırağı bulunmaktadır.

Zena Resort Hotel Çocuk kulubü var mıdır?

Mini kulüp mevcuttur.

Zena Resort Hotel Denize mesafesi nedir?

Denize sıfır konumdadır.

Zena Resort Hotel sahili kum mu, çakıllı mı, derin mi?

Tesisin özel kum ve çakıl karışık plajı bulunuyor.

Zena Resort Hotel İletişim numarası nedir?

Bilgi ve rezervasyon için 444 2000 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Zena Resort Hotel konaklama konsepti nedir?

Yaz sezonunda her şey dahil olarak hizmet verir.

Zena Resort Hotel Ücretsiz aktiviteler nelerdir?

Masa Tenisi, dart, plaj voleybolu, hamam, sauna, aerobik, spor Merkezi, odada kasa, sağlık servisi.

Zena Resort Hotel çocuk konaklaması ücretsiz midir?

2 yetişkin yanında 1 çocuk 0-11,99 yaşına kadar ücretsiz konaklayabilir.

Taksit Seçenekleri
Organizasyonlar

E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.