Dikkat!

37

Miarosa İncekum Beach

Türkiye / Antalya / Alanya
Haritada Gör
Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
Sadece Otel
Otel + Uçak
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
 • Otel Bilgileri
 • Fiyat Listesi
 • Taksit Seçenekleri
Miarosa Incekum Beach, güler yüzlü sıcak karşılamalarıyla sizi karşılayan çalışanlarıyla ilk günden farkını yaratacaktır.İyi bir tatil deneyimi için tercih edebileceğiniz nadide mekanlardan olan Miarosa Incekum Beach,Alanya'da bulunmaktadır.Otel,erken rezervasyon fırsatlarıyla önünüze seçenekler sunmaktadır. Meryan Hotel'de yılın bütün yorgunluğundan kurtulup yeni bir başlangıcın ilk adımlarını atarken uzun yıllar unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile bölgeye gelen turistlerin en çok tercih ettiği otellerin başında gelir. Lüksün ön planda olduğu bir tatili doya doya yaşamak için, ailenizle, sevdiklerinizle ya da iş çevrenizle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir. 
Keyifli bir tatil deneyimi için tercih etmeniz gereken yerlerden biri olan Meryan Hotel, tecrübeli çalışanları ve güler yüzlü hizmetiyle sizi memnun edecektir.Temiz ve düzenli bir ortama sahip olmasının yanı sıra ailecek tatil yapacaklara uygun bir ortam sunmaktadır.Meryan Hotel'e ziyaretinizle birlikte  yılın bütün yorgunluğunu üzerinizden atacak ve yaşadığınız güzel anılarla unutulmaz bir tatil geçirmiş olacaksınız

Miarosa İncekum Beach Konum

Konum olarak da son derece uygun bir yerleşime sahip olan Miarosa Incekum Beach, en yakın havalimanı olan Antalya Havalimanına 100km mesafede konumlanmıştır. Tesise erişim son derece kolaydır. En yakın şehir merkezi olan Avsallar'a 3km mesafede bulunan tesis Alanya şehir merkezine 25km mesafededir.Plaja olan mesafesi 50m'dir.. En yakın otobüs/metro durağı sadece 10m yakınlıktadır. 20m mesafede ulaşabileceğiniz ATM cihazları da bulunmaktadır.
Tesis Özellikleri
Miarosa Incekum Beach , 2005 yılında hizmete geçmiştir.Tesis 11.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Miarosa Incekum Beach, size, sevdiklerinize ve ailenize uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunmaktadır. 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet veren bir tesis olması kalitesini göstermektedir.Tesis bünyesinde 2 adet A La Carte restoran bulunmaktadır.Miarosa Incekum Beach'de çocuklar da unutulmamıştır. Çocuklarımızın da tatilden maksimum keyif almaları amacıyla çocuklara özel tasarlanmış birçok servis hizmet vermektedir.Otelin bünyesinde sigara içilen oda bulunmamaktadır. Engelli misafirlerimizin ihtiyaçlarını göz önünde alınarak hazırlanmış 2 adet engelli odası ile engelli konuklar içinde mükemmel bir tercihtir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve güler yüzlü hizmetiyle öne çıkan otel, yüksek seviyede özelliklere sahiptir.
Oda Özellikleri
Miarosa İncekum Beach'de mükemmel bir tatil deneyimi için hazırlanmış olan özel odalar bulunmaktadır.Odalar sizin konforunuz için tasarlanmış olup farklı konseptlerde konaklama imkanı sunmaktadır.

Standart Land Wiew; 
Tesisin bünyesinde hizmet veren 152 adet Standart land wiew odası bulunmaktadır. Oda büyüklükleri  28 - 30m2 'dir.Zemin halıdan yapılmadır. Odalarda uydu televizyon yayını(Türkçe, Almanca,Rusça,Ukraynaca) tamamen  ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bütün odalarda, küvet ,balkon telefon,ekstra sofa yatak ve nisan-ekim ayları arası klima standart olarak bulunmaktadır.Standart land wiew odaları  tesisin ilk 6 katında hizmet vermektedir.Odalara çay ya da kahve servisi yapılmaktadır.Odaların temizliği günde bir kere periyodik olarak temizlik ekibi tarafından titizlikle yapılır.

Standart Sea Wiew; 
Tesisin bünyesinde hizmet veren 40 adet Standart sea wiew odası bulunmaktadır. Oda büyüklükleri  28 - 30m2 'dir.Zemin halıdan yapılmadır. Odalarda uydu televizyon yayını(Türkçe, Almanca,Rusça,Ukraynaca) tamamen  ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır.
Bunun yanında bütün odalarda, küvet ,balkon telefon,ekstra sofa yatak ve nisan-ekim ayları arası klima standart olarak bulunmaktadır.Standart  sea wiew odaları  tesisin ilk 6 katında hizmet vermektedir.Odalara çay ya da kahve servisi yapılmaktadır.Odaların temizliği günde bir kere periyodik olarak temizlik ekibi tarafından titizlikle yapılır.

Handıcape ; 
Tesisin bünyesinde hizmet veren 2 adet Handıcape odası bulunmaktadır. Oda büyüklükleri  28 - 30m2 'dir.Zemin halıdan yapılmadır. Odalarda uydu televizyon yayını(Türkçe, Almanca,Rusça,Ukraynaca) tamamen  ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bütün odalarda, küvet ,balkon telefon,ekstra sofa yatak ve nisan-ekim ayları arası klima standart olarak bulunmaktadır.Handıcape odaları  tesisin ilk 6 katında hizmet vermektedir.Odalara çay ya da kahve servisi yapılmaktadır.Odaların temizliği günde bir kere periyodik olarak temizlik ekibi tarafından titizlikle yapılır.

Family room ; 
Tesisin bünyesinde hizmet veren 31 adet Family room odası bulunmaktadır. Oda büyüklükleri  33 - 35m2 'dir.Zemin halıdan yapılmadır. Odalarda uydu televizyon yayını(Türkçe, Almanca,Rusça,Ukraynaca) tamamen  ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bütün odalarda, küvet ,balkon telefon,ekstra sofa yatak ve nisan-ekim ayları arası klima standart olarak bulunmaktadır.Family room odaları  tesisin ilk 6 katında hizmet vermektedir.Odalara çay ya da kahve servisi yapılmaktadır.Odaların temizliği her gün yapılmaktadır.

Bunk bed room ; 
Tesisin bünyesinde hizmet veren 10 adet Bunk bed room odası bulunmaktadır. Oda büyüklükleri  28 - 30m2 'dir.Zemin halıdan yapılmadır. Odalarda uydu televizyon yayını(Türkçe, Almanca,Rusça,Ukraynaca) tamamen  ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bütün odalarda, küvet ,balkon telefon,ekstra sofa yatak ve nisan-ekim ayları arası klima standart olarak bulunmaktadır.Bunk bed  room odaları  tesisin ilk 6 katında hizmet vermektedir.Odalara çay ya da kahve servisi yapılmaktadır.Odaların temizliği her gün yapılmaktadır
Yiyecek ve İçecek
Miarose Incekum Beach'in yetenekli aşçıları tarafından hazırlanan lezzetler ile mükemmel tatil deneyiminizi eşsiz lezzetlerle taçlandırabilirsiniz. Tesis bünyesinde sunulan yemek hizmetleri ultra her şey dahil konseptinde 24 saat geçerlidir.

