Maldivler Turu - Etihad Hava Yolları ile 7 Gece Tur Programı

MALDİVLER

Deniz - Kum - Güneş

Tur Çıkış Şehri: İstanbul
PROGRAM
1 Gün: iSTANBUL – ABU DHABİ

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Etihad Hava Yolları kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Etihad Hava Yollarının EY 96 tarifeli seferi ile 14.40’da Abu Dhabi’ye hareket. Yerel saat ile 20.00’da Abu Dhabi’ye varış.

 2 Gün: ABU DHABİ - MALDİVLER

Abu Dhabi’ye varışın ardından uçak değiştirerek Etihad Havayollarının EY 278 sefer sayılı uçuşu ile 01.20’de Maldivlere hareket Yerel saat ile 06.45’da Male havalimanına varış. Alanda bizleri bekleyen transfer aracı ile otelimize transfer. Otelimize giriş işlemlerinin ardından tam gün serbest zaman. Tüm gün denizin, güneşin,kumun tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme otelde.

 3 Gün: MALDİVLER

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabiliriniz ya da otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Geceleme otelde.

 4 Gün: MALDİVLER

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabiliriniz yada otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Geceleme otelde.

 5 Gün: MALDİVLER

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabiliriniz ya da otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Geceleme otelde.

 6 Gün: MALDİVLER

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabiliriniz ya da otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Geceleme otelde.

 7 Gün: MALDİVLER

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz ya da otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Geceleme otelde.

 8 Gün: MALDİVLER – ABU DHABİ – İSTANBUL

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Serbest zaman dahilinde denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Daha sonra belirlenen saatte Male havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Etihad Hava Yollarının EY 279 sefer sayılı uçuşu ile 23.45’de Abu Dhabi’ye hareket. Yerel saat ile 03.00’da Abu Dhabi’ye varış. Abu Dhabi’ye varışın ardından uçak değiştirerek Etihad Hava Yollarının EY 97 sefer sayılı uçuşu ile 09.30’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 13.10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
  • Etihad Havayolları ile İstanbul – Abu Dhabi – Maldivler // Maldivler – Abu Dhabi - İstanbul arası uçak bileti 
  • Havalimanı Vergileri,
  • Seçilecek kategori otelde 6 Gece Konaklama
  • Şehir Vergileri,


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • 150 TL Yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihi öncesinde ilgili bankalara veya havalimanı Harç Pulu bankosuna yatırılmalıdır.), 
  • Seyahat Sağlık Sigortası (30 USD)
  • Alan – otel - alan transferleri (Ayrıntıları satış danışmanınıza sorabilirsiniz)
  • Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet. 
  • Gidiş ve Dönüş için PCR Testi


Tur Çıkış Şehri
  • İstanbul Havalimanı (14:40)
Notlar
HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERİ

Ocean Retreat & Spa Transfer Hizmetleri (Male Havalimanı – Otel – Male Havalimanı);
Tarifeli Speed Boat ile Gidiş – Dönüş Kişi Başı: 50 Euro (Ödeme Rezervasyon Esnasında Acenteye Ödenir)
(Male Havalimanından – Otele Hareket Öğleden Önce 11.00’da – Otelden Havalimanına hareket Sabah 09.30’dur.

Not: Dönüş uçak saatleri gece olmasından dolayı otelde ve kumsalda daha fazla zaman geçirmek isteyen misafirlerimiz transferlerini Özel Speed boat ile yapabilirler.

Özel Speed Boat Çift Yön Kişi Başı: 120 Euro (Ödeme Rezervasyon Esnasında Acenteye Ödenir)
(Male Havalimanından otele ve Otelden Male havalimanına istediğiniz saatte transferiniz gerçekleşir)


Arena Beach Transfer Hizmetleri (Male Havalimanı – Otel – Male Havalimanı);
Tarifeli Speed Boat ile Gidiş – Dönüş Kişi Başı: 50 Euro (Ödeme Rezervasyon Esnasında Acenteye Ödenir)
(Male Havalimanından – Otele Hareket Saatleri 09.15, 13.15 ve 17.15’dir & Otelden Havalimanına hareket saatleri 08.00, 12.00 ve 16.00’dır. (Havalimanı yetkilisi size boat’a kadar eşlik edecektir.)
Özel Speed Boat Çift Yön Kişi Başı: 150 Euro (Ödeme Rezervasyon Esnasında Acenteye Ödenir)
(Male Havalimanından otele ve Otelden Male havalimanına istediğiniz saatte transferiniz gerçekleşir)

