Dikkat!

138

Papillon Zeugma Relaxury

Türkiye / Antalya / Belek
Haritada Gör
Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
Sadece Otel
Otel + Uçak
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
 • Otel Bilgileri
 • Taksit Seçenekleri
TELEFON İLE ARAYIN 500TL'YE VARAN İNDİRİM FIRSATINI YAKALAYIN!
Papillon Zeugma, mükemmel bir tatil geçirmek, güler yüzlü bir hizmet almak, unutulmaz anılara sahip olmak istiyorsanız, seçeneğiniz tesisler arasındadır. Uygunluğu, kalitesi ve sahip olduğu ortamı ile ideal seçenekleriniz arasında olan Papillon Zeugma'da yılın bütün yorgunluğundan kurtulup yeni bir başlangıcın ilk adımlarını atarken aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile bölgeye gelen turistlerin en çok tercih ettiği otellerin başında gelir. Kalitenin ön planda olduğu bir tatili doya doya yaşamak için, ailenizle, sevdiklerinizle ya da iş çevrenizle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir. Akıllarda kalıcı bir tatil deneyimi için tercih etmeniz gereken yerlerden biri olan Papillon Zeugma, yıllardan beri hizmet veren tecrübeli çalışanlarının güler yüzlü hizmetiyle sizi memnun edecektir. Elit kalitedeki ortamı ve konforuyla tatil yapacaklara uygun bir ortam sunmaktadır. Coral tatilin önerilenler listesinde olan bir oteldir. Balayı çiftlerinin seçenekleri arasında olan otel, Aile dostu otellerdendir. Bunun yanı sıra otel; Deluxe, erken rezervasyon fırsatı, Aquaparklı oteller, Çocuk dostu oteller, ISO9001 Kalite yönetim sistemi ISO 22001 gıda güvenliği yönetim sistemi, HACCP, ISO14001 Çevre yönetim sistemi, mavi bayrak, gibi konsept ve özelliklere sahiptir.

Papillon Zeugma Relaxury Konum

Konum olarak da son derece uygun bir yerleşime sahip olan Papillon Zeugma, en yakın havalimanı olan Antalya Havalimanına 35km mesafede konumlanmıştır. Tesise erişim son derece kolaydır. En yakın şehir merkezi Belek'e 4km uzaklıktadır. Otobüs durağı/metroya olan mesafe 1 m, en yakın Atm 'ye olan mesafe 50m'dir. Plaja olan mesafe 1 m'dir.
Tesis Özellikleri
Papillon Zeugma, 2002 yılında hizmete geçmiştir. Tesis 60.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Coral Tatil tarafından önerilen oteller listesinde bulunan tesis aynı zamanda erken rezervasyon imkanları ile de konuklarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Papillon Zeugma, size, sevdiklerinize ve ailenize uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunmaktadır. Tesis 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir. Papillon Zeugma'de minik konuklar da unutulmamıştır. Çocuklarımızın da tatilden maksimum keyif almaları amacıyla tasarlanmış birçok servis hizmet vermektedir. Otelin bünyesinde sigara içilen oda bulunmamaktadır. Tesiste 3 adet engelli ziyaretçiler için oda bulunmaktadır.
Oda Özellikleri
Tesis bünyesinde bulunan odalar müşterilerin üst seviyede bir ortamda konaklayabilmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Odalar farklı özellikler ve konsepttedir. 

Superıor Room Garden View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 161 adet Superior Room Garden View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 38m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Arapça, Fransızca, Romence) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, ekstra normal yatak, telefon ve merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Superior Room Garden View tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Junior Suite; Tesisin bünyesinde hizmet veren 26 adet Junior Suite bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 70m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Arapça, Fransızca, Romence) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, ekstra katlanabilir yatak, telefon ve merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Junior Suite tesisin ilk 8 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Duplex Family Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 18 adet Duplex Family Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 74m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Arapça, Fransızca, Romence) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, ekstra katlanabilir yatak, telefon ve merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Duplex Family Room tesisin ilk katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 2 dir. 

