Dikkat!

60

Budan Thermal SPA Hotel

Türkiye / Afyonkarahisar / Afyon_Merkez
Haritada Gör
Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
Sadece Otel
Otel + Uçak
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
 • Otel Bilgileri
 • Taksit Seçenekleri
Her yıl binlerce insanın şifa, sağlıklı yaşam, toplantı ve tatil amacıyla geldiği “Termal Turizm Başkenti” ünvanına sahip güzel ilimiz

Afyonkarahisar´da;
Budan şirketler grubu yatırımı, 28.100 m2 hizmet alanı + 17.500 m2 açık sahası bulunan otel, termal kaplıca, SPA, kongre merkezi ve sosyal tesislerimiz 10.Kasım.2013 tarihinde hizmete açılarak konuklarımızın beğenisine sunulmuştur.

Proje ve tasarım aşamasında termal otellerde yaşanmış misafir beğenileri ve beklentileri dikkate alınarak özenle tasarlanan, ´´Afyon´un en yeni en kapsamlı termal oteli´´ Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center Afyon İzmir karayolunun 5. kilometresine konumlanmıştır. Konum itibarıyla; Şehir merkezine 5 km, Şehirler arası otobüs terminaline 4 km, Zafer bölgesel hava alanına 55 km, önemli markaların bulunduğu autlet alış veriş merkezlerine 2 km, Kocatepe Üniversitesi Acil Yardım ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’ne ve yakında hizmete girecek olan Arkeoloji Müzesi ve Uluslar arası spor merkezine yürüme mesafesindedir.

Kompleksimiz Turizm ve Sağlık Bakanlığı tarafından hizmet niteliklerimiz ve hijjen koşullarımız sıklıkla denetlenmektedir. İşletmemiz Turizm Bakanlığı tarafından verilmiş ***** 5 yıldızlı Turizm işletme belgesine ayrıca Sağlık Bakanlığı tarafından verilmiş Kaplıca işletme belgesine sahiptir. Hizmet alanlarımız yurt içinden ve yurt dışından gelen 7´den 70´e yaş gruplarının ve engelli misafirlerin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır.

Amacımız termal tatilinizde ve sağlıklı yaşam ihtiyaçlarınızda ilk tercihiz olabilmektir. Dinlenmek için sessizlik, rahatınız için konfor, yorulmamanız için hizmet alanlarımıza kolay ulaşım, Lezzetini unutamayacağınız zengin bir mutfak, sıkılmamanız için eğlence ve müzik olanakları, sağlığınız ve genç kalmanız için spa termal kaplıca çeşitliliği, esas alınarak en ince ayrıntılar dahi düşünülen termal otelimizin tüm alanlarında, dünyanın yeşil enerji trendine uygun led teknolojisi ve çevreye duyarlı ekipmanlar, A sınıfı teknolojik cihazlar kullanılmıştır.

´´Yer Altından Gelen Sağlığı Keşfedin´´ Afyon´un şifalı termal suyunu, alternatif tıp uygulamalarıyla birleştirerek termal otelimizde farklı bir senfoni oluşturduk. Bizim farkımız; farklı bölgelerde bulunan termal olanakların veya farklı turizm işletmelerinde beğendiğiniz, ama hepsini bir otel´de bulmadığınız termal kaplıca, sağlık, şifa, eğlence hizmetlerini termal Otelimizde buluşturup, değerli misafirlerimizin termal tatil beklentilerinden daha fazlasına cevap verebilmektir.

Budan Thermal SPA Hotel Convention Center; Dinlenme, Eğlence, Sağlık ve huzuru ailenizle bir arada yaşamanız için birinci tercihiniz olacaktır.

Budan Thermal SPA Hotel Hijyen Manifestosu için tıklayınız.
Budan Thermal SPA Hotel Güvenli Turizm Sertifikası için tıklayınız.

Budan Thermal SPA Hotel Konum

Tesis Afyonkarahisar merkezde bulunmaktadır. Şehir merkezinde bulunan tesis, Zafer Havaalanı'na 40 km uzaklıktadır.
Tesis Özellikleri
Osmanlı motifleri ile donatılmış bay-bayan Türk Hamamları ve termal havuzlar, Saunalar, Jakuziler, Yüzme havuzları, aquaparklar, kuaförler, cilt bakım merkezi, fitness center, bayanlara özel steep salonu, Tuz Macera ve Bataklık mağarası, buhar banyoları ve aile hamamları ile Afyon´da keşfedilecek büyülü bir ortam hazırladık.

Misafirlerimizin tüm otel olanaklarımızdan azami istifade etmesini sağlamak, mutlu ve dinlenmiş olarak uğurlamak en büyük hedefimizdir. Budan Thermal SPA Hotel Convention Center; 134 Standart oda, 3 Connect oda, 8 Deluxe oda, 8 Corner Deluxe Suit oda, 2 King Suit oda, 2 bedensel engelli odası ile birlikte “157 oda, 450 yatak kapasitelidir.

Afyon´un stratejik yapısı gereği ilimize ulaşım her koşulda kısa ve rahattır. Otel içinde ve entegre kongre merkezimizde, 60 kişiden 1500 kişiye kadar kapasiteli kolonsuz 5adet salonumuz, Düğün, nişan, sünnet, doğum günü, kına gecelerinizde yemekli, pastalı, kokteyl ve benzeri tüm organizasyonlarınızda profesyonel aşçılarımız ve servis kadrosuyla hizmet vermektedir.

