Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Yurt Dışı Turları Güney Kore Turları Japonya ve Güney Kore Turu Emirates HY ile 12 Gece Ekstra Turlar Dahil
Tur Kodu: ASM354

Japonya ve Güney Kore Turu Emirates HY ile 12 Gece Ekstra Turlar Dahil

Asya'yı gezmeye Seul ile başlıyoruz, 8 destinasyonu ziyaret edip Tokyo'ya ulaşıyoruz.

Güney Kore (Seul) - Japonya (Osaka, Kyoto, Kobe, Wakayama, Tanabe, Shirahama) Emirates HY ile İstanbul - Dubai - Seul - Dubai - İstanbul 12 Gece 13 Gün Kalkış Yeri: İstanbul Kore Vizesi Gereklidir (Kolay Vize)

- -

1 Oda 2 Yetişkin
1
Oda Ekle

Tur Programı

Japonya - Kore  Turu
MNG Turizm güvencesi ile Asya'yı gezmeye başlıyoruz.

Ekstra Turlar Dahil!!


1. Gün İSTANBUL – DUBAI - SEUL

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından 19:25’te Dubai uçuşumuz başlıyor. Dubai’ye varışımıza istinaden aktarma sonrası Seul uçuşumuz başlıyor. Gecemiz uçakta geçiyor.

2. Gün SEUL

Seul Havalimanı’na yerel saat ile saat 17:00 itibarıyla varışımız sonrası bagaj ve pasaport işlemlerimizi bitirdikten sonra şehir merkezine transferimiz gerçekleşiyor. Şehir merkezinde saat 19:00 civarı akşam yemeği için serbest zaman ve sonrasında otelimize transfer, geceleme otelimizde.

3. Gün SEUL

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Kore Halk Köyü’nü ziyaret etmek için otelden ayrılıyoruz. Kore’nin geleneksel yaşamını yakından görebileceğiniz ve çeşitli aktivitelere tanık olabileceğiniz açık hava müzesi niteliğindeki bu köyler sizi yerel yaşam ile tanıştırıyor. Birçok popüler Kore dizisinin çekim alanı olan bu bölge sizi aynı zamanda bölgenin geleneksel el sanatları ile de tanıştırıyor. Turistik bir gezi için uygun hale getirilmiş ve içerisinde alışveriş alanlarının da olduğu bu bölgeyi gezdikten sonra Hwaseong Kalesi’ni ziyaret ediyoruz. Kale 18. Yüzyıl sonlarında Kore’nin geleneksel mimarisini yansıtan özellikleriyle inşa edilmiş olup bölgenin önemli eserleri arasında yer almaktadır. Ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde

4. Gün SEUL

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, tüm gün sürecek olan Seul şehir turumuz için hareket ediyoruz. Turumuz sırasında, Gyeongbokgung Sarayı, Kore Ulusal Halk Müzesi, Insadong Antik caddesi, Myeongdong caddesi, Jogyesa Tapınağı panaromik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. İlk durağımız olan ve 1395 yılında inşa edilen Gyeongbokgung Sarayı, komşu saraylar olan Changdeokgung (Doğu Sarayı) ve Gyeonghuigung (Batı Sarayı) ile karşılaştırıldığında konumu en kuzeyde olduğu için genellikle Kuzey Sarayı olarak anılır. Ardından Han Nehri tekne gezisi yapıldıktan sonra otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

5. Gün SEUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Seul şehrinde tam gün serbest zaman verilecektir. Şehir hayatını deneyimlemek ve yakından bu şehrin dinamiğine tanık olmak için tüm gününüzü şehri gezerek geçirebilirsiniz.