Luxury Pool Suıte; Tesisin bünyesinde hizmet veren 44 adet Luxury Pool Suite bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 55m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Arapça, Fransızca, Romence) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, küvet, balkon, ekstra katlanabilir yatak, telefon ve (Mayıs-Eylül arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Luxury Pool Suite tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Excellent Suıte; Tesisin bünyesinde hizmet veren 6 adet Excellent Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 125m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Arapça, Fransızca, Romence) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, jakuzi, teras, ekstra normal yatak, telefon ve merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Excellent Suite tesisin 2. 3. ve 4. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Superior Room Sea View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 92 adet Superior Room Sea View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 38 m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Arapça, Fransızca, Romence) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, ekstra normal yatak, telefon ve merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Superior Room Sea View tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Presidential Duplex Suite; Tesisin bünyesinde hizmet veren 2 adet Presidential Duplex Suite bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 240 m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Arapça, Fransızca, Romence) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, jakuzi, teras, ekstra normal yatak, telefon ve merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Presidential Duplex Suite tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 2 dir.
Yiyecek ve İçecek
Tesis minik ziyaretçilerini de unutmamış ve miniklere özel olarak tasarlanmış konseptler hazırlamıştır. Bu konseptler; Mini club, çocuk havuzu, su parkı, çocuk animasyonu, oyun alanı, restoranda çocuk büfesi ve menüsü, restoranda çocuk bölümü, restoranda bebek sandalyesi, bebek yatağı, lazımlık, bebek bakıcısı ve bebek arabasıdır.
Çocuk Konsepti
Mini Club Etkinlikleri (4-7 yaş arası): Papy Gym, Mini Golf, Bowling, Halka Oyunu, Dart, Mini Futbol, Boccia, Olimpiyat Oyunları, Sjoelen, Kurabiye Günü, Sahil Oyunları
Juniors Club Etkinlikleri (8-12 yaş arası): Dart, Bowling, Shuffle Board, Sjoelen, Boccia, Beach Volley, Masa Tenisi, Kum Yarışması (Aileler ile birlikte düzenlenir.)
Teenager Club Etkinlikleri (13-17 yaş arası): Beach Volley, Su Jimnastiği, Su Topu, Sjoelen, Havalı Tüfek Atıcılığı, Boccia, Dart, Havuz Oyunları, Olimpiyat Oyunları *, Futbol, Basketbol, Köpük Partisi
Ortak Etkinlikler (4-12 yaş arası): Elişi etkinlikleri ve oyunları, havuz etkinlikleri ve oyunları, masa oyunları, tema günleri ve aktiviteleri, akşam aktiviteleri ve Papy Disko (20:30 - 22:30 arası düzenlenir).
Plaj ve Havuz
Papillon Zeugma'da mükemmel ve unutulmaz bir tatil yaşamanız için her detay özenle düşünülmüştür. Tatilin olmazsa olmaz unsurlarının başında gelen havuzlarda konuklara eğlenceli vakitler geçirmeleri için son derece cazip fırsatlar sunmaktadır. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 2 adet açık yetişkin havuzu bulunmaktadır. İlk havuzun olanın boyutu 15900m2, derinliği 142cm'dir. Diğer havuzun boyutu 950 m2, 142 cm derinliğe sahiptir. Yetişkin havuzları 07.00 ile 21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Havuzların temizlik ve hijyeninin temini için temizlik günlük olarak deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 1 adet açık 1 adet açık/kapalı çocuk havuzu bulunmaktadır. İki havuzunda boyutu 77m2'dir. Derinlikleri 35cm'dir. Çocuk havuzları her gün sabah saat 07:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 
Havuz keyfinin yanında zamanını eşsiz güzellikteki plajında geçirmek isteyen konuklar için özel olarak hazırlanmış olan plajıyla hizmet vermektedir. Plajın 120 metrelik bir uzunluğu vardır. Otelden kısa bir sürede gelebileceğiniz bu kumdan oluşan plajda güzel anılar biriktirebilirsiniz. Plaj ve deniz kullanımınız süresince, güneş şemsiyesi, şezlong, havlular ve duş hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Balayı
Su sporlarında %15 indirim
Arzu edilen günde odaya kahvaltı servisi
SPA merkezinde %25 indirim
Turndown servisi
Meyve, Türk tatlıları ve çikolata tabağı
Müsaitlik doğrultusunda ücretsiz geç çıkış imkanı
A'la Carte Restoran'da özel balayı yemeği ve yemekte çekilmiş bir adet hediye fotoğraf, kalp şeklinde pasta servisi.
Ücretsiz Hizmetler
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Plaj Voleybolu
 • Futbol
 • Voleybol
 • Basketbol
 • Disko
 • Kablosuz/İnternet: Tüm Alanlar
 • Hamam
 • Sağlık servisi
 • Tekerlekli sandalye
 • Sauna
 • Aerobik
 • Spor Merkezi
 • Odada kasa
Ücretli Hizmetler
 • Çamaşır servisi
 • Güzellik Merkezi
 • Masaj
 • Spa
 • Bebek arabası
 • Bebek bakıcısı
 • Deniz bisikleti
 • Kano
 • Uçurtma Sörfü
 • Sörf
Notlar
Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Tesiste kullanılan ilave yataklar, standart yataklarla aynı konfora ve büyüklüğe sahip olmayabilir.
Paket dondurmalar ücretli, açık dondurmalar ücretsizdir. 
Fransız şampanyalar, koleksiyon şaraplar, premium içkiler ücretlidir. 
Su sporları sadece yaz sezonunda ve tesisin belirtiği dönemlerde yapılmaktadır.
Tesis gerekli gördüğü durumlarda konsept ve konsept dahilinde değişiklikler yapabilir.
Sıkça Sorulan Sorular
Papillon Zeugma Relaxury Nerede?

