Dikkat!

141

Sueno Hotels Deluxe Belek

Türkiye / Antalya / Belek
Haritada Gör
Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
Sadece Otel
Otel + Uçak
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
 • Otel Bilgileri
 • Taksit Seçenekleri
Sueno Hotel Deluxe Bellek, mükemmel bir tatil geçirmek, güler yüzlü bir hizmet almak, unutulmaz anılara sahip olmak istiyorsanız, seçeneğiniz tesisler arasındadır. Uygunluğu, kalitesi ve sahip olduğu ortamı ile ideal seçenekleriniz arasında olan Sueno Hotel Deluxe Bellek'de yılın bütün yorgunluğundan kurtulup yeni bir başlangıcın ilk adımlarını atarken aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile bölgeye gelen turistlerin en çok tercih ettiği otellerin başında gelir. Kalitenin ön planda olduğu bir tatili doya doya yaşamak için, ailenizle, sevdiklerinizle ya da iş çevrenizle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir. Akıllarda kalıcı bir tatil deneyimi için tercih etmeniz gereken yerlerden biri olan Sueno Hotel Deluxe Bellek, yıllardan beri hizmet veren tecrübeli çalışanlarının güler yüzlü hizmetiyle sizi memnun edecektir. Elit kalitedeki ortamı ve konforuyla tatil yapacaklara uygun bir ortam sunmaktadır. Coral tatilin önerilenler listesinde olan Sueno Hotel Deluxe Bellek; Spa, Balayı, Aile Deluxe, Erken rezervasyon, Aquaparklı oteller, Ara tatil otelleri, ISO9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, Mavi bayrak, HACCP özellik ve konseptine sahiptir.

Sueno Hotels Deluxe Belek Konum

Konum olarak da son derece uygun bir yerleşime sahip olan Sueno Hotel Deluxe Bellek, en yakın havalimanı olan Antalya Havalimanına 30km mesafede konumlanmıştır. Tesise erişim son derece kolaydır. En yakın şehir merkezi olan Belek'e 5km mesafede bulunan tesis, Kadriye merkezine 3km mesafededir. 3km mesafede ulaşabileceğiniz ATM cihazları da bulunmaktadır. Plaja olan mesafe 200m'dir Tesis Özellikleri Sueno Hotel Deluxe Bellek, 2015 yılında hizmete geçmiştir. Tesis 125.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Cora Tatil tarafından önerilen oteller listesinde bulunan tesis aynı zamanda erken rezervasyon imkanları ile de konuklarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Sueno Hotel Deluxe Bellek, size, sevdiklerinize ve ailenize uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunmaktadır. Tesis 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir. Sueno Hotel Deluxe Bellek'de minik konuklar da unutulmamıştır. Çocuklarımızın da tatilden maksimum keyif almaları amacıyla tasarlanmış birçok servis hizmet vermektedir. Otelin bünyesinde sigara içilen oda bulunmamaktadır. Otelde engelli ziyaretçiler için 5 adet oda bulunmaktadır.
Tesis Özellikleri
Sueno Hotel Deluxe Bellek, 2015 yılında hizmete geçmiştir.Tesis 125.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Cora Tatil tarafından önerilen oteller listesinde bulunan tesis aynı zamanda erken rezervasyon imkanları ile de konuklarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Sueno Hotel Deluxe Bellek,size,sevdiklerinize ve ailenize uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunmaktadır.Tesis 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir.Sueno Hotel Deluxe Bellek'de minik konuklar da unutulmamıştır. Çocuklarımızın da tatilden maksimum keyif almaları amacıyla tasarlanmış birçok servis hizmet vermektedir.Otelin bünyesinde sigara içilen oda bulunmamaktadır.Otelde engelli ziyaretçiler için 5 adet oda bulunmaktadır.
Oda Özellikleri
Sueno Hotels Deluxe'de bulunan odalar farklı konsept ve özelliklerle tasarlanmıştır. Odalar ferahlığı ve kaliteli ortamıyla size müthiş bir konfor sağlayacaktır.

