Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Yurt Dışı Turları Asya Turları Malezya - Endonezya Turu - THY ile 10 Gece
Tur Kodu: AVE115

Malezya - Endonezya Turu - THY ile 10 Gece

Malezya ve Endonezya'yı gezmeye Kuala Lumpur ile başlıyoruz, 4 destinasyonu ziyaret edip Bali'ye ulaşıyoruz.

Kuala Lumpur - Jakarta - Yogyakarta - Bali Türk Havayolları ile IST–KUL / DPS–IST 10 Gece 11 Gün Kalkış Yeri: İstanbul Vizesiz Tur

Tur Programı

Malezya - Endonezya Turu
MNG Turizm güvencesi ile Malezya ve Endonezya'yı gezmeye başlıyoruz.

 

 

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ Tüm Turlar  605 USD YERİNE  499 USD


Kampanya fiyatı rezervasyon aşamasında alınması halinde gecerlidir. Tur esnasında ki alımlarda afişe fiyatlar geçerlidir.

Malakka Şehir turu (65 USD) 

Batu Mağaraları ve Tapınakları & Putrajaya (70 USD)

Prambanan Tapınağı & Sultan Sarayı ve Malioboro Outlet Turu (75 USD)

Borobudur (75 USD)

Uluwatu Sahilleri & Uluwatu Tapınağı Turu (65 USD)

Tanah Lot Tapınağı & Bedugul Bölgesi (65 USD)

Ubud Turu (95 USD)

Lempuyang Turu (70 USD)

Bali Outlet tturu (25 USD)

 


1. Gün İstanbul – Kuala Lumpur

Siz değerli misafirlerimizle Istanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde buluşma. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK62 sefer sayılı uçuşu ile 21:10’da Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’a hareket. Kuala Lumpur yerel saati ile 12:20 ile Kuala Lumpur’a varış. Yolculuğumuzun ardından bizi bekleyen aracımızla Kuala Lumpur şehir turumuz için alandan hareket. Şehir turumuzda panoramik olarak Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Ulusal Müze, Ulusal Anıt, Ulusal Camii, Petronas İkiz Kuleleri Pavillion AVM ve çevresi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde. 

2. Gün Kuala Lumpur

Kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Malakka Şehir turu (65 USD) için otelden hareket. Unesco Dünya Tarihi Mirası listesinde yer alan Malakka; Portekiz, Hollanda, Britanya kültürlerinin asyaya özgü tarihi yapıtlarını görüp, kolanel tarihine şahitlik edeceğimiz bir şehir. Şehirde Malezya’nın başlama yeri olan Malakka Boğazı, Kırmızı Meydan, Cheng Hoon Tapınağı, Melaka müzesi, St.Paul Katedralive ünlü Jonker Caddesi ziyeret edeceğimiz yerler olacak. Malezya’nın gastronomi başkenti olarak da anılan Malakka’da harika yemekler tatma fırsatımız olacak. Turumuzun ardından serbest zaman ve Kuala Lumpur’a dönüş. Geceleme otelimizde.

3. Gün Kuala Lumpur

Kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Batu Mağaraları ve Tapınakları & Putrajaya Bölgesi turu. (70 USD) Kuala Lumpur merkezinin 13km kuzeyinde irili-ufaklı mağaralar, duvar resimleri, büyük Murugan Heykeliyle karşılaşacağız. Batu Mağaralarına çıkarken etrafımızda maymunlar ve değişik türde tropikal kuşları da görüp fotoğraflayabiliriz. Turumuzun ardından Putrajaya gezimiz ile tura devam ediyoruz. Şehrin ve Malezya’nın kalbi Putrajaya’yı gezimizde, 4581 hektar üzerine kurulu, modern yapıları ve doğal parklarıyla, modern mimariyle doğa uyumunu gözlemleyeceğiz. Başbakanlık ve bakanlıklar, Başkanlık konutu, Putra meydanı ve son olarak önündeki göletiyle eşşiz bir görünüme sahip ünlü Putra Camii ziyaretimizle Putrajaya turumuzu sonlandırıyoruz. Geceleme otelimizde.

4. Gün Kuala Lumpur – Jakarta

Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte Jakarta Havalimanı’na transferimiz gerçekleşiyor. Yerel Havayolu ile Jakarta’ya uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımıza istinaden Jakarta şehir turumuz için havalimanından hareket. Panoramik şehir turumuzda Endonezya Milli Müzesi, Milli Anıt, Sokak Pazarı, Sarinah AVM, Mini Endonezya Park’ı görülecek yerler arasındadır. Ardından lüks otobüsümüzle Yogyakarta’ya hareket. Geceleme Otobüste.