6. Gün SEUL - OSAKA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Osaka’ya geçmek için Seul Havalimanı’na transfer. Bagaj ve pasaport işlemleri sonrası saat 14:45’te Osaka’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 16:00’da Osaka’ya varışımızın ardından bagaj ve pasaport işlemleri sonrası şehir merkezine transferimiz gerçekleşiyor. Ardından, tarihsel olarak bir tiyatro bölgesi olan bölge, artık eksantrik atmosferi ve büyük ışıklı tabelalarıyla karakterize edilen popüler bir gece hayatı, alışveriş ve eğlence bölgesi olan Dotonbori turumuzu gerçekleştiriyoruz. Alınacak akşam yemeği sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde

7. Gün OSAKA - KYOTO - OSAKA

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, tüm gün sürecek panoramik Kyoto şehir turumuz için hareket. II. Dünya Savaşı sırasında, Japonya’da bombalanmamış tek yer olan Kyoto şehri, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer almaktadır. Şehir turumuza Arashiyama Bambo Ormanı’yla başlıyoruz. Bambu ormanına ziyarete gelenleri 500 metrelik yürüyüş parkuru ile karşılıyor. Parkur boyunca yapacağımız bu yürüyüşte, rüzgarın bambuların arasından ulaşan sesi ile keyifli anlar yaşayacak ve ormanın resimlerini çekebileceksiniz. Sonrasında Ninenzaka ve Sannenzaka gibi Japonya'nın eski güzel günlerini temsil eden Kyoto şehrinin ikonik caddelerini dolaşacağız.. Oraya vardığınızda, bu nostaljik ve rüya gibi manzarayı fotoğraflamaktan kendinizi alamıyorsunuz. Bölgenin en çok ziyaret edilen tapınaklarından biri olan Kodaiji tapınağını ziyaret edeceğiz ve ardından, 780 yılında Kyoto'nun doğusundaki ormanlık tepelerdeki Otowa Şelalesi'nin bulunduğu yerde kurulmuş olan ve adını sonbaharın saf sularından alan Kiyomizudera (Saf Su) Tapınağı turumuzu gerçekleştiriyoruz. Ardından Osaka’ya transferimiz gerçekleşecek ve şehir merkezinde akşam yemeği için verilecek vaktin ardından otelimizde transfer. Geceleme otelimizde.

8. Gün OSAKA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Osaka’da tam gün serbest zaman verilecektir. Şehri yaşamak için gün boyu özgürce vakit geçirebilir ve kendinize gün boyu yerel lokasyonları ziyaret edebileceğiniz bir vakit ayırabilirsiniz.

9. Gün OSAKA - KOBE

Sabah kahvaltısının ardından Kobe’ye transfer. Yaklaşık 1 buçuk saatlik yolculuğun ardından Kobe’ye varış. Ardından, Kobe’nin alışveriş ve eğlence bölgesi olan Harborland’a transfer. Kobe Harbourland'daki en belirgin alışveriş kompleksi, üç bölümden oluşan Umie'dir. Ardından öğle yemeği için serbest zaman ve sonrasında Kawasaki World’e geçiyoruz. Kawasaki'nin teknolojisini görüp dokunabilmeniz ve üretim operasyonlarımızı ilk elden deneyimleyebilmeniz için açılan bu müzede eğlenceli ve heyecanlı vakit geçirebilirsiniz. Ardından Ikuta Mabedi’ne doğru hareket ediyoruz. Kobe'deki Sannomiya'nın küçük hareketli şeritlerinin ortasında, muhtemelen ülkedeki en eski tapınaklardan biri olan harika Ikuta Tapınağının MS 3. yüzyılın başında İmparatoriçe Jingu tarafından yaptırıldığı söyleniyor. Bu tarihi ve özel mabedi gördükten sonra yaklaşık 45 dakika yolculuğun ardından Nishinomiya’ya varıyoruz. Bölgede akşam yemeği için ayırdığımız zamanın ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