Deluxe Room Land Golf View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 50 adet Deluxe Room Land Golf View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 45m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Balkon, duş, telefon, ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arasında 00.01-23.59 saatleri arasında) klima standart olarak bulunmaktadır. Deluxe Room Land Golf Viewler tesisin ilk 7 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak periyodik olarak titizlikle yapılır. Çay kahve servisi yapılmaktadır. 

Deluxe Room Sea View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 185 adet Deluxe Room Sea View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 45m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Balkon, duş, telefon, ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arasında 00.01-23.59 saatleri arasında) klima standart olarak bulunmaktadır. Deluxe Room Sea Viewler tesisin ilk 7 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak periyodik olarak titizlikle yapılır. Çay kahve servisi yapılmaktadır. 

Infinity Room Sea View Swim Up; Tesisin bünyesinde hizmet veren 10 adet Infinity Room Sea View Swim Up bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 45m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Teras, duş, telefon, ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arasında 00.01-23.59 saatleri arasında) klima standart olarak bulunmaktadır. Infinity Room Sea View Swim Up'lar tesisin 3. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak periyodik olarak titizlikle yapılır. Çay kahve servisi yapılmaktadır. 

Eco Room Sea View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 35 adet Eco Room Sea View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 35m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; 1 yatak odası, balkon veya teras, duş, telefon, ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arasında 00.01-23.59 saatleri arasında) klima standart olarak bulunmaktadır. Eco Room Sea Viewler tesisin ilk katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak periyodik olarak titizlikle yapılır. Çay kahve servisi yapılmaktadır. 

Deluxe Suıte Room Land Golf View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 76 adet Deluxe Suıte Room Land Golf View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 70m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Balkon, küvet ve duş, telefon, ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arasında 00.01-23.59 saatleri arasında) klima standart olarak bulunmaktadır. Deluxe Suıte Room Land Golf Viewler tesisin ilk 6 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak periyodik olarak titizlikle yapılır. Çay kahve servisi yapılmaktadır. 

Deluxe Suıte Room Sea View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 70 adet Deluxe Suıte Room Sea View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 70m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Balkon, küvet ve duş, telefon, ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arasında 00.01-23.59 saatleri arasında) klima standart olarak bulunmaktadır. Deluxe Suıte Room Sea Viewler tesisin ilk 6 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak periyodik olarak titizlikle yapılır. Çay kahve servisi yapılmaktadır. 

Deluxe Sueno Suıte Room Sea View& Swim Up; Tesisin bünyesinde hizmet veren 14 adet Deluxe Sueno Suıte Room Sea View& Swim Up bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 70m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Teras, küvet ve duş, telefon, ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arasında 00.01-23.59 saatleri arasında) klima standart olarak bulunmaktadır. Deluxe Sueno Suıte Room Sea View& Swim Up'lar tesisin ilk katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak periyodik olarak titizlikle yapılır. Çay kahve servisi yapılmaktadır. 

Superıor Suıte Room Sea View & Jakuzzi; Tesisin bünyesinde hizmet veren 8 adet Superıor Suıte Room Sea View & Jakuzzi bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 70m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Teras, küvet ve duş, jakuzi, telefon, ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arasında 00.01-23.59 saatleri arasında) klima standart olarak bulunmaktadır. Superıor Suıte Room Sea View & Jakuzzi'ler tesisin 3. 4. 5. ve 6. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak periyodik olarak titizlikle yapılır. Çay kahve servisi yapılmaktadır. 

Superior Suite Exclusive Sea View & Jacuzzi; Tesisin bünyesinde hizmet veren 2 adet Superior Suite Exclusive Sea View & Jacuzzi bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 100m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Teras, küvet ve duş, jakuzi, telefon, ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arasında 00.01-23.59 saatleri arasında) klima standart olarak bulunmaktadır. Superior Suite Exclusive Sea View & Jacuzziler tesisin 2. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak periyodik olarak titizlikle yapılır. Çay kahve servisi yapılmaktadır. 

Superior Sueno Suite Sea View Swim Up & Jacuzzi; Tesisin bünyesinde hizmet veren 2 adet Superior Sueno Suite Sea View Swim Up & Jacuzzi bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 100m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Teras, Uşak hizmeti, küvet ve duş, jakuzi, telefon, ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arasında 00.01-23.59 saatleri arasında) klima standart olarak bulunmaktadır. Superior Sueno Suite Sea View Swim Up & Jacuzziler tesisin 1. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak periyodik olarak titizlikle yapılır. Çay kahve servisi yapılmaktadır. 