Kahvaltı SUNNY RESTAURANT 07:00 - 10:00 Açık Büfe Ücretsiz
Geç Kahvaltı SUNNY RESTAURANT 10:00 - 11:00 Açık Büfe Ücretsiz
Öğle Yemeği SUNNY RESTAURANT 12:30 - 14:30 Açık Büfe Ücretsiz
Öğle Yemeği STREET FOOD SNACK 11:00 - 16:00 Açık Büfe Ücretsiz
Öğle Yemeği MY TIME CHILL OUT LOUNGE 11:00 - 18:00 Açık Büfe Ücretsiz
Öğle Yemeği GOZLEME CORNER 11:00 - 16:00 Açık Büfe Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti GOZLEME CORNER 11:00 - 16:00 Açık Büfe Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti STREET FOOD SNACK 11:00 - 16:30 Açık Büfe Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti MY TIME CHILL OUT LOUNGE 11:00 - 18:00 Açık Büfe Ücretsiz
Çay Saati STREET FOOD SNACK 16:00 - 18:00 Açık Büfe Ücretsiz 
Çay Saati HAPPY MOMENT PATISERRIE 12:00 - 18:00 Açık Büfe Ücretsiz
Akşam Yemeği SUNNY RESTAURANT 19:00 - 21:30 Açık Büfe Ücretsiz
Akşam Yemeği LAGOON RESTAURANT 19:30 - 21:30 Açık Büfe Ücretsiz
Gece Yemeği SUNNY RESTAURANT 23:00 - 01:00 Açık Büfe Ücretsiz 
Gece Yemeği LOBBY BAR 01:00 - 07:00 Belirli Menü Ücretsiz
Çocuk Konsepti
Tesis bünyesinde çocuklar unutulmamış ve minik ziyaretçilere özel olarak tasarlanmış konseptler ve fırsatlar bulunmaktadır bunlar;Mini Club,Çocuk Havuzu,Su parkı,Çocuk animasyonu,Oyun alanı,Restoranda Çocuk Büfesi ve Menüsü,Restoranda Çocuk Bölümü,Restoranda bebek sandalyesi,Bebek bakıcısı,Lazımlık,Bebek arabası ve Bebek yatağıdır.
Plaj ve Havuz
Miarosa Incekum Beach'de mükemmel ve unutulmaz bir tatil yaşamanız için her detay özenle düşünülmüştür. Tatilin olmazsa olmaz unsurlarının başında gelen havuzlarda konuklara eğlenceli vakitler geçirmeleri için son derece cazip fırsatlar sunmaktadır. 
Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 4 açık 2 kapalı olmak üzere 6 adet yetişkin havuzu bulunmaktadır.
Açık havuzlardan ilki 80m2 boyutunda 140 cm derinliğindedir.İkincisi 184m2 boyutunda ve 150 cm derinliğindedir.Üçüncüsü 150m2 boyutunda 110 cm derinliğindedir.Dördüncüsü 32 m2 boyutunda ve 40 cm derinliğindedir.Kapalı havuzlardan da ilki  44m2 boyutunda ve 40 cm derinliğindedir.İkincisi ise 37 m2 boyutunda ve 150 cm derinliğindedir.Havuzların temizlik ve hijyeninin temini için temizlik günlük olarak deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir.
Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 2 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Çocuk havuzları  32m2 ve 44m2'dir.İki havuzunda derinliği 40cm'dir.Havuzlar çocukların güvenliğine uygun olarak tasarlanmıştır.Tesisteki tüm havuzlar 07:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Havuz keyfinin yanında zamanını Alanya’nın eşsiz güzellikteki plajında geçirmek isteyen konuklar için özel olarak hazırlanmış olan plaj hizmet vermektedir. Otel ve plaj arasında tünel bulunmaktadır.70 metrelik uzunluğu olan plajda, güneş şemsiyesi, şezlong,havlu ve duş hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Ücretsiz Hizmetler
 • Konsepte Dahil İçecekler
 • Konsepte Dahil öğünler
 • Hamam
 • Spor Merkezi: Serbest ağırlıklar,Makineler
 • Spor Merkezi
 • Aerobik
 • Mini futbol
 • Plaj voleybolu
 • Basketbol
 • Dart
 • Masa tenisi
 • Sauna
Ücretli Hizmetler
 • Masaj
 • Disko
 • Güzellik Merkezi
 • Çamaşır servisi
 • Kablosuz/Internet: Tüm alanlarda
 • Tekerlekli Sandalye
 • Hamam
 • Bebek bakıcısı
 • Parasailing
 • Kano
 • Deniz bisiklet
 • Tenis Kortu: Işıklandırma
Sıkça Sorulan Sorular
Miarosa incekum beach Hotel Nerede?

Hotel Alanya incekum mevkiindedir.

Miarosa incekum beach Havalimanına ve şehir merkezine uzaklığı nedir?

Hotel Alanya'ya 28 km, Antalya havaalanına 98 km olmaktadır.

Miarosa incekum beach hotel’de Kaydıraklı havuz var mı? Aqua parkı var mı?

Hotel‘de Aqua park yok, su kaydıraklı havuzu mevcuttur.

Miarosa incekum beach hotel’de Çocuk kulubü var mıdır?

Hotel‘de Çocuk klubü mevcuttur.

Miarosa incekum beach hotel’in Denize mesafesi nedir?

Hotel Denize sıfırdır.

Miarosa incekum beach sahili kum mu, çakıllı mı, derin mi?

Hotel’in Kum plaj olmaktadır.

Miarosa incekum beach hotel İletişim numarası nedir?

hotel’e bilgi ve rezervasyon için 444 2000 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Miarosa incekum beach hotel konaklama konsepti nedir?

Hotel Herşey dahil konseptindedir.

Miarosa incekum beach Ücretsiz aktiviteler nelerdir?

Hotel‘de Masa Tenisi, önbüro internet mini club minder şemsiye soft animasyon sauna dart sezlong türk hamamı aktiviteleri ücretsiz olmaktadır.

Miarosa incekum beach otelde çocuk konaklaması ücretsiz midir?

Hotel 2 yetişkin yanında 1.çocuk 0-12,99, 2.çocuk 6,99 yaşa kadar ücretsizdir.

Miarosa incekum beach engeli dostumudur?

Hotel‘de 2 tane engelli odası vardır.

Miarosa incekum beach balayı konsepti nedir?

Hotel’in Odaya meyve sepeti, tatlı tabağı ve şarap servisi Bir defaya mahsus odaya kahvaltı servisi Müsaitlik doğrultusunda deniz veya havuz manzaralı odalara upgrade imkanı sağlanıyor.

Taksit Seçenekleri
Organizasyonlar

E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
12 Aya Varan Taksit Avantajı
Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.