Tıklayın Biz Sizi Arayalım ya da
444 2 000 - 0850 811 2000
Dikkat!

47

Otium Family Eco Club

Türkiye / Antalya / Side
Haritada Gör
Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
Sadece Otel
Otel + Uçak
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
 • Otel Bilgileri
 • Taksit Seçenekleri
Otium Family Eco Club, mükemmel bir tatil geçirmek, güler yüzlü bir hizmet almak, unutulmaz anılara sahip olmak istiyorsanız, seçeneğiniz tesisler arasındadır. Uygunluğu, kalitesi ve sahip olduğu ortamı ile ideal seçenekleriniz arasında olan Otium Family Eco Club'da yılın bütün yorgunluğundan kurtulup yeni bir başlangıcın ilk adımlarını atarken aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile bölgeye gelen turistlerin en çok tercih ettiği otellerin başında gelir. Kalitenin ön planda olduğu bir tatili doya doya yaşamak için, ailenizle, sevdiklerinizle ya da iş çevrenizle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir. Akıllarda kalıcı bir tatil deneyimi için tercih etmeniz gereken yerlerden biri olan Otium Family Eco Club, yıllardan beri hizmet veren tecrübeli çalışanlarının güler yüzlü hizmetiyle sizi memnun edecektir. Elit kalitedeki ortamı ve konforuyla tatil yapacaklara uygun bir ortam sunmaktadır. Otium Family Eco Club, Coral tatilin önerilenler listesindedir. Otel balayı çiftleri için mükemmel bir seçenektir. Ailecek gelecekler için de müthiş fırsatlar sunan otel, çocuk dostu listesindedir. Otelde aquapark bulunmaktadır. Mavi bayrak, Yeşil yıldız gibi etiketinin yanı sıra HACCP ve ISO 22001 gıda güvenliği ISO 9001 kalite yönetim sistemi ve ISO 14001 çevre yönetim sistemi belgesine de sahiptir. Otel aynı zamanda tatil köyleri, Sun Family Club gibi konsept özelliklere de sahiptir.

Otium Family Eco Club Konum

Otel konum olarak da son derece uygun bir yerleşime sahiptir. En yakın havalimanı olan Antalya Havalimanına 70km mesafede konumlanmıştır. Tesise erişim son derece kolaydır. En yakın şehir merkezi olan Sideye 7km mesafede bulunur. Otelin plaja uzaklığı 450m'dir.
Tesis Özellikleri
Otium Family Eco Club, 1995 yılında hizmete geçmiştir. Tesis 51.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Cora Tatil tarafından önerilen oteller listesinde bulunan tesis aynı zamanda erken rezervasyon imkanları ile de konuklarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Otium Family Eco Club, size, sevdiklerinize ve ailenize kaliteli bir tatil deneyimi sunmaktadır. Tesis 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir. Otium Family Eco Club'de minik konuklar da unutulmamıştır. Çocuklarımızın da tatilden maksimum keyif almaları amacıyla tasarlanmış birçok servis hizmet vermektedir. Otelin bünyesinde sigara içilen oda bulunmamaktadır. Engelli misafirlerimizin ihtiyaçlarını göz önünde alınarak hazırlanmış 5 adet engelli odası bulunmaktadır.
Oda Özellikleri
Otium Family Club’da kusursuz tatil deneyiminiz için özel olarak tasarlanmış oda tipleri bulunmaktadır. Tesis bünyesinde hizmet veren bütün odalar, tatiliniz boyunca oluşabilecek bütün talepleriniz göz önüne alınarak özel olarak tasarlanmıştır. 