10. Gün KOBE - OSAKA - WAKAYAMA

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Osaka’ya doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından ilk ulaşacağımız nokta olan Osaka Kalesi’ni ziyaret ediyoruz. Bu beş katlı şato, neredeyse 450 yıl öncesine dayanan bir geçmişe sahip, ülkenin görsel olarak en muhteşem kreasyonlarından biridir. Kaleyi gezdikten sonra sadece yarım saat uzaklıktaki Shitennoji Tapınağı ziyaret edeceğimiz ilk yerlerden birisidir. Japonya'nın en eski tapınaklarından biri olan ve devlet tarafından inşa edilen ilk tapınak olan Shitennoji  593 yılında Budizm'in Japonya'ya girişini destekleyen Prens Shotoku tarafından kurulmuştur. Tapınağın binaları yüzyıllar boyunca birkaç kez yansa da orijinal 6. yüzyıl tasarımını yansıtacak şekilde her zaman dikkatli bir şekilde yeniden inşa edilmiştir. Ardından kentin en önemli alışveriş merkezlerinin bulunduğu Tennoji için ayıracağımız serbest zaman sonrası Wakayama’ya doğru yola çıkıyoruz. 1 buçuk saatlik yolculuk sonrası ulaşacağımız kentte akşam yemeği için verilecek olan vaktin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde

11. Gün WAKAYAMA - TANABE - SHİRAHAMA

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Yuasa Soya sosu fabrikasını ziyaret etmek için yola çıkıyoruz. Fabrika gezimiz esnasında soya soslarının üretim sürecine tanık olabilir ve dilerseniz fabrikanın satış mağazasından alışveriş yapabilirsiniz. Ardından bölgeye özgü lezzetlerden biri olan umeboshi tadabileceğiniz ve satın alabileceğiniz market gezimizi yapıyoruz. Ardından öğle yemeği saatleri için Tanabe’ye geçiyoruz. Bölgenin diğer yerel lezzetlerinin alışverişi için gün içerisinde vereceğimiz serbest zamanın ardından Sandanbeki kayalıklarına gidiyoruz bölgedeki en ilginç noktalardan biri popüler tatil beldesi Shirahama'daki Sandanbeki Kayalıklarıdır. Adını, tekneleri veya balık sürülerini izleyen balıkçılar için bir gözetleme noktası olarak tarihsel kullanımından almaktadır. Ardından Senjojiki kaya yaylası ziyareti. Senjojiki, geniş bir kaya platosudur. Setozaki Burnu'ndan Pasifik Okyanusu'na doğru uzanan, üçüncül katman kumtaşından oluşan eğimli, yumuşak beyaz kayalar sert dalgalar tarafından aşınmış ve büyüleyici bir manzara sunan bu yeri gezdikten sonra Engetsu Adası’nı görüyoruz. Wakayama Eyaletindeki Shirahama Sahili açıklarında, Nanki Shirahama, Rinkai Körfezi'nde yer almaktadır. Bir kaya oluşumunun merkezinde neredeyse mükemmel bir daire oluşturan doğal kemeriyle ünlüdür. Sonrasında otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

12. Gün SHİRAHAMA – OSAKA – DUBAİ

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Osaka’ya geçiyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından öğle yemeğimizi alacağımız Rinku Town’dayız. Öğle yemeği sonrası yapacağımız yolculuğun ardından Osaka havalimanına geçiyoruz. Osaka’dan Dubai uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.

13. Gün DUBAİ - İSTANBUL

Gecelemeyi uçakta geçirdikten sonra Dubai’den İstanbul’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Dahil / Hariç Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Emirates Hava Yolları ile tarifeli seferi ile İstanbul – Dubai - Seul - Osaka - Dubai - Seul İstanbul gidiş & dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Seul – Osaka arası ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri
 • Havalimanı – otel – havalimanı arası transferler 
 • Türkçe Tur Liderliği Hizmeti (Biniş veya iniş havalimanında karşılar)
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Programda belirtilen öğle ve akşam yemekleri
 • Müze, ören yeri veya benzeri tüm giriş ücretleri
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • 150 TL Yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihi öncesinde ilgili bankalara veya havalimanı Harç Pulu bankosuna yatırılmalıdır.), 
 • Kişisel harcamalar
 • Kore Vizesi (Kolay Vize)
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Şoför tipleri 5-10 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)
Tur Notları

Tur Notları

Single veya 2 pax twin erkek maalesef kabul edilmemektedir. Yalnızca pasaportunda daha önceden alınmış(kullanılmış) Schengen, Amerika vizesi varsa giriş yapabilirler.