Kıng Suite; Tesisin bünyesinde hizmet veren 1 adet Kıng Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 385m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Teras, Uşak hizmeti, küvet ve duş, jakuzi, telefon, ekstra normal yatak ve (Ocak-aralık arasında 00.01-23.59 saatleri arasında) klima standart olarak bulunmaktadır. Kıng Suiteler tesisin 7. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak periyodik olarak titizlikle yapılır. Çay kahve servisi yapılmaktadır. 

Sueno İsland Villas A; Tesisin bünyesinde hizmet veren 3 adet Sueno İsland Villas A bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 317m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Teras, Uşak hizmeti, küvet ve duş, jakuzi, telefon, mini mutfak, ekstra normal yatak ve (Ocak-aralık arasında 00.01-23.59 saatleri arasında) klima standart olarak bulunmaktadır. Sueno İsland Villas A tesisin 1. katında hizmet vermektedir. Odada bulunan kat sayısı 2 dir. Odaların temizliği günlük olarak periyodik olarak titizlikle yapılır. Çay kahve servisi yapılmaktadır. 

Eco Room Land&Golf View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 38 Eco Room Land&Golf View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 35m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; 1 yatak odası, balkon veya teras, duş, telefon, ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arasında 00.01-23.59 saatleri arasında) klima standart olarak bulunmaktadır. Eco Room Land&Golf Viewler tesisin 1. katında hizmet vermektedir. Odada bulunan kat sayısı 2 dir. Odaların temizliği günlük olarak periyodik olarak titizlikle yapılır. Çay kahve servisi yapılmaktadır. 

Sueno İsland Villas B&C; Tesisin bünyesinde hizmet veren 3 adet Sueno Island Villas B&C bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 317m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Teras, Uşak hizmeti, küvet ve duş, jakuzi, telefon, mini mutfak, ekstra normal yatak ve (Ocak-aralık arasında 00.01-23.59 saatleri arasında) klima standart olarak bulunmaktadır Sueno Island Villas B&C tesisin 1. katında hizmet vermektedir. Odada bulunan kat sayısı 2 dir. Odaların temizliği günlük olarak periyodik olarak titizlikle yapılır. Çay kahve servisi yapılmaktadır.
Yiyecek ve İçecek
Sueno Hotel Deluxe Bellek'un yetenekli aşçıları tarafından hazırlanan lezzetler ile mükemmel tatil deneyiminizi eşsiz lezzetlerle taçlandırabilirsiniz. Tesis bünyesinde sunulan yemek hizmetleri ultra her şey dahil konseptinde 24 saat geçerlidir. Eğer normal öğünlerde sunulan lezzetler dışında lezzetler arıyorsanız A La Carte restoranlar'da sunulan lezzetleri deneyebilirsiniz. Bu restoranlarda; Osmanlı Sarayı, Meksika, Çin, Japon, Deniz ürünleri, İtalyan ve Akdeniz mutfağı konsept olarak bulunmaktadır.

