Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Kültür Turları Çocuklu Kültür Turları Çocuklu Ailelere Özel Kaş Likya Doğa Deniz Macera Yaz Kampı Turu ( 7-12 Yaş Özel )
Kesin HareketliTur Kodu: 2237

Çocuklu Ailelere Özel Kaş Likya Doğa Deniz Macera Yaz Kampı Turu ( 7-12 Yaş Özel )

Kaş Likya Doğa Deniz MaceraYaz Kapı Turu ( 7-1m2 Yaş Özel )

Kaş - Likya Bölge Buluşmalı 4 Gece 5 Gün Kalkış Yeri: Bölge Buluşmalı Atölye Çalışmaları dahil

- -

1 Oda 2 Yetişkin
1
Oda Ekle

Tur Programı

Siz hiç Kaş’tan Likya’yı tarihini ve doğal güzelliklerini denizden keşfettiniz mi? Peki ya çocuğunuza bu hissiyatı yaşatabildiniz mi? Hadi gelin sizler için harika bir keşif programı hazırladık. Bu kampta bol deniz , denizaltı, kano keyfi, jeep safari ve dahası var!
 
Bu kampta hem tarih, hem deniz keyfi hem de bol eğlence var


1. Gün Kamp Günlüğü

NOT: Dalaman Havaalanı’ ndan saat 17:00’de sizi konaklama merkezimize götürecek servisimiz bekliyor olacak.. Bu doğrultuda uçak biletlerinizi alabilirsiniz. Dileyenler kendi araçları ile direk Kaş’ta konaklayacağımız otelimize gelebilir..

İlk gün saat 20:00 civarlarında konaklama merkezimize varıp acıkan karnımızı doyurup tanışma çemberimizi yapıyoruz ve ardından heyecan dolu bizi bekleyen gün için odalarımıza dinlenmeye çekiliyoruz..

 

2. Gün Kamp Günlüğü

Sabah erkenden yapacağımız kahvaltımız sonrasında 9:45 itibariyle limana geçiyoruz ve Kaş limandan bineceğimiz teknemizde dalış eğitmenimizin vereceği bilgiler ile Likya Kıyısı deniz yapısı ve türlerine dair kapsamlı bilgileri Kaş’ın pırıl pırıl sularının tadını çıkaracağız.  BioSnorkel ile denizdeki balık türlerini ve yaşam şartlarını rehberimiz eşliğinde suyun derinliklerinde keşfedip öğreneceğiz.. Kurs kapsamında temel donanımın doğru kullanımı ve su altı canlılarının yaşamları ile ilgili bilgiler alacağız. Öğle yemeğimiz teknemizde..
 
NOT: Snorkel ekipmanları tarafımızca sağlanıyor olacaktır..
 
17:30 gibi teknemizden ayrılarak konaklama merkezime geçeceğiz. Burada aileler akşam yemeğine hazırlanırken çocuklarımız eğitmenlerimiz eşliğinde atölyede olacaklar. Ve yemek sonrasında ateş başında masal çemberimizde buluşuyor olacağız..

3. Gün Kamp Günlüğü

Erken kahvaltımızın ardından aracımızla Üçağız’a gideceğiz ve bu harika gün için kendimizi rehberlerimizin eline bırakacağız. Alacağımız brifingin ardından aile boyu deniz kanosuyla tanışacağımız bu tadımlık gezintide, Kekova Adasını, Tersane Koyunu, Kekova Batık Şehri’nin büyülü dünyasını, su seviyesinin hemen altında başlayan kalıntılarını, kayaya oyulmuş gizemli odacıkları, merdivenleri ve duvarlarıyla romantik Simena’yı (Kale Köy) keşfedeceğiz. 
 
İşte saat saat 3. günümüzün planı;
 
07.30 – 08.15 Üçağız’a Transfer
08.15 – 08.30 Hazırlık ve brifing
08.30 – 09.15  Üçağız – Tersane Koyu Kürek
09.15 – 09.45 Tersane Koyu yüzme ve atıştırmalık molası
09.45 – 11.00 Tersane Koyu – Batık Şehir – Simena Kürek
11.00 – 14.00 Simena Yemek ve Serbest Zaman
14.00 – 14.30 Simena – Üçağız Kürek
15.00 – 15.45 Üçağız – Otel Transfer
 
Konaklama merkezime dönüp biraz dinlendikten sonra çocuklarımız yine 2 saatlik sanat ve oyun atölyelerinde eğlenirken, ebeveynlerimiz biraz dinleniyor olacaklar.. Akşam yemeğimizin hemen ardından artık rutinleşip bize şifa olan ateş başı masal çemberimizde buluşuyoruz..

