Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Kültür Turları Uçaklı Karadeniz Turları MNG Elit Doğu Karadeniz Maçahel ve Batum Turu Pegasus HY ile 5 Gece Ankara Çıkışlı
Kesin HareketliTur Kodu: 2209

MNG Elit Doğu Karadeniz Maçahel ve Batum Turu Pegasus HY ile 5 Gece Ankara Çıkışlı

Kesin hareketli programımızda yeşilin her tonuna doyacaksınız.

Rize - Artvin - Batum - Maçahel - Şavşat Pegasus yada Anadolujet Havayolları ile Esenboğa - Rize / Trabzon - Esenboğa 5 Gece 6 Gün Kalkış Yeri: Esenboğa Havalimanı Türkçe Rehberlik Hizmeti
21.000,00 TL
den başlayan fiyatlar
Biz Sizi Arayalım Canlı Destek Çevrimiçi

- -

 • 16.07.2024 - 21.07.2024 21000.00 TL Bu Fiyattan Son 2 Kişi
 • 19.07.2024 - 24.07.2024 21000.00 TL Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 23.07.2024 - 28.07.2024 21000.00 TL Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 26.07.2024 - 31.07.2024 21000.00 TL Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 30.07.2024 - 04.08.2024 21000.00 TL Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 02.08.2024 - 07.08.2024 21000.00 TL Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 06.08.2024 - 11.08.2024 21000.00 TL Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 09.08.2024 - 14.08.2024 21000.00 TL Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 13.08.2024 - 18.08.2024 21000.00 TL Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 16.08.2024 - 21.08.2024 21000.00 TL Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 20.08.2024 - 25.08.2024 21000.00 TL Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 23.08.2024 - 28.08.2024 21000.00 TL Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 27.08.2024 - 01.09.2024 21000.00 TL Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 30.08.2024 - 04.09.2024 21000.00 TL Bu Fiyattan Son 4 Kişi
1 Oda 2 Yetişkin
1
Oda Ekle

Tur Programı

Doğu Karadeniz'in Yaylaları ve Maçahel'in eşsiz doğasını göreceğiniz bu programımızda, eğlence ve huzuru birlikte yaşacayacaksınız.

1. Gün Rize - Fırtına Vadisi - Tar Deresi - Ayder Yaylası - Avusor Yaylası - Huser Yaylası

Ankara Esenboğa Havalimanından sabah kalkışlı Pegasus yada Anadolujet uçuşu ile Rize’ye doğru hareket ediyoruz Rize havalimanı çıkışında rehberiniz ve aracınız sizleri beklemektedir. Karşılamanın ardından Fırtına Vadisine doğru yola çıkıyoruz Fırtına Deresi eski adıyla Peruma, Doğu Karadeniz'de yer alan akarsulardan birisi olup, Kaçkar Dağları'nın Karadeniz'e bakan yamaçlarındaki derelerin birleşmesi ile oluşmuştur. Çay bahçeleri içerisinden geçen, üzerindeki kemer köprülerle süslü Fırtına Deresi, raftinge elverişli parkurlara sahiptir. Bu bilgilendirmeyi rehberimizden aldıktan sonra  doğanın güzelliğini izleyerek zipline etkinliği yapıyoruz. Ardından Türkiye’nin en uzun şelalesi olan Tar Deresi Bulut Şelalesine doğru yolumuza koyuluyoruz. Yaklaşık 1-1.5 saatlik yolculukla Tar Deresine varıyoruz. Buradan 20-25 dakika yürüyüşle tar deresi boyunca doğanın eşsiz güzelliği ve derenin verdiği şırıltı sesinin huzuru eşliğini sonucunda Bulut şelalesine ulaşıyoruz. Vereceğimiz kısa bir mola sonrası Ayder Yaylasına doğru yolumuza koyuluyor ve yaklaşık 20 dakika sonra Ayder Yaylasına varıyoruz. Serbest öğle yemeğimizi yiyip gezintimizi yaptıktan sonra 1 saatlık yolculukla  Avusor Yalasına varıyoruz. Burada bizleri Kaçkar, Altıparmak ve Marsis dağları muhteşem doğası ve görkemiyle bizleri karşılıyor. Bizde onlara tulum ve horanla geldiğimizi haykırıyoruz. Horonumuzu oynayıp, doğaya karşı çaylarımızı içtikten sonra Huser yaylasına doğru yola çıkıyor ve 45 dakikalık yolculuğumuz sonunda yaylamıza varıyoruz. Burada sis denizi oluşumu bekeleyip günü güzel bir manzarayla sonlandırarak fırtına vadisinde konaklayacağımız otelimize doğru dönüşümüze başlıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolcuğumuzdan sonra otelimize varıp akşam yemeğimizi yedikten sonra otelimizin personelleri ile tulum ve horon keyfine zamanımızı ayırabiliriz.

