Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Kültür Turları Çocuklu Kültür Turları Çocuklu Ailelere Özel Kazdağları Safari Yaz Kampı Turu ( 4-11 Yaş Özel )
Kesin HareketliTur Kodu: 2234

Çocuklu Ailelere Özel Kazdağları Safari Yaz Kampı Turu ( 4-11 Yaş Özel )

Kazdağları Safari Yaz Kampı Turu ( 4-11 Yaş Özel )

Kazdağları Bölge Buluşmalı 3 Gece 4 Gün Kalkış Yeri: Bölge Buluşmalı Atölye Çalışmaları dahil

- -

1 Oda 2 Yetişkin
1
Oda Ekle

Tur Programı

BOL OKSİJENLİ SAFARİ MACERA YAZ  KAMPLARIMIZDA BULUŞUYORUZ!! 

Kazdağları’nın eteklerinde, çevresi zeytin ormanlarının çerçevelediği tarih, kültür ve mitolojik öykülerle başbaşa olmak isteyen ailelerimizle doğanın tam ortasındayız. Ailece hep beraber safari turu yaparak çıkacağınız bu maceranın yanı sıra Kaz Dağları’nın eteklerinde yazın sıcağında serin göletlerde serinleyeceğiz. Aynı zamanda Manastır Çay’ı nın hemen yanında dilerseniz buz gibi derede serinleyebilir ya da otelin havuzunu da kullanabilirsiniz. Çocuklar doğada sanat ve oyuna doyarken siz yetişkinler ise zeytinyağı ile sabun yapacaklar. Evlerinize götüreceğiniz el emeği göz nuru mis kokulu sabun ile taze zeytinleri kullanırken anılarınız tazelenecek. Beraber bir anı oluşturmak, paylaşıma geçmek ve doğanın keyfini çıkarmak için sizleri bekliyoruz…

Sizler de bize katılmak ister misiniz?
Kampımızın içeriğini inceleyebilirsiniz.


1. Gün Kamp Günlüğü

 

Otele yerleşme ve dinlenme
12.00 – 14.00 Öğle Yemeği
14.00 – 14:30 Tanışma Çemberi
14.30 – 15.30 Doğada Sanat ve Oyun Atölyesi
16.00 – 17.30 Doğa Yürüyüşü
17.30 – 18.00 Dinlenme
18.00 – 18.45 Tohum Topu (çocuklar ile)
19.00 – 20.00 Akşam Yemeği
20.00– 20.30 Ateş Başında Masal Çemberi

2. Gün Kamp Günlüğü

08.30-10.00 Kahvaltı
10.30-11.30 Doğada Sanat ve Oyun Atölyesi
12.00-17.00 Safari Turu (Manastırhan Otel(Başlangıç)- Avcılar Milli Park Giriş Kapısı-Ağlayan Çam- Doğu Terası-Dereçatı Göletler Bölgesi Öğle Yemeği Molası(13.45) ve Yüzme Molası(13.30 – 15.30) -Batı Terası- Kazdağları Cam Seyir- Manastırhan Otel’ e Dönüş)
17.00-18.00 Serbest Zaman – Dinlenme
18:00-19:00 Doğada Sanat ve Oyun Atölyesi
19.00-20.00 Akşam yemeği
20.00-21.00 Film Gecesi

3. Gün Kamp Günlüğü

08.30-10.00 Kahvaltı
10.30-11.30 Doğada Sanat ve Oyun Atölyesi
10:30-11:30 Zeytinyağı Sabun Yapımı Atölyesi (yetişkinler ile)
12.00-13.00 Serbest Zaman
12.45-13.45 Öğle Yemeği
14:00-17:00 Havuz Saati / Güre Sahil (Serbest Zaman)
17:30-19:00 Doğada Sanat ve Oyun Atölyesi
19.00-20.00 Akşam yemeği
20.00-20.30 Ateş Başında Masal ve Veda Çemberi

4. Gün Veda

08.30 – 09.30 Kahvaltı
10.00 – 12.00 Serbest zaman
12.00 – Otelden ayrılma

Dahil / Hariç Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 3 Öğle Yemeği
 • 3Akşam Yemekleri
 • 3 Gece Tam Pansiyon Konaklama
 • Oyun Kampta Atölyeleri 
 • Safari Turu
 • Tohum Topu Atölyesi ve Sabun Yapımı Atölyeleri
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Ulaşım 
 • Kişisel Harcamalar
Tur Notları

Tur Notları

SIKÇA SORULAN SORULAR
Farklı gelişen çocuklar kamplara katılabiliyor mu?

Evet tabii ki katılabilir. Bizim için tüm çocuklar farklılıklarına rağmen eşittir. Farklı gelişen bir çocuk kampımıza katılmak isterse hangi kampa daha uyum sağlayabileceği konusunda detaylı bilgi alabilmek için size akademi eğitmen sorumlumuzun ulaşmasını sağıyoruz.

Anneanne ve dedeler de kamplarınıza katılabilir mi?
Tabii ki katılabilirler. Ebeveyn olarak katılım sağlayabildikleri gibi eğer anne-babaya ek olarak katılacak olan yetişkin var ise fiyat seçeneği için dilerseniz size dönüş sağlayabiliriz.

Kamplarınız kaç yaşından itibaren başlıyor?
Kamplarımız 3 yaşından 10 yaşına, bazen de 12 yaşına kadar kamp yaptığımız bölgenin coğrafi yapısına ve atölyelerin beceri durumuna göre yaş aralıkları oluşturulmaktadır.

3 yaş ile 10 yaş aynı kamptayken nasıl birliği sağlayabiliyorsunuz? Yaş farkı çok değil mi?
Çocuk sayısı fazla olan kamplarda 2 gruba ayırarak atölyeleri yapıyoruz. Yoksa da atölye içeriklerini ona göre uyarlıyoruz. Farklılıklarla değil sanatın ve oyunun birleştirici gücüyle hareket ediyoruz.

Kamplarınız öncesinde bilgilendirme yapıyor musunuz?
Kampların öncesinde kamp sorumlusu tarafından kurulan bir Whatsapp grubu üzerinden bilgilendirmeler yapılıyor. Burada özellikle çocuklar ve sizlerin yanınızda bulundurmanız gerekenler, kamp günlüğü (kamp boyunca) ve diğer aklınıza takılan her konuda görüşebiliyor, bilgi akışını karşılıklı sağlıyor olacağız.

Kamplarımızda çocukların telefon ve tablet kullanımları yasak :)
 dijital detoks yapıyoruz.
Kamp boyunca çocukları ve sizleri dijital bir detoksa davet ediyoruz. Özellikle çocukların internet, tv, telefon, tablet kullanmamalarını önemsiyoruz. Sizlerin de bu anlamda işbirliği içinde hareket etmesini bekliyoruz. Haliyle bizler atölyedeyken sizlerin telefonla video, fotoğraf çekme isteği de çocukların teknoloji kullanımı konusunda ısrarcı olmasını tetikleyebiliyor. Anda kalmanın çok daha besleyici olduğuna inanıyoruz.

Kamplarımızda paketli gıda tüketimi geçerli değil ;)
 Sağlıklı besinlerle kampımızı sürdürmeyi önemsiyoruz.
Kamplarımızda ambalajlı gıda tüketimi yapmıyoruz. Hem ambalajın doğaya karışmaması hem de içeriklerinin zararlı olmasından dolayı bu konuda hassas davranıyoruz.’Çocuğumuza marshmallow yedirmek istiyoruz’ baskısını bize yapmamanızı şimdiden rica ederiz. Bir de
bilemeyiz ki belki kampımızda alerjik bir küçük dostumuz vardır ve onun canı çekebilir ya da bazı aileler bu konuda çok hassas olabilir! Bir bakmışsınız birkaç günlük abur cubur detoksu belki sizde ve çocuğunuzda bir dönüşüm hikayesine bile dönüşebilir

Bu tur Jolly tarafından düzenlenen ortak tur olup, diğer seyahat acentesi misafirlerinin de katılımı olabilmektedir.

İptal Şartları

Genel şartlar ‘Tur Programı’nın ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
· Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, tur iptalinin bildirim tarihi tur kalkışından 5 gün öncesidir.
· Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda MNG Turizm misafirleri MNG Turizm sorumluluğundadır.
· Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
· 3 kişilik odalarda ilave yatak, standart yatak boyutundan daha küçüktür.
· Çocuk indirimleri sadece iki yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
· Rehberimiz yol, hava, bölge yoğunluğu veya olağanüstü koşullara göre programda değişiklik yapma inisiyatifine sahiptir.
· Rezervasyon sırasında koltuk garantisi ya da sözü kesinlikle verilmez. Yürüyüşe uygun giysi, ayakkabı, şemsiye, el feneri, fotoğraf makinesi bulundurulmasını hatırlatırız.
· Yüksek sezonda ve olağan dışı durumlarda programda belirtilen oteller benzer kategorilerde farklı otellerle değiştirilebilir.
· Tur öncesi ya da tur esnasında oluşabilecek hava muhalefeti, doğal afet veya olağanüstü durumlardan dolayı gerçekleşemeyen turlardan MNG Turizm sorumlu değildir.
· Turda kullanılmayan hak ve hizmetlerin tur süresince ya da sonrasında iadesi mümkün değildir.
· Haftalık turlarda (4 gece ve üzeri) oturma düzeni önden arkaya sıra atlanılarak değiştirilir. Bu uygulama rehber tarafından organize edilir.
· Tur programı, Rezervasyon Formu ve Tur Sözleşmesi bir bütündür. Ayrı ayrı düşünülemez.

Kampanyalar

Kampanyalar

400 TL ParafPara

 • 1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında yurt içinde seyahat ve konaklama sektörlerinde tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri her harcamaya 200 TL, toplamda 400 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması  ya da SEYAHAT yazıp 3404'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.
 • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. 
 • Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 400 TL’dir. 
 • Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Paraf ve Parafly ile yapılan işlemler dahil olup,  Parafree, Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri dahil değildir. 
 • Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 15.08.2024 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafParalar 16.08.2024 tarihinde geri alınacaktır.

Peşin Fiyatına 12 Taksit

Vade farksız 12 taksit veya 18 aya varan taksit imkanları ile yurt içi turlarda erteleme yapmadan taksitlerinizi küçülterek ödeyebilirsiniz. Avantajlı banka tatil kampanyaları için tıklayınız.

Benzer Turlar
Ara Talep Et Canlı Destek WhatsApp