5. Gün Jakarta – Yogyakarta

Sabah Yogyakartaya varışımıza istinaden kahvaltımızın ardından şehir turu için hareket. Panoramik turumuz ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Prambanan Tapınağı & Sultan Sarayı ve Malioboro Outlet Turu (75 USD). İlk durağımız Prambanan Tapınağı. 9. yüzyıl Hindu tapınağında farklı antik mitolojileri tasvir eden muhteşem taş oymaları göreceğiz. Bir sonraki durağımız, surlarla çevrili bir şehir olan Sultan Sarayı. Bu duvarların içinde binlerce kişinin evi, marketleri, dükkânları ve okulları var. Gerçek Kral Sarayı, şimdiki Kralın halen ikamet ettiği şehrin en içteki bina grubudur. Ardından, doğu ve batı tarzı etkilerin karışımına sahip, eski kraliyet bahçeleri Taman Sari su kalesine gidiyoruz 18. yüzyılın ortalarında inşa edilen Taman Sari, dinlenme alanı, atölye, meditasyon alanı, savunma alanı ve saklanma yeri gibi birden fazla işleve sahipti. Turumuzun sonunda bir alışveriş çılgınlığı için Malioboro alışveriş merkezine gideceğiz. Turumuzun bitimi otele yerleşme Geceleme otelimizde.

 

6. Gün Yogyakarta

Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Borobudur Turu (75 USD) için otelden hareket. Merapi Dağı'nın yamacında kurulmuş bir köy olan Cangkringan'a gidiyoruz. Bu köy Merapi Volkanı'nın patlamasıyla yok oldu ve köyün kalıntılarını Merapi Volkanı Müzesi' de ziyaret edeceğiz. 18. yüzyıla kadar uzanan önceki volkanik patlamaların gösterilerini görecek, hatta bir deprem simülatöründen geçeceksiniz. Daha sonra düzinelerce güzel, girift kabartma paneli olan Borobudur tapınağına gidiyoruz. Manzarasında huzurlu bir gezintinin tadını çıkarmak harika. Budist tapınakları olan Mendut ve Pawon tapınaklarıyla turunuza devam ediyoruz. Otele dönmeden önce yılan meyvesi olarak da bilinen Salak Pondoh ikramı için kısa bir mola verip otelemize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

7. Gün Yogyakarta – Bali

Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte Bali uçuşumuz için otelden havalimanına hareket. Yerel Havayolu ile Bali’ye uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızın ardından otele transfer. Dileyen misafilerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Uluwatu Sahilleri & Uluwatu Tapınağı Turu. (65 USD) Julia Roberts‘ın Eat Pray and Love filminden hatırladığımız Padang Padang plajı sahilinde deniz keyfinden sonra, yüksek uçurumların eteklerinde bulunan kutsal Pura Luhur Uluwatu tapınağına gideceğiz. Okyanusun ve bu antik tapınağın mimarisinin güzel manzarasına şahit olacaksınız. Tapınağı tanıma ve fotağraflama şansımız olacak, ardından gün batımı ateşi gösterisini izlemeye gideceğiz. Bir Bali Hinduizm ritüeli Kecak dansının inanılmaz enerjisi ve büyüsü sizi şaşırtacak. Vücudun yumuşak hareketleri, eller ve parmaklar, yüz ifadeleri ve dansçıların gözlerinin yüksek enerjisi sizi şaşırtacak ve Bali mistisizminin yerel geleneklerine dahil edecek. Yaşayan bir kartpostal, Endonezya’nın cenneti Bali turumuzun ardından otele yerleşme. Geceleme otelimizde. 

8. Gün Bali

Kahvaltımızın ardından dileyen misafilerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Tanah Lot Tapınağı & Bedugul Bölgesi Turu (65 USD) Sabahın erken saatlerinde ilk durağınız, Bali’nin kartpostallarında her zaman gördüğünüz TANAH LOT tapınağı. Deniz üzerine kayalara inşaa edilmiş bu Hindu tapınağı bütün ihtişamı ile sizi büyüleyecek. Ardından gezimiz, gölde küçük bir adada oturan görkemli su tapınağı Ulun Danu ile devam edecek. Bu göl, 30.000 yıl önce volkanik bir patlama ile oluşmuş ve tapınak, göl tanrıçası Dewi Danu’nun onuruna inşaa edilmiştir. Daha sonra huzur yolu olarak bilinen ikonik Handara Kapısı’nı ziyaret edeceksiniz. Yemyeşil,  nefes kesen manzarası ve devasa egzotik Handara Kapısı harika bir fotoğraf karesi. Şaşırtıcı doğal çevre, güzel manzara ve cennet kapısı arasında dumanlı yeşil tepelerin muhteşem arka planıyla gözlerinizi şımartın, seyahatiniz için mükemmel bir resim oluşturun. Yürüyüş ayakkabılarınızı hazırlayın, çünkü görkemli ve güzel LekeLeke Şelalesi’ni ziyaret ediyoruz. Tabiat Ana’nın kollarında sessiz ve huzurlu bir öğleden sonra için kesinlikle mükemmel. Lake Lake, doğal havuzu yarı saydam turkuaz sularıyla sizi davet ediyor. Basamaklı suların şırıldamasını dinleyin ve canlı yeşilliklerin manzaralarını görün. Kuş kafesini ve ayrıca burada tekne şeklinde bir izleme noktasını kaçırmayın! Turumuz sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde. 

