Dikkat!

57

Sueno Hotels Golf Belek

Türkiye / Antalya / Belek
Haritada Gör
Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
Sadece Otel
Otel + Uçak
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
 • Otel Bilgileri
 • Taksit Seçenekleri
Sueno Hotels Golf Belek, mükemmel bir tatil geçirmek, güler yüzlü bir hizmet almak, unutulmaz anılara sahip olmak istiyorsanız, seçeneğiniz tesisler arasındadır. Uygunluğu, kalitesi ve sahip olduğu ortamı ile ideal seçenekleriniz arasında olan Sueno Hotels Golf Belek'de yılın bütün yorgunluğundan kurtulup yeni bir başlangıcın ilk adımlarını atarken aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile bölgeye gelen turistlerin en çok tercih ettiği otellerin başında gelir. Kalitenin ön planda olduğu bir tatili doya doya yaşamak için, ailenizle, sevdiklerinizle ya da iş çevrenizle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir. Akıllarda kalıcı bir tatil deneyimi için tercih etmeniz gereken yerlerden biri olan Sueno Hotels Golf Belek, yıllardan beri hizmet veren tecrübeli çalışanlarının güler yüzlü hizmetiyle sizi memnun edecektir. Elit kalitedeki ortamı ve konforuyla tatil yapacaklara uygun bir ortam sunmaktadır. Coral tatilin önerilenler listesinde olan bir oteldir. Balayı çiftlerinin seçenekleri arasında olan otel. Aile dostu otellerdendir. Bunun yanı sıra otel; Spa, Deluxe, erken rezervasyon fırsatı, aquaparklı oteller, Ara tatil oteli, ISO9001 Kalite yönetim sistemi ISO 22001 gıda güvenliği yönetim sistemi, HACCP, ISO14001 Çevre yönetim sistemi, mavi bayrak gibi konsept ve özelliklere sahiptir.

Sueno Hotels Golf Belek Konum

Konum olarak da son derece uygun bir yerleşime sahip olan Sueno Hotels Golf Belek, en yakın havalimanı olan Antalya Havalimanına 30km mesafede konumlanmıştır. Tesise erişim son derece kolaydır. En yakın merkez Kadriye'ye 3km uzaklıktadır. En yakın şehir merkezi Belek'e 5 km uzaklıktadır. Plaja olan mesafe 450m 'dir.
Tesis Özellikleri
Sueno Hotels Golf Belek, 2007 yılında hizmete geçmiştir. Tesis 1.410.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Cora Tatil tarafından önerilen oteller listesinde bulunan tesis aynı zamanda erken rezervasyon imkanları ile de konuklarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Sueno Hotels Golf Belek, size, sevdiklerinize ve ailenize uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunmaktadır. Tesis 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir. Sueno Hotels Golf Belek'de minik konuklar da unutulmamıştır. Çocuklarımızın da tatilden maksimum keyif almaları amacıyla tasarlanmış birçok servis hizmet vermektedirOtelin bünyesinde sigara içilen oda bulunmamaktadır. Tesiste 2 adet engelli ziyaretçiler için oda bulunmaktadır.
Oda Özellikleri
Tesiste bulunan odalar farklı özellikte ve konseptedir ve ziyaretçilerin konforuna uygun olarak hazırlanmıştır. 

Standart Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 84 adet Standard Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 30-35m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bütün odalarda, küvet, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.01-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Standard Room tesisin 2. 3. 4. 5. ve 6. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Standart Room Handıcap; Tesisin bünyesinde hizmet veren 2 adet Standard Room Handıcap bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 30-35m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bütün odalarda, duş, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.01-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Standard Room Handicap tesisin ilk. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Senior Room Golf View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 71 adet Senior Room Golf View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 35-45m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bütün odalarda, küvet, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.01-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Senior Room Golf View tesisin 2. 3. 4. ve 5. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Junıor Suite Room Golf View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 7 adet Junıor Suite Room Golf View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 50-80m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bütün odalarda, küvet, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.01-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Junior Suite Room Golf View tesisin 1. 2. 3. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Jaccuzi Suite Room Golf View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 4 adet Jaccuzi Suite Room Golf View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 65-70m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe,Almanca,Rusça,İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda;Küvet, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.01-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Jaccuzi Suite Room Golf View tesisin 5 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 2 dir. 

Suite Room Golf View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 4 adet Suite Room Golf View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 55-60m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bütün odalarda, küvet, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.01-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Suite Room Golf View tesisin 5 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.

Kıng Suıte; Tesisin bünyesinde hizmet veren 2 adet King Suite bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 95m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bütün odalarda, küvet, jakuzi, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.01-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. King Suite tesisin 6. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.
Yiyecek ve İçecek
Sueno Hotels Golf Belek'un yetenekli aşçıları tarafından hazırlanan lezzetler ile mükemmel tatil deneyiminizi eşsiz lezzetlerle taçlandırabilirsiniz. Tesis bünyesinde sunulan yemek hizmetleri ultra her şey dahil konseptinde 24 saat geçerlidir. 

