34

Celestyal Olympia ile 3 Gece Yunan Adaları & Atina Turu

Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
  • 3 Gece 4 Gün
  • Kuşadası Hareketli
  • Ücretsiz Sağlık Sigortası
  • 6 Taksit
Heraklion Knossos Sarayı Turu, Klasik Atina Turu dahil!
  • TUR HAKKINDA
  • TUR PROGRAMI
  • GENEL ŞARTLAR
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • SATIN AL
Celestyal Olympia ile 3 Gece Yunan Adaları & Atina Turu Programı
TARİH SEÇENEKLERİ
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Destinasyonlar
Patmos, Yunanistan

Yunan Adalarının en küçüğüdür. Yeni Ahit’te İsa’nın Aziz Yuhanna’ya göründüğü mağaranın bulunduğu ada, Holy Island (Kutsal Ada) olarak anılır. Adanın doğusunda ise liman bulunmaktadır. Küçük olmasına rağmen tepedeki yel değirmenleri, daracık sokakları, Yunanistan’ın en ünlü manastırları arasında sayılan Aziz Yuhanna Manastırı, kiliseleri, tavernaları, kafe ve restoranları ile ziyaretçilerini karşılıyor.

Santorini, Yunanistan

Ege Denizi'nde yer alan volkanik ada, kendini yeryüzünden tamamen farklı bir yerde hissettirecek bir güzelliğine sahip. Beyaz badanalı küp şeklinde evleri, lacivert denizi, muhteşem gün batımı ile gözlerinizi kamaştıracak. Tarihin en büyük volkanik patlamasına sahne olan adanın 73 km’lik alanı deniz altında bulunuyor. Plajları, uçurumları, dar sokakları, yel değirmenleri ile yeryüzü cennetlerinden biri olarak kabul edilen ada, aynı zamanda şarap ve gastronomi bakımından da çok zengin.

Atina (Pire), Yunanistan

Tarihinin zenginliği, tanrıları ve filozofları ile dünyanın en şanslı şehirlerinden birisi. Yunanistan’ın bu büyüleyici başkenti medeniyetlerin ve demokrasinin doğum yeridir. Akropolis tepesinin eteklerinde küçük bir kent olarak kurulan Atina, zamanla Akropolis tapınaklarının yapılmasıyla gelişmiş ve büyüleyici bir medeniyetin yarattığı yapıtlarla büyümüş ve zenginleşmiştir. Sadece Yunan değil dünya mimarisinin en önemli yapıtları arasında yer alan Akropolis, özellikle gece ışıklandırmasının güzelliği ile şehre hayranlık verici bir güzellik katar. Önceleri ayrı bir şehirken Atina ile birleşen Pire şehri limanı ise Avrupa’nın 5. büyük limanıdır. Dünyanın en önemli şehirler arasında tartışmasız yerini alan Atina tarihi ve kültürel zenginliği yanında eğlence anlayışı ile de özel bir yere sahiptir.

Mikanos, Yunanistan

Turkuaz plajlarına, çiçeklerle süslü sokaklarına, beyaz badanalı evlerin güzelliğine; arkeolojik ihtişamı, şık barları, restoranları, partileri ve dillere destan gece hayatını ekleyin. Saydıklarımız Yunanistan’ın mutluluk adası olarak bilinen Mikanos’un sadece birkaç özelliği… Bu eğlenceli ve büyülü güzellikteki adada kalabalıktan uzaklaşıp doğal güzelliklerin tadını çıkarmak isteyenler içinde çok sayıda alternatif var. Merkezden köylere doğru ilerlediğinizde özellikle yel değirmenlerinin görüntülerine hayran kalacaksınız. Mikanos sayısız güzellikleri ile muhteşem bir tatil vaat ediyor.

Girit, Yunanistan
Yunanistan’ın en büyük adası Girit’in tarihi Avrupa’nın en eski uygarlığı olarak kabul edilen Minos’akadar uzanır. Doğu Roma, Abbasi, Venedik ve Osmanlı kültürlerine de ev sahipliği yapan Girit, tarihi ve doğal güzellikleri ile gerçek bir mücevher gibidir. Muhteşem kumsalları, her daim güneşli iklimi, sıcak kanlı insanları ve zeytinyağı, yabani ot, şarap, peynir gibi ürünlere dayalı sağlıklı ve zengin bir mutfak kültürü ile sizi sarıp sarmalar. Bozulmadan dokusunu koruyan köyleri ise adanın gizli zenginlikleri arasındadır ve mutlaka ziyaret edilmelidir.
Taksit Seçenekleri
E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
12 Aya Varan Taksit Avantajı
Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.