Dikkat!

82

Xanadu Island

Türkiye / Bodrum / Akyarlar
Haritada Gör
Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
Sadece Otel
Otel + Uçak
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
 • Otel Bilgileri
 • Taksit Seçenekleri
Xanadu Island, mükemmel bir tatil geçirmek, güler yüzlü bir hizmet almak, unutulmaz anılara sahip olmak istiyorsanız, seçeneğiniz tesisler arasındadır. Uygunluğu, kalitesi ve sahip olduğu ortamı ile ideal seçenekleriniz arasında olan Xanadu Island'de yılın bütün yorgunluğundan kurtulup yeni bir başlangıcın ilk adımlarını atarken aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile bölgeye gelen turistlerin en çok tercih ettiği otellerin başında gelir. Kalitenin ön planda olduğu bir tatili doya doya yaşamak için, ailenizle, sevdiklerinizle ya da iş çevrenizle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir. Akıllarda kalıcı bir tatil deneyimi için tercih etmeniz gereken yerlerden biri olan Xanadu Island, yıllardan beri hizmet veren tecrübeli çalışanlarının güler yüzlü hizmetiyle sizi memnun edecektir. Elit kalitedeki ortamı ve konforuyla tatil yapacaklara uygun bir ortam sunmaktadır. Coral tatilin önerilenler listesinde olan bir oteldir. Otel Aile dostu otellerdendir. Bunun yanı sıra otel; Spa, deluxe, aquaparklı oteller, erken rezervasyon fırsatı, Çocuk dostu otel ISO9001 Kalite yönetim sistemi ISO 22001 gıda güvenliği yönetim sistemi, HACCP, ISO14001 Çevre yönetim sistemi, yeşil yıldız, mavi bayrak gibi konsept ve özelliklere sahiptir.

Xanadu Island Konum

Konum olarak da son derece uygun bir yerleşime sahip olan Xanadu Island, en yakın havalimanı olan Bodrum Milas Havalimanına 60km mesafede konumlanmıştır. Tesise erişim son derece kolaydır. En yakın şehir merkezi Bodrum'a 25km uzaklıktadır. Otobüs durağı / metroya olan mesafe: 500 m.En yakın atm'ye olan uzaklık ise 500m'dir.
Tesis Özellikleri
Xanadu Island, 2010 yılında hizmete geçmiştir. Tesis 55.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Cora Tatil tarafından önerilen oteller listesinde bulunan tesis aynı zamanda erken rezervasyon imkanları ile de konuklarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Xanadu Island, size, sevdiklerinize ve ailenize uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunmaktadır. Tesis 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir. Xanadu Island'de minik konuklar da unutulmamıştır. Çocuklarımızın da tatilden maksimum keyif almaları amacıyla tasarlanmış birçok servis hizmet vermektedir. Otelin bünyesinde sigara içilmeyen oda sayısı 89'dur. Tesiste 3 adet engelli ziyaretçiler için oda bulunmaktadır.
Oda Özellikleri
Xanadu Island'da bulunan odalar farklı konsept ve özellikleriyle ziyaretçilerin beğenisine sunulmuştur. 

Courtyard Suıte; Tesisin bünyesinde hizmet veren 56 adet Courtyard Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 51m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, duş, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Courtyard Suıte tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Manor House Suıte; Tesisin bünyesinde hizmet veren 8 adet Manor House Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 72m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, duş, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Manor House Suıte tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Romance Suıte; Tesisin bünyesinde hizmet veren 25 adet Romance Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 60m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, duş, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Romance Suıte tesisin ilk 3 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Deluxe Suıte; Tesisin bünyesinde hizmet veren 19 adet Deluxe Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 80m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, duş, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Deluxe Suıte tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Sunset Suıte; Tesisin bünyesinde hizmet veren 50 adet Sunset Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 70m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, duş, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Sunset Suıte tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Elegance Suıte; Tesisin bünyesinde hizmet veren 30 adet Elegance Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 92m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; 2 yatak odası, küvet, duş, balkon veya teras, ekstra sofa yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Elegance Suıte tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Lavender Suıte; Tesisin bünyesinde hizmet veren 8 adet Lavender Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 10m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; 2 yatak odası, küvet, duş, jakuzzi, balkon veya teras, ekstra katlanabilir yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Lavender Suıte tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.

Executıve Suıte; Tesisin bünyesinde hizmet veren 14 adet Executıve Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 124m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; 2 yatak odası, küvet, duş, jakuzzi, balkon veya teras, ekstra katlanabilir yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Executıve Suıte tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Royal Suıte; Tesisin bünyesinde hizmet veren 3 adet Royal Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 238m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, duş, jakuzzi, teras, ekstra katlanabilir yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Royal Suıte tesisin ilk katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Premıum Vılla; Tesisin bünyesinde hizmet veren 8 adet Premıum Vılla bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 284m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Mini mutfak, küvet, duş, jakuzzi, teras, ekstra katlanabilir yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Premıum Vılla tesisin ilk katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 2 dir. 

Royal Vılla; Tesisin bünyesinde hizmet veren 1 adet Royal Vılla bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 537m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Mini mutfak, küvet, duş, jakuzzi, teras, ekstra katlanabilir yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Royal Vılla tesisin ilk katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 2 dir. 

Kıng Suıte; Tesisin bünyesinde hizmet veren 14 adet Kıng Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 85m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Mini mutfak, küvet, duş, balkon, ekstra katlanabilir yatak, telefon ve (Nisan-Ekim arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Kıng Suıte tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı1 dir.
Yiyecek ve İçecek
Xanadu Island'un yetenekli aşçıları tarafından hazırlanan lezzetler ile mükemmel tatil deneyiminizi eşsiz lezzetlerle taçlandırabilirsiniz.  Tesis bünyesinde sunulan yemek hizmetleri her şey dahil artı konseptinde 24 saat geçerlidir. Bu lezzet dışında farklı lezzetler arıyorsanız İtalyan mutfağı ve yerel mutfak konseptli 2 adet A La Carte restoran bulunmaktadır.