İptal Şartları

 • Genel şartlar ‘Tur Broşürü’ nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.
 • Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur satış temsilciniz ya da acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
 • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda MNG Turizm misafirleri MNG Turizm sorumluluğundadır.
 • Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
 • Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
 • Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
 • Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat bitim tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı MNG Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.
 • MNG Turizm geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.
 • Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, MNG Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.
 • MNG Turizm; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • 3 Kişilik odalarda; 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 • Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından MNG Turizm sorumlu tutulamaz.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
 • Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.
 • Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Bu tura katılabilmek için tur bitiminden itibaren 6 ay geçerliliği olan YENİ TİP CHIPLI pasaport gerekmektedir. Yeni tip pasaport sahibi Türk vatandaşlarına Japonya için vize uygulanmamaktadır. Kore için kolay vize alınmaktadır. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Kampanyalar

Kampanyalar

%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

%10'unu rezervasyon anında ödenerek, kalanını 35 gün kalaya kadar dilediğiniz zaman tamamlayabilirsiniz. Üstelik 35 Gün kalaya kadar kesintisiz iptal hakkıyla. Bu kampanya kredi kartına taksit seçeneklerinde geçerli değildir.

Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim

100.000 TL ve üzeri işlemlerinizde Ekstra 7.500 TL İndirim
50.000TL - 99.999 TL  işlemlerinizde Ekstra 3.000 TL İndirim
40.000TL - 49.999TL arası işlemlerinizde Ekstra 2.000 TL İndirim
25.000TL - 39.999 TL arası işlemlerinizde Ekstra 1.500 TL İndirim
20.000TL - 24.999 TL arası işlemlerinizde Ekstra 1.000 TL İndirim

 • Rezervasyon toplam tutarına, satın alma aşamasında ödeme yapmadan önce "çağrı merkezimizi" aramanız durumunda anında indirimden yararlanabilirsiniz.
 • Yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Geriye dönük işlem yapılamaz. Rezervasyon iptal edilip tekrar kayıt açılması halinde de kampanyadan faydalanılamaz. Rezervasyon iptali durumunda, misafirin rezervasyonunda bulunan iptal ve iade koşulları geçerlidir.
 • Diğer kupon kampanyaları ile birlikte kullanılamaz.
 • Kampanya sadece www.mngturizm.com ve çağrı merkezimizde (444 2000) geçerlidir.
 • Kampanya sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir.
 • MNG Turizm bildirim yapmaksızın kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

400 TL ParafPara

 • 1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında yurt içinde seyahat ve konaklama sektörlerinde tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri her harcamaya 200 TL, toplamda 400 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması  ya da SEYAHAT yazıp 3404'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.
 • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. 
 • Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 400 TL’dir. 
 • Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Paraf ve Parafly ile yapılan işlemler dahil olup,  Parafree, Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri dahil değildir. 
 • Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 15.08.2024 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafParalar 16.08.2024 tarihinde geri alınacaktır.

Vize Bilgilendirme

Bu turda Türk pasaportuna vize uygulanmamaktadır. Diğer ülke vatandaşlarının kendi konsolosluklarından ilgili ülke için giriş şartları hakkında bilgi alması gerekmektedir. (Vize aracılık hizmetimiz sadece Türk pasaportları için yapılmaktadır.)

Ara Talep Et Canlı Destek WhatsApp