4. Gün Kamp Günlüğü

Bugün de Kaş’ın diğer tarafında bu turlar için modifiye edilmiş araçlarımız sayesinde Jeep Safari tadında, doğa ve tarihi keşfe çıkacağız. Buz gibi bir suyun aktığı muhteşem bir doğal park ve Türkiye’nin en uzun Geçidi olan daracık Saklıkent Kanyonu’na köylerden geçerken birbirimizi ıslatarak geçeceğiz. Yürüyüşten sonra hak ettiğimiz yemeklerimizi ayaklarımız suda yiyoruz. Çamur banyosu molasından sonra Likya’nın ilk başkenti Xanthos Antik Kentini de geçerek bir sonraki durağımız dünyaca ünlü Patara Milli Parkı’na varıyoruz. Burada uzunca bir mola vereceğiz ki denizin tadını doya doya çıkaralım!!
 

İşte saat saat 4. günümüzün planı 
 
09:30 Otelden hareket
10:20-10:45 Üzümlü Köyü’nde çay ve atıştırmalık İkramı
10:50-11:35 Doğal güzellikler arasında Saklıkent’e ilerlerken jeeplerin birbirleriyle su atma oyununda taraf olacak ve jeeplerin köylülere karşı su atma oyunlarının ortasında kalacağız..
11:40-11:50 Kanyon yürüyüşü için hazırlık.
12:00-14:00 Kanyon yürüyüşü 
14:20-15:30 Yemek ve dinlenme
15:45-16:30 Çamur banyosu Molası 
16:45-17:15 Xanthos üzerinden Patara 
17:30-18:10 Patara yüzme molası – tarihi bilgilendirme
18:30-19:10 Kaputaş Plajı yüzme molası
19:30 Kaş’a varış 

5. Gün Veda

Sabah kahvaltımızın ardından, yeni kurulan dostluklarımızı ve anılarımızı heybemize alarak dönüş yolu için transfer araçlarımızda buluşuyoruz.. 


NOT: Dönüşlerimiz için saat 10:00’da transfer aracımız kalkacaktır. Bu sebeple 14:00 ve sonrası için uçak biletinizi Dalaman Havaalanı üzerinden alabilirsiniz..

Dahil / Hariç Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • 4 Sabah Kahvaltısı
 • 4 Öğle Yemeği
 • 4 Akşam Yemekleri
 • 4 Gece Tam Pansiyon Konaklama
 • Oyun Kampta Atölyeleri 
 • Su Sporları
 • Havalimanı Transferi
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Ulaşım 
 • Kişisel Harcamalar
Tur Notları

Tur Notları

SIKÇA SORULAN SORULAR
 Farklı gelişen çocuklar kamplara katılabiliyor mu?
Evet tabii ki katılabilir. Bizim için tüm çocuklar farklılıklarına rağmen eşittir. Farklı gelişen bir çocuk kampımıza katılmak isterse hangi kampa daha uyum sağlayabileceği konusunda detaylı bilgi alabilmek için size akademi eğitmen sorumlumuzun ulaşmasını sağıyoruz.

 Anneanne ve dedeler de kamplarınıza katılabilir mi?
Tabii ki katılabilirler. Ebeveyn olarak katılım sağlayabildikleri gibi eğer anne-babaya ek olarak katılacak olan yetişkin var ise fiyat seçeneği için dilerseniz size dönüş sağlayabiliriz.

 Kamplarınız kaç yaşından itibaren başlıyor?
Kamplarımız 3 yaşından 10 yaşına, bazen de 12 yaşına kadar kamp yaptığımız bölgenin coğrafi yapısına ve atölyelerin beceri durumuna göre yaş aralıkları oluşturulmaktadır.

 3 yaş ile 10 yaş aynı kamptayken nasıl birliği sağlayabiliyorsunuz? Yaş farkı çok değil mi?
Çocuk sayısı fazla olan kamplarda 2 gruba ayırarak atölyeleri yapıyoruz. Yoksa da atölye içeriklerini ona göre uyarlıyoruz. Farklılıklarla değil sanatın ve oyunun birleştirici gücüyle hareket ediyoruz.

