Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+

Kazablanka Turları

Filtreler
Fiyatı Olan Turları Göster
Turlar
  Kalkış Yeri
    Sırala :
    Popüler
    Fiyat (Artan)
    Fiyat (Azalan)
    Baştan Başa Fas Turu
    • Vizesiz Tur
    • THY ve Pegasus HY ile
    • 7 Gece 8 Gün
    • İstanbul Hareketli
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • 3 Taksit İmkanı
    Fas Turu
    • Vizesiz Tur
    • THY ile
    • 3/4 Gece 4/5 Gün
    • İstanbul Hareketli
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • 3 Taksit İmkanı
    İspanya - Portekiz - Fas Turu
    • Vizeli Tur
    • THY ile
    • 13 Gece 14 Gün
    • İstanbul Hareketli
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • 3 Taksit İmkanı
    Endülüs & Fas Turu
    • THY ile 7 Gece 8 Gün
    • 3 Taksit İmkanı
    • İstanbul Hareketli
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
    1
    Kazablanka Turları
    Fas’ın “Beyaz Şehir” olarak anılan şehri Kazablanka ‘da keyifli bir tatil yapmak ve sevdiklerinizle beraber güzel anlar yaşamak için size sunduğumuz tur seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Avrupa turu seçeneklerimizden en çok ilgi gören ve satın alınan turlar ile Afrika turları; birden fazla seçenekle sizlere sunulmaktadır. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu tur fırsatlarından yararlanarak, tatilinizi daha uygun fiyata ve farklı lokasyonlara ulaşarak yaşayabilirsiniz. 

    Kuzey Afrika turu seçenekleri içerisinde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok tercih edilen yurtdışı turlar içerisinde Fas Turları en çok tercih edilen seçeneklerdir. Bu turlara hemen online olarak ulaşabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

    Kazablanka Turu ile Gezilecek Yerler


    Muhammed V Meydanı (Place Mohammed V)
    II. Hasan Camii
    La Corniche (Kordon Boyu)
    Place des Nations Unites
    Kazablanka Katedrali (Casablanca Cathedral, Sacre Coeur)
    Ligue Arabe Parkı
    Eski Şehir (Old Medina)
    İkiz Kuleler (Twin Center)
    Quartier Habous (New Medina)
    Abderrahman Slaoui Müzesi (Musee Abderrahman Slaoui)
    Kraliyet Sarayı (Royal Palace)
    Morocco Mall
    Ain Diab Sahili
    Kazablanka Limanı
    Notre Dame de Lourdes

    Bütünüyle otantik bir deneyime hazır olun


    Fas’ın en büyük şehri olan Kazablanka, bulunduğu bölgede finans üstünlüğü sağlamaktadır. Dünyanın en büyük suni limanı da Kazablanka Limanı’dır. Kazablanka’nın hemen hemen her bölgesinde Fas’a dair tarihi yapılar ve mimari örnekleri görebilirsiniz. Yüzyıllar boyunca konumu nedeniyle ilgi gören bu topraklarda birbirinden farklı uygarlıklar ve kültürler yaşam sürmüşlerdir. Farklılıklar yüzyıllar boyunca Fas kültürünün oluşmasında etkili olmuştur. Günümüzde de geçmişine dair pek çok izi kültüründe taşımaktadır. 

    Beyazın ihtişamı göz alıyor


    Kazablaknka içerisinde yer alan binaların büyük çoğunluğunun beyaz bir mermer ile kaplı olması nedeniyle “Beyaz Şehir” tanımı bu şehir için kullanılmaktadır. Tarihi yapıları ile bu görüntüler yan yana geldiğinde özgün ve eşsiz görüntüler ortaya çıkmaktadır. Şehir sokaklarında adım adım tarihi hissetmeniz mümkündür. Kazablanka içerisinde bulunan pek çok binanın derin bir tarihi geçmişi ve eşsiz dokusu bulunmaktadır. 

    Günümüze kadar etkisi altında olduğu kültürler, şehir mimarisinde net bir şekilde görülmektedir. Mimariye ilgisi olanların mutlaka ziyaret etmesi gereken bir şehirdir. 

    En İyi Afrika Turu Seçenekleri


    Kazablanka turu veya Kazablanka tatili yapmak istiyorsanız, firmamız tarafından sizlere sunulan farklı tur seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Birden fazla lokasyona ulaşmanızı sağlayan tur paketlerini de tercih edebilir ve Kazablanka turunuzu daha zengin bir tatil haline getirebilirsiniz. 

    Alışveriş ve Etkinlikler


    Kazablanka’da farklı alışveriş noktaları bulunmaktadır. Şehir içinde bulunan alışveriş mağazalarında yoğun olarak hediyelik eşya görebilirsiniz. Hediyelik ürünlerin haricinde alışverişinizi gerçekleştirebileceğiniz alışveriş merkezlerine de ulaşabilirsiniz. 

    Tekstil konusunda bir marka haline gelen Kazablanka içerisinde modanın rüzgarını hissedebilirsiniz. Sokaklarında modanın renklerinin canlı örneklerine şahit olabilirsiniz. 
    Kazablanka’da gece hayatı anlayışı vardır ancak bu durum çok dinamik değildir. Fas içerisinde yer alan diğer şehirlere bakıldığında Kazablanka bu konuda istenileni vermemektedir. 

    Yeme - İçme


    Fas’ta bulunan ve hizmet veren restoranlarda İtalya restoranları ile benzerliklere denk gelebilirsiniz. Özellikle hizmet veren restoranların temaları oldukça benzemektedirler. Kazablanka mutfağı ile Türk mutfağı arasında büyük benzerlikler vardır. Türkiye’den Fas’a gittiğinizde yemek konusunda büyük bir sıkıntı çekmeniz neredeyse imkansızdır. 

    Kazablanka’ya Ulaşabileceğiniz Turlar


    Baştan Başa Fas Turu
    Fas Turu

    Kazablanka Turları Fiyatları ve Fırsatları


    MNG Turizm; yıl boyunca 7 gün 24 saat en uygun fiyatları siz değerli misafirlerine sunar. Sizlere sunulan hizmetlerimizin tamamı en ince ayrıntısına kadar planlanır ve sizlere arz edilir. Kazablanka turu fiyatları için araştırmanızı yaparken, taksitli ödeme seçeneklerini de içeren planlarımızı mutlaka incelemenizi ve kararınızı öyle vermenizi öneririz. 
    Tatilin tadını çıkarmak için hazırlamış olduğumuz ucuz paket turlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Sitemizde Kazablanka turları için erken tatil rezervasyonu yaptırabilir, uygun fiyatlı yurt dışı tur seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. 

    E-Bülten

    Tatiliniz Güvende
    20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
    Müşteri Memnuniyeti
    Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
    12 Aya Varan Taksit Avantajı
    Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
    Güvenli Online Alışveriş
    256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
    Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
    Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.