Dikkat!

1

Trendy Lara Hotel

Türkiye / Antalya / Aksu-Lara
Haritada Gör
Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
Sadece Otel
Otel + Uçak
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
 • Otel Bilgileri
 • Fiyat Listesi
 • Taksit Seçenekleri
TELEFON İLE ARAYIN 500TL'YE VARAN İNDİRİM FIRSATINI YAKALAYIN!
Trendy Lara Hotel, mükemmel bir tatil geçirmek, güler yüzlü bir hizmet almak, unutulmaz anılara sahip olmak istiyorsanız, seçeneğiniz tesisler arasındadır. Uygunluğu, kalitesi ve sahip olduğu ortamı ile ideal seçenekleriniz arasında olan Trendy Lara Hotel'de yılın bütün yorgunluğundan kurtulup yeni bir başlangıcın ilk adımlarını atarken aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile bölgeye gelen turistlerin en çok tercih ettiği otellerin başında gelir. Kalitenin ön planda olduğu bir tatili doya doya yaşamak için, ailenizle, sevdiklerinizle ya da iş çevrenizle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir. Akıllarda kalıcı bir tatil deneyimi için tercih etmeniz gereken yerlerden biri olan Trendy Lara Hotel, yıllardan beri hizmet veren tecrübeli çalışanlarının güler yüzlü hizmetiyle sizi memnun edecektir. Elit kalitedeki ortamı ve konforuyla tatil yapacaklara uygun bir ortam sunmaktadır. Coral tatilin önerilenler listesinde olan Trendy Lara Hotel'de aynı zamanda, mavi bayrak etiketine sahiptir.

Trendy Lara Hotel Konum

Konum olarak da son derece uygun bir yerleşime sahip olan Trendy Lara Hotel, en yakın havalimanı olan Antalya Havalimanına 15km mesafede konumlanmıştır. Tesise erişim son derece kolaydır. En yakın şehir merkezi olan Antalya'ya 25km mesafede bulunan tesis, Kundu merkezine 5km mesafededir. Tesise en yakın otobüs/metro durağı sadece 50m yakınlıktadır. 1km mesafede ulaşabileceğiniz ATM cihazları da bulunmaktadır. Otelin plaja olan mesafesi ise 450m'dir.
Tesis Özellikleri
Trendy Lara Hotel, 2016 yılında hizmete geçmiştir. Tesis 70.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Cora Tatil tarafından önerilen oteller listesinde bulunan tesis aynı zamanda erken rezervasyon imkanları ile de konuklarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Otel ara tatil için de iyi bir seçenektir. Balayı çiftleri için cazip bir seçenek olan otel, aileniz ile geçireceğiniz tatiller içinde son derece cazip imkanlara sahiptir. Trendy Lara Hotel, size, sevdiklerinize ve ailenize uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunmaktadır. Tesis 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir. Trendy Lara Hotel'de minik konuklar da unutulmamıştır. Çocuklarımızın da tatilden maksimum keyif almaları amacıyla tasarlanmış birçok servis hizmet vermektedir. Otelin bünyesinde sigara içilen oda bulunmamaktadır. Engelli misafirlerimizin ihtiyaçlarını göz önünde alınarak hazırlanmış 7 adet engelli odası ile engelli konuklar içinde mükemmel bir tercihtir.
Oda Özellikleri
Trendy Lara Hotel'de bulunan otel odaları farklı konseptlerde sizin en iyi hizmeti almanız için tasarlanmıştır.

