Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Varşova Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Almanya - Polonya Turu Pegasus HY ile 7 Gece

Almanya - Polonya Turu Pegasus HY ile 7 Gece
İstanbul Çıkışlı 17.06.2024 Almanya Turları Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 8 Tur Tarihi
24.06.202415.07.202422.07.202419.08.202426.08.202416.09.202407.10.202414.10.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

VARŞOVA TURLARI 

Varşova, Polonya'da yer alan turistik bir şehirdir. Ayrıca Polonya'nın başkenti ve en büyük şehridir. Varşova, "küllerinden doğan şehir" olarak da bilinir. Huzur veren doğal görünümü, dağları, denizleri, yeşil alanları, etkileyici yapıları, sevimli mekanları ile kişilerin merak edebileceği, büyüsüne kapılarak etkisi altına kolayca girebileceği, her yaş seviyesinde kitlelerin gidip görmek isteyebileceği bir alandır. Yılda oldukça fazla turisti misafir eden Varşova'ya Almanya, Birleşik Krallık, ABD, Rusya, Ukrayna başta olmak üzere pek çok ülkeden kişi gitmektedir. Bu yılki dövizdeki dalgalanmalar sebebiyle seyahat edecek kişiler tatile ayıracakları para miktarı konusunda endişe duyabilir. Fakat Varşova seyahatin uygun olduğu yerlerden biridir endişe etmenize gerek yok diyebiliriz. Ayrıa MNG turizm olarak bizler siz değerli ziyaretçilerimiz için her bütçeye uyacak paketleri sizler için bir araya getirdik ve sitemizdeki Varşova turları başlığıyla sizlerin beğenisine sunduk. Hemen şimdi sitemizi incelemeye başlayarak bütçenize ve hayallerinize uyan Varşova tatiline kolayca erişebilirsiniz.  

VARŞOVA TURLARI İLE NERELER GEZİLİR?  

Polonya' ya seyahat etmeye dair bir plan yapılacaksa eğer şüphesiz ki başkent olan Varşova ilk olarak akla gelir. Peki Varşova turları ile nereye gidebilirsiniz? Öncelikle doğal güzelliklerden olan Lazienki Parkı, Vistül Nehri kesinlikle görülmesi gereken yerlerdendir. Stare Miasto adı verilen Polonya kültürünü sizlere hissettirecek eski yapıların bulunduğu alan, Paraga bölgesi, Kraliyet Şatosu, Wilanow Sarayı, Barbican, St. John Katedrali başta olmak üzere gezilecek yerlerdendir. Varşova 'ya gitmek için en uygun zamanı merak ediyorsanız eger doğru zaman ilkbaharın sonu ve sonbaharın başlangıcı arasındaki süreçtir. Bu süre boyunca Varşova 'da hava genel olarak ılık veya sıcaktır. Zaten Varşova' da kültürel aktiviteler, geziler, festivaller, eğlenceler de bu süreç de yapılır. Karlı havaları seviyorsanız da kışın Varşova' nın güzellikleri beyazlar altında yine sizi cezbedecektir. Bu şehir, gezi, eğlence, doğal güzellik konusunda olduğu gibi yemek konusunda da size sınırsız seçenekler sunacaktır. Kartofle ile Kotlet Schabowy, bigos, zapienka gibi yiyecekleri mutlaka denemelisiniz. Peki ama nerede? Azia Restaurant, Reforma Urgan, Komu Komu gibi mekanlarda rahatlıkla dilediğiniz yiyeceği tadabilir, seyahatinize yeni lezzetlerle devam edebilirsiniz.  

VARŞOVA TURLARI FİYATLARI 

Varşova turları fiyatlarını sizler için paketler halinde bütçenize uygun olarak sınıflandırdık. Fakat sizin özel ihtiyaçlarınız ve ulaşım masrafları da dahil olduğunda fiyat sabit tutulamayacağından bu bütçe paketlerine sitemizden bakabilirsiniz. 

UYGUN FİYATLI VARŞOVA TURLARI  

MNG turizm olarak sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. Her zaman hayali kurulan bu yurt dışı seyahatlerinde Varşova için uygun fiyatları görmek erken rezervasyon ve indirim fırsatlarından yararlanmak için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

ÖDEME SEÇENEKLERİ 

MNG turizm olarak bizler için en değerli şey sizlerin memnun etmek. Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizi ister peşin ister taksitle ödeyebilirsiniz.  

Daha Fazla Oku