Antalya’nın en hareketli merkezlerinden biri olan Belek-İleribaşı mevkiindedir.

Papillon Zeugma Relaxury‘in Havalimanına ve şehir merkezine uzaklığı nedir?

Antalya şehir merkezine 45 km olup, Antalya havalimanına 35 km mesafede ve Belek merkeze de 4 km mesafede bulunmaktadır.

Papillon Zeugma Relaxury‘in Kaydıraklı havuz var mı? Aqua parkı var mı?

Yetişkinler ve çocuklar için Aquapark ve havuzları bulunmaktadır.

Papillon Zeugma Relaxury Çocuk kulubü var mıdır?

Çocuklara özel oyun alanı ile birlikte çocuk kulübü bulunmaktadır.

Papillon Zeugma Relaxury‘in Denize mesafesi nedir?

Denize sıfır mesafededir.

Papillon Zeugma Relaxury’in sahili kum mu, çakıllı mı, derin mi?

Özel plajı olup, sahili kum‘dan oluşmaktadır. Sığ bir denizi vardır.

Papillon Zeugma Relaxury‘in İletişim numarası nedir?

Bilgi ve rezervasyon için 444 2000 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Papillon Zeugma Relaxury konaklama konsepti nedir?

Yaz sezonunda High Class Her Şey Dahil olarak hizmet verir.

Papillon Zeugma Relaxury Ücretsiz aktiviteler nelerdir?

Otelde ücretsiz olarak basketbol, futbol, soft okçuluk, masa tenisi oynanabilir. fitness merkezi kullanılabilir, gündüz ve akşam Animasyon aktivitelerine katılabilirsiniz.

Papillon Zeugma Relaxury çocuk konaklaması ücretsiz midir?

2 yetişkin yanında 0-11 yaşına kadar 1 çocuk ücretsiz konaklayabilir.

Papillon Zeugma Relaxury Resort Balayı konsepti nedir?

Balayı çiftleri için odaya giriş günü meyve, türk tatlıları, çikolata tabağı ve şarap, şampanya ikramı sunmaktadır. Oda süslemesi ve arzu edilen gün odaya kahvaltı servisi yapılmaktadır .Ala Carte restoranda özel balayı yemeği ve ayrıca yemekte çekilmiş 1 adet hediye fotoğraf ,kalp şeklinde pasta servisi verilmektedir.Müsaitlik durumunda ücretsiz geç çıkış imkanı sunulmaktadır.Su sporları ve SPA merkezinde %15 indirim verilmektedir.

Papillon Zeugma Relaxury engeli dostu mudur?

Engelli misafirler için tasarlanmış engelli odaları bulunmaktadır.

Taksit Seçenekleri
Organizasyonlar

E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.