Dikkat!

42

Miarosa Ghazal Resort

Türkiye / Antalya / Kemer
Haritada Gör
Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
Sadece Otel
Otel + Uçak
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
 • Otel Bilgileri
 • Taksit Seçenekleri
Miarosa Ghazal Resort, Antalya'da bulunan güvenilir ve seçkin tesislerden birisidir. Bireysel bir tatil yapabileceğiniz gibi, aileniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz mükemmel bir tatil içinde uygun bir tercihtir. Miarosa Ghazal Resort'de yılın bütün yorgunluğundan kurtulup yeni bir başlangıcın ilk adımlarını atarken aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile bölgeye gelen turistlerin en çok tercih ettiği otellerin başında gelir. Lüksün ön planda olduğu bir tatili doya doya yaşamak için, ailenizle, sevdiklerinizle ya da iş çevrenizle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir. 

Keyifli bir tatil deneyimi için tercih etmeniz gereken yerlerden biri olan Miarosa Ghazal Resort, tecrübeli çalışanları ve güler yüzlü hizmetiyle sizi memnun edecektir. Temiz ve düzenli bir ortama sahip olmasının yanı sıra ailecek tatil yapacaklara uygun bir ortam sunmaktadır. Miarosa Ghazal Resort'e ziyaretinizle birlikte yılın bütün yorgunluğunu üzerinizden atacak ve yaşadığınız güzel anılarla unutulmaz bir tatil geçirmiş olacaksınız.

Miarosa Ghazal Resort Konum

Konum olarak da son derece uygun bir yerleşime sahip olan Miarosa Ghazal Resort, en yakın havalimanı olan Antalya Havalimanına 46km mesafede konumlanmıştır. Tesise erişim son derece kolaydır. En yakın merkez olan Goynuk'a 2km mesafede bulunan tesis, Kemer şehir merkezine ise 500m mesafededir. Plaja 5m lik bir mesafede olan tesis ulaşım konusunda da uygun bir konuma sahiptir. En yakın otobüs/metro durağı sadece 5m yakınlıktadır. 1km mesafede ulaşabileceğiniz ATM cihazları da bulunmaktadır.
Tesis Özellikleri
Miarosa Ghazal Resort, 2000 yılında hizmete geçmiştir. Tesis 42.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Cora Tatil tarafından önerilen oteller listesinde bulunan tesis aynı zamanda erken rezervasyon imkanları ile de konuklarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Ziyaretçiler tarafından sıklıkla tercih edilen tesis aileniz ile geçireceğiniz tatiller için de son derece cazip imkanlara sahiptir. Miarosa Ghazal Resort, size, sevdiklerinize ve ailenize uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunmaktadır. 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet veren bir tesistir . Otelin bünyesinde sigara içilen oda bulunmamaktadır. Engelli misafirlerimizin ihtiyaçlarını göz önünde alınarak hazırlanmış 4 adet engelli odası ile engelli konuklar içinde mükemmel bir tercihtir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve güler yüzlü hizmetiyle öne çıkan otel, yüksek sayıda aldığı ziyaretçi sayısıyla kalitesini göstermektedir.
Oda Özellikleri
Miarosa Ghazal Resortta sizin konforunuza özel olarak tasarlanmış olup konforu, ferahlığı ve lüks ortamıyla ön plana çıkmaktadır. Tatilinizin kalitesini arttıracak bu odalar farklı konseptlerde hizmet vermektedir.

Standart Land & Garden Room;
Tesisin bünyesinde hizmet veren 176 adet Standart Land & Garden Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 26m2 dir. Zemin halı kaplıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, balkon, telefon, ekstra sofa yatak ve (Nisan-Ekim ayları arası ayları arası arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Standart Land & Garden Room’lar tesisin ilk 8 katında hizmet vermektedir. Odalara çay ya da kahve servisi yapılmaktadır. Odaların temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.

Standart Seaview;
Miarosa Ghazal Resort'de 100 adet Standart Seaview hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 26 m2 ve zeminler tamamen halı kaplıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, küvet, balkon, telefon ve (Nisan-Ekim ayları arası ayları arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Standart Seaview'ler tesisin 3. ve 8. katları arasında hizmet vermektedir. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odaların temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.

Handıcap Room;
Miarosa Ghazal Resort'de 4 adet Handıcap room hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 26 m2 ve zeminler tamamen halı kaplıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, küvet, balkon, telefon ve (Nisan-Ekim ayları arası ayları arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Handıcap roomlar tesisin ilk 3 katında hizmet vermektedir. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odaların temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.

Family Suıte Room;
Miarosa Ghazal Resort'de 8 adet Famıly suıte room hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 35 - 40 m2 ve zeminler tamamen halı kaplıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Sofa ekstra yatak, duş veya küvet seçenekleri (Seçime göre birisi kullanılır), teras, telefon ve (Nisan-Ekim ayları arası ayları arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Famıly suıte roomlar tesisin 5. 6. ve 7. katlarında hizmet vermektedir. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odaların temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.

