89

Celebrity Reflection ile Büyük Britanya & İzlanda Turu

Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
11 Gece 12 Gün
Türk Havayolları ile
Londra'da Hilton Croydon London otelinde 1 gece kahvaltı dahil konaklama!
  • TUR HAKKINDA
  • TUR PROGRAMI
  • GENEL ŞARTLAR
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • SATIN AL
Celebrity Reflection ile Büyük Britanya & İzlanda Turu Programı
TARİH SEÇENEKLERİ
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Destinasyonlar
Belfast, İrlanda

Kuzey İrlanda’nın başkenti Belfast, yemyeşil doğası, ortaçağ kaleleri ile kartpostal güzelliğindedir. River Logan Nehri’nin ağzında bulunması Belfast’ın gemi yapımı konusunda ustalaşmasına neden olmuştur. Çağının en gelişmiş teknolojisi ve mühendislik başarısı ile inşa edilen Titanic gemisi de Belfast’ta inşa edilmiştir. Belfast Şehir Konağı, Botanik Bahçesi, Parlamento Binası, Belfast Eye ve duvar resimleri şehirde mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.

Reykjavik, İzlanda

İzlanda’nın başkenti Reykjavik, bir şehir olarak kısa geçmişine rağmen tarihi ve turistik öneme sahip yerleriyle, etkileyici bir koleksiyona ev sahipliği yapmaktadır. Bu büyülü şehir romantik bir tatil geçirmek isteyen çiftlerden, dünyanın en güzel coğrafi manzaralarını keşfetmek isteyen doğa severlere ve ince bir sanat zevki ve kültürü olan sanatseverlere kadar mutlu edecek çeşitlilikte zenginliğe sahip.

Akureyri, İzlanda

Akureyri ülkenin en uzun fiyortlarını birinde, etrafı yükseklikleri 1000 - 1500 m ulaşan dağlarla çevrili bir doğa harikasıdır. Coğrafi konumu nedeniyle İzlanda’nın geneline oranla daha sıcak bir iklime sahiptir. Akureyri, müzeleri ve sanat galerileri ile gerçek bir sanat ve kültür şehridir. İzlanda’nın inanılmaz doğal güzellikleri görüntüleri fonunda şelaleleri, volkanik alanları ve kanyonları ise ziyaretçilerine rafting, doğa yürüyüşü, balıkçılık gibi heyecan verici aktiviteler sunuyor. Yeryüzündeki en muhteşem doğa olaylarından biri olan Kuzey Işıkları’da Eylül - Nisan arasında şehir ve çevresinden izlenebilir.

Cork, İrlanda

Adını İrlandaca “bataklık bölge” anlamına gelen kelimeden alan Cork, ülkenim ikinci büyük kentidir. Şehir merkezi su yolları ve ülkenin tartışmasız en iyi yiyeceklerini sunan restoranları ile ilgi çeker. Limanı dünyanın en büyük doğal limanları arasındadır. Cork merkezinden geçen River Nehri, 17. yy’dan kalma dar sokakları, modern binaları ile sakin ama ziyareti heyecan verecek şehirlerden biridir. St. Finbarr’s Katedrali ve Shondon Kilisesi mutlaka ziyaret edilmesi gereken güzellikleri arasındadır.

Dublin, İrlanda

Keyifli ve sürprizlerle dolu bir kent Dublin. Vikinglilerin yerleşim merkezi olarak kurulan şehir, Ortaçağ’dan bu yana İrlanda’nın başkentidir. Tarihi mimari anıtları yanında Avrupa’nın önemli kültür mirasına sahiptir. Jonathan Swift, Oscar Wilde, George Bernard Shaw, SamuelBeckett gibi, birçok ünlü yazarın doğduğu şehirdir. 13. Yy.’dan kalan Dublin Kalesi, ChesterBeatty Kütüphanesi, Su Yolları Ziyaretçi Merkezi, Hıristiyan Kilisesi Katedrali, Guinness Antreposu, Old Jameson Viski İmalathanesi, Phoenix Parkı şehrin güzelliklerinden sadece birkaçıdır.

Taksit Seçenekleri
E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
12 Aya Varan Taksit Avantajı
Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.