Standart Room Land View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 305 adet Standart Room Land View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 36m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Azerice Fransızca, İtalyanca, Romence, Serbo-Croatian) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon, ekstra sofa yatak ve (Ocak-Aralık arası) klima standart olarak bulunmaktadır. Standart Room Land View’lar tesisin ilk 7 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Standart Room Side Sea View; Trendy Lara Hotel'de 100 adet Standart Room Side Sea View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 36m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Azerice Fransızca, İtalyanca Romence, Serbo-Croatian) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve (Ocak-Aralık arası) klima standart olarak bulunmaktadır. Standart Room Side Sea View tesisin ilk 7 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Standart Room Sea View; Trendy Lara Hotel'de 127 adet Standart Room Sea View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 36m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Azerice, Fransızca, İtalyanca Romence, Farsça) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve (Ocak-Aralık arası) klima standart olarak bulunmaktadır. Standart Room Sea Viewler tesisin ilk 7 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Handıcapped Room-Standart Room Land View; Trendy Lara Hotel'de 7 adet Handıcapped Room-Standart Room Land View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 36m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Azerice, Hollandaca, Romence, İtalyanca, Fransızca, Serbo-Croatian) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon ve (Ocak-Aralık arası) klima standart olarak bulunmaktadır. Handıcapped Room-Standart Room Land View’lar tesisin ilk 7 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Family Room Land View; Trendy Lara Hotel'de 41 adet Family Room Land View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 55m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Fransızca, Azerice, Portekizce Romence Serbo-Croatian) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve (Ocak-Aralık arası) klima standart olarak bulunmaktadır. Family Room Land View’lar tesisin ilk 7 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Family Room Sea View; Trendy Lara Hotel'de 36 adet Family Room Sea View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 55m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Fransızca, Azerice, Portekizce, Romence, İtalyanca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, duş, balkon telefon ve (Ocak-Aralık arası) klima standart olarak bulunmaktadır. Family Room Sea View’ler tesisin ilk 7 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Garden Suite; Trendy Lara Hotel'de 13 adet Garden Suite hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 55m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Hollandaca, Fransızca, Azerice, Portekizce, Romence, Serbo-Croatian) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, duş, teras, telefon ve (Ocak-Aralık arası) klima standart olarak bulunmaktadır. Garden Suite’lar tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Dublex Family Room; Trendy Lara Hotel'de 22 adet Family Room Sea View hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 50m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Romence, Serbo-Croatian) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve (Ocak-Aralık arası) klima standart olarak bulunmaktadır. Family Room Sea View’ler tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odalarda bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Villa; Trendy Lara Hotel'de 10 adet Villa hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 120m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, Hollandaca, Fransızca, Azerice, Portekizce, Romence, İtalyanca, Serbo-Crotaian) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; İki yatak odası, Sofa ekstra yatak, mini mutfak, duş, balkon veya teras telefon ve (Ocak-Aralık arası) klima standart olarak bulunmaktadır. Villalar tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odada bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Garden Family Suıte; Trendy Lara Hotel'de 13 adet Garden Family Suıte hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 65m2 ve zeminler laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Arapça, Azerice, Hollandaca, Fransızca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, duş, balkon, telefon ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Garden Family Suite tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.
Yiyecek ve İçecek
Trendy Lara Hotel'un yetenekli aşçıları tarafından hazırlanan lezzetler ile mükemmel tatil deneyiminizi eşsiz lezzetlerle taçlandırabilirsiniz. Tesis bünyesinde sunulan yemek hizmetleri ultra her şey dahil konseptinde 24 saat geçerlidir. Normal öğünler dışında farklı lezzetler arayanlar için tesiste A La Carte restoranlar mevcuttur. Bu restoranlar; Fransız, İtalyan, Çin, Hint, Tayland, Meksika, Japon, İspanyol, Yunan, Lübnan, Osmanlı Sarayı, Tunus, Mısır, Brezilya, Çerkez, Azeri, Akdeniz, Deniz Ürünleri konseptinde hizmet vermektedir.

