Dikkat!

170

Seven Seas Hotel Blue

Türkiye / Antalya / Side
Haritada Gör
Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım

Coronavirüse karşı mücadele önlemleri kapsamında, Kültür ve Turizm Bakanlığından gelen talimata istinaden, bütün otellerimizde aşağıda belirtilen alanlar geçici olarak kullanıma kapatılmıştır.

 • Fitness alanları
 • Hamam
 • Sauna
 • Masaj birimleri
 • Yüzme havuzları
 • SPA ve Spor alanları
 • Termal Su ve Kaplıcalar
Sadece Otel
Otel + Uçak
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
 • Otel Bilgileri
 • Fiyat Listesi
 • Taksit Seçenekleri
TELEFON İLE ARAYIN 500TL'YE VARAN İNDİRİM FIRSATINI YAKALAYIN!
Seven Seas Hotel Blue, mükemmel bir tatil geçirmek, güler yüzlü bir hizmet almak, unutulmaz anılara sahip olmak istiyorsanız, seçeneğiniz tesisler arasındadır. Uygunluğu, kalitesi ve sahip olduğu ortamı ile ideal seçenekleriniz arasında olan Seven Seas Hotel Blue'de yılın bütün yorgunluğundan kurtulup yeni bir başlangıcın ilk adımlarını atarken aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile bölgeye gelen turistlerin en çok tercih ettiği otellerin başında gelir. Kalitenin ön planda olduğu bir tatili doya doya yaşamak için, ailenizle, sevdiklerinizle ya da iş çevrenizle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir. Akıllarda kalıcı bir tatil deneyimi için tercih etmeniz gereken yerlerden biri olan Seven Seas Hotel Blue, yıllardan beri hizmet veren tecrübeli çalışanlarının güler yüzlü hizmetiyle sizi memnun edecektir. Elit kalitedeki ortamı ve konforuyla tatil yapacaklara uygun bir ortam sunmaktadır. Coral tatilin önerilenler listesinde olan bir oteldir. Balayı çiftlerinin seçenekleri arasında olan otel. Aile dostu otellerdendir. Bunun yanı sıra otel; Spa, erken rezervasyon, aquaparklı oteller, erken rezervasyon fırsatı, Çocuk dostu otel mavi bayrak gibi konsept ve özelliklere sahiptir.

Seven Seas Hotel Blue Konum

Konum olarak da son derece uygun bir yerleşime sahip olan Seven Seas Hotel Blue, en yakın havalimanı olan Antalya Havalimanına 70km mesafede konumlanmıştır. Tesise erişim son derece kolaydır. En yakın şehir merkezi Side'ye 6km uzaklıktadır.
Tesis Özellikleri
Seven Seas Hotel Blue, 1987 yılında hizmete geçmiştir. Tesis 100.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Cora Tatil tarafından önerilen oteller listesinde bulunan tesis aynı zamanda erken rezervasyon imkanları ile de konuklarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Seven Seas Hotel Blue, size, sevdiklerinize ve ailenize uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunmaktadır. Tesis 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir. Seven Seas Hotel Blue'de minik konuklar da unutulmamıştır. Çocuklarımızın da tatilden maksimum keyif almaları amacıyla tasarlanmış birçok servis hizmet vermektedir. Otelin bünyesinde sigara içilen oda bulunmamaktadır. Tesiste 4 adet engelli ziyaretçiler için oda bulunmaktadır.
Oda Özellikleri
Otel bünyesinde farklı konsept ve özelliklerde odalar bulunmaktadır. Odalar sizin maksimum konfor ve lüksünüz için tasarlanmıştır. 

