• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
 
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Trenli Kültür Turları

  • Otel
  • Yurtdışı
  • Gemi
  • Uçak
Hangi Şehir, Belde veya Otel ?
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
Çocuk
Çocuk Yaşları
Yurtdışı Başlığı Seçiniz
Gemi Başlığı Seçiniz
Tıklayın, Biz sizi arayalım
444 2 000 - 0850 811 2000

Bu arama kriterlerinde sonuç bulunamadı.

Trenle Kültür Turları

 

Ülkemizin birbirinden güzel şehirlerini, Trenle Kültür Turları sayfamızda bulunan seçeneklerden birini tercih ederek gezebilirsiniz.

 

Trenli turlar kapsamında yer alan şehirlerimizi hem yüksek hızlı tren konforunda hem de MNG turizm güvencesinde gezmek artık çok kolay ve avantajlı. 2 günlük trenli kültür turları ile kısa sürede bolca yer gezip, eşsiz lezzetleri deneyebilirsiniz. Tren turları Türkiye’nin birçok şehrinde sizi tarihi yapılar, kültürümüzden kalıntılar ve enfes Anadolu lezzetleriyle buluşturuyor.

 

Konya, trenle kültür turuna çıkmak için seçebileceğiniz en uygun şehirlerden biridir. Yaklaşık 4 saat 20 dakikalık bir tren yolcuğu ile İstanbul/Pendik’ten, Konya’ya varmış olursunuz.

 

Konya’nın dillere destan yemekleri ile renklendireceğiniz kültür turunda, etli ekmek, bamya çorbası, yaprak sarma, bütümet, nohutlu pilav, höşmerim gibi lezzetleri, yörenin en meşhur noktalarında deneme fırsatı bulabilirsiniz.

 

Trenli kültür turları kapsamında gezebileceğiniz Konya Lezzetleri ve Kültür Turu ile Aziziye Camii ve Selimiye Camii’ni ziyaret edebilir, Konya Mevlana Müzesi’ni gezebilirsiniz. Ayrıca Konya’nın saymakla bitmez eşsiz ve tarihi yapılarını da Konya turu kapsamında ziyaret edip, rehberlerimizden detaylı bilgiler alabilirisiniz.

 

Trenle kültür turları kapsamında tercih edebileceğiniz ikinci rota ise Eskişehir’dir. TCDD tren turları, YHT (Yüksek hızlı tren) ile İstanbul/ Pendik, Eskişehir arasını yaklaşık iki buçuk saat kadar bir sürede almayı sağlamaktadır. Hızlı ve güvenli bir ulaşım aracı olan trenler, kültür turunuz için ayırdığınız kısıtlı zamanı en iyi şekilde kullanmanıza fırsat tanıyacaktır.

 

Eskişehir turu ile şehrin tüm güzelliklerine tanıklık edebilirsiniz. Porsuk Çayı boyunca uzanan, tarihin birçok önemli zamanına tanıklık etmiş bu şehirde gezmek için MNG Turizm’in Eskişehir turları ile doğru bir adım atmış olursunuz.

 

Eskişehir turlarında, Kentpark ziyareti ile denizi kıyısı olmayan bir şehirde sahil keyfine tanıklık edebilir, Lületaşı Müzesi ve Arkeoloji Müzesi’ni gezebilir, Türkiye’nin ilk otomobili olan Devrim Otomobili’ni görebilirsiniz.

 

Eskişehir denince ilk akla gelen Çiğ börek ise bu gezinin vazgeçilmezleri arasında yer alacak. Kültür turunuzun, Eskişehir lezzetlerine uzanan kısmında unutulmaz lezzetleri deneme fırsatı bulacaksınız.

 

Trenli Kültür turları seçenekleri ve kültür turları hakkında daha detaylı bilgi almak için seyahat danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.