Dikkat!

Xanadu Island

Xanadu Island

Bodrum / Akyarlar Haritada Gör
82

Coronavirüse karşı mücadele önlemleri kapsamında, Kültür ve Turizm Bakanlığından gelen talimata istinaden, bütün otellerimizde aşağıda belirtilen alanlar geçici olarak kullanıma kapatılmıştır.

 • Fitness alanları
 • Hamam
 • Sauna
 • Masaj birimleri
 • Yüzme havuzları
 • SPA ve Spor alanları
 • Termal Su ve Kaplıcalar
Sadece Otel
Otel + Uçak
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
 • Otel Bilgileri
 • Fiyat Listesi
 • Taksit Seçenekleri
Xanadu Island, mükemmel bir tatil geçirmek, güler yüzlü bir hizmet almak, unutulmaz anılara sahip olmak  istiyorsanız,seçeneğiniz tesisler arasındadır.Uygunluğu,kalitesi ve sahip olduğu ortamı ile ideal seçenekleriniz arasında olan Xanadu Island'de yılın bütün yorgunluğundan kurtulup yeni bir başlangıcın ilk adımlarını atarken aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.Müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile bölgeye gelen turistlerin en çok tercih ettiği otellerin başında gelir.Kalitenin ön planda olduğu bir tatili doya doya yaşamak için, ailenizle, sevdiklerinizle ya da iş çevrenizle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir. 
Akıllarda kalıcı bir tatil deneyimi için tercih etmeniz gereken yerlerden biri olan Xanadu Island, yıllardan beri hizmet veren tecrübeli çalışanlarının güler yüzlü hizmetiyle sizi memnun edecektir.Elit kalitedeki ortamı ve konforuyla tatil yapacaklara uygun bir ortam sunmaktadır.Coral tatilin önerilenler listesinde olan bir oteldir.Otel Aile dostu otellerdendir.Bunun yanı sıra otel;Spa,deluxe,aquaparklı oteller,erken rezervasyon fırsatı,Çocuk dostu otel ISO9001 Kalite yönetim sistemi ISO 22001 gıda güvenliği yönetim sistemi,HACCP, ISO14001 Çevre yönetim sistemi ,yeşil yıldız,mavi bayrak gibi konsept ve özelliklere sahiptir.