• Kahvaltı : Fırtına Vadisi ( Ekstra ) 
• Öğle Yemeği : Ayder Yaylası  (Ekstra )  
• Akşam Yemeği : Otelimizde Alınmaktadır. 
• Konaklama : Mosa Bungalow

2. Gün Pokut ve Sal Yaylası - Şenyuva Köyü - Zil Kale - Palovit Şelalesi - Rafting

Muhteşem Karadeniz doğasına karşı uyandıktan sonra sabah erken saatte otelden ayrılıp Pokut Yaylasına doğru hareket ediyoruz Yaklaşık 1.5-2 saat sürecek yolculuğumuzda tur boyunca olduğu gibi karadeniz müzikleriyle bir yanda doğayı seyrederek bir yandan da araç içinde eğlenerek pokut yaylasına ulaşıyoruz. Pokut yaylasının muhteşem kahvaltısıyla güne başlayıp enerjimizi depoladıktan sonra. Burada yaklaşık 1-1.5 pokutun huzur veren doğasını tulum eşliğinde siz değerli misafirlerimizle zaman geçiriyoruz. Tabiki de karadenize gelipte horon oynamadan olmaz. Bilmiyorum diye kesinlikle bir bahane kabul etmiyoruz. Çünkü tur boyunca size eşlik eden tur görevlimiz size 5 dakikada horon oynamayı öğretiyor olacak. Keyifli vakit geçirdikten sonra Sal yaylasına orman yürüyüşü ve söylediğimiz güzel karadeniz müzikleri eşliğinde varıyoruz. Pokutun yanı sıra Sal yaylası daha düz bir yayladır. Burada elektrik direklerinin olmadığını farkedeceksiniz bunun nedeni de doğanın güzelliği bozulmasın diye elektrik hatları toprak altından geçmektedir. Önemli bir bilgi daha bidiğiniz üzere 2000 rakım üzerinde ağaç yetişmez ama pokut yaylası ve sal yaylası bu özelliği ile de büyüleyici bir doğası vardır. Fotoğraf molası ve manzarayı gördükten sonra yolumuza koyuluyoruz. Şenyuva köyüne indikten sonra dileyen misafirlerimiz burada kahve içip dileyen misafirlerimiz sevdaluk köprüsünde fotoğraf çekilebilir . Buradaki kısa molamızın ardından Zilkaleye ulaşmak için yola çıkıyoruz. Burada bir mola verip, turumuzun tarih ve doğayla birleşen kalemizi karadeniz hatıralarımıza ekleyip mis gibi Karadeniz çayı içtikten sonra Türkiye’nin debisi en fazla olan şelalelerden biri olan Palovit Şelalesi’ne doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 10-15 dakikalık yolculuğumuzdan sonra Palovit Şelalesi’nin muhteşem görüntüsü ile karşı karşıya geliyoruz. Dileyen üst kısımdan fotoğraf çekerken dileyende ahşap merdiven eşliğinde şelalenin yanına kadar inebilir. Ufak bir uyarı debisi yüksek olduğu için hızlı bir şekilde akan palovit şelalesinin yakınında fotoğraf çekilmek için yağmurluk bulundurmanız gerekmektedir. Yoksa birazcık ıslabilirisiniz. 2. Günümüzü de dolu dolu ve en eğlenceli şekilde geçirirken süprizi sona saklayıp sizi adrenalinin yüksek olduğu Rafting yapacağınız alana getiriyoruz. Dilyen misafirlerimiz fırtına vadisinin güzelliği eşliğinde profosyonel ekiplerin eşliğinde rafting yapabilir dileyen misafirlerimizde vadiye karşı çayını içebilir. Günümüzü burada bitirip otelimize varmak için yola çıkıyoruz Akşam yemeği için otelimize yerleşiyoruz.