Otelde deniz,kum ve güneşin dışında yapabileceğiniz aktiviteler;
Snorkelling (Banana Resifi ve Biyadhoo Resifine Şnorkel ile Dalma )
Swimming with Turtles (Kamplumbağlarla Dalış)
Dolphin Watching (Yunus Balıklarını İzleme)
Sunset Fishing with BBQ Dinner (Gün Batımında Tuttuğunuz Balıkları Akşam Mangal ile Pişirme)
Sandbank Snorkelling (Başka bir adada yüzme ve güneşlenme aktivitesi)
 
ÖNEMLİ NOTLAR
Maldivler Türk vatandaşlarına girişte verilen ücretsiz 30 günlük vize ile vizesiz hale gelmektedir. Girişte sunulması gereken belgeler:
- Otel Rezervasyon Belgesi
- Uçak Biletleri
- İngilizce Negatif Covid-19 Test sonucu raporu (İsim-Soyisim – pasaporttaki gibi, Pasaport Numarası, Testin yapıldığı tarih, Testin yapıldığı hastanenin ismi ve adresi, Test Tipi – PCR ve sonucu mutlaka evrak üzerinde yazmalıdır.) 
- Doldurulmuş Sağlık Beyan Formu Barkodu (Dönüşte de doldurulması gerekmektedir)
Maldivler’e varıştan 48 saat önce ve Maldivlerden dönüşte 48 saat önce online olarak Sağlık Beyan Formu (HDF) doldurulması zorunludur. Daha erken doldurulması halinde barkod geçerliliğini yitirecektir ve havalimanında tekrar doldurulması gerektiğinden uzun beklemelere ve transfer aksamalarına sebep olabilir. Seyahat öncesinde formu doldururken test sonucunuzu (PDF formatında) ve bir fotoğrafınızı (JPEG formatında) bu linke yüklemeniz gerekecektir.
o Sağlık Beyan Formu
Seyahat edecek yolcuların Dünya Sağlık Örgütü Acil Kullanım Listesi veya Maldivler Gıda ve İlaç Kurumu tarafından onaylı bir COVID-19 aşısının önerilen dozlarını yaptırdıklarını ve dozların yaptırılmasının üzerinden en az 14 gün geçtiğini gösteren bir aşı belgesine sahip olmaları gerekmektedir.
Maldivlere seyahat edecek 1 yaş üzeri tüm yolculardan basılı veya elektronik formatta bir negatif COVID-19 PCR nükleik asit testi sonucuna sahip olmaları gerekmektedir. Test, Maldivler'e ilk hareket noktasından ayrılmadan en fazla 72 saat önce yaptırılmış olmalıdır. Bu test sonucunun İngilizce olarak alınması gerekmektedir. Test sonucunda mutlaka;
- Testin yapıldığı tarih
- Pasaport Numarası
- Testin yapıldığı hastanenin ismi ve adresi
- Test Tipi – PCR 
- Test sonucu belirtilmelidir.
Maldivlerden Türkiye’ye dönüşte aşılı/aşısız misafirler için negative PCR test yaptırmaları gereklidir. PCR testi adada sağlık bakanlığının belirlemiş olduğu  yerlerde yapılmaktadır. Oteller yetkilileri size gidişten önce yardımcı olacaklardır.
Yolcular, Türkiye'ye hareket etmeden en fazla 72 saat önce çevrimiçi olarak bir Giriş Formu doldurmalıdır. Verilen bilgilerle otomatik olarak özel bir HES kodu oluşturulacaktır. Yolcular formu veya HES kodunu doldurduklarına dair kanıt göstermelidir.
o Türkiye'ye Giriş Formu
Seyahat edilecek ülkelerin Sağlık Bakanlıklarının belirlediği Covid kaynaklı prosedür değişikliklerinin takibi misafir sorumluluğundadır.
Tura katılacak yolcuların Covid kapsamlı sağlık sigortası olması gerekmektedir.
Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
MNG Turizm havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.
Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden MNG Turizm sorumlu değildir. 
Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.
Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Adonis.com’un sorumluluğunda değildir. 
Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından MNG Turizm sorumlu tutulamaz. 
Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 
MNG Turizm, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 
3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave acılan kapanan ek yataktır. 
Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.
Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

İptal Şartları
https://www.mngturizm.com/maldivler-etihad-hava-yollari-ile7-gece-asa109
MNG Turizm ve Ticaret A. Ş.
Gülbahar Mahallesi, Cemal Sahir Sokak, Profilo Plaza Dış Kapı No: 26-28, İç Kapı No:3 Şişli - İstanbul
444 2000


Bu çıktı 09.12.2022 14:52 tarihinde verilmiştir. MNG Turizm ve Ticaret A. Ş. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.