Xanadu Island Konum

Konum olarak da son derece uygun bir yerleşime sahip olan Xanadu Island, en yakın havalimanı olan Bodrum Milas Havalimanına 60km mesafede konumlanmıştır.Tesise erişim son derece kolaydır.En yakın şehir merkezi Bodrum'a 25km uzaklıktadır.Otobüs durağı / metroya olan mesafe: 500 m.En yakın atm'ye olan uzaklık ise 500m'dir.
Tesis Özellikleri
Xanadu Island, 2010 yılında hizmete geçmiştir.Tesis 55.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Cora Tatil tarafından önerilen oteller listesinde bulunan tesis aynı zamanda erken rezervasyon imkanları ile de konuklarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Xanadu Island,size,sevdiklerinize ve ailenize uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunmaktadır.Tesis 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir.Xanadu Island'de minik konuklar da unutulmamıştır.Çocuklarımızın da tatilden maksimum keyif almaları amacıyla tasarlanmış birçok servis hizmet vermektedir.Otelin bünyesinde sigara içilmeyen oda sayısı 89'dur.Tesiste 3 adet engelli ziyaretçiler için oda bulunmaktadır.
Oda Özellikleri
Xanadu Island'da bulunan odalar farklı konsept ve özellikleriyle ziyaretçilerin beğenisine sunulmuştur.
Courtyard Suıte; 
Tesisin bünyesinde hizmet veren 56 adet Courtyard Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri  51m2 dir.Zemin laminattır.Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe,Almanca,Rusça,İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır.Bunun yanında bütün odalarda,küvet,duş,balkon,ekstra sofa yatak,telefon ve (Nisan-Ekim  arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır.Courtyard Suıte tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir.Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır.Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır.Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.
Manor House Suıte; 
Tesisin bünyesinde hizmet veren 8 adet Manor House Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri  72m2 dir.Zemin laminattır.Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe,Almanca,Rusça,İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır.Bunun yanında bütün odalarda,küvet,duş,balkon,ekstra sofa yatak,telefon ve (Nisan-Ekim  arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır.Manor House Suıte tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir.Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır.Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır.Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.
Romance Suıte; 
Tesisin bünyesinde hizmet veren 25 adet Romance Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri  60m2 dir.Zemin laminattır.Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe,Almanca,Rusça,İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır.Bunun yanında bütün odalarda,küvet,duş,balkon,ekstra sofa yatak,telefon ve (Nisan-Ekim  arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır.Romance Suıte tesisin ilk 3 katında hizmet vermektedir.Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır.Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır.Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.
Deluxe Suıte; 
Tesisin bünyesinde hizmet veren 19 adet Deluxe Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri  80m2 dir.Zemin laminattır.Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe,Almanca,Rusça,İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır.Bunun yanında bütün odalarda,küvet,duş,balkon,ekstra sofa yatak,telefon ve (Nisan-Ekim  arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır.Deluxe Suıte tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir.Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır.Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır.Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.
Sunset Suıte; 
Tesisin bünyesinde hizmet veren 50 adet Sunset Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri  70m2 dir.Zemin laminattır.Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe,Almanca,Rusça,İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır.Bunun yanında bütün odalarda,küvet,duş,balkon,ekstra sofa yatak,telefon ve (Nisan-Ekim  arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır.Sunset Suıte tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir.Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır.Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır.Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.
Elegance Suıte; 
Tesisin bünyesinde hizmet veren 30 adet Elegance Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri  92m2 dir.Zemin laminattır.Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe,Almanca,Rusça,İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır.Bunun yanında bütün odalarda 2 yatak odası,küvet,duş,balkon veya teras,ekstra sofa yatak,telefon ve (Nisan-Ekim  arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır.Elegance Suıte tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir.Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır.Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır.Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.
Lavender Suıte; 
Tesisin bünyesinde hizmet veren 8 adet Lavender Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri  10m2 dir.Zemin laminattır.Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe,Almanca,Rusça,İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır.Bunun yanında bütün odalarda 2 yatak odası,küvet,duş,jakuzzi,balkon veya teras,ekstra katlanabilir yatak,telefon ve (Nisan-Ekim  arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır.Lavender Suıte tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir.Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır.Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır.Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.
Executıve Suıte;
Tesisin bünyesinde hizmet veren 14 adet Executıve Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri  124m2 dir.Zemin laminattır.Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe,Almanca,Rusça,İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır.Bunun yanında bütün odalarda 2 yatak odası,küvet,duş,jakuzzi,balkon veya teras,ekstra katlanabilir yatak,telefon ve (Nisan-Ekim  arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır.Executıve Suıte tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir.Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır.Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır.Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.
Royal Suıte;
Tesisin bünyesinde hizmet veren 3 adet Royal Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri  238m2 dir.Zemin laminattır.Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe,Almanca,Rusça,İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır.Bunun yanında bütün odalarda,küvet,duş,jakuzzi,teras,ekstra katlanabilir yatak,telefon ve (Nisan-Ekim  arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır.Royal Suıte tesisin ilk  katında hizmet vermektedir.Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır.Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır.Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.
Premıum Vılla;
Tesisin bünyesinde hizmet veren 8 adet Premıum Vılla bulunmaktadır. Oda büyüklükleri  284m2 dir.Zemin laminattır.Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe,Almanca,Rusça,İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır.Bunun yanında bütün odalarda,mini mutfak,küvet,duş,jakuzzi,teras,ekstra katlanabilir yatak,telefon ve (Nisan-Ekim  arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır.Premıum Vılla tesisin ilk  katında hizmet vermektedir.Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır.Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır.Odalarda bulunan kat sayısı 2 dir.
Royal Vılla;
Tesisin bünyesinde hizmet veren 1 adet Royal Vılla bulunmaktadır. Oda büyüklükleri  537m2 dir.Zemin laminattır.Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe,Almanca,Rusça,İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır.Bunun yanında bütün odalarda,mini mutfak,küvet,duş,jakuzzi,teras,ekstra katlanabilir yatak,telefon ve (Nisan-Ekim  arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır.Royal Vılla tesisin ilk  katında hizmet vermektedir.Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır.Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır.Odalarda bulunan kat sayısı 2 dir.
Kıng Suıte; 
Tesisin bünyesinde hizmet veren 14 adet Kıng Suıte bulunmaktadır. Oda büyüklükleri  85m2 dir.Zemin laminattır.Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe,Almanca,Rusça,İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır.Bunun yanında bütün odalarda,mini mutfak,küvet,duş,balkon,ekstra katlanabilir yatak,telefon ve (Nisan-Ekim  arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır.Kıng Suıte tesisin ilk  2 katında hizmet vermektedir.Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır.Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır.Odalarda bulunan kat sayısı1 dir.
Yiyecek ve İçecek
Xanadu Island'un yetenekli aşçıları tarafından hazırlanan lezzetler ile mükemmel tatil deneyiminizi eşsiz lezzetlerle taçlandırabilirsiniz. Tesis bünyesinde sunulan yemek hizmetleri her şey dahil artı konseptinde 24 saat geçerlidir.Bu lezzet dışında farklı lezzetler arıyorsanız İtalyan mutfağı ve yerel mutfak konseptli 2 adet A La Carte restoran bulunmaktadır.

Kahvaltı Silk Road Main Restaurant 07:00 - 11:00 Açık Büfe Ücretsiz
Geç Kahvaltı Silk Road Main Restaurant 11:00 - 12:00 Açık Büfe Ücretsiz
Öğle Yemeği Silk Road Main Restaurant 12:00 - 15:00 Açık Büfe Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti Silk Road Main Restaurant 15:00 - 19:00 Açık Büfe Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti Archipelago Bar 12:00 - 17:30 Belirli Menü Ücretsiz
Çay Saati Rosebud / Irish Pub 15:00 - 00:00 Belirli Menü Ücretsiz
Akşam Yemeği Silk Road Main Restaurant 19:00 - 22:00 Açık Büfe Ücretsiz
Akşam Yemeği Azzurro Italian A la carte 19:00 - 22:00 Alakart Ücretsiz
Akşam Yemeği Aegean A la carte 20:00 - 22:00 Alakart Ücretsiz
Gece Yemeği Silk Road Main Restaurant 22:00 - 07:00 Alakart Ücretsiz
Çocuk Konsepti
Xanadu Island'da minik konuklar unutulmamış,miniklere özel olarak dizayn edilmiş konsept oluşmuştur.Bu konseptler;Mini club,çocuk havuzu,çocuk animasyonu,oyun alanı,restoranda çocuk büfesi ve menüsü,restoranda çocuk bölümü,restoranda bebek sandalyesi,bebek yatağı,bebek bakıcısı,lazımlık,bebek arabası
Plaj ve Havuz
Tesisin kendine ait 125m uzunluğunda kum palı ve iskelesi bulunmaktadır. Ayrıca iki adet açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu vardır.
- Havlu hizmeti
- Şemsiye
- Şezlong
- Minder
Ücretsiz Hizmetler
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Bowling
 • Futbol
 • Mini Futbol
 • Disko
 • Sinema
 • Kablosuz/İnternet:Tüm Alanlar
 • Hamam
 • Aerobik
 • Spor Merkezi:Makineler
 • Spor Merkezi
 • Bilardo
 • Tekerlekli sandalye
 • Odada kasa
Ücretli Hizmetler
 • Tenis kortu:Işıklandırma
 • Güzellik Merkezi
 • Çamaşır servisi
 • Spa
 • Masaj
 • Sauna
 • Jakuzzi
 • Bebek bakıcısı
 • Deniz bisikleti
 • Kano
 • Uçurtma sörfü(Lisans gerekli)
 • Parasailing
Notlar
- Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.
- Plaj ve havuzlarda şemsiye, şezlong ve minder kullanımı ücretsizdir.
-Tesis gerekli gördüğü durumlarda konsept ve konsept dahilinde değişiklikler yapabilir.
Taksit Seçenekleri
Organizasyonlar

E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
12 Aya Varan Taksit Avantajı
Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.