 Kamplarınız öncesinde bilgilendirme yapıyor musunuz?
Kampların öncesinde kamp sorumlusu tarafından kurulan bir Whatsapp grubu üzerinden bilgilendirmeler yapılıyor. Burada özellikle çocuklar ve sizlerin yanınızda bulundurmanız gerekenler, kamp günlüğü (kamp boyunca) ve diğer aklınıza takılan her konuda görüşebiliyor, bilgi akışını karşılıklı sağlıyor olacağız.

 Kamplarımızda çocukların telefon ve tablet kullanımları yasak :) dijital detoks yapıyoruz.
Kamp boyunca çocukları ve sizleri dijital bir detoksa davet ediyoruz. Özellikle çocukların internet, tv, telefon, tablet kullanmamalarını önemsiyoruz. Sizlerin de bu anlamda işbirliği içinde hareket etmesini bekliyoruz. Haliyle bizler atölyedeyken sizlerin telefonla video, fotoğraf çekme isteği de çocukların teknoloji kullanımı konusunda ısrarcı olmasını tetikleyebiliyor. Anda kalmanın çok daha besleyici olduğuna inanıyoruz.

 Kamplarımızda paketli gıda tüketimi geçerli değil ;) Sağlıklı besinlerle kampımızı sürdürmeyi önemsiyoruz.
Kamplarımızda ambalajlı gıda tüketimi yapmıyoruz. Hem ambalajın doğaya karışmaması hem de içeriklerinin zararlı olmasından dolayı bu konuda hassas davranıyoruz.’Çocuğumuza marshmallow yedirmek istiyoruz’ baskısını bize yapmamanızı şimdiden rica ederiz. Bir de
bilemeyiz ki belki kampımızda alerjik bir küçük dostumuz vardır ve onun canı çekebilir ya da bazı aileler bu konuda çok hassas olabilir! Bir bakmışsınız birkaç günlük abur cubur detoksu belki sizde ve çocuğunuzda bir dönüşüm hikayesine bile dönüşebilir

Bu tur Jolly tarafından düzenlenen ortak tur olup, diğer seyahat acentesi misafirlerinin de katılımı olabilmektedir.

İptal Şartları

Genel şartlar ‘Tur Programı’nın ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
· Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, tur iptalinin bildirim tarihi tur kalkışından 5 gün öncesidir.
· Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda MNG Turizm misafirleri MNG Turizm sorumluluğundadır.
· Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
· 3 kişilik odalarda ilave yatak, standart yatak boyutundan daha küçüktür.
· Çocuk indirimleri sadece iki yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
· Rehberimiz yol, hava, bölge yoğunluğu veya olağanüstü koşullara göre programda değişiklik yapma inisiyatifine sahiptir.
· Rezervasyon sırasında koltuk garantisi ya da sözü kesinlikle verilmez. Yürüyüşe uygun giysi, ayakkabı, şemsiye, el feneri, fotoğraf makinesi bulundurulmasını hatırlatırız.
· Yüksek sezonda ve olağan dışı durumlarda programda belirtilen oteller benzer kategorilerde farklı otellerle değiştirilebilir.
· Tur öncesi ya da tur esnasında oluşabilecek hava muhalefeti, doğal afet veya olağanüstü durumlardan dolayı gerçekleşemeyen turlardan MNG Turizm sorumlu değildir.
· Turda kullanılmayan hak ve hizmetlerin tur süresince ya da sonrasında iadesi mümkün değildir.
· Haftalık turlarda (4 gece ve üzeri) oturma düzeni önden arkaya sıra atlanılarak değiştirilir. Bu uygulama rehber tarafından organize edilir.
· Tur programı, Rezervasyon Formu ve Tur Sözleşmesi bir bütündür. Ayrı ayrı düşünülemez.

Kampanyalar

Kampanyalar

400 TL ParafPara

 • 1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında yurt içinde seyahat ve konaklama sektörlerinde tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri her harcamaya 200 TL, toplamda 400 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması  ya da SEYAHAT yazıp 3404'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.
 • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. 
 • Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 400 TL’dir. 
 • Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Paraf ve Parafly ile yapılan işlemler dahil olup,  Parafree, Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri dahil değildir. 
 • Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 15.08.2024 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafParalar 16.08.2024 tarihinde geri alınacaktır.

Peşin Fiyatına 12 Taksit

Vade farksız 12 taksit veya 18 aya varan taksit imkanları ile yurt içi turlarda erteleme yapmadan taksitlerinizi küçülterek ödeyebilirsiniz. Avantajlı banka tatil kampanyaları için tıklayınız.

Benzer Turlar
Ara Talep Et Canlı Destek WhatsApp