Kahvaltı Main Restaurant 07:00 - 10:00 Açık Büfe Ücretsiz
Geç Kahvaltı Bistro Dom 10:00 - 11:00 Açık Büfe Ücretsiz
Öğle Yemeği Main Restaurant 12:30 - 14:30 Açık Büfe Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti Bistro Dom 11:00 - 12:30 Alakart Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti Bistro Dom 14:30 - 18:30 Alakart Ücretsiz
Çay Saati Eclair Patisserie 16:00 - 23:30 Alakart Ücretsiz
Akşam Yemeği Main Restaurant 18:30 - 21:30 Açık Büfe Ücretsiz
Gece Yemeği Bistro Dom 22:00 - 02:00 Açık Büfe Ücretsiz
Gece Yemeği Bistro Dom 02:00 - 07:00 Açık Büfe Ücretsiz
Çocuk Konsepti
Trendy Lara Hotel'de minik misafirler unutulmamış ve özel konseptler hazırlanmıştır. Bunlar; Mini club, çocuk havuzu, çocuk animasyonu, oyun alanı, restoranda çocuk büfesi ve menüsü, restoranda çocuk bölümü, restoranda bebek sandalyesi, bebek yatağı, su parkı, bebek arabası, bebek bakıcısı ve lazımlıktır. Plaj ve Havuz Trendy Lara Hotel'da mükemmel ve unutulmaz bir tatil yaşamanız için her detay özenle düşünülmüştür. Tatilin olmazsa olmaz unsurlarının başında gelen havuzlarda konuklara eğlenceli vakitler geçirmeleri için son derece cazip fırsatlar sunmaktadır. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 5 adet Açık 1 adet kapalı yetişkin havuzu bulunmaktadır. Açık havuzların Boyutları 1940, 181, 434, 583 ve 756 m2'dir. Açık havuzlardan 181m2 olanı ısıtmalıdır. Kapalı havuzun boyutu ise 338m2 dir. Yetişkin havuzları tatil süresince sabah saat 08:00 ile akşam saat 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Havuzların temizlik ve hijyeninin temini için temizlik günlük olarak deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren biri kapalı biri açık olmak üzere 2 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Açık olan 582 kapalı olan ise 12m2'dir. Havuz derinlikleri 30 cm'dirHavuzlar çocukların güvenliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Çocuk havuzları her gün sabah saat 08:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Havuz keyfinin yanında zamanını eşsiz güzellikteki plajında geçirmek isteyen konuklar için özel olarak hazırlanmış olan plajıyla hizmet vermektedir. 200 metrelik uzunluğu ile bölgenin büyük plajlarındandır. Otelden kısa bir sürede gelebileceğiniz bu kumdan oluşan plajda güzel anılar biriktirebilirsiniz. Plaj ve deniz kullanımınız süresince güneş şemsiyesi, şezlong, havlular, plaja servis, yiyecek içecek ve duş hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Plaj ve Havuz
Trendy Lara Hotel'da mükemmel ve unutulmaz bir tatil yaşamanız için her detay özenle düşünülmüştür. Tatilin olmazsa olmaz unsurlarının başında gelen havuzlarda konuklara eğlenceli vakitler geçirmeleri için son derece cazip fırsatlar sunmaktadır. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 5 adet Açık 1 adet kapalı yetişkin havuzu bulunmaktadır.Açık havuzların Boyutları 1940,181,434,583 ve 756 m2'dir.Açık havuzlardan 181m2 olanı ısıtmalıdır.Kapalı havuzun boyutu ise 338m2 dir.Yetişkin havuzları tatil süresince sabah saat 08:00 ile akşam saat 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Havuzların temizlik ve hijyeninin temini için temizlik günlük olarak deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir.
Tesis bünyesinde faaliyet gösteren biri kapalı biri açık olmak üzere 2 adet çocuk havuzu bulunmaktadır.Açık olan 582 kapalı olan ise 12m2'dir.Havuz derinlikleri 30 cm'dirHavuzlar çocukların güvenliğine uygun olarak tasarlanmıştır.Çocuk havuzları her gün sabah saat 08:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Havuz keyfinin yanında zamanını  eşsiz güzellikteki plajında geçirmek isteyen konuklar için özel olarak hazırlanmış olan plajıyla hizmet vermektedir. 200 metrelik uzunluğu ile bölgenin büyük plajlarındandır. otelden kısa bir sürede gelebileceğiniz  bu kumdan oluşan plajda güzel anılar biriktirebilirsiniz.Plaj ve deniz kullanımınız süresince güneş şemsiyesi,şezlong,havlular,plaja servis,yiyecek içecek  ve duş hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Ücretsiz Hizmetler
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Basketbol
Ücretli Hizmetler
 • Tenis kortu: Işıklandırma
 • Güzellik Merkezi
 • Çamaşır servisi
 • Masaj
 • Bebek arabası
 • Bebek bakıcısı
 • Bilardo
 • Bowling
Sıkça Sorulan Sorular
Trendy Lara Hotel Nerede?

Antalya‘nın Lara - Kundu mevkiindedir.

Trendy Lara Hotel Havalimanına ve şehir merkezine uzaklığı nedir?

Antalya havalimanına 15 km, Antalya merkeze 25 km mesafesi vardır.

Trendy Lara Hotel havuz var mı? Aqua parkı var mı?

4 adet açık ve 6 adet de su kaydırağı vardır.

Trendy Lara Hotel Çocuk kulubü var mıdır?

Oyun bahçesiyle birlikte mini club vardır.

Trendy Lara Hotel Denize mesafesi nedir?

Mavi bayraklı kum plajı olup, denize 400-500 metre uzaklıktadır. 200 metre sahil uzunluğu vardır.

Trendy Lara Hotel sahili kum mu, çakıllı mı, derin mi?

Özel kum plajı olup, kademeli olarak derinleşir.

Trendy Lara Hotel İletişim numarası nedir?

Bilgi ve rezervasyon için 444 2000 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Trendy Lara Hotel konaklama konsepti nedir?

Yaz sezonunda Ultra Her şey Dahil olarak hizmet verir.

Trendy Lara Hotel Ücretsiz aktiviteler nelerdir?

Ücretsiz olarak animasyon, basketbol, futbol, jakuzi, bilardo, disco, hamam, kano, tenis, mini golf, dart, fitness, sauna ve voleybol gibi aktivitelerden misafirler yararlanabilirler.

Trendy Lara Hotel otelde çocuk konaklaması ücretsiz midir?

2 yetişkin yanında 1.çocuk 0-12,99 yaşına kadar 2.çocuk 0-2,99 ücretsiz konaklayabilir.

Trendy Lara Hotel Balayı konsepti nedir?

Giriş günü meyve sepeti ve şarap ikramı, oda süslemesi, müsaitlik doğrultusunda oda upgrade , otel konseptine özel VIP set ve bir güne özel odaya kahvaltı imkanı vardır.

Taksit Seçenekleri
Organizasyonlar

E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
12 Aya Varan Taksit Avantajı
Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.