Bankbed Room;
Miarosa Ghazal Resort'de 60 adet Bankbed room hizmet vermektedir. Odaların büyüklükleri 28 - 30 m2 ve zeminler tamamen halı kaplıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Ranza ekstra yatak, küvet, balkon, telefon ve (Nisan-Ekim ayları arası ayları arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Bankbed roomlar tesisin ilk 8 katında hizmet vermektedir. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odaların temizliği günlük olarak profesyonel ekip tarafından titizlikle yapılır.
Yiyecek ve İçecek
Miarosa Ghazal Resort dünya mutfaklarını en önde gelen lezzetlerini konukları için titizlikle hazırlamaktadır. Miarosa Ghazal Resort'in yetenekli aşçıları tarafından hazırlanan lezzetler ile mükemmel tatil deneyiminizi eşsiz lezzetlerle taçlandırabilirsiniz. Tesis bünyesinde sunulan yemek hizmetleri ultra her şey dahil konseptinde 24 saat geçerlidir.

Kahvaltı SUNNY RESTAURANT 07:00 - 10:00 Açık Büfe Ücretsiz
Geç Kahvaltı SUNNY RESTAURANT 10:00 - 11:00 Açık Büfe Ücretsiz
Öğle Yemeği SUNNY RESTAURANT 12:30 - 14:30 Açık Büfe Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti POOL SNACK RESTAURANT 11:00 - 16:00 Açık Büfe Ücretsiz
Çay Saati POOL SNACK RESTAURANT 16:00 - 17:00 Açık Büfe Ücretsiz
Çay Saati LOBBY BAR 15:00 - 17:00 Açık Büfe Ücretsiz
Akşam Yemeği SUNNY RESTAURANT 19:00 - 21:00 Açık Büfe Ücretsiz
Gece Yemeği SUNNY RESTAURANT 23:00 - 02:00 Açık Büfe Ücretsiz
Gece Yemeği LOBBY BAR 02:00 - 07:00 Belirli Menü Ücretsiz
Çocuk Konsepti
Miarosa Ghazal Resortta minik ziyaretçiler de unutulmamış ve onlara özel konsept ve içerikler hazırlanmıştır. Tesiste çocuklara özel olarak; Mini Club, Çocuk Havuzu, Çocuk animasyonu, Oyun alanı, Restoranda Çocuk Büfesi ve Menüsü, Restoranda Çocuk Bölümü, Restoranda bebek sandalyesi, Bebek yatağı, Bebek arabası, Bebek bakıcısı ve Lazımlık bulunur.
Plaj ve Havuz
Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 1 adet yetişkin havuzu bulunmaktadır. Bu açık havuzun boyutu 100 m2'dir ve 07.00 ve 18.00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Havuzların temizlik ve hijyeninin temini için temizlik günlük olarak deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 2 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Çocuk havuzları  32m2 ve 15m2'dir. Havuzlar çocukların güvenliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Bu iki havuz sırasıyla açık ve kapalı havuzdur.

Havuz keyfinin yanında zamanını Antalya’nın eşsiz güzellikteki plajında geçirmek isteyen konuklar için özel olarak hazırlanmış olan plaj hizmet vermektedir. 100 metrelik uzunluğu ile bölgenin en büyük plajlarında birisinde Akdeniz’in mükemmel denizini deneyimleyebilirsiniz. Kum ve çakılın muhteşem harmanı ile ortaya çıkan plajda güzel anılar biriktirebilirsiniz. Plaj ve deniz kullanımınız süresince güneş şemsiyesi, iskele, şezlong, havlular ve duş hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Ücretsiz Hizmetler
 • Konsepte Dahil İçecekler
 • Konsepte Dahil öğünler
 • Masa Tenisi
 • Sağlık servisi
 • Sauna
 • Spor Merkezi: Serbest ağırlıklar, Makineler
 • Spor Merkezi
 • Aerobik
 • Mini futbol
 • Plaj voleybolu
 • Basketbol
 • Dart
 • Tenis Kortu: Işıklandırma
 • Odada kasa
 • Disko
Ücretli Hizmetler
 • İnternet kafe
 • İş merkezi
 • Çamaşır servisi
 • Güzellik servisi
 • Masaj
 • Spa
 • Bebek bakıcısı
 • Pavilyon
 • Deniz bisikleti
 • Kano
 • Parasailing
 • Bilardo
Sıkça Sorulan Sorular
Miarosa Ghazal Resort nerede?

Antalya Kemer mevkiindedir.

Miarosa Ghazal Havalimanına ve şehir merkezine uzaklığı nedir?

Antalya Havalimanına 46 km, şehir merkezine 2 km mesafede bulunuyor.

Miarosa Ghazal Çocuk kulubü var mıdır?

Çocuklar için mini kulüp mevcuttur.

Miarosa Ghazal Denize mesafesi nedir?

Denize sıfır konumdadır.

Miarosa Ghazal sahili kum mu, çakıllı mı, derin mi?

Kum ve çakıl plajı bulunuyor.

Miarosa Ghazal İletişim numarası nedir?

Bilgi ve rezervasyon için 444 2000 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Miarosa Ghazal konaklama konsepti nedir?

Yaz sezonunda ultra her şey dahil olarak hizmet verir.

Miarosa Ghazal Ücretsiz aktiviteler nelerdir?

Konsepte dahil içecekler, konsepte dahil öğünler, masa tenisi, sağlık servisi, sauna, spor merkezi: serbest ağırlıklar, makineler, spor merkezi, aerobik, mini futbol, plaj voleybolu, basketbol, dart, tenis kortu: ışıklandırma, odada kasa, disko.

Miarosa Ghazal çocuk konaklaması ücretsiz midir?

2 yetişkin yanında 1. çocuk 0-12 ücretsiz konaklayabilir.

Taksit Seçenekleri
Organizasyonlar

E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.