Hotel Standart Room Garden View No Balcony; Tesisin bünyesinde hizmet veren 9 adet Hotel Standart Room Garden View No Balcony bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 23m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Polonyaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, telefon ve (Ocak-aralık arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Hotel Standart Room Garden View No Balcony tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Bungalow Standart Room Garden View With Balcony or Terrace; Tesisin bünyesinde hizmet veren 110 adet Bungalow Standart Room Garden View With Balcony or Terrace bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 25m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Polonyaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; 1 yatak odası, duş, balkon veya teras, telefon ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Bungalow Standart Room Garden View With Balcony or Terrace tesisin ilk 3 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Hotel Standart Room Garden View With Balcony or Terrace; Tesisin bünyesinde hizmet veren 46 adet Hotel Standart Room Garden View With Balcony or Terrace bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 25m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Polonyaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda;1 yatak odası, duş, balkon veya teras, telefon ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Hotel Standart Room Garden View With Balcony or Terrace tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Standart Economy Room Garden View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 25 adet Standart Economy Room Garden View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 25m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Polonyaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; 1 yatak odası, duş, balkon veya teras, telefon ekstra katlanabilir yatak ve (Ocak-aralık arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Standart Economy Room Garden tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Hotel Standart Bunkbed Room Garden View With Balcony or Terrace; Tesisin bünyesinde hizmet veren 26 adet Hotel Standart Bunkbed Room Garden View With Balcony or Terrace bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 25m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Polonyaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; 1 yatak odası, duş, balkon veya teras, telefon ekstra ranza yatak ve (Ocak-aralık arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır Hotel Standart Bunkbed Room Garden View With Balcony or Terrace tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Hotel Standart Room Pool View With Balcony or Terrace; Tesisin bünyesinde hizmet veren 26 adet Hotel Standart Room Pool View With Balcony or Terrace bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 25m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Polonyaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır Hotel Standart Room Pool View With Balcony or Terrace tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Hotel Standart Room Pool View With Large Balcony or Terrace; Tesisin bünyesinde hizmet veren 34 adet Hotel Standart Room Pool View With Large Balcony or Terrace bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 25m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Polonyaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır Hotel Standart Room Pool View With Large Balcony or Terrace tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.

Bungalow Standart Room Sea View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 14 adet Bungalow Standart Room Sea View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 25m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Polonyaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır Bungalow Standart Room Sea View tesisin ilk 3 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Hotel Standart Room Sea View With Balcony; Tesisin bünyesinde hizmet veren 26 adet Hotel Standart Room Sea View With Balcony bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 25m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Polonyaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Hotel Standart Room Sea View With Balcony tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Junior Suite No Balcony; Tesisin bünyesinde hizmet veren 6 adet Junior Suite No Balcony bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 34m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Polonyaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, telefon ekstra katlanabilir yatak ve (Ocak-aralık arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Junior Suite No Balcony tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Bungalow Family Room With Connecting Door; Tesisin bünyesinde hizmet veren 6 adet Bungalow Family Room With Connecting Door bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 50m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Polonyaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; İki yatak odası, duş, balkon veya teras, telefon ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Bungalow Family Room With Connecting Door tesisin ilk 3 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Hotel Family Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 9 adet Hotel Family Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 43m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Polonyaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon ekstra katlanabilir yatak ve (Ocak-aralık arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Hotel Family Room tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Family Dublex Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 10 adet Family Dublex Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 43m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Polonyaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon ekstra katlanabilir yatak ve (Ocak-aralık arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Family Dublex Room tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 2 dir. 

Suıte Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 5 adet Suıte Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 90m2 dir. Zemin halı. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Polonyaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon ekstra katlanabilir yatak ve (Ocak-aralık arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Suıte Room tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Grand Suıte Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 1 adet Grand Suıte Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 170m2 dir. Zemin halı. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Polonyaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon ekstra katlanabilir yatak ve (Ocak-aralık arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Grand Suıte Room tesisin ilk katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Handıcapped Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 4 adet Handıcapped Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 35m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Polonyaca) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon ekstra sofa yatak ve (Ocak-aralık arası/00.01-23.59 saatleri arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Handıcapped Room tesisin ilk 5 hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.
Yiyecek ve İçecek
Seven Seas Hotel Blue'un yetenekli aşçıları tarafından hazırlanan lezzetler ile mükemmel tatil deneyiminizi eşsiz lezzetlerle taçlandırabilirsiniz. Tesis bünyesinde sunulan yemek hizmetleri ultra her şey dahil konseptinde 24 saat geçerlidir. Bunun dışında lezzetler arıyorsanız tesis bünyesinde 3 adet A La Carte restoran bulunmaktadır. Bu restoranlar; Osmanlı sarayı, Deniz ürünleri, Çin, Tayland ve japonya mutfakları konseptindedir.

