Dikkat!

97

Sueno Hotels Beach Side

Türkiye / Antalya / Side
Haritada Gör
Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
Sadece Otel
Otel + Uçak
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
 • Otel Bilgileri
 • Taksit Seçenekleri
Sueno Hotels Beach, mükemmel bir tatil geçirmek, güler yüzlü bir hizmet almak, unutulmaz anılara sahip olmak istiyorsanız, seçeneğiniz tesisler arasındadır. Uygunluğu, kalitesi ve sahip olduğu ortamı ile ideal seçenekleriniz arasında olan Sueno Hotels Beach'de yılın bütün yorgunluğundan kurtulup yeni bir başlangıcın ilk adımlarını atarken aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile bölgeye gelen turistlerin en çok tercih ettiği otellerin başında gelir. Kalitenin ön planda olduğu bir tatili doya doya yaşamak için, ailenizle, sevdiklerinizle ya da iş çevrenizle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir. Akıllarda kalıcı bir tatil deneyimi için tercih etmeniz gereken yerlerden biri olan Sueno Hotels Beach, yıllardan beri hizmet veren tecrübeli çalışanlarının güler yüzlü hizmetiyle sizi memnun edecektir. Elit kalitedeki ortamı ve konforuyla tatil yapacaklara uygun bir ortam sunmaktadır. Coral tatilin önerilenler listesinde olan bir oteldir. Balayı çiftlerinin seçenekleri arasında olan otel. Aile dostu otellerdendir. Bunun yanı sıra otel; Spa, aquaparklı oteller, erken rezervasyon fırsatı, Çocuk dostu otel ISO9001 Kalite yönetim sistemi ISO 22001 gıda güvenliği yönetim sistemi ISO14001 Çevre yönetim sistemi, yeşil yıldız, mavi bayrak gibi konsept ve özelliklere sahiptir.

Sueno Hotels Beach Side Konum

Konum olarak da son derece uygun bir yerleşime sahip olan Sueno Hotels Beach, en yakın havalimanı olan Antalya Havalimanına 60km mesafede konumlanmıştır. Tesise erişim son derece kolaydır. En yakın merkez Manavgat'a 5 km, En yakın şehir merkezi Side'ye 1km uzaklıktadır. En yakın atm'ye olan uzaklık ise 1 km dir.
Tesis Özellikleri
Sueno Hotels Beach, 2006 yılında hizmete geçmiştir. Tesis 130.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Cora Tatil tarafından önerilen oteller listesinde bulunan tesis aynı zamanda erken rezervasyon imkanları ile de konuklarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Sueno Hotels Beach, size, sevdiklerinize ve ailenize uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunmaktadır. Tesis 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir. Sueno Hotels Beach'de minik konuklar da unutulmamıştır. Çocuklarımızın da tatilden maksimum keyif almaları amacıyla tasarlanmış birçok servis hizmet vermektedir. Otelin bünyesinde sigara içilen oda bulunmamaktadır. Tesiste 8 adet engelli ziyaretçiler için oda bulunmaktadır.
Oda Özellikleri
Tesis bünyesinde farklı konsept ve özelliğe sahip odalar bulunmaktadır. Odalar sizin konforunuza uygun olarak tasarlanmıştır. 

Standart Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 495 adet Standart Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 31m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce,) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Standart Room tesisin ilk 4 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Hotel Family Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 95 adet Hotel Family Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 43m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, balkon, ekstra normal yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Hotel Family Room tesisin ilk 3 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Handicap Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 8 adet Handicap Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 31m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Handicap Room tesisin ilk 4 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Villa Family Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 20 adet Villa Family Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 54m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet ve duş, teras, telefon ve (Nisan-Ekim arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Villa Family Room tesisin 2. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Villa Standart Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 134 adet Villa Standart Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 31m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet ve duş, teras, ekstra sofa yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Villa Standart Room tesisin 1. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Kıng Suite; Tesisin bünyesinde hizmet veren 1 adet King Suite bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 173m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında odada; Küvet ve jakuzzi, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. King Suite tesisin 5. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Hotel Suite Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 7 adet Hotel Suite Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 91m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında odada; Küvet ve jakuzzi, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Hotel Suite Room tesisin ilk 4. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.
Yiyecek ve İçecek
Sueno Hotels Beach'un yetenekli aşçıları tarafından hazırlanan lezzetler ile mükemmel tatil deneyiminizi eşsiz lezzetlerle taçlandırabilirsiniz. Tesis bünyesinde sunulan yemek hizmetleri ultra her şey dahil konseptinde 24 saat geçerlidir. Normal öğünlerin dışında farklı lezzetler arıyorsanız A La Carte restoranların lezzetlerini deneyebilirsiniz. A La Carte restoranlar; Tayland, Çin, Meksika, Osmanlı mutfağı, İtalyan, Azeri ve deniz mutfağı konseptlerini içermektedir.