Kahvaltı Main Restaurant 07:00 - 10:00 Açık Büfe Ücretsiz
Geç Kahvaltı Main Restaurant 10:00 - 11:00 Açık Büfe Ücretsiz
Öğle Yemeği Main Restaurant 12:30 - 14:30 Açık Büfe Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti Sueno Avenue 12:00 - 17:00 Açık Büfe Ücretsiz
Akşam Yemeği Main Restaurant 19:00 - 21:30 Açık Büfe Ücretsiz
Gece Yemeği Main Restaurant 23:00 - 00:30 Belirli Menü Ücretsiz
Çocuk Konsepti
Sueno Hotels Deluxe Bellek'te minik misafirler unutulmamıştır. Minik misafirlere özel olarak tasarlanmış konseptler şunlardır; Mini club, çocuk Havuzu, su parkı, çocuk animasyonu, oyun alanı, restoranda çocuk büfesi ve menüsü, restoranda bebek sandalyesi, restoranda çocuk bölümü, bebek yatağı, bebek arabası, bebek bakıcısı, lazımlık.
Plaj ve Havuz
Sueno Hotel Deluxe Bellek'da mükemmel ve unutulmaz bir tatil yaşamanız için her detay özenle düşünülmüştür. Tatilin olmazsa olmaz unsurlarının başında gelen havuzlarda konuklara eğlenceli vakitler geçirmeleri için son derece cazip fırsatlar sunmaktadır. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren biri kapalı biri açık olmak üzere 2 adet yetişkin havuzu bulunmaktadır. Açık havuzun Boyutu 7005m2 kapalı havuzun boyutu ise 323m2'dir. Havuzların derinlikleri 1-40 cm arasıdır. Yetişkin havuzları tatil süresince sabah saat 07:00 ile akşam saat 19:00 (Açık havuz) 08.00-21.00 (Kapalı havuz) saatleri arasında hizmet vermektedir. Havuzların temizlik ve hijyeninin temini için temizlik günlük olarak deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren biri kapalı biri açık olmak üzere 1 adet açık çocuk havuzu bulunmaktadır. Boyutu 121m2 derinliği 1-30cmdir. Havuzlar çocukların güvenliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Çocuk havuzları her gün sabah saat 07:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Havuz keyfinin yanında zamanını eşsiz güzellikteki plajında geçirmek isteyen konuklar için özel olarak hazırlanmış olan plajıyla hizmet vermektedir. 220 metrelik uzunluğu ile bölgenin büyük plajlarındandır. Otelden kısa bir sürede gelebileceğiniz bu kum oluşan plajda güzel anılar biriktirebilirsiniz. Plaj ve deniz kullanımınız süresince iskele, güneş şemsiyesi, şezlong, havlular, yiyecek ve içecek, duş hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Ücretsiz Hizmetler
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Badminton
 • Basketbol
 • Plaj voleybolu
 • Mini golf
 • Odada kasa
 • Sauna
 • Disko
 • Sinema
 • Kablosuz/İnternet
 • Sağlık servisi
 • Hamam
 • Aerobik
 • Spor Merkezi
Ücretli Hizmetler
 • Tenis kortu: Işıklandırma
 • Tekerlekli sandalye
 • İş Merkezi
 • Güzellik Merkezi
 • Çamaşır servisi
 • Masaj
 • Bebek bakıcısı
 • Pavilyon
 • Dalış kulübü
 • Parasailing
 • Sörf(Lisans gerekli)
 • Bilardo
 • Futbol
 • Spor eğitmeni
Notlar
Sueno Hotels Deluxe Belek evcil hayvan kabul etmemektedir.
Sıkça Sorulan Sorular
Sueno Hotel Deluxe Belek Nerede?

Antalya Belek mevkiindedir.

Sueno Hotel Deluxe Belek Havalimanına ve şehir merkezine uzaklığı nedir?

Antalya Havalimanına 30 km, şehir merkezine 5 km mesafede bulunuyor.

Sueno Hotel Deluxe Belek aquapark ya da su kaydırağı mevcut mudur?

Tesiste Aqua park bulunmaktadır.

Sueno Hotel Deluxe Belek Çocuk kulubü var mıdır?

Çocuklar için mini kulüp mevcuttur.

Sueno Hotel Deluxe Belek Denize mesafesi nedir?

Denize sıfır konumdadır.

Sueno Hotel Deluxe Belek sahili kum mu, çakıllı mı, derin mi?

Kum ve çakıl karışık plajı bulunuyor.

Sueno Hotel Deluxe Belek İletişim numarası nedir?

Bilgi ve rezervasyon için 444 2000 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Sueno Hotel Deluxe Belek konaklama konsepti nedir?

Yaz sezonunda deluxe her şey dahil olarak hizmet verir.

Sueno Hotel Deluxe Belek Ücretsiz aktiviteler nelerdir?

Masa tenisi, dart, badminton, basketbol, plaj voleybolu, mini golf, odada kasa, sauna, disko, sinema, kablosuz/internet, sağlık servisi, hamam, aerobik, spor merkezi.

Sueno Hotel Deluxe Belek çocuk konaklaması ücretsiz midir?

2 yetişkin yanında 1. çocuk 0-12 ücretsiz konaklayabilir.

Taksit Seçenekleri
Organizasyonlar

E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.