Hotel Standart Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 201 adet Hotel Standart Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 18-28m2'dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon, ekstra sofa yatak ve klima (Ocak Aralık arası) standart olarak bulunmaktadır. Hotel Standart Roomlar tesisin ilk 4 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Hotel Standart Room Lake View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 84 adet Hotel Standart Room Lake View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 18-28m2'dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon, ekstra sofa yatak ve klima (Ocak Aralık arası) standart olarak bulunmaktadır. Hotel Standart Room Lake Viewler tesisin ilk 4 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Hotel Large Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 69 adet Hotel Large Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 32-39m2'dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon, ekstra sofa yatak ve klima (Ocak Aralık arası) standart olarak bulunmaktadır. Hotel Large Roomlar tesisin ilk 4 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Suıte Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 6 adet Suıte Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 50-95m2'dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon, ekstra sofa yatak ve klima (Ocak Aralık arası) standart olarak bulunmaktadır. Suıte Roomlar tesisin ilk 4 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Vılla Famıly Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 32 adet Villa Family Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 41m2'dir. Zemin seramiktir. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon veya teras, telefon, yatak odası, ekstra sofa yatak ve klima (Ocak Aralık arası) standart olarak bulunmaktadır. Vılla Famıly Roomlar tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Vılla Famıly Suıte Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 22 adet Villa Famıly Suıte Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 47m2'dir. Zemin seramiktir. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon veya teras, telefon, ekstra sofa yatak ve klima (Ocak Aralık arası) standart olarak bulunmaktadır. Vılla Famıly Suıte Roomlar tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Handıcapped Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 5 adet Villa Handıccaped Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 31m2'dir. Zemin seramiktir. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, teras, telefon, ekstra sofa yatak ve klima (Ocak Aralık arası) standart olarak bulunmaktadır. Handıcapped Roomlar tesisin ilk katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Hotel Standart Room Type A; Tesisin bünyesinde hizmet veren 152 adet Hotel Standart Room Type A bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 18-28m2'dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon, ekstra katlanabilir yatak ve klima (Ocak Aralık arası) standart olarak bulunmaktadır. Hotel Standart Room Type A tesisin ilk 4 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Chıld Friendly Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 5 adet Chıld Frıendly Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 28m2'dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu  odalarda; Duş, balkon, telefon, ekstra katlanabilir yatak ve klima (Ocak Aralık arası) standart olarak bulunmaktadır. Chıld Frıendly Room tesisin ilk 4 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.
Yiyecek ve İçecek
Otium Family Eco Club'un yetenekli aşçıları tarafından hazırlanan lezzetler ile mükemmel tatil deneyiminizi eşsiz lezzetlerle taçlandırabilirsiniz. Tesis bünyesinde sunulan yemek hizmetleri her şey dahil konseptinde 07.00-00.00 saatleri arasında geçerlidir. Normal öğünler dışında farklı lezzetler arıyorsanız A La Carte restoranları deneyebilirsiniz. Restoranlarda; Yerel, Çin, Deniz ürünleri ve uluslararası mutfak konsept olarak bulunmaktadır. 

• Kahvaltı Heroes Kids Restaurant 07:00 - 10:00 Açık Büfe Ücretsiz 
• Kahvaltı Season Restaurant 07:00 - 10:00 Açık Büfe Ücretsiz 
• Geç Kahvaltı Season Restaurant 10:00 - 10:30 Açık Büfe Ücretsiz 
• Öğle Yemeği Season Restaurant 12:00 - 14:00 Açık Büfe Ücretsiz 
• Öğle Yemeği Heroes Kids Restaurant 12:30 - 14:30 Açık Büfe Ücretsiz 
• Atıştırmalık Hizmeti Nomad Tent 12:00 - 16:00 Belirli Menü Ücretsiz 
• Atıştırmalık Hizmeti Patisserie 11:00 - 18:00 Açık Büfe Ücretsiz 
• Atıştırmalık Hizmeti Aqua Bar Snack 12:00 - 17:00 Açık Büfe Ücretsiz 
• Atıştırmalık Hizmeti Sunshine Beach Snack 12:00 - 17:00 Açık Büfe Ücretsiz 
• Atıştırmalık Hizmeti Mr Crab Restaurant 11:00 - 12:00 Belirli Menü Ücretsiz 
• Atıştırmalık Hizmeti Mr Crab Restaurant 15:00 - 16:00 Belirli Menü Ücretsiz 
• Akşam Yemeği Heroes Kids Restaurant 18:00 - 20:30 Açık Büfe Ücretsiz 
• Akşam Yemeği Season Restaurant 18:30 - 21:00 Açık Büfe Ücretsiz 
• Gece Yemeği Season Restaurant 23:00 - 07:00 Açık Büfe Ücretsiz
Çocuk Konsepti
Tesis minik misafirlerine özel olarak konsept tasarlamıştır bu konseptler; Mini club, çocuk havuzu, çocuk animasyonu, oyun alanı, restoranda çocuk büfesi ve menüsü, restoranda çocuk bölümü, restoranda bebek sandalyesi, bebek yatağı, lazımlık, bebek bakıcısı ve bebek arabasıdır.
Plaj ve Havuz
Otium Family Eco Club'da mükemmel ve unutulmaz bir tatil yaşamanız için her detay özenle düşünülmüştür. Tatilin olmazsa olmaz unsurlarının başında gelen havuzlarda konuklara eğlenceli vakitler geçirmeleri için son derece cazip fırsatlar sunmaktadır. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 3 adet Açık 1 adet Kapalı yetişkin havuzu bulunmaktadır. Açık havuzların boyları; 448, 131, 302 m2'dir. Isıtmalı kapalı havuz ise 108 m2'dir. Yetişkin havuz derinlikleri 140cm'dir. Havuzlar sabah 8.00 ile akşam 20.00 arası hizmet vermektedir. Havuzların temizlik ve hijyeninin temini için temizlik günlük olarak deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Tesis bünyesinde 4'ü Açık olmak üzere, faaliyet gösteren 5 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Açık havuzlar 75, 58, 46, 23m2 boyutundadır. Kapalı havuz ise 108m2 boyutundadır. Havuzların tamamı 40cm derinliktedir. Havuzlar çocukların güvenliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Çocuk havuzları her gün sabah saat 08:00 ile 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Havuz keyfinin yanında zamanını eşsiz güzellikteki plajında geçirmek isteyen konuklar için plaj hizmeti vermektedir. Plaj 80 metrelik uzunluğundadır. Bu kum ve çakıldan oluşan plajda güzel anılar biriktirebilirsiniz. Plaj ve deniz kullanımınız süresince plaja servis, yiyecek içecek, güneş şemsiyesi, şezlong, havlular ve duş hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Plajın halk kısmına özel plaj özelliği vardır.
Ücretsiz Hizmetler
 • Konsepte Dahil İçecekler
 • Konsepte Dahil öğünler
 • Hamam
 • Spor Merkezi
 • Aerobik
 • Odada minibar
 • Sauna
 • Disko
 • Kablosuz/İnternet: tüm alanlar
 • Tenis Kortu: Işıklandırma
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Basketbol
 • Plaj Voleybolu
 • Mini Futbol
Ücretli Hizmetler
 • Çamaşır servisi
 • Spa
 • Masaj
 • Bebek arabası
 • Bebek bakıcısı
 • Pavilyon
 • Uçurtma sörfü (lisans gerekmez)
 • Parasailing
 • Bilardo
 • Güzellik merkezi
 • Deniz bisikleti
 • Kano
Sıkça Sorulan Sorular
Otium family eco club Otel Nerede?