• Kahvaltı : Otelimizde Alınmaktadır.
• Öğle Yemeği : Çinçiva ( Ekstra ) 
• Akşam Yemeği : Otelimizde Alınmaktadır. 
• Konaklama : Mosa Bungalow

 

3. Gün Batum - Artvin

Muhteşem Karadeniz doğasına karşı uyandıktan sonra sabah kahvaltısını erken saatte yapıp Batum’a hareket etmek için yolculuğumuza  başlıyoruz. 2 saatlik yolculuğun ardından Sarp sınır kapısına varıp güvenlik işlemlerini geçtikten sonra Batum Turuna başlamak için aracımızla buluşuyoruz , Gürcistan'ın özerk cumhuriyeti Acara'nın başkenti olan Karadeniz kıyısındaki liman kentini gezmeye başlıyoruz, ilk durağımız döviz ofisi oluyor Gürcistan’da harcanacak kadar Türk lirasını Gürcü Larisine çeviriyoruz. Daha sonra 2. Yüzyılda Roma kenti haline dönüştürülmüş  Batum Gonio Kalesini ziyaret ediyoruz ve Okaliptüs ağaçlarının arasından Batum'a  doğru hareket ediyoruz. Rehberimizden bölge iklimi ve coğrafi yapısı ile ilgi bilgiler diledikten sonra, Batum merkeze vardığımızda isteğe bağlı öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimizin ardından dünyanın en büyük botanik bahçelerinden biri olan Batum Botanik Bahçesini ziyaret ediyoruz. Yaklaşık 1 saatlik bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz ve şehir merkezine dönüp  şehir merkezinde bulunan Batum’um tek ayakta kalan camisi Orta Camiyi ziyaret ediyoruz daha sonra Batum’um en güzel meydanlarından bir tanesi olan Piazza Meydanı gezimizi gerçekleştirip sırasıyla Avrupa Meydanı, Tiyatro Binası, Batum Bulvarını görüyoruz daha sonra  dinlenmek için serbest zaman veriyoruz. Ardından dizilerde sıkça gösterilen Kurban Said’in başyapıtı olan Ali ve Nino heykelini görüyor ve Batum Turunu tamamlıyoruz ve Türkiye’ye doğru yola çıkıyoruz, yolumuz üzerinde varsa  Işıklı su gösterilerini izleyip sınır kapısına ulaşıyoruz çıkış işlemlerinin ardından günümüzü burada bitirip otelimize varmak için yola çıkıyoruz Akşam yemeği için otelimize yerleşiyoruz.

• Kahvaltı : Otelimizde Alınmaktadır.
• Öğle Yemeği : Batum Merkez ( Ekstra ) 
• Akşam Yemeği : Otelimizde Alınmaktadır. 
• Konaklama : Mosa Bungalow

Batum Turu'nda Mutlaka Yenmesi Gerekenler 
• Haçapuri (Batum'a geldiğinizde denemeniz gereken en ünlü yiyeceklerden birtanesidir.) 
• Hinlal (Gürcü Mantısı Olarak bilinir , bizim mantılara göre oldukça büyüktür) 
• Gürcü Gazozu (Farklı meyve aromalarıyla yapılan farklı gazlı bir içecektir en beğenilenleri Armut Suyudur) 
• Gürcü Peyniri (Gürcistanın Peynirleri çok meşhurdur, meşhur yemeklerinde sıkça kullanırlar Gürcistan Pazarlarında veya Restoranlarda rastlanabilir) 
• Cevizli Patlıcan (İnce ince dilimlenen patlıcanın üzerine ceviz ve baharatla kaplanıp yağda kızartılıyor gürcülerin özel mezelerindendir) 

Batum Turunda Mutlaka Yapılması gerekenler 
• Şehir içinde yürüyüş yapmak 
• Sahil boyu bisiklete binmek 
• Gürcü Mutfagının tadına bakmak 
• Armut suyu içmek 
• Yazları denize girmek 