Eğitim, Seminer toplantılarında ve diğer çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapılabilecek, son teknolojik donanım ve konforda tasarlanmıştır. SPA termal olanaklarımız, toplantı dışındaki zamanınızda sağlıklı yaşam, dinlenme ve arınma için bir fırsattır.

Budan Thermal SPA hotel Convention Center otomobil sergileme LANSMAN toplantılarına ve ulusal konser organizasyonlarına uygundur. Toplantılardaki memnuniyetiniz bizim için son derece önemlidir.

Oda Özellikleri
Standart Oda
Odalarımız zevkli tasarımı ve kullanım kolaylığı ile termal 5 yıldız hotel konforunu alışılmışın dışında yepyeni bir modernliğe taşımıştır. 28 metrekarelik standart odalarımızda, dinlenmeniz ve üretken olmanız için tüm detaylar düşünülmüştür. Geniş yataklarımızda rahaça dinlenecek, oturma alanındaki koltuklarda evinizdeki rahatlığı bulacaksınız. Canlı müzik eşliğinde açık büfe ve alacart lezzetli akşam yemekleri, zengin kahvaltılar, dinlendirici termal spa olanaklarıyla rahatlamak ve sağlık adına mükemmel bir misafirperverlik sizi bekliyor. Tüm konuklarımızı ayrıca atrium barda otelimizin belirlediği saatler arasında canlı piyano eşliğinde çay, kahve veya atıştırmalık ikramlarımız bekliyor olacak..

Deluxe Oda
Deluxe odalarımız zevkli tasarımı ve kullanım kolaylığı ile termal 5 yıldız hotel konforunu alışılmışın dışında yepyeni bir modernliğe taşımıştır 32 metrekarelik deluxe odalarımızda, dinlenmeniz ve üretken olmanız için tüm detaylar düşünülmüştür Geniş yataklarımızda rahatça dinlenecek, oturma alanındaki koltuklarda evinizdeki rahatlığı bulacaksınız Canlı müzik eşliğinde açık büfe ve alacart lezzetli akşam yemekleri, zengin kahvaltılar, dinlendirici termal spa olanaklarıyla rahatlamak ve sağlık adına mükemmel bir misafirperverlik sizi bekliyor Tüm konuklarımızı ayrıca atrium barda otelimizin belirlediği saatler arasında canlı piyano eşliğinde çay, kahve veya atıştırmalık ikramlarımız bekliyor olacak.

Corner Deluxe Oda
Corner Deluxe odalarımız, zevkli tasarımı ve kullanım kolaylığı ile termal 5 yıldız hotel konforunu alışılmışın dışında yepyeni bir modernliğe taşımıştır. 40 metrekareden başlayan deluxe odalarımızda, dinlenmeniz ve üretken olmanız için tüm detaylar düşünülmüştür. Geniş yataklarımızda rahatça dinlenecek, oturma alanındaki koltuklarda evinizdeki rahatlığı bulacaksınız. Canlı müzik eşliğinde açık büfe ve alacart lezzetli akşam yemekleri, zengin kahvaltılar, dinlendirici termal spa olanaklarıyla rahatlamak ve sağlık adına mükemmel bir misafirperverlik sizi bekliyor. Tüm konuklarımızı ayrıca atrium otelimizin belirlediği saatler arasında canlı piyano eşliğinde çay, kahve veya atıştırmalık ikramlarımız bekliyor olacak.

Engelli odası
Engelli konuklarımız için tasarlanmış odalarımızın kullanım kolaylığı ve zevkli tasarımı ile termal 5 yıldız hotel konforunu alışılmışın dışında yepyeni bir modernliğe taşımıştır. 28 metrekarelik engelli odalarımız 1. katımıza ve asansöre en yakın bölgeye konumlamıştır. odanızda tüm ihtiyaçlarınızı kimsenin yardımı olmadan giderebilmeniz ve üretken olabilmeniz için tüm detaylar düşünülmüştür. Yataklarımızda rahatça dinlenecek, oturma alanındaki koltuklarda evinizdeki rahatlığı bulacaksınız. Canlı müzik eşliğinde açık büfe ve alacart lezzetli akşam yemekleri, zengin kahvaltılar, dinlendirici termal spa olanaklarıyla rahatlamak ve sağlık adına mükemmel bir misafirperverlik sizi bekliyor. 

Yiyecek ve İçecek
07.00-10.00 Kahvaltı
08.00-24.00 Lobi Bar (Ücretli)
10.00-18.00 Termal Bar (Ücretli)
19.00-22.00 Akşam Yemeği (Yarım Pansiyon konaklamalarda) 

Çocuk Konsepti
Tesiste çocuk misafirler için; çocuk havuzu, çocuk animasyonu, çocuk oyun alanı ve Mini Club bulunuyor.
Tesiste çocuk bakıcısı yoğunluğa göre hizmet veriyor olup, ücretlidir.

Plaj ve Havuz
Budan life Termal Spa merkezimizde; Tüm misafirlerimizin eğlenerek kullanabileceği 140 cm derinliğinde, iki farklı zevki tadacağınız su kaydıraklı, 1000m2 alana sahip yarı açık olimpik yüzme havuzumuz, açık ve kapalı dinlenme alanlarımız bulunmaktadır. Budan life Termal Spa merkezimizde; Bayanlara özel olarak termal tedavi havuzu, yüzme havuzu, su kaydırağı, jakuzi ve dinlenme alanımız bulunