Dikkat!

113

Papillon Ayscha Hotel

Türkiye / Antalya / Belek
Haritada Gör
Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
Sadece Otel
Otel + Uçak
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
 • Otel Bilgileri
 • Taksit Seçenekleri
TELEFON İLE ARAYIN 500TL'YE VARAN İNDİRİM FIRSATINI YAKALAYIN!
Papillion Aysha, mükemmel bir tatil geçirmek, güler yüzlü bir hizmet almak, unutulmaz anılara sahip olmak istiyorsanız, seçeneğiniz tesisler arasındadır. Uygunluğu, kalitesi ve sahip olduğu ortamı ile ideal seçenekleriniz arasında olan Papillion Aysha'da yılın bütün yorgunluğundan kurtulup yeni bir başlangıcın ilk adımlarını atarken aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile bölgeye gelen turistlerin en çok tercih ettiği otellerin başında gelir. Kalitenin ön planda olduğu bir tatili doya doya yaşamak için, ailenizle, sevdiklerinizle ya da iş çevrenizle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir. Akıllarda kalıcı bir tatil deneyimi için tercih etmeniz gereken yerlerden biri olan Papillion Aysha, yıllardan beri hizmet veren tecrübeli çalışanlarının güler yüzlü hizmetiyle sizi memnun edecektir. Elit kalitedeki ortamı ve konforuyla tatil yapacaklara uygun bir ortam sunmaktadır.

Papillion Aysha Coral tatilin önerilenler listesindedir. Otel balayı çiftleri için mükemmel bir seçenektir. Ailecek gelecekler için de müthiş fırsatlar sunan otel, çocuk dostu oteller listesindedir. Otelde aquapark bulunmaktadır. Mavi bayrak gibi etiketinin yanı sıra HACCP ve ISO 22001 gıda güvenliği ISO 9001 kalite yönetim sistemi ve ISO 14001 çevre yönetim sistemi belgesine de sahiptir.

Papillon Ayscha Hotel Konum

Otel konum olarak da son derece uygun bir yerleşime sahiptir. En yakın havalimanı olan Antalya Havalimanına 35km mesafede konumlanmıştır. Tesise erişim son derece kolaydır. En yakın şehir merkezi olan Bellek'e 4km mesafede bulunan tesis. Otelin plaja uzaklığı 1m'dir. Tesise en yakın otobüs/metro durağı sadece 50m yakınlıktadır. 50m mesafede ulaşabileceğiniz ATM cihazları da bulunmaktadır.
Tesis Özellikleri
Papillion Aysha, 2001 yılında hizmete geçmiştir. Tesis 60.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Cora Tatil tarafından önerilen oteller listesinde bulunan tesis aynı zamanda erken rezervasyon imkanları ile de konuklarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Papillion Aysha, size, sevdiklerinize ve ailenize uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunmaktadır. Tesis 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir. Papillion Aysha'de minik konuklar da unutulmamıştır. Çocuklarımızın da tatilden maksimum keyif almaları amacıyla tasarlanmış birçok servis hizmet vermektedir. Otelin bünyesinde sigara içilen oda bulunmamaktadır. Engelli misafirlerimizin ihtiyaçlarını göz önünde alınarak hazırlanmış 3 adet engelli odası bulunmaktadır.
Oda Özellikleri
Tesis bünyesindeki odalar farklı konsept ve özelliktedirler. Odalar size maksimum konforu sağlamak için tasarlamış olup, mükemmel manzaralara sahiptirler. 

Standard Room Mountain View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 216 adet Standard Room Mountain View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 28m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Azerice, Fransızca, İtalyanca, Romence) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon, ekstra katlanabilir yatak ve klima (Mayıs Eylül arası) standart olarak bulunmaktadır. Standard Room Mountain View’lar tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Standard Room Sea View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 67 adet Standard Room Sea View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 28m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Azerice, Fransızca, İtalyanca, Romence) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon, ekstra katlanabilir yatak ve klima (Mayıs Eylül arası) standart olarak bulunmaktadır. Standard Room Sea View’lar tesisin ilk 5 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Executive Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 12 adet Executive Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 40m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Azerice, Fransızca, İtalyanca, Romence) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon ve klima (Mayıs Eylül arası) standart olarak bulunmaktadır. Executive Roomlar tesisin ilk 4 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Select Family Villa; Tesisin bünyesinde hizmet veren 56 adet Select Family Villa bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 40m2 dir. Zemin seramiktir. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Azerice, Fransızca, İtalyanca, Romence) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, balkon, telefon, ekstra sofa yatak ve split klima standart olarak bulunmaktadır. Select Family Villalar tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Hotel King Suite; Tesisin bünyesinde hizmet veren 4 adet Hotel King Suite bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 128m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Azerice, Fransızca, İtalyanca, Romence) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, küvet, balkon, telefon ve klima (Mayıs Eylül) standart olarak bulunmaktadır. Hotel King Suiteler tesisin 4. ve 5.katında hizmet vermektedir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Deluxe Villa; Tesisin bünyesinde hizmet veren 3 adet Deluxe Villa bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 175m2 dir. Zemin seramiktir. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Azerice, Fransızca, İtalyanca, Romence) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, küvet, balkon veya teras, telefon, 3 yatak odası, katlanabilir ekstra yatak, mini mutfak ve klima standart olarak bulunmaktadır. Deluxe Villalar tesisin ilk katında hizmet vermektedir. Odada bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır. 