4. Gün Artvin - Borçka Karagöl - Maçahel - Maral Şelalesi

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası yaklaşık 2 saatlik yolculukla Borçka Karagöl’e ulaşıyoruz.1450 rakımlı bölgede bulunan ve 19.yy da toprak kayması sonucu Klaskur deresinin önü kapanmasıyla oluşan Borçka Karagöl’de dileyen misafirlerimizle göl etrafında tam tur bir doğa yürüyüşü gerçekleştiriyoruz. Yürüyüşe katılmayan misafirlerimizde göl kenarında bulunan Çay ocağından aldığı semaveri muhteşem göl manzarasında yudumlayabilir. Kargöl’de yapılan yürüyüş ve fotoğraf molasının ardından  Maçahele  geçmek için yola koyuluyoruz. Dünyada çok ender olarak görülen, ülkemizin tek biyosfer sahası olarak kayıtlara geçen ve ekosistemi ile bilim insanlarını hayrete düşüren Maçahel’i ziyaret ediyoruz. Kafkas arılarının gen kaynağı olan, yayla turlarının olmazsa olmazı Maçahel, sizin de notlarınız arasına yazacağınız güzide köşelerimizden olacak. Camili, Efeler, Düzenli, Uğurlu, Kayalar ve Maral köylerinden oluşan bu bölge Avrupa ve Asya’nın tek ılıman iklim yağmur ormanlarına ev sahipliği yaptığından turumuzun yıldızı haline geliyor. Maçahel’de alacağımız öğle yemeği sonrası nefes kesen serinlikteki Maral Şelalesi’ne hareket ediyoruz. Kısa bir yürüyüş sonrası Türkiye’nin en yüksekten düşen şelalesini (65 mt.) görmüş olacağız.  Ücretsiz soğuk su masajı hizmeti vermekte olan şelaleden faydalanmak isteyenler 15 dakika sürecek dik bir inişin ardından şelalenin döküldüğü noktada suya girebilirler (suya girmek için mayonuzu ve şortunuzu yanınızda bulundurmayı unutmayalım aksi taktirde giysilerinizle girmek zorunda kalacaksınız). Girmek istemeyenler şelale manzarası eşliğinde çayını yada kahvesini yudumlayıp doğanın keyfini çıkardıktan sonra adeta doğanın tam merkezinde kurulu olan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğini otelde aldıktan sonra dinlenmeye çekiliyoruz.   

• Kahvaltı: Otelimizde Alınmaktadır.  
• Öğle Yemeği: Karagöl & Maçahel (Ekstra)  
• Akşam Yemeği: Otelimizde Alınmaktadır. 
• Konaklama: Maçahel Green Off Hotel vb 

5. Gün Şavşat - Tibeti Kilisesi - Yavuz Köy - Düz Köy - Şavşat Karagöl

Maçahel’in harika doğasına uyandıktan sonra yöresel köy kahvaltısını otelimizde alarak bu eşsiz manzaralı yere veda ediyoruz. Adeta Cennetten bir köşe olan Şavşat bölgesine doğru hareket ediyor güzergah boyunca farklı doğal güzelliklerin keyfini çıkarıyoruz. Yaklaşık üç saatlik yolculuğumuzun ardından Şavşat’a varıyoruz. Şavşat’ın en önemli özelliği merkezden hangi yöne giderseniz gidin veya rastgele bir yolu takip edin mutlaka hoşunuza gidecek, doğal veya yerel özellikleri ile sizi büyüleyecek bir yere ulaşmanızdır. Şavşat’ı ufakça gezindikten sonra doğal güzelliklerinin keyfini çıkarmak için doğa fotoğrafçılarının da uğrak yeri olan Yavuz köy ve Düzköy köyleri ne doğru turumuza devam ediyoruz. Yavuz köy seyir terasında verilecek fotoğraf molasının ardından bölgede öğlen yemeği alacağımız restoranımıza hareket ediyoruz. Yöresel lezzetleri tadacağımız bu restoranda dinlenme şansı buluyoruz. Turumuzun ikinci yarısında ilk olarak bölgenin el değmemiş güzelliklerinden olan ve kartpostallara resim olan Şavşat Kaagöl’ü geziyoruz. Bir heyelan gölü olan Şavşat Karagöl hepimizi büyülüyor. Şavşat Karagöl’ün ardından yazılı kaynaklardan edinilen bilgilere göre; 899-914 yılları arasında, bölgede egemen olan Bagratlı ( Gürcü Krallıklarından) prenslerden, Aşut Koh tarafından yaptırılmış olan Tibeti kilisesine gidiyoruz. Tibeti kilisesi yaklaşık 10.yy dan beri ayakta duran tarihi eserlerimizden bir tanesi olup ayrıca Manastır faaliyetinde de bulunmuştur , 17.yy dan itibaren faaliyetlerini durdurmuştur. Burada rehberimiz tarafından alacağımız bilgilendirme ve fotoğraf molasının ardından uzun süren yolculuğumuz ile artık doğayla iç içe olan otelimize geçerek dinlenmeye ve akşam yemeğimizi otelde almaya gidiyoruz. Yemeğimizin ardından istirahat ediyoruz.

• Kahvaltı: Otelimizde Alınmaktadır.  
• Öğle Yemeği: Laşet Restoran Vb. (Ekstra)  
• Akşam Yemeği: Otelimizde Alınmaktadır. 
• Konaklama: Yeşilvadi Hotel Şavşat Vb. 

 

6. Gün Artvin - Rize - Sürmene - Trabzon

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz. Rize’nin Çayeli ilçesinde bulunan ve bir çok çay reklamı çekimleri yapılan Haremtepe (çeçeva) köyünü ziyaret ederek set halinde özenle dikilen çay bahçesini fotoğraflıyoruz. Bu eşsiz manzarayı fotoğrafladık sonra yolumuza devam edip güzergahımız üzerinde yer alan Rize bezleri yapımını canlı olarak göreceğimiz ve alışveriş yapabileceğimiz Tekpa Rize Bezi Atölyesi'ne gidiyoruz. Rize bezinin en büyük özelliği vücutta ki teri çekip vücudun serin olmasını ve nemsiz kalmasını sağlamasıdır. Rize bezi alışverişimizin ardından Sürmene' ye özgü Sürmene bıçaklarının yapımı görmek ve dileyen misafirlerimizin bıçak alışverişini yapabileceği Sürmene Bıçakçısı'na gidiyoruz. Ayrıca bölgenin önemli geçim kaynaklarından Çay üretiminin nasıl yapıldığı göreceğimiz İki Çay Fabrikasına doğru yola çıkıyoruz. Burada çeşitli çay yapım tekniklerini görerek alışveriş için sizlere mola veriyoruz. Ardından Altındere Milli parkına yönelerek Sümela Manastırına hareket ediyoruz. Sümala manastırı geziminden sonra uçuş saatimizin yaklaşmasıyla başka turlarımız da görüşmek dileğiyle sizleri havaalanına transfer ediyoruz.  Trabzon Havalimanından Pegasus yada Anadolujet hava yolları uçağı ile Esenboğa Havalimanına uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. 

• Kahvaltı: Otelimizde Alınmaktadır.  
• Öğle Yemeği: Uzungöl’de seçilecek restoranda (Ekstra)  
• Akşam Yemeği: Bu gün akşam yemeği bulunmamaktadır. 
• Konaklama: Bu gün konaklama bulunmamaktadır.   

 