Kahvaltı Silk Road Main Restaurant 07:00 - 11:00 Açık Büfe Ücretsiz
Geç Kahvaltı Silk Road Main Restaurant 11:00 - 12:00 Açık Büfe Ücretsiz
Öğle Yemeği Silk Road Main Restaurant 12:00 - 15:00 Açık Büfe Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti Silk Road Main Restaurant 15:00 - 19:00 Açık Büfe Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti Archipelago Bar 12:00 - 17:30 Belirli Menü Ücretsiz
Çay Saati Rosebud / Irish Pub 15:00 - 00:00 Belirli Menü Ücretsiz
Akşam Yemeği Silk Road Main Restaurant 19:00 - 22:00 Açık Büfe Ücretsiz
Akşam Yemeği Azzurro Italian A la carte 19:00 - 22:00 Alakart Ücretsiz
Akşam Yemeği Aegean A la carte 20:00 - 22:00 Alakart Ücretsiz
Gece Yemeği Silk Road Main Restaurant 22:00 - 07:00 Alakart Ücretsiz
Çocuk Konsepti
Xanadu Island'da minik konuklar unutulmamış, miniklere özel olarak dizayn edilmiş konsept oluşmuştur. Bu konseptler; Mini club, çocuk havuzu, çocuk animasyonu, oyun alanı, restoranda çocuk büfesi ve menüsü, restoranda çocuk bölümü, restoranda bebek sandalyesi, bebek yatağı, bebek bakıcısı, lazımlık, bebek arabası.
Plaj ve Havuz
Xanadu Island'da mükemmel ve unutulmaz bir tatil yaşamanız için her detay özenle düşünülmüştür. Tatilin olmazsa olmaz unsurlarının başında gelen havuzlarda konuklara eğlenceli vakitler geçirmeleri için son derece cazip fırsatlar sunmaktadır. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren biri açık biri kapalı havuz olmak üzere 2 adet yetişkin havuz bulunmaktadır. Yetişkin havuzları tatil süresince sabah saat 08:00 ile akşam saat 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Havuzların temizlik ve hijyeninin temini için temizlik günlük olarak deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren biri kapalı biri açık 2 adet açık çocuk havuzu bulunmaktadır. Çocuk havuzları her gün sabah saat 08:00 ile 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Havuz keyfinin yanında zamanını eşsiz güzellikteki plajında geçirmek isteyen konuklar için özel olarak hazırlanmış olan plajıyla hizmet vermektedir. Otel plaj arasında yürüyüş yolu bulunmaktadır. Plajın 125 metrelik bir uzunluğu vardır. Otelden kısa bir sürede gelebileceğiniz bu kum ve çakıldan oluşan plajda güzel anılar biriktirebilirsiniz. Plaj ve deniz kullanımınız süresince iskele, şezlong, havlular, yiyecek ve içecek ve duş hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Ücretsiz Hizmetler
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Bowling
 • Futbol
 • Mini Futbol
 • Disko
 • Sinema
 • Kablosuz/İnternet: Tüm Alanlar
 • Hamam
 • Aerobik
 • Spor Merkezi
 • Bilardo
 • Tekerlekli sandalye
 • Odada kasa
Ücretli Hizmetler
 • Tenis kortu: Işıklandırma
 • Güzellik Merkezi
 • Çamaşır servisi
 • Spa
 • Masaj
 • Sauna
 • Jakuzzi
 • Bebek bakıcısı
 • Deniz bisikleti
 • Kano
 • Uçurtma sörfü(Lisans gerekli)
 • Parasailing
Notlar
- Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.
- Plaj ve havuzlarda şemsiye, şezlong ve minder kullanımı ücretsizdir.
-Tesis gerekli gördüğü durumlarda konsept ve konsept dahilinde değişiklikler yapabilir.
Sıkça Sorulan Sorular
Xanadu Island Nerede?

Bodrum’un Akyarlar mevkiindedir.

Xanadu Island Havalimanına ve şehir merkezine uzaklığı nedir?

Milas-Bodrum Havalimanı'na 60 km Bodrum Şehir merkezine 25 km.

Xanadu Island Çocuk kulubü var mıdır?

Çocuklar için mini kulüp mevcuttur.

Xanadu Island Denize mesafesi nedir?

Denize sıfır konumdadır.

Xanadu Island sahili kum mu, çakıllı mı, derin mi?

Kum ve çakıl karışık plajı bulunuyor.

Xanadu Island İletişim numarası nedir?

Bilgi ve rezervasyon için 444 2000 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Xanadu Island konaklama konsepti nedir?

Yaz sezonunda ultra her şey dahil olarak hizmet verir.

Xanadu Island Ücretsiz aktiviteler nelerdir?

Masa tenisi, dart, bowling, futbol, mini futbol, disko, sinema, kablosuz/internet: Tüm alanlar, hamam, aerobik, spor merkezi, bilardo, tekerlekli sandalye, odada kasa.

Xanadu Island otelde çocuk konaklaması ücretsiz midir?

2 yetişkin yanında 1. çocuk 0-11 ücretsiz konaklayabilir.

Xanadu Island Balayı konsepti nedir?

Minimum 3 gece ve üzeri Romance Suit oda satın alan balayı misafirlerine aşağıdaki hizmetler otel tarafından sunulmaktadır. Shang-DuSpa’da “SalusperAqua” bölgesine ücretsiz giriş, çiftler için spa paketi / konaklama boyunca 1 kez, odaya kahvaltı konaklama boyunca bir defa, otelin profesyonel fotoğrafçısı tarafından çekilen romantik fotoğraf.

Taksit Seçenekleri
Organizasyonlar

E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.