9. Gün Bali

Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafilerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Ubud Turu için otelden hareket. (95 USD) Bali’yi tamamen farklı yönleriyle göreceğimiz bu turda doğa, din, gelenekler ve zanaate şaşıracaksınız. Tur sabah, ahşap, taş, gümüş ve altın işlemelerinde zanaatkâr hanedanlarının yüzyıllarca yaşadığı geleneksel Bali köylerini ziyaret ederek başlıyor. Daha sonra, iyileştirici özellikleri 962’de keşfedilen kutsal vadiler bölgesinde ortaya çıkan Tirta Empul tapınağını ziyaret edeceksiniz. Tapınak havuzlu bir dizi avludan oluşmaktadır. Burada arınma ritüelleri gerçekleştirilir. Bir kişinin manevi ve bedensel saflaştırılmasını amaç alan bu havuzlarda binlerce insan ritüellerini gerçekleştiriyor. Daha sonrasında Batur yanardağına giderken, Tegalalang’ın zümrüt pirinç teraslarına ve çeşitli baharatların yetiştirildiği mis kokulu kahve ve kakao tarlalarını görecek, tatma ve satın alma fırsatı bulacaksınız. Dünyanın en pahalı kahvesinin üretim süreci olan “Luwak” bu bölgede yapılıyor. Bu kahve, üretilme şekli nedeniyle benzersizdir. Eski sistemde Civet kedi ailesinin Luwak cinsinden olanlarının en olgun ve lezzetli olan kahve çekirdeklerini seçip yemesiyle, sindirim işleminin tamamlanması üzerine, bu tahıllar rafine edilir, işlenir ve kavrulurdu. Bundan sonra kendinizi Kintamani yanardağının gözlem güvertesinde bulacaksınız. Serin dağ rüzgarı, yanardağ ve göllerin nefes kesen manzarası uzun süre hafızanızda kalacak! Burada bir restoranda lezzetli bir öğle yemeği yiyebilirsiniz. Dönüş yolunda Maymun Ormanı’nı ziyaret edeceğiz. Turumuzun bitimiyle otele transfer. Geceleme otelimizde.

10. Gün Bali

Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Lempuyang Turu için otelden hareket. (70 USD) Görülecek yerler arasında Bulutlardaki, Pura Lempuyang Tapınağı, Tirta Gangga Su Sarayı, Taman Ujung Kraliyet Sarayları bulunmaktadır. Doğu gezimiz Pura Lempuyang tapınağı ziyareti ile başlıyor. Yüksekte ve çoğu zamanlar sisli olan bu ilgi çekici tapınaktan sonra Taman Ujung ve Tirta Gangga’nın kraliyet saraylarını ziyaret edeceğiz. Burayı tanımlarken Bali Hinduizmi için Balinin kutsal Ganj nehri demek yanlış olmaz.  Karangasem’in büyük Rajası, yani kralı, rüyasında gördüğü ve zarafeti ile büyülendiği yerin, 1948’de aynısını rüyasında ki gibi inşa ettirdi. Sayısız muhteşem çeşme, göl ve göllerinde altın sazanlarıyla muhteşem bir görsel şölen. Devamında Taman Ujung’u ziyaret edeceğiz, efsanevi Eski Bali Krallığı’nda olduğunuzu hissedeceksiniz.  Doğu kıyısının kalabalık olmayan volkanik siyah kum plajlarında gezinip, günbatımında gökyüzünde binlerce yarasa göreceğiniz Goa Lava mağarası gezimizin ardından otele donüş. Geceleme otelimizde.

11. Gün Bali- Istanbul

Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Bali Outlet turu için otelden hareket. (25 USD) Turumuzun ardından Bali Havalimanı’na hareket ediyoruz. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Havayolları TK67 sefer sayılı uçuşu ile saat 21.05’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 05.20’de varıyoruz. Eve hoş geldiniz!

