Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Kültür Turları Karadeniz Yayla Turları Ayder Yaylası Kardan Adam Şenlikleri 2 Gece Otobüs ile Sömestr Özel
Kesin HareketliTur Kodu: 2186

Ayder Yaylası Kardan Adam Şenlikleri 2 Gece Otobüs ile Sömestr Özel

Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali

Ayder Yaylası Lüks Otobüs ile 2 Gece Kalkış Yeri: İstanbul Türkçe Rehberlik Hizmeti

- -

1 Oda 2 Yetişkin
1
Oda Ekle

Tur Programı


1. Gün İstanbul - Ayder Yaylası

Bakırköy 21:00
M.köy 21:20
Kadıköy 21:40
Kartal köp 22:00
Pendik köp 22:10
Gebze Center önü 22:30

Siz değerli misafirlerimizle İstanbul'dan belirlenen noktalardan aracımıza biniş gerçekleştirerek Rize'ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Geceleme otobüste.

2. Gün Ayder Yaylası

Saat 11:30 gibi aracımız Rize'ye ulaşmış olacaktır. İlk güzergahımız dünyaca ünlü fırtına vadisi oluyor. İlk molamızı fırtına vadisinde verdikten sonra dileyen misafirlerimiz kahvaltı yapıp, dileyenlerse zipline ve salıncağın keyfini çıkarıyor. Burada ki molamızdan sonra Ayder yaylası kardan adam festivali için yola çıkıyoruz. Önemli bilgi: festival yoğunluğundan araçlar Ayder giriş kapısında bırakılıyor burdan sonra ki ulaşım dolmuşlarla yada yürüyüş şeklinde oluyor. Ayder yaylasına vardıktan sonra otelimize yerleşip biraz dinlendikten sonra siz değerli misfirlerimize festival alanına eşlik edip keyifli vakit geçirmeniz için serbest zaman veriyoruz. Festivale özel müzikli eğlenceler gece geç saate kadar devam etmektedir.

3. Gün Ayder Yaylası

Ayder yaylasının muhteşem kar manzaralı sabahına uyandıktan sonra, otelimizde keyifli kahvaltımızın ardından festival alanına gitmek için otelden ayrılıyoruz. Tulum sesini takip edip halkımızın eğlenceli tulum oyununa sizlerde eşlik ede bilirsiniz. Bilmiyoruz diye üzülmeyin saniyede tulum dersi yöre halkımız vermektedir . Yöresel sanatçılarımızın konserleri horon halkaları eğlenceli aktiviteler gün boyu Ayder yaylasında devam etmektedir. İkinci günümüzde keyifli geçtikten sonra otelimize dönüş yapıyoruz .

4. Gün Ayder Yaylası - İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası aracımızdaki yerlerimizi alarak İstanbul'a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam geç saatlerde varışımızla buluşma noktalarımızda bir başka programda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Dahil / Hariç Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Lüks otobüs ile ulaşım
 • 2 Gece Yarım Pansiyon konaklama 
 • Tulum Kemençe Organizyon 
 • Otobüs içi ikramlar 
 • Koltuk sigortası 
 • Rehberlik hizmeti  
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Kişisel harcamalar 
 • Öğle yemeği 
 • Aktiviteler (zipline , salıncak) 
Tur Notları

Tur Notları

ULAŞIM ARAÇ TİPLERİ

Mercedes Travego & Tourismo & Man Fortuna ve Temsa Safir model araçlar ile turlarımız gerçekleştirilmektedir.
HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ, MERCEDES SPRINTER veya VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar

İptal Şartları

Genel şartlar ‘Tur Programı’nın ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
· Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, tur iptalinin bildirim tarihi tur kalkışından 20 gün öncesidir.
· Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda MNG Turizm misafirleri MNG Turizm sorumluluğundadır.
· Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
· 3 kişilik odalarda ilave yatak, standart yatak boyutundan daha küçüktür.
· Çocuk indirimleri sadece iki yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
· Rehberimiz yol, hava, bölge yoğunluğu veya olağanüstü koşullara göre programda değişiklik yapma inisiyatifine sahiptir.
· Rezervasyon sırasında koltuk garantisi ya da sözü kesinlikle verilmez. Yürüyüşe uygun giysi, ayakkabı, şemsiye, el feneri, fotoğraf makinesi bulundurulmasını hatırlatırız.
· Yüksek sezonda ve olağan dışı durumlarda programda belirtilen oteller benzer kategorilerde farklı otellerle değiştirilebilir.
· Tur öncesi ya da tur esnasında oluşabilecek hava muhalefeti, doğal afet veya olağanüstü durumlardan dolayı gerçekleşemeyen turlardan MNG Turizm sorumlu değildir.
· Turda kullanılmayan hak ve hizmetlerin tur süresince ya da sonrasında iadesi mümkün değildir.
· Haftalık turlarda (4 gece ve üzeri) oturma düzeni önden arkaya sıra atlanılarak değiştirilir. Bu uygulama rehber tarafından organize edilir.
· Tur programı, Rezervasyon Formu ve Tur Sözleşmesi bir bütündür. Ayrı ayrı düşünülemez.

Kampanyalar

Kampanyalar

300 TL ParafPara Kampanyası

 • 1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında yurt içinde MNG Turizm üzerinden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri her harcamaya 150 TL, toplamda 300 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması  ya da SYHT1 yazıp 3404'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. 
 • Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 300 TL’dir. 
 • Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
 • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Paraf ve Parafly ile yapılan işlemler dahil olup,  Parafree, Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri dahil değildir. 
 • Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 15.06.2024 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafParalar 16.06.2024 tarihinde geri alınacaktır.

Peşin Fiyatına 12 Taksit

Vade farksız 12 taksit veya 18 aya varan taksit imkanları ile yurt içi turlarda erteleme yapmadan taksitlerinizi küçülterek ödeyebilirsiniz. Avantajlı banka tatil kampanyaları için tıklayınız.

Ekstra %5 İndirimli Tur

Rezervasyon anında tüm ödemenin kredi kartı ya da havale ile ödeme işlemlerinde %5 ekstra indirim uygulanacaktır. Promosyon Kodu: TUR5

Ara Talep Et Canlı Destek WhatsApp