Royal Caribbean Allure of the Seas ile Batı Karayipler Turu

Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
  • THY ile
  • 9 Gece 10 Gün
  • İstanbul Hareketli
  • 6 Taksit
1 Gece Miami Otel Konaklaması Dahil!
  • TUR HAKKINDA
  • TUR PROGRAMI
  • GENEL ŞARTLAR
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • SATIN AL
Royal Caribbean Allure of the Seas ile Batı Karayipler Turu Programı
TARİH SEÇENEKLERİ
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Destinasyonlar
Fort Lauderdale, Florida

Amerika’nın Venedik’i olarak bilinen Fort Lauderdale, bir ticaret merkezi olmak yanında güzel plajları, restoranları, su yolları, gece kulüpleri ve dünyanın yolcu gemilerinin en çok uğradığı limana sahiptir. Şehirde yapılacaklar konusunda uzun bir liste hazırlanması gereklidir. Alışveriş ve gastronomi yanında yorgunluğunuzu atacağınız palmiyeli plajlarına mutlaka zaman ayırın.

Cozumel, Meksika

Nefes kesen suları, beyaz kum plajları, antik harikalarla dolu Meksika’nın Karayip Bölgesi’ndeki en önemli tatil bölgesidir. Dünyanın en güzel su altı güzelliklerine sahip Cozumel’in büyüleyici güzellikteki mercan adaları dünyanın dört tarafından turist çekmektedir. Mayaların ilk yerleşim bölgelerinden biri olan adada, bu dönemden kalan çok sayıda arkeolojik alan bulunmaktadır.

Miami, Amerika

Deniz, güneş, kum, parlak gece hayatı, lüks ve zenginlikle adı anılan dünyanın belki de en önemli turizm merkezi. Doğal güzellikleri eğlence ve ihtişam ile birleştirilerek yaratılan şehir Miami. Bembeyaz kumlu sahillerin, masmavi denizin ve tropik güzelliklerin oluşturduğu plajlar şehrin en önemli alanlarını oluşturuyor. Doğal yaşam parklarında yer alan zümrüt adalar, mercan kayalıkları ve akvaryumların dünyada bir eşi dahi yoktur. Hemen her beğeniye hizmet eden gece hayatı da şehri benzersiz kılar. Kozmopolit bir yapıya sahip Miami'de lezzetli mutfağı, mimarisi, sanat ve kültür dünyası ile ziyaretçilerine farklı ve benzersiz bir dünyaya kapılarını açar.

Taksit Seçenekleri
E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
12 Aya Varan Taksit Avantajı
Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.