Antalya’nın popüler tatil merkezlerinden biri olan Side Titreyengöl mevkiindedir.

Otium family eco club Otel’in Havalimanına ve şehir merkezine uzaklığı nedir?

Side merkeze 7 km olup, Antalya havalimanına 70 km’dir.

Otium family eco club Otel’in Kaydıraklı havuz var mı? Aqua parkı var mı?

Otel‘de çocuklar ve yetişkinler için 3 adet kaydıraklı havuz bulunmaktadır. Ayrıca otelde Aquapark ‘da mevcuttur.

Otium family eco club Otel’de Çocuk kulubü var mıdır?

Otel’de çocuklara özel oyun alanı ile birlikte çocuk kulübü bulunmaktadır.

Otium family eco club Otel’in Denize mesafesi nedir?

Otel ‘in denize mesafesi 450-500 metre’dir.

Otium family eco club Otel’in sahili kum mu, çakıllı mı, derin mi?

Otel’in özel plajı olup, kum ve çakıldan oluşmaktadır. Denizi derindir.

Otium family eco club Otel’in İletişim numarası nedir?

Otele bilgi ve rezervasyon için 444 2000 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Otium family eco club Otel’de konaklama konsepti nedir?

Otel yaz sezonunda her şey dahil olarak hizmet verir.

Otium family eco club Otel’de Ücretsiz aktiviteler nelerdir?

Otelde ücretsiz aktivite olarak Aerobik yapılabilir, Basketbol, Voleybol, Mini Futbol, Plaj Voleybolu, Dart, Masa Tenisi, Mini Golf oynanabilir, gündüz ve akşam Animasyon aktivitelerine katılabilir. Ayrıca Sinema izleyebilirsiniz. Otium family eco club otelde çocuk konaklaması ücretsiz midir?

Otelde 2 yetişkin yanında 0-11,99 yaşına kadar 1 çocuk ücretsiz konaklayabilir.

Otium family eco club Resort Balayı konsepti nedir?

Otelde Balayı çiftleri için oda süslemesi, şarap ikramı ve ertesi gün odaya kahvaltı servisi yapılmaktadır.

Otium family eco club Engeli dostumudur?

Otelde engelli misafirler için tasarlanmış engelli odaları bulunmaktadır.

Taksit Seçenekleri
Organizasyonlar

E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.