Presidential Villa; Tesisin bünyesinde hizmet veren 1 adet Presidential Villa bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 403m2 dir. Zemin seramiktir. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce, Hollandaca, Arapça, Azerice, Fransızca, İtalyanca, Romence) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Duş, küvet, balkon veya teras, telefon, 5 yatak odası, ekstra katlanabilir yatak, mini mutfak ve klima standart olarak bulunmaktadır. Presidential Villalar tesisin ilk katında hizmet vermektedir. Odada bulunan kat sayısı 2'dir. Odalara çay ve kahve servisi yapılır ve temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.
Yiyecek ve İçecek
Papillion Aysha'un yetenekli aşçıları tarafından hazırlanan lezzetler ile mükemmel tatil deneyiminizi eşsiz lezzetlerle taçlandırabilirsiniz. Tesis bünyesinde sunulan yemek hizmetleri ultra her şey dahil konseptinde 24 saat geçerlidir. Bunun dışında farklı lezzetler arıyorsanız A La Carte restoranları tercih edebilirsiniz. A La Carte restoranlar; İtalyan, Deniz ürünleri, Osmanlı sarayı, Çin, Japon ve meksika mutfağı konseptlerine sahiptir.

Kahvaltı Angora Restaurant 07:00 - 10:00 Açık Büfe Ücretsiz
Geç Kahvaltı Angora Restaurant 10:00 - 10:30 Açık Büfe Ücretsiz
Öğle Yemeği Angora Restaurant 12:30 - 14:30 Açık Büfe Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti Turkish Pancakes House 12:00 - 16:00 Belirli Menü Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti Donut House 16:30 - 17:30 Belirli Menü Ücretsiz
Çay Saati Harmony Patisserie 10:00 - 18:00 Belirli Menü Ücretsiz
Aksam Yemeği Angora Restaurant 19:00 - 21:30 Açık Büfe Ücretsiz
Gece Yemeği Angora Restaurant 23:00 - 00:00 Açık Büfe Ücretsiz
Çocuk Konsepti
Tesis bünyesinde minik konuklarına özel konseptler bulundurmaktadır. Bunlar; Mini club, çocuk havuzu, çocuk animasyonu, oyun alanı, restoranda çocuk büfesi ve menüsü, restoranda çocuk bölümü, restoranda bebek sandalyesi, bebek yatağı, lazımlık, bebek bakıcısı ve bebek arabasıdır.
Plaj ve Havuz
Papillion Aysha'da mükemmel ve unutulmaz bir tatil yaşamanız için her detay özenle düşünülmüştür. Tatilin olmazsa olmaz unsurlarının başında gelen havuzlarda konuklara eğlenceli vakitler geçirmeleri için son derece cazip fırsatlar sunmaktadır.

Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 5 adet Açık yetişkin havuzu bulunmaktadır. Boyutları 583, 630, 142, 254, 1160 m2'dir. Derinlik 140cm'dir. Yetişkin havuzları tatil süresince 2 havuz sabah saat 07:00 ile akşam saat 3 havuz 19:00 07.00-21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Havuzların temizlik ve hijyeninin temini için temizlik günlük olarak deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 1 adet 16m2 büyüklüğünde ve 35 cm derinliğinde çocuk havuzu bulunmaktadır. Havuzlar çocukların güvenliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Çocuk havuzları her gün sabah saat 07:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 
Havuz keyfinin yanında zamanını eşsiz güzellikteki plajında geçirmek isteyen konuklar için özel olarak hazırlanmış olan plaj hizmet vermektedir. Plaj 150 metrelik uzunluğundadır. Otelden kısa bir sürede gelebileceğiniz bu kumdan oluşan plajda güzel anılar biriktirebilirsiniz. Plaj ve deniz kullanımınız süresince güneş şemsiyesi, şezlong, havlular, iskele ve duş hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Balayı
- Oda süsleme
- Odaya şampanya ve meyve ikramı
- Spa indirimi
- A'la Carte Restoran'da romantik akşam yemeği (şampanya ve pasta ikramı)
- Özel istek ve organizasyonlar (Ücretli)
- Spa balayı paketi (Ücretli)
- Balayı albümü (Ücretli)
Ücretsiz Hizmetler
 • Konsepte Dahil İçecekler
 • Konsepte Dahil öğünler
 • Hamam
 • Spor Merkezi
 • Aerobik
 • Odada kasa
 • Sauna
 • Jakuzi
 • Odada kasa
 • Sağlık servisi
 • Disko
 • Kablosuz/İnternet: Genel Alanlar
 • Tenis Kortu: Işıklandırma
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Basketbol
 • Futbol
 • Plaj Voleybolu
 • Mini Futbol
Ücretli Hizmetler
 • Tekerlekli sandalye
 • Çamaşır servisi
 • Spa
 • Masaj
 • Bebek arabası
 • Bebek bakıcısı
 • Pavilyon
 • Sörf (lisans gerekli)
 • Parasailing
 • Bilardo
Notlar
- Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.
- Otele giriş saati 14:00 ve çıkış saati 12:00’dır.
- Tesiste oda servisi, sabah saat 06:00 ve gece 00:00 arası ücretli iken 00:00 ile 06:00 saatleri arasından ücretsizdir.
- Kapalı havuzlar yalnızca kış sezonunda hizmet vermektedir.
- Otel, konseptte üçüncü şahıslara bilgi vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Sıkça Sorulan Sorular
Papillon Ayscha Hotel Nerede?

Antalya’nın en hareketli merkezlerinden biri olan Belek-İleribaşı mevkiindedir.

Papillon Ayscha Hotel‘in Havalimanına ve şehir merkezine uzaklığı nedir?

Antalya şehir merkezine 40 km olup, Antalya havalimanına 35 km mesafede ve Belek merkeze de 4 km mesafede bulunmaktadır.

Papillon Ayscha Hotel‘in Kaydıraklı havuz var mı? Aqua parkı var mı?

Yetişkinler ve çocuklar için Aquapark havuzlar bulunmaktadır.

Papillon Ayscha Hotel Çocuk kulubü var mıdır?

Çocuklara özel oyun alanı ile birlikte çocuk kulübü bulunmaktadır.

Papillon Ayscha Hotel‘in Denize mesafesi nedir?

Denize sıfır mesafededir.

Papillon Ayscha Hotel’in sahili kum mu, çakıllı mı, derin mi?

Özel plajı olup, sahili kum‘dan oluşmaktadır. Sığ bir denizi vardır.

Papillon Ayscha Hotel‘in İletişim numarası nedir?

Bilgi ve rezervasyon için 444 2000 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Papillon Ayscha Hotel konaklama konsepti nedir?

Yaz sezonunda High Class Her Şey Dahil olarak hizmet verir.

Papillon Ayscha Hotel Ücretsiz aktiviteler nelerdir?

Otelde ücretsiz olarak basketbol, futbol, plaj voleybolu, masa tenisi oynanabilir. fitness merkezi kullanılabilir, gündüz ve akşam Animasyon aktivitelerine katılabilirsiniz.

Papillon Ayscha Hotel çocuk konaklaması ücretsiz midir?

2 yetişkin yanında 0-11 yaşına kadar 1 çocuk ücretsiz konaklayabilir.

Papillon Ayscha HotelResort Balayı konsepti nedir?

Balayı çiftleri için odaya giriş günü meyve sepeti ve şampanya ikramı sunmaktadır. Oda süslemesi yapılmaktadır.İlk sabah odaya kahvaltı servisi yapılır.Konaklamanın bir gününde bir kereye mahsus olarak ala carte restorantlardan birinde ücretsiz rezervasyon alınmaktadır (burda pasta ve şampanya ikramı yapılır)Ayrıca SPA ‘da indirim yapılır.

Papillon Ayscha Hotel Engeli dostu mudur?

Engelli misafirler için tasarlanmış engelli odaları bulunmaktadır.

Taksit Seçenekleri
Organizasyonlar

E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.