Dahil / Hariç Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Esenboğa - Rize / Trabzon - Esenboğa Havalimanı Gidiş - Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti 
 • Zorunlu Seyahat Sigortası 
 • Araç İçi Çeşitli İkramlar 
 • Size Özel Araçlar ile Gidiş Dönüş Ulaşım 
 • Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri 
 • Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri 
 • Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama 
 • Otellerde Alınacak 5 Kahvaltı ve 5 Akşam Yemeği 
 • Araçların Feribot, Milli Park, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri 
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler 
 • Kişisel Harcamalar ve Ekstra Hizmetler 
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri 
 • Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri 
 • Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar…) Hizmetler 
 • İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri ve Son Gün Akşam Yemeği 
Tur Tarihleri ve Fiyatları
TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
16.07.2024Son 2 Kişi28.000,00 TL
21.000,00 TL
41.333,33 TL
31.000,00 TL
28.000,00 TL
21.000,00 TL
0 - 1 Yaş 499,00 TL
2 - 6 Yaş 8.500,00 TL
7 - 11 Yaş 11.000,00 TL
Taksitler »
19.07.2024Son 4 Kişi28.000,00 TL
21.000,00 TL
41.333,33 TL
31.000,00 TL
28.000,00 TL
21.000,00 TL
0 - 1 Yaş 499,00 TL
2 - 6 Yaş 8.500,00 TL
7 - 11 Yaş 11.000,00 TL
Taksitler »
23.07.2024Son 4 Kişi28.000,00 TL
21.000,00 TL
41.333,33 TL
31.000,00 TL
28.000,00 TL
21.000,00 TL
0 - 1 Yaş 499,00 TL
2 - 6 Yaş 8.500,00 TL
7 - 11 Yaş 11.000,00 TL
Taksitler »
26.07.2024Son 4 Kişi28.000,00 TL
21.000,00 TL
41.333,33 TL
31.000,00 TL
28.000,00 TL
21.000,00 TL
0 - 1 Yaş 499,00 TL
2 - 6 Yaş 8.500,00 TL
7 - 11 Yaş 11.000,00 TL
Taksitler »
30.07.2024Son 4 Kişi28.000,00 TL
21.000,00 TL
41.333,33 TL
31.000,00 TL
28.000,00 TL
21.000,00 TL
0 - 1 Yaş 499,00 TL
2 - 6 Yaş 8.500,00 TL
7 - 11 Yaş 11.000,00 TL
Taksitler »
02.08.2024Son 4 Kişi28.000,00 TL
21.000,00 TL
41.333,33 TL
31.000,00 TL
28.000,00 TL
21.000,00 TL
0 - 1 Yaş 499,00 TL
2 - 6 Yaş 8.500,00 TL
7 - 11 Yaş 11.000,00 TL
Taksitler »
06.08.2024Son 4 Kişi28.000,00 TL
21.000,00 TL
41.333,33 TL
31.000,00 TL
28.000,00 TL
21.000,00 TL
0 - 1 Yaş 499,00 TL
2 - 6 Yaş 8.500,00 TL
7 - 11 Yaş 11.000,00 TL
Taksitler »
09.08.2024Son 4 Kişi28.000,00 TL
21.000,00 TL
41.333,33 TL
31.000,00 TL
28.000,00 TL
21.000,00 TL
0 - 1 Yaş 499,00 TL
2 - 6 Yaş 8.500,00 TL
7 - 11 Yaş 11.000,00 TL
Taksitler »
13.08.2024Son 4 Kişi28.000,00 TL
21.000,00 TL
41.333,33 TL
31.000,00 TL
28.000,00 TL
21.000,00 TL
0 - 1 Yaş 499,00 TL
2 - 6 Yaş 8.500,00 TL
7 - 11 Yaş 11.000,00 TL
Taksitler »
16.08.2024Son 4 Kişi28.000,00 TL
21.000,00 TL
41.333,33 TL
31.000,00 TL
28.000,00 TL
21.000,00 TL
0 - 1 Yaş 499,00 TL
2 - 6 Yaş 8.500,00 TL
7 - 11 Yaş 11.000,00 TL
Taksitler »
20.08.2024Son 4 Kişi28.000,00 TL
21.000,00 TL
41.333,33 TL
31.000,00 TL
28.000,00 TL
21.000,00 TL
0 - 1 Yaş 499,00 TL
2 - 6 Yaş 8.500,00 TL
7 - 11 Yaş 11.000,00 TL
Taksitler »
23.08.2024Son 4 Kişi28.000,00 TL
21.000,00 TL
41.333,33 TL
31.000,00 TL
28.000,00 TL
21.000,00 TL
0 - 1 Yaş 499,00 TL
2 - 6 Yaş 8.500,00 TL
7 - 11 Yaş 11.000,00 TL
Taksitler »
27.08.2024Son 4 Kişi28.000,00 TL
21.000,00 TL
41.333,33 TL
31.000,00 TL
28.000,00 TL
21.000,00 TL
0 - 1 Yaş 499,00 TL
2 - 6 Yaş 8.500,00 TL
7 - 11 Yaş 11.000,00 TL
Taksitler »
30.08.2024Son 4 Kişi28.000,00 TL
21.000,00 TL
41.333,33 TL
31.000,00 TL
28.000,00 TL
21.000,00 TL
0 - 1 Yaş 499,00 TL
2 - 6 Yaş 8.500,00 TL
7 - 11 Yaş 11.000,00 TL
Taksitler »
Tur Notları

Tur Notları

Batum girişlerinde bebekler dahil TC kimlikleri yeni ve fotoğraflı olması gerekmektedir. Yeni TC Kimlik ve Pasaport ile Gürcistana giriş yapılabilmektedir. Çocuk Anne ve Baba ile birlikte seyahat etmiyorsa gelmeyen ebeveynden noter onaylı ve ıslak imzalı izin belgesi alınmalıdır.

Turumuzda yoğunluk nedeniyle uçak rötarlarına göre değişiklik yaşanabilmektedir. Tüm gece turlarımız ekstra olup katılıma bağlı olarak gerçekleştirilir. 

Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler: 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
Mercedes Travego-Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Neoplan Cityliner-Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Mitsubishi Safir 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler: 17-27 kişi sayılarında kullanılır.
Isuzu Turkuaz 31+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.
Vw Volt 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Vw Volt El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Mercedes Sprinter 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Mercedes Sprinter El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Öneriler
Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.
Tur esnasında fotoğraf ve video çekme imkanı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.
Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza alınız ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı rehberinize bildiriniz.
Tura çıkarken kişisel bakım ürünlerinizi (şampuan, krem, diş macunu vb.)yanınıza almayı unutmayınız.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.
Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir.
Müze Kart’ın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri  ve tüm Özel Müze (Belediye, İl Özel İdare vs.) girişleri tur ücretine dahil olmayıp, ödemeleri tur katılımcılarına aittir.
Paket Fiyatlarımız Otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.
Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.
Mola Yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
Tur Programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına ve ya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında ve ya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente kesinlikle sorumlu değildir.
Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Turumuzun Otelleri: Belirtilen tesis isimleri turumuzun konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir.
Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda misafirlerimiz acente temsilcisi tarafından bilgilendirilir.

İptal Şartları

Genel şartlar ‘Tur Programı’nın ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. 
Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Turumuzda kademeli fiyat artışı mevcuttur.
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar acentede saklıdır. Böyle bir iptal durumunda acente misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
Tüm iptal – değişiklik işlemlerinde paket tur bedelinin %50 si No Show olarak uygulanır. (Uçak biletleri promosyon sınıf olması sebebiyle bilet üzerinde iptal yada değişiklik işlemi yapılamamaktadır.)
Tur kalkışına 3 gün kalaya kadar yapılan iptal değişiklik işlemlerinde %50, 3 günden daha az kalan günlerde yapılacak işlemlerde %100 No Show uygulanır.

Kampanyalar

Kampanyalar

300 TL Hediye Worldpuan

Kampanya tarihi

 • Kampanya 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya katılım kanalları

 • Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
 • Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.

Kampanyaya dahil harcamalar

 • Aynı gün MNG Turizm'den tek seferde yapılacak 3000 TL ve üzeri harcamanın ilki kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanya kapsamında World Pay ile yapılan seyahat harcamalarına 100 TL’ye ek 50 TL, toplamda 200 TL’ye ek 100 TL Worldpuan kazanılabilir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Vakıfbank ve Albaraka Worldcard'lar dahildir, Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Nakit çekim, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar ve mail order ve dijital kartla yapılan işlemler dahildir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • POS’ta TR Karekod veya NFC Mobil Ödeme ile yapılan fiziki banka POS’u ödemeleri kampanyaya dahildir.
 • İnternette TR Karekod ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
 • Mobil web & app-to-app ödemeleri kampanyaya dahildir.

Kampanya faydası

 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 300 TL Worldpuan kazanabilir.

Puan yükleme ve geri alım tarihleri

 • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar açık statülü Yapı Kredi bireysel kredi kartları ya da TLcard’lara en az 1 adet kullanıma açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı ya da TLcard olması durumunda 7 Ağustos 2024'te yüklenecektir. Puanların son kullanma tarihi 7 Eylül 2024'tür. Kullanılmayan puanlar 8 Eylül 2024 itibari ile geri alınacaktır.

Kampanya Katılım Detayları

 • Müşterilerin kampanya katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedi.
 • Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir.
 • Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için TATIL yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454'e göndermeleri gerekmektedir.
 • Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için TATIL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 5724’e göndermeleri gerekmektedir.
 • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için TATIL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
 • SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

Kampanya Detayları

400 TL ParafPara

 • 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında yurt içinde seyahat ve konaklama sektörlerinde tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri her harcamaya 200 TL, toplamda 400 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması  ya da SEYAHAT yazıp 3404'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.
 • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. 
 • Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 400 TL’dir. 
 • Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Paraf ve Parafly ile yapılan işlemler dahil olup,  Parafree, Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri dahil değildir. 
 • Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 15.09.2024 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafParalar 16.09.2024 tarihinde geri alınacaktır.

Peşin Fiyatına 12 Taksit

Vade farksız 12 taksit veya 18 aya varan taksit imkanları ile yurt içi turlarda erteleme yapmadan taksitlerinizi küçülterek ödeyebilirsiniz. Avantajlı banka tatil kampanyaları için tıklayınız.

Ara Talep Et Canlı Destek WhatsApp