Kahvaltı PALM GARDEN RESTAURANT 07:00 - 10:00 Açık Büfe Ücretsiz
Kahvaltı KIDS RESTAURANT 07:00 - 10:00 Açık Büfe Ücretsiz
Geç Kahvaltı PALM GARDEN RESTAURANT 10:00 - 10:30 Açık Büfe Ücretsiz
Öğle Yemeği PALM GARDEN RESTAURANT 12:30 - 14:30 Açık Büfe Ücretsiz
Öğle Yemeği KIDS RESTAURANT 12:30 - 14:30 Açık Büfe Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti SEA STAR SNACK RESTAURANT  11:00 - 16:00 Belirli Menü Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti PASSAGE SNACK 12:30 - 18:00 Belirli Menü Ücretsiz
Çay Saati PATISSERIE 21:00 - 21:00 Açık Büfe Ücretsiz
Akşam Yemeği PALM GARDEN RESTAURANT 18:30 - 21:00 Açık Büfe Ücretsiz
Akşam Yemeği KIDS RESTAURANT 18:00 - 20:30 Açık Büfe Ücretsiz
Gece Yemeği PALM GARDEN RESTAURANT 23:30 - 07:00 Açık Büfe Ücretsiz
Çocuk Konsepti
Seven Seas Hotel'de çocuk ziyaretçilere özel konseptler bulunmaktadır. Bunlar; Mini club, çocuk havuzu, çocuk animasyonu, oyun alanı, restoranda çocuk büfesi ve menüsü, restoranda çocuk bölümü, bebek yatağı, bebek bakıcısı, lazımlık ve bebek arabasıdır.
Plaj ve Havuz
Seven Seas Hotel Blue'da mükemmel ve unutulmaz bir tatil yaşamanız için her detay özenle düşünülmüştür. Tatilin olmazsa olmaz unsurlarının başında gelen havuzlarda konuklara eğlenceli vakitler geçirmeleri için son derece cazip fırsatlar sunmaktadır. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 3 adet Açık yetişkin havuz bulunmaktadır. Açık havuzların Boyutları 1600,1700 ve 50m2'dir. Açık havuzların derinlikleri sırasıyla 110-180 cm, (belirtilmemiş), 140cm'dir. Yetişkin havuzları tatil süresince sabah saat 08:00 ile akşam saat 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Havuzların temizlik ve hijyeninin temini için temizlik günlük olarak deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren biri kapalı biri açık olmak üzere 2 adet açık çocuk havuzu bulunmaktadır. Havuzların boyutu 50m2 derinlikleri ise 50cm dir. Çocukların güvenliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Çocuk havuzları her gün sabah saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Havuz keyfinin yanında zamanını eşsiz güzellikteki plajında geçirmek isteyen konuklar için özel olarak hazırlanmış olan plajıyla hizmet vermektedir. Otel plaj arasında yürüyüş yolu bulunmaktadır. Plajın 140 bir metrelik uzunluğu vardır. Otelden kısa bir sürede gelebileceğiniz bu kum&çakıldan oluşan plajda güzel anılar biriktirebilirsiniz. Plaj ve deniz kullanımınız süresince güneş şemsiyesi, şezlong, havlular, yiyecek ve içecek ve duş hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Ücretsiz Hizmetler
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Plaj voleybolu
 • Basketbol
 • Mini Futbol
 • Odada kasa
 • Sauna
 • Disko
 • Kablosuz/İnternet: Tüm Alanlar
 • Hamam
 • Aerobik
 • Spor Merkezi
 • Mini golf
Ücretli Hizmetler
 • Tenis kortu: Işıklandırma
 • Tekerlekli sandalye
 • İş merkezi
 • Güzellik Merkezi
 • Çamaşır servisi
 • Masaj
 • Spa
 • Bebek arabası
 • Bebek bakıcısı
 • Pavilyon
 • Parasailing
 • Sörf(Lisans gerekmez)
 • Uçurtma sörfü(Lisans gerekmez)
Taksit Seçenekleri
Organizasyonlar

E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
12 Aya Varan Taksit Avantajı
Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.