Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Gemi Turları Uzakdoğu Gemi Turları MSC Bellissima ile Japonya ve Güney Kore Gemi Turu - Qatar HY ile 10 Gece
Tur Kodu: CORMSC209

MSC Bellissima ile Japonya ve Güney Kore Gemi Turu - Qatar HY ile 10 Gece

Gemide Tam Pansiyon Konaklama - Liman Vergileri Dahil

Tokyo - Yokohama - Kumano/Hiroşima - Kagoshima - Busan - Sakaiminato - Kanazawa - Hakodate Qatar HY ile 10 Gece 13 Gün Kalkış Yeri: İstanbul Vizesiz Tur
2.999,00 EUR
den başlayan fiyatlar
Biz Sizi Arayalım Canlı Destek Çevrimiçi

- -

 • 14.08.2023 - 24.08.2023 2999.00 EUR
1 Oda 2 Yetişkin
1
Oda Ekle

Tur Programı

Gemide 9 Gece 10 Gün Tam Pansiyon Konaklama - Tokyo'da 1 Gece Oda Kahvaltı Otel Konaklaması

Liman Vergileri Dahil

 

UÇAKLI PAKET PROGRAMLARIMIZDA BELLA KATEGORİ VE FANTASTİCA KATEGORİ KABİNLER ARASINDAKİ TEK FARK FANTASTİCA KATEGORİ KABİNLER GÖRÜŞ ENGELSİZDİR. BELLA KATEGORİ KABİNLER KISMİ GÖRÜŞ ENGELLİ OLABİLİR. KABİN NUMARALARI TURDAN 3 GÜN ÖNCE BİLET İLE BİRLİKTE BELLİ OLACAKTIR.


1. Gün İSTANBUL – DOHA

İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminalinde saat 17.00'da buluşmamızın ardından check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve Qatar Havayollarının QR 246 sefer sayılı uçuşu ile saat 19.45’de Doha’ya hareket ediyoruz. Yerel saaat ile 23.45’de Doha’ya varış. Buradan yapacağımız aktarmanın bulunduğu terminale geçiş ve dinlenme. 

 

2. Gün DOHA – TOKYO

Pasaport işlemlerinin ardından Qatar Havayollarının QR806 sefer sayılı uçuşıu ile 01.55’de Tokyo’ya uçuş. yerel saat ile akşam 18.35’de Tokya’ya varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından bzleri bekleyen özel aracımız ile birlikte ekstra olarak rehberimiz tarafında düzenlenecek olan “Tokyo Şehir Turu” için hareket. Şehir turumuzun ilk durağında ünlü Asakusa Bölgesini ve Sensoji Tapınağını geziyoruz. Ardından ihtişamlı Kraliyet Sarayı,Odaiba,Akiharaba Caddesi panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Sonrasında Tokyonun en ünlü caddesi Ginza ve ünlü yaya geçidi ile bilinen Shinjuku’yu göreceğiz. Tur sonrası vereceğimiz serbest zamanın ardından Tokyo’da konakladığımız otelimize transfer. Otel check-in işlemlerinin ardından odalara yerleşme ve serbest zamanç Geceleme otelimizde.

 

3. Gün TOKYO - YOKOHAMA (GEMİYE BİNİŞ)

Sabah otelde alacağımız kahbvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bizleri bekleyen özel aracımız ile gemimizin hareket edeceğiz limana transfer. Gemi giriş ve pasaport işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz akşam 22.00’de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

4. Gün KUMANO/ HİROŞİMA

Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Gemimiz akşam 18:00’da Kumano limanına yanaşacak. Pasifik Okyanusu’nun muhteşem manzarasından, tarihi yaşatan Barış Anıtı Parkı’na, büyüleyici Hiroşima Kalesi’nden Miyakojima Adası’na, Çocuk Barış Anıtı’ndan Shukkei-En Bahçesi’ne uzanan farklı ve büyüleyici kent Hiroşima size hem yıllarca bozulmayan güzelliğini hemde tarihin göz yaşlarını anlatacak. Gemimizin hareketi saat 22.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide

5. Gün DENİZDE SEYİR

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor

6. Gün KAGOSHIMA

Gemimiz sabah saat 07.00’da Kagoshima Limanı'na yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Japonya'nın Napoli'si olarak da adlandırılan Kagoshima Napoli ile benzer tarz iklim yapısına ve Volkanik oluşuma ev sahipliği yapar. Arzu edenler misafirlerimiz ekstra olarak rehberlerinin düzenleyeceği “Kamikaze & Sanganen Japon Bahçesi Turu” ‘na katılabilirler. Bu etkileyici turumuzda II. Dünya Savaşı sırasında Amerikalıların savaş sonuna kadar kamuoyuna açıklama yapamadıkları, son seferleri olduğunu bildikleri halde ülkeleri için gözlerini kırpmadan ölüme giden Kamikaze pilotları ve uçaklarını anlatan Chiran Barış Müzesi ilk durağımız olacak. Sonrasında ülkenin en güzel geleneksel Japon Bahçelerinden biri sayılan Senganen’de bu güzel sanatı daha iyi anlayarak keyifli bir yürüyüş yapacağız.  Bu bahçenin içindeki Shimadzu ailesinin nesiller boyu sevdiği evi ziyaret edeceğiz. Japon bahçeleri, Kagoshima Körfezindeki ve Sakurajima volkanı'nın özel manzarasının tadını çıkaracağız. Prens Shimadzu Tadayoshi'nin yaşam tarzı hakkında bilgi edineceğiz. Hem Japonya'dan hem de denizaşırı ülkelerden o zamanlarda gelen seçkin konukların Shimadzu ailesi tarafından Sengan-en'de nasıl karşılandığını göreceğiz. Sengan-en ve Shoko Shuseikan Müzesi, 2015 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirası Alanı olarak yazılmıştır. Shoko Shuseikan Müzesi, Japonya'nın 1865 yılında inşa edilmiş en eski taş fabrikası binasında yer almaktadır. Bu müze bahçelerin hemen girişinde ve müzede Shimadzu ailesinin 800 yılı aşkın gidişatını takip edip ve oluşturdukları uluslararası ilişkilerin Kagoshima, Kyushu ve Japonya'da endüstriyel modernleşmenin gelişmesine nasıl yol açtığını göreceğiz. Kagoshima’da ana caddeden limana geri dönüş.  Gemimiz akşam 17.00’de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

7. Gün BUSAN

Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Gemimiz sabah saat 12.00’de Busan Limanı'na yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz rehberleri tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan “Busan Şehir  Turu” ‘na katılabilirler. Güney Kore’nin en önemli kentlerinden biri olan Busan’da ilk ziyaret edeceğimiz yer Kore Savaşı’nda şehit düşen askerlerimizin de yattığı Birleşmiş Milletler Şehitliği’dir. Turumuzun en enteresan bölümlerinden biri ise dünyanın en büyük pazarlarından biri olan Jagalchi Balık Pazarı ziyareti olacak. Burada özellikle temiz su içinde tutulan canlıların çesitliliği insani etkiliyor. Sky Eye Observatory  gözlem terasından şehrin güzel manzarasını izledikten sonra merkezde serbest vakit sonrası gemimize döneceğiz. 
Gemimiz akşam 19.00’de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

 

8. Gün SAKAIMINATO

Gemide yapacağımız sabah kahvaltısı sonrası kişisel ihtiyaçlar ve alışveriş için serbest zaman. Gemimiz saat 09.00'da Sakaimato Limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Sakaiminato Şehir Turu” ‘na katılabilirler. Matsue Kalesi, Adachi Müzesi ve Bahçesi, Mizuki Shigeru Yolu turumuz esnasında göreceğimiz yerlerden bazıları.Turumuz sonrası limanda bulunan gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme gemide.Gemimiz saat  19.00'da limandan ayrılacak..

9. Gün KANAZAWA

Gemimiz saat 07.00'de Kanazawa limanına yanaşacak. Gemide yapacağımız sabah kahvaltısı sonrası kişisel ihtiyaçlar ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Kanazawa Şehir Turu” ‘na katılabilirler. “Minyatür Japonya” olarak bilinen Kanazawa, kültürden mimariye sanattan gastronomiye Japonya’nın tüm özlü güzelliklerini bir araya getiriyor.Kanazawa, II. Dünya Savaşı sırasında yıkımdan kurtulan Tokyo’dan sonraki en büyük ikinci şehirdir. Ishikawa eyaletinin başkenti olan Kanazawa, hem ekonomik hem de manevi yaşamda önemli bir rol oynamaktadır. Çay Kültürü, Kutaniyaki Çömlekçiliği ve Wajima Cilası gibi geleneksek el sanatları ile dünya üzerinde haklı bir üne sahiptir. Japonya’nın en güzel peyzaj bahçelerinden biri olan Kenrouken Bahçesi, bir zamanlar Kanazawa’ın samuraylarına ev sahipliği yapan Nagamachi Bölgesi , en ünlü geyşa caddesi Higashi Chayamachi, 280 yıldır aynı yerde bulunan Omicho Pazarı turumuz esnasında göreceğimiz yerlerden bazıları.Tur sonrası yerel lezzetleri tatmak ve alışveriş için serbest zaman. Gemimiz saat  14.00'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide. 

10. Gün HAKODATE

Sabah saat 12.00’de Hakodate Limanı’na varış. Sabah kahvaltı sonrası kişisel ihtiyaçlar ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Hakodate Şehir Turu”na katılabilirler. Japonya’da uluslararası ticarete açık olan ilk şehir olan Hakodate hızla Hokkaido eyaletinin en büyük şehri oldu.1934 yılında yaşanan büyük yangında büyük oranda yok olan şehir, yerliler tarafından hızla yeniden inşa edildi. Deniz ürünleri mutfağı yönünden zengin bir mirasa sahip olan Hakodate, suşi, shio ramen ve geleneksel festivali düzenlenen kalamar tadılması gereken lezzetler arasında.Hakodate Teleferiği, Hakodate Pazarı, Kanemori Depo Bölgesi turumuz esnasında göreceğimiz yerlerden bazıları. Tur sonrası serbest zamanın ardından gemimize geri dönüyoruz. Gemimizin hareket saati 21.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

11. Gün DENİZDE SEYİR

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor

12. Gün YOKAHAMA – DOHA

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri dGemimiz sabah saat 08.00’da Yokohama Limanı'na yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman.Gemi çıkış işlemlerimizi hallettikten sonra gemimizden ayrılıp özel aracımız ile Havalimanına hareket ediyoruz. Dileyen Misafirlerimiz rehberleri tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Tokyo Şehir Turu ‘na katılabilirler. Shibuya Yaya Geçidi, Edo Müzesi, Meiji Tapınağı, Ometosandou Caddesi, Takeshita Douri, Shinjuku turumuz esnasında göreceğimiz yerlerden bazıları.   Tur sonrası Havalimanına hareket. Check-in işlemlerimizin ardından Qatar Hava Yolları’nın QR 807 no’lu uçuşu ile saat 22:30’da Doha’ya hareket. Saat 04:25’de Doha’ya varış.e sizleri bekliyor

13. Gün DOHA – İSTANBUL

Qatar Hava Yolları’nın QR 239 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a saat 07:30’da hareket ediyoruz. Saat 11:45’de İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

Dahil / Hariç Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 •  Qatar Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı – Yokohama - İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 •  5* Yıldızlı MSC Bellissima gemisinde 9 gece 10 gün seçeceğiniz kabin kategorisinde tam pansiyon konaklama
 •  Havalimanı ve Liman vergileri
 •  Havalimanı-Liman-Havalimanı arasındaki tüm transferler
 •  Tokyo’da 1 gece oda- kahvaltı konaklama
 • Grubun 15 pax ve üzeri olması durumunda Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti. 
 • Otel Konaklamalarında kahvaltılar
 • Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
 •  Profesyonel Türkçe Tur Liderliği Hizmeti 
 • Mesleki zorunluluk sorumluluk sigortası.
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 •   Servis ücretleri. (Gemide ödenir.) 
 •   Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar.
 •   Fiyatlara dahil olarak belirtilen servislerin dışında kalan her türlü servis, harcama ve hizmetler (kurutemizleme, doktor, telefon, internet, vs)
 •   Gemideki tüm içecekler.
 •   İç hat bağlantı uçuşları.
 •   Seyahat güvence paketi (70€). 70 yaş ve üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.
 •   Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).
Tur Tarihleri ve Fiyatları

14.08.2023 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

 • Tarih Seçeneklerİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  14.08.2023İç Kabin Bella2.999,00 €--0 - 1 Yaş 750,00 €
  2 - 16 Yaş 2.299,00 €
  -Taksitler »
   İç Kabin Fantastica3.099,00 €--0 - 1 Yaş 750,00 €
  2 - 16 Yaş 2.299,00 €
  -Taksitler »
   Dış Kabin Bella3.199,00 €--0 - 1 Yaş 750,00 €
  2 - 16 Yaş 2.299,00 €
  -Taksitler »
   Dış Kabin Fantastica3.299,00 €--0 - 1 Yaş 750,00 €
  2 - 16 Yaş 2.299,00 €
  -Taksitler »
   Balkonlu Kabin Bella3.399,00 €--0 - 1 Yaş 750,00 €
  2 - 16 Yaş 2.299,00 €
  -Taksitler »
   Balkonlu Kabin Fantastica3.499,00 €--0 - 1 Yaş 750,00 €
  2 - 16 Yaş 2.299,00 €
  -Taksitler »

Vize Bilgilendirme

Bu turda Türk pasaportuna vize uygulanmamaktadır. Diğer ülke vatandaşlarının kendi konsolosluklarından ilgili ülke için giriş şartları hakkında bilgi alması gerekmektedir. (Vize aracılık hizmetimiz sadece Türk pasaportları için yapılmaktadır.)

Gemi Bilgileri

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Liman Bilgileri

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.
Kampanyalar

Kampanyalar

3 Taksit Seçeneği

 • Tüm gemi tur rezervasyonlarınızda tur bedelinin tamamına 3 taksit imkanı.

MSC Cruises Türkiye Çıkışlı Tur Programlarında Kredi Kartına Peşin Fiyatına 3 taksit

 • Tur bedelinin tamamını rezervasyon anında kredi kartı tek çekim veya banka havalesi ile ödeme işlemlerinde ekstra 1.000 TL indirim.
 • Kredi kartlarına peşin fiyatına 3 taksit.
 • Ekstra indirim kredi kartı taksitli ödeme işlemlerinde geçerli değildir.
 • Ekstra indirim sadece MSC Cruises Türkiye Çıkışlı programlarda geçerlidir.

Ek Bilgiler

Tur Notları

İptal Şartları

Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 / 119-90 gün %30 / 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100
Uçak biletleri rezervasyon esnasında kesileceği için %100 cezaya girer.

 

Ara Talep Et Canlı Destek WhatsApp