Kahvaltı Main Restaurant 07:00 - 10:00 Açık Büfe Ücretsiz
Geç Kahvaltı Main Restaurant 10:00 - 11:00 Açık Büfe Ücretsiz
Öğle Yemeği Main Restaurant 12:30 - 14:30 Açık Büfe Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti Side Street 12:30 - 16:00 Açık Büfe Ücretsiz
Akşam Yemeği Main Restaurant 19:00 - 21:30 Açık Büfe Ücretsiz
Gece YemeğiMain Restaurant 23:30 - 00:30 Belirli Menü Ücretsiz
Çocuk Konsepti
Sueno Hotels Beach'de çocuk ziyaretçiler unutulmamıştır. Miniklere özel olarak tasarlanmış konseptler bunlardır; Mini club, çocuk havuzu, su parkı, çocuk animasyonu, oyun alanı, restoranda çocuk büfesi ve menüsü, restoranda çocuk bölümü, restoranda bebek sandalyesi, bebek yatağı, bebek bakıcısı, lazımlık ve bebek arabası bulunmaktadır.
Plaj ve Havuz
Sueno Hotels Beach'da mükemmel ve unutulmaz bir tatil yaşamanız için her detay özenle düşünülmüştür. Tatilin olmazsa olmaz unsurlarının başında gelen havuzlarda konuklara eğlenceli vakitler geçirmeleri için son derece cazip fırsatlar sunmaktadır. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 1 adet Açık yetişkin havuz bulunmaktadır. Açık havuzun boyu 909m2'dir. Açık havuzun derinliği 1-40cm'dir. Yetişkin havuzları tatil süresince sabah saat 07:00 ile akşam saat 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Havuzların temizlik ve hijyeninin temini için temizlik günlük olarak deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren biri kapalı 1 adet açık çocuk havuzu bulunmaktadır. Havuzların boyutu 23m2 derinliği ise 35cm'dir. Çocukların güvenliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Çocuk havuzları her gün sabah saat 08:00 ile 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Havuz keyfinin yanında zamanını eşsiz güzellikteki plajında geçirmek isteyen konuklar için özel olarak hazırlanmış olan plajıyla hizmet vermektedir. Otel plaj arasında yürüyüş yolu bulunmaktadır. Plajın 260 bir metrelik uzunluğu vardır. Otelden kısa bir sürede gelebileceğiniz bu kumdan oluşan plajda güzel anılar biriktirebilirsiniz. Plaj ve deniz kullanımınız süresince iskele, güneş şemsiyesi, şezlong, havlular, yiyecek ve içecek ve duş hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Ücretsiz Hizmetler
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Plaj voleybolu
 • Voleybol
 • Mini golf
 • Basketbol
 • Mini Futbol
 • Odada kasa
 • Sauna
 • Disko
 • Sinema
 • Kablosuz/İnternet:Tüm Alanlar
 • Hamam
 • Aerobik
 • Spor Merkezi
 • Mini golf
Ücretli Hizmetler
 • Tenis kortu: Işıklandırma
 • Tekerlekli sandalye
 • Güzellik Merkezi
 • Çamaşır servisi
 • Masaj
 • Bebek arabası
 • Bebek bakıcısı
 • Pavilyon
 • Bilardo
 • Futbol
 • Bowling
 • Spor eğitmeni
Sıkça Sorulan Sorular
Sueno hotels beach nerede?

Antalya’nın side mevkiindedir.

Sueno hotels beach havalimanına ve şehir merkezine uzaklığı nedir?

Antalya Havalimanı: 60 km, Antalya şehir merkezine 70 km, Manavgat şehir merkezine 5 km olmaktadır.

Sueno hotels beach kaydıraklı havuz var mı?

Su Kaydırağı 8 adet mevcuttur.

Sueno hotels beach çocuk kulubü var mıdır?

Çocuk kulübü mevcuttur.

Sueno hotels beach denize mesafesi nedir?

Calista Luxury resort hotel denize sıfırdır.

Sueno hotels beach sahili kum mu, çakıllı mı, derin mi?

Denize sıfır olmaktadır.

Sueno hotels beach iletişim numarası nedir?

Bilgi ve rezervasyon için 444 2000 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Sueno hotels beach konaklama konsepti nedir?

Ultra her şey dahil olarak hizmet verir.

Sueno hotels beach hotel ücretsiz aktiviteler nelerdir?

Masa tenisi, dart, plaj voleybolu, voleybol, mini golf, basketbol, mini futbol, odada kasa, sauna, disko, sinema, kablosuz/İnternet: Tüm alanlar, hamam, aerobik, spor merkezi, mini golf ücretsiz olmaktadır.

Sueno hotels beach çocuk konaklaması ücretsiz midir?

Otelde 0 - 9,99 yaş Ücretsiz 2.çocukta 0 - 1,99 yaş ücretsiz

Sueno hotels beach Balayı konsepti nedir?

Müsaitlik doğrultusunda oda kategorisi bir üst kategoriye yükseltilir. Odaya taze çiçek aranjmanı. Odaya meyve sepeti ve bir şişe köpüklü şarap ikram edilir. Tatilinizin ilk sabahında odaya ücretsiz kahvaltı servis edilir (Kahvaltının servis saati, giriş esnasında misafir ilişkileri görevlisi ile kararlaştırılır). A’la Carte restoranlarımızdan birinde süslenmiş bir özel bir masada ücretsiz bir akşam yemeği ve köpüklü şarap (Yemeğin günü giriş esnasında misafir ilişkileri görevlisi ile kararlaştırılır). SPA merkezindeki masaj uygulamalarda %25 indirim. Balayına özel oda süslemesi (Güller, terlik, bornoz vs.) olmaktadır.

Sueno hotels beach engelli dostumudur?

Otelde engelli misafirler için tasarlanmış engelli odaları mevcuttur aynı zamanda engelli dostu oteldir.

Taksit Seçenekleri
Organizasyonlar

E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.