Royal Caribbean Allure of the Seas ile Doğu Karayipler Turu

Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
  • THY ile
  • 9 Gece 10 Gün
  • İstanbul Hareketli
  • 6 Taksit
1 Gece Miami Otel Konaklaması Dahil!
  • TUR HAKKINDA
  • TUR PROGRAMI
  • GENEL ŞARTLAR
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • SATIN AL
Royal Caribbean Allure of the Seas ile Doğu Karayipler Turu Programı
TARİH SEÇENEKLERİ
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Destinasyonlar
Fort Lauderdale, Florida

Amerika’nın Venedik’i olarak bilinen Fort Lauderdale, bir ticaret merkezi olmak yanında güzel plajları, restoranları, su yolları, gece kulüpleri ve dünyanın yolcu gemilerinin en çok uğradığı limana sahiptir. Şehirde yapılacaklar konusunda uzun bir liste hazırlanması gereklidir. Alışveriş ve gastronomi yanında yorgunluğunuzu atacağınız palmiyeli plajlarına mutlaka zaman ayırın.

Nassau, Bahamalar

Bahamalar’ın başkenti, Nassau 21 kilometre uzunluğundaki New Providence Adası üzerinde yer alır. Nassau’nun ana limanı Paradise Adası ile korunmaktadır. Limana ilk yerleşenler korsanlardı. 1718 yılında ilk Kraliyet Valisi Woodes Rogers korsanları kovarak Nassau Kalesini inşa ettirdi. Bu dönemden itibaren Nassau ticarette gelişmeye başladı. Sıcak ve tropikal iklimi, beyaz kumlu plajları, lüks otelleri, deniz akvaryumu, casinosu ve 18. yüzyıldan kalma kalesi ile turizmde de önemli bir merkez haline geldi.

Charlotte Amalie, St. Thomas

Amerika’nın ünlü Virgin Adaları'nın başkentidir. Bir zamanlar korsan cenneti olan ada şimdilerde dünyanın en ünlü turizm merkezleri arasındadır. Kırmızı çatılı evleri, tepeler üzerindeki çiçek manzaraları, muhteşem plajları ve renkli su altı dünyası ile Charlotte Amalie ilk görüşte ziyaretçilerini büyüleyen şehirler arasında yer almaktadır.

Philipsburg, St. Maarten

St. Maarten’in başkenti Philipsburg sonsuzluk hissi veren muhteşem plajları ile ünlüdür. Dar sokakları, yeşilin korunduğu doğası ve turkuaz denizi ile sadece bedeni değil ruhu da dinlendirecek kadar güzeldir. Restoranları, son yıllarda ünlü markaları bulabileceğiniz alışveriş olanakları ile özellikle yolcu gemilerinin en favori limanları arasında yer alır.

Taksit Seçenekleri
E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
12 Aya Varan Taksit Avantajı
Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.