Dahil / Hariç Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türk Havayolları ile IST–KUL / DPS–IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
 • Havalimanı vergileri,
 • Belirtilen otel kategorilerinde 10 gece oda+kahvaltı konaklama,
 • Tüm şehirlerde yapılacak panoramik şehir turları,
 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,
 • Tüm şehirlerarası transferler, 
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Yurtdışı çıkış harcı bedeli
 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
 • Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
 • Otel vergileri
 • Aşı sertifikasına sahip olan yolcuların kalkış öncesi alınmış negatif COVID-19 test sonuçlarını sunmaları gerekmez.
 • Aşı sertifikasına sahip olmayan yolcuların varıştan en fazla 72 saat önce alınmış bir negatif COVID-19 PCR test sonucuna veya varıştan en fazla 24 saat önce alınmış bir negatif COVID-19 antijen testi sonucuna sahip olmaları gerekmektedir.  
Ek Bilgiler

Tur Notları

İptal Şartları

Genel şartlar ‘Tur Broşürü'nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez. 

• Tur Programımız maximum 40 kişi le düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur satış temsilciniz ya da acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir. 
• Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda MNG Turizm misafirleri MNG Turizm sorumluluğundadır. 
• Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir. 
• Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz. 
• Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz. 
• Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat bitim tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı MNG Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. 
• MNG Turizm geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler. 
• Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, MNG Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir. 
• MNG Turizm; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 
• Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. 
• 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir. 
• Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz. 
• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 
• Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir 
• Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından MNG Turizm sorumlu tutulamaz. 
• Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. 
• Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır. 
• Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
• Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Gerekli evraklar listesini satış temsilcisinden talep edebilirsiniz. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Kampanyalar

Kampanyalar

%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

%10'unu rezervasyon anında ödenerek, kalanını 35 gün kalaya kadar dilediğiniz zaman tamamlayabilirsiniz. Üstelik 35 Gün kalaya kadar kesintisiz iptal hakkıyla. Bu kampanyada kredi kartına taksit seçenekleri geçerli değildir.

Vade Farksız 3 Taksit

Tüm yurt dışı tur rezervasyonlarınızda tur bedelinin tamamına vade farksız 3 taksit imkanı.

200 TL Hediye Bonus

Garanti BBVA POS’larından tek seferde yapacağınız 2000 TL ve üzeri seyahat, konaklama veya araç kiralama harcamanıza 100 TL, toplam 200 TL bonus verilecektir.

Kampanya Detayları:

 • Garanti BBVA POS'larından tek seferde yapacağınız 2000 TL ve üzeri seyahat, konaklama veya araç kiralama harcamanıza 100 TL, toplam 200 TL bonus verilecektir.
 • Kampanya 1 - 30 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 200 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında ticari kredi kartıyla ikinci harcamayı yapan esnaf ve KOBI üye işyeri olan Garanti BBVA POS sahiplerine özel ekstra 20 TL bonus verilecektir.
 • Garanti BBVA POS sahipleri en fazla 220 TL bonus kazanabilir. Sadece son 3 ay içerisinde POS cirosu geçiren müşteriler ek ödülü kazanabilir.
 • Kampanyaya sadece BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir.
 • BonusFlaş üzerinden katılmak için ilk harcamadan önce HEMEN KATIL'ın tıklanması gerekmektedir.
 • Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Paracard Bonus, Bonus Business, Easy, Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartları ve bu kredi kartlarının ek kartları kampanyaya dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki dahil edilecektir.
 • Kazanılan bonuslar 3 Temmuz – 3 Ağustos 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kullanılmayan bonuslar 4 Ağustos 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya oteller, tatil köyleri, seyahat acentaları, tur operatörleri ve seyahat gemileri firmalarını kapsamaktadır.
 • Havayolu firmalarından yapılan harcamalarda geçerli değildir.
 • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
 • Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları dahil değildir.
 • Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Sadece yurtiçinde yapılan peşin ve taksitli işlemler harcamalar dahildir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

200 TL ParafPara

Kampanya Detayları

 • 1-30 Haziran 2023 tarihleri arasında yurt içinde tüm banka POS'larından havayolu, konaklama ve seyahat acentaları sektöründe yapılacak toplamda 5000 TL ve üzeri alışverişe 200 TL ParafPara verilecektir. 
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması ya da SEYAHAT yazıp 3404’e SMS gönderilmesi (KKTC için 3444’e) gerekmektedir.
 • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. 
 • Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 200 TL’dir.    
 • Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
 • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Paraf ve Parafly kampanyaya dahil olup, Parafree, Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri dahil değildir. 
 • Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 15.08.2023 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafParalar 16.08.2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.

Vize Bilgilendirme

Bu turda Türk pasaportuna vize uygulanmamaktadır. Diğer ülke vatandaşlarının kendi konsolosluklarından ilgili ülke için giriş şartları hakkında bilgi alması gerekmektedir. (Vize aracılık hizmetimiz sadece Türk pasaportları için yapılmaktadır.)

Ara Talep Et Canlı Destek WhatsApp