Kahvaltı Albatros Restaurant 07:00 - 10:00 Açık Büfe Ücretsiz 
Geç Kahvaltı Albatros Restaurant 10:00 - 11:00 Açık Büfe Ücretsiz 
Öğle Yemeği Albatros Restaurant 12:30 - 15:00 Açık Büfe Ücretsiz 
Atıştırmalık Hizmeti Albatros Restaurant 15:00 - 17:00 Belirli Menü Ücretsiz 
Akşam Yemeği Albatros Restaurant 19:00 - 21:30 Açık Büfe Ücretsiz 
Gece Yemeği Albatros Restaurant 23:30 - 01:00 Belirli Menü Ücretsiz 
Akşam Yemeği Main Restaurant 19:00 - 22:00 Açık Büfe Ücretsiz 
Gece Yemeği Main Restaurant 00:00 - 03:00 Açık Büfe Ücretsiz
Çocuk Konsepti
Tesiste minik konuklara özel olarak dizayn edilmiş çocuk konseptleri bulunmaktadır bunlar; Mini club,çocuk havuzu, su parkı, çocuk animasyonu, oyun alanı, restoranda çocuk büfesi ve menüsü, restoranda çocuk bölümü, restoranda bebek sandalyesi, bebek yatağı, bebek bakıcısı, lazımlık ve bebek arabasıdır.
Plaj ve Havuz
Sueno Hotels Golf Belek'da mükemmel ve unutulmaz bir tatil yaşamanız için her detay özenle düşünülmüştür. Tatilin olmazsa olmaz unsurlarının başında gelen havuzlarda konuklara eğlenceli vakitler geçirmeleri için son derece cazip fırsatlar sunmaktadır. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 1 adet açık/kapalı havuz bulunmaktadır. Havuz 360m2'dir. Derinliği ise 1m-40cm dir. Tüm yetişkin havuzları tatil süresince sabah saat 08:00 ile akşam saat 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Havuzların temizlik ve hijyeninin temini için temizlik günlük olarak deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 1 adet açık çocuk havuzu bulunmaktadır. Havuzun boyutu 20m2'dir. Çocuk havuzları her gün sabah saat 08:00 ile 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Havuz keyfinin yanında zamanını eşsiz güzellikteki plajında geçirmek isteyen konuklar için özel olarak hazırlanmış olan plajıyla hizmet vermektedir. Otel plaj arasında yürüyüş yolu bulunmaktadır. Plajın 220 metrelik bir uzunluğu vardır. Otelden kısa bir sürede gelebileceğiniz bu kumdan oluşan plajda güzel anılar biriktirebilirsiniz. Plaj ve deniz kullanımınız süresince iskele, güneş şemsiyesi, şezlong, havlular, yiyecek ve içecek ve duş hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Balayı

Oda süsleme
Şampanya, meyve tabağı
Kuru incir, cezerye, çikolata ve çiçek buketi
Odaya bir defa ücretsiz kahvaltı
Ücretli a la cart restoranlardan 1 tane ücretsiz (yaz konsepti) olarak sunulur.

Ücretsiz Hizmetler
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Basketbol
 • Badminton
 • Kano
 • Voleybol
 • Plaj Voleybolu
 • Mini Golf
 • Mini Futbol
 • Disko
 • Sinema
 • Kablosuz/İnternet: Tüm Alanlar
 • Spa
 • Hamam
 • Sauna
 • Aerobik
 • Spor Merkezi: Makineler, Ağırlıklar
 • Spor Merkezi
 • Odada kasa
 • Sağlık servisi
Ücretli Hizmetler
 • Tekerlekli sandalye
 • Çamaşır servisi
 • Güzellik Merkezi
 • Masaj
 • Bebek Bakıcısı
 • Pavilyon
 • Parasailing
 • Sörf (lisansa gerek var)
 • Dalış kulübü
 • Bilardo
 • Futbol
 • Bowling
 • Tenis Kortu: Işıklandırma
Notlar
Sueno Hotels Golf Belek evcil hayvan kabul etmemektedir.
Sıkça Sorulan Sorular
Sueno Hotels Golf Belek nerede?

Antalya Belek mevkiindedir.

Sueno Hotels Golf Belek Havalimanına ve şehir merkezine uzaklığı nedir?

Antalya Havalimanına 30 km, şehir merkezine 3 km mesafede bulunuyor.

Sueno Hotels Golf Belek aquapark ya da su kaydırağı mevcut mudur?

Tesiste Aqua park bulunmaktadır.

Sueno Hotels Golf Belek Çocuk kulubü var mıdır?

Çocuklar için mini kulüp mevcuttur.

Sueno Hotels Golf Belek Denize mesafesi nedir?

Denize sıfır konumdadır.

Sueno Hotels Golf Belek sahili kum mu, çakıllı mı, derin mi?

Kum plajı bulunuyor.

Sueno Hotels Golf Belek İletişim numarası nedir?

Bilgi ve rezervasyon için 444 2000 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Sueno Hotels Golf Belek konaklama konsepti nedir?

Yaz sezonunda deluxe her şey dahil olarak hizmet verir.

Sueno Hotels Golf Belek Ücretsiz aktiviteler nelerdir?

Masa tenisi, dart, basketbol, badminton, kano, voleybol, plaj voleybolu, mini golf, mini futbol, disko, sinema, kablosuz/internet: tüm alanlar, spa, hamam, sauna, aerobik, spor merkezi: makineler, ağırlıklar, spor merkezi, odada kasa, sağlık servisi.

Sueno Hotels Golf Belek çocuk konaklaması ücretsiz midir?

2 yetişkin yanında 1. çocuk 0-12 ücretsiz konaklayabilir.

Taksit Seçenekleri
Organizasyonlar

E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.