Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Kültür Turları Batı Karadeniz Turları Karadeniz Turu 2 Gece Otobüs ile Ilgaz Konaklamalı
Tur Kodu: 2229

Karadeniz Turu 2 Gece Otobüs ile Ilgaz Konaklamalı

Ilgaz Konaklamalı Karadeniz Turu

Abant Gölü - Kastamonu - Ilgaz - Daday - Valla Kanyonu Lüks Turizm Otobüsü ile Ulaşım 2 Gece 3 Gün Kalkış Yeri: İstanbul - İzmit - Bolu Türkçe Rehberlik Hizmeti

Tur Programı


1. Gün Abant Gölü - Kastamonu

05:30 Beylikdüzü Shell Benzin İstasyonu (Marmara Park AVM Karşısı)
06:00 Merter Metro İstasyonu İspark Otoparkı
06:30 Gayrettepe Metro İstasyonu (Denizbank karşısı)
07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü İspark Otoparkı 
07:10 Kozyatağı Hilton Otel Yanı ( Yenisahra Köprüsü Otobüs Durağı )
07:20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
07:30 Gebze Center Önü ( Lukoil Petrol İstasyonu Girişi )
08:15 İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali Yanı Otobüs Durakları
09:00 Sapanca Berceste Tesisleri
10:15 Düzce Tursan Tesisleri
10:45 Bolu Otogar

Hareket noktalarımızdan katılan konuklarımızın alınmasının ardından İzmit Sapanca Sakarya güzergahından göller bölgesi Bolu’ya Abant Gölü’ne hareket ediyoruz. Burada doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzaraya şahit olmaya başlıyorsunuz. Öncelikle Abant Gölü çevresinde bir yürüyüşümüz olacak. Göl çevresindeki yürüyüşümüz esnasında hayatınız boyunca unutamayacağınız fotoğraf karelerini yakalayıp çektiğinizde anılarınızın en güzellerinden biri olarak kalacağından emin olabilirsiniz. Gölü dolaştıktan sonra dileyenler köy pazarında alışveriş yapabilir, faytona binme şansını yakalayabilir. Rehberimizin belirleyeceği saatte hareketle Bolu şehrini panoramik görerek, Gerede - Çerkeş - Ilgaz güzergahını kullanarak Kastamonu’ya ulaşıyoruz ve ilk durağımız Kurtuluş Savaşı’nın sembolü olan Şerife Bacı Anıtı olacak. Rehberimizin anlatımı ve fotoğraf molasının ardından Saat Kulesi ve Kastamonu Kalesi’ni( PANOROMİK)  görüp, Şeyh Şaban Veli Hazretleri’nin türbesini ziyaret ediyor, ardından da 1506 yılında Nasrullah Kadı tarafından yaptırılan şehrin en eski camisine geçiyoruz. Verilen serbest zamanda Münire Sultan Medresesi El Sanatları Çarşısı’nı gezebilir yöresel pastırma ve Bintelli Çekme helvasının tadında bakabilirsiniz. Serbest zaman sonrasında aracımıza dönüp Batı Karadeniz Bölgesi’nin en yüksek dağ kütlesi olan Ilgaz Dağı Milli Parkı’na çıkıyoruz. Milli Park’a varışımızla otelimize geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2. Gün Daday - Horma Kanyonu - Valla Kanyonu Seyir Terası

Sabah otelde alınan kahvaltımızın ardından, Daday ilçesini panoramik görerek, doğa tutkunlarının büyüleneceği, yaklaşık 14 metre yükseklikten döküldükten sonra doğal bir havuz oluşturan Ilıca Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Buradaki serbest zamanımızda Ilıca Şelalesi’ni fotoğraflayabilir, dilerseniz Zara Çayı’nın oluşturduğu Horma Kanyonu’nun ve mağara oluşumları arasında yürüyüş yapabilirsiniz. Serbest zamanımızı değerlendirdikten sonra aracımıza biniyoruz ve dünyanın en derin ikinci büyük kanyonu olan Valla Kanyonu’na gidiyoruz. Orman içerisindeki kısa bir yürüyüşümüzün ardından Valla Kanyonu’nun ihtişamını görmek için seyir terasına çıkıyoruz. Bu eşsiz manzaranın fotoğraflarını aldıktan sonra Safranbolu’daki tarihi eserlerin çikolatadan yapılmış örneklerinin olduğu ,çikolatanın yapımı ve tarihi hakkında bilgiler alacağımız ,hem gezip hem alış-veriş yapabileceğimiz Çikolata Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından, Bektaşiliğin izlerinin hala görülebildiği ve bölgenin en eski köylerinden birisi olan Yörük Köyü’ne ulaşıyoruz. Köy içerisinde vereceğimiz serbest zamanda köy kahvesinde çaylarımızı yudumlayıp konakların arasında dolaşabileceğiz. Leyla Gencer gibi dünyaca ünlü isimlerin doğduğu bu yerleşim yerinde geçireceğimiz keyifli anları hafızamıza kazıyarak günümüzü sonlandırıp otelimize

3. Gün Safranbolu - İstanbul

Sabah otelde alınan kahvaltımızın ardından, Osmanlı Dönemi sivil mimari örneklerini görebileceğimiz ve Unesco tarafından Dünya Mirası olarak ilan edilen Safranbolu’yu gezmeye başlıyoruz. Ahşap konakların ve dar sokakların oluşturduğu tarih içinde gezerken ilk durağımız avlusunda Güneş Saati’nin de bulunduğu Köprülü Mehmet Paşa Camii olacaktır. Ardından Cinci Hanı ve Hamamını panoramik görüp bir bölümünün Akçasu Kanyonu üzerine teraslanarak yapıldığı İzzet Mehmet Paşa Camii’ni ziyaret ediyoruz. Safranbolu’nun meşhur lokumlarını tadabileceğimiz ve en az Safranbolu kadar meşhur olan İmren Lokumlarına geçiyoruz. Tadımlarımızı ve alışverişimizi yaptıktan sonra serbest zamana geçiyoruz. Serbest zamanımızda Safranbolu’nun dar sokaklarını keşfedebilir, Yemeniciler Arastası’nda kumda yapılan meşhur kahvesini içebilirsiniz. Serbest zamanımız sonrasında aracımızda buluşuyor ve ağaçların doğal tüneller oluşturduğu Türkiye’nin en keyifli yollarından birisini kullanıp Ahmet Usta geçidinden geçerek adını mitolojiye göre bir amazon kraliçesinden, tarihsel anlatıma göre bir Pers prensesinden alan ve Fatih Sultan Mehmet’in ‘’Lala Lala Çeşm-i Cihan (Dünya’nın Gözü) bu mu ola?’’ dediği ve hayranlığını ifade ettiği Uyuyan Prenses lakaplı Amasra’yı tepeden görebileceğimiz Bakacak Tepesi’nde fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardından Boztepe olarak adlandırılan ada ile anakarayı birbirine bağlayan Kemere Köprüsü’ne geçiyoruz. bir müze kent olan Amasra’nın sokaklarında dolaşırken kilise camisini (FETİH CAMİİ), şehir surlarını ve Ceneviz armalarını görerek tarihi boyunca Amasra’nın simgesi olmuş ahşap işlerinin günümüzde merkezi olan Çekiciler Arastası’na geliyoruz. Burada gezi ve alışveriş için bir süre serbest zaman veriyoruz. Sonrasında öğle yemeği için eski özelliklerini günümüzde de korumayı sürdüren ünlü balık restoranlarından birine geçiyoruz. Yemekten sonraki serbest zamanımızın ardından Bartın - Devrek - Mengen üzerinden İstanbul’a ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka organizasyonda daha buluşmak üzere turumuzu sonlandırıyoruz.

Dahil / Hariç Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Otelde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otelde 2 Açık Büfe Veya Set Menü Sabah Kahvaltısı
 • Otelde 2 Açık Büfe Veya Set Menü  Akşam Yemeği
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım (Kişi Sayısına Göre Araç Detayları Aşağıda Yer Almaktadır.)
 • Çevre Gezileri
 • Araç İçi Bardak Su
 • Jolly Tur Güvencesi
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Öğle Yemekleri
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze Ören Yeri Girişleri
 • Müze Kart (Turizm ve kültür bakanlığına bağlı müzelere girişlerde gereklidir.)
Ek Bilgiler

Tur Notları

ULAŞIM ARAÇ TİPLERİ

Mercedes Travego & Tourismo & Man Fortuna ve Temsa Safir model araçlar ile turlarımız gerçekleştirilmektedir.
HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ, MERCEDES SPRINTER veya VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar

 

Bu tur Jolly tarafından düzenlenen ortak tur olup, diğer seyahat acentesi misafirlerinin de katılımı olabilmektedir.

İptal Şartları

Genel şartlar ‘Tur Programı’nın ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
· Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, tur iptalinin bildirim tarihi tur kalkışından 20 gün öncesidir.
· Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda MNG Turizm misafirleri MNG Turizm sorumluluğundadır.
· Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
· 3 kişilik odalarda ilave yatak, standart yatak boyutundan daha küçüktür.
· Çocuk indirimleri sadece iki yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
· Rehberimiz yol, hava, bölge yoğunluğu veya olağanüstü koşullara göre programda değişiklik yapma inisiyatifine sahiptir.
· Rezervasyon sırasında koltuk garantisi ya da sözü kesinlikle verilmez. Yürüyüşe uygun giysi, ayakkabı, şemsiye, el feneri, fotoğraf makinesi bulundurulmasını hatırlatırız.
· Yüksek sezonda ve olağan dışı durumlarda programda belirtilen oteller benzer kategorilerde farklı otellerle değiştirilebilir.
· Tur öncesi ya da tur esnasında oluşabilecek hava muhalefeti, doğal afet veya olağanüstü durumlardan dolayı gerçekleşemeyen turlardan MNG Turizm sorumlu değildir.
· Turda kullanılmayan hak ve hizmetlerin tur süresince ya da sonrasında iadesi mümkün değildir.
· Haftalık turlarda (4 gece ve üzeri) oturma düzeni önden arkaya sıra atlanılarak değiştirilir. Bu uygulama rehber tarafından organize edilir.
· Tur programı, Rezervasyon Formu ve Tur Sözleşmesi bir bütündür. Ayrı ayrı düşünülemez.

Kampanyalar

Kampanyalar

200 TL Hediye Bonus

KATILMAK İÇİN
Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş'tan "Hemen Katıl"ı tıklayabilir ya da CepPOS uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir.

NASIL KAZANIRIM?
30 Eylül tarihine kadar MNG Turizm'den tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri seyahat, konaklama veya araç kiralama harcamanıza 100 TL, toplamda 200 TL bonus kazanın.
Garanti BBVA POS sahiplerinin ticari kartları ile yapacakları harcamalara özel ekstra 20 TL bonus daha verilecektir. Sadece son 3 ay içerisinde POS cirosu geçiren müşteriler ek ödülü kazanabilir.

DİĞER BİLGİLER:

 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 200 TL bonus kazanabilir.
 • Garanti BBVA POS sahipleri en fazla 220 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya BonusFlaş ve CepPOS uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir. 
 • Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Paracard Bonus, Bonus Business, Easy, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Troy Logolu Garanti BBVA Bireysel kredi kartları ve bu kredi kartlarının ek kartları kampanyaya dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki dahil edilecektir.
 • Kazanılan bonus'lar 3 Ekim – 3 Kasım 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kullanılmayan bonus'lar 4 Kasım 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya oteller, tatil köyleri, seyahat acentaları, tur operatörleri, seyahat gemileri firmaları ile demiryolu, karayolu ulaşım firmalarında bilet alımlarını kapsamaktadır.
 • Havayolu firmalarından yapılan harcamalarda geçerli değildir.
 • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş'tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler CepPOS uygulaması üzerinden katılım sağlayabilir. 
 • Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları dahil değildir.
 • Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Sadece yurt içinde yapılan peşin ve taksitli işlemler harcamalar dahildir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Garanti BBVA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

200 TL Worldpuan

Kampanya tarihi

 • Kampanya 1-30 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya katılım kanalları

 • Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
 • Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.

Kampanyaya dahil harcamalar

 • MNG Turizm üzerinden tek seferde yapılacak 2000 TL ve üzeri harcamanın ilki kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Vakıfbank ve Albaraka Worldcard'lar dahildir, Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Nakit çekim, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar ve mail order ve dijital kartla yapılan işlemler dahildir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

Kampanya faydası

 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 200 TL Worldpuan kazanabilir.

Puan yükleme ve geri alım tarihleri

 • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar açık statülü Yapı Kredi bireysel kredi kartları ya da TLcard’lara en az 1 adet kullanıma açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı ya da TLcard olması durumunda 6 Ekim 2023'te yüklenecektir. Puanların son kullanma tarihi 6 Kasım 2023’dir. Kullanılmayan puanlar 7 Kasım 2023 itibarıyla geri alınacaktır.

Kampanya Katılım Detayları

 • Müşterilerin kampanya katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedi.
 • Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir.
 • Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için TATIL yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454'e göndermeleri gerekmektedir.
 • Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için TATIL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 5724’e göndermeleri gerekmektedir.
 • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için TATIL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
 • SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

Peşin Fiyatına 12 Taksit

Vade farksız 12 taksit veya 18 aya varan taksit imkanları ile yurt içi turlarda erteleme yapmadan taksitlerinizi küçülterek ödeyebilirsiniz. Avantajlı banka tatil kampanyaları için tıklayınız.

Ara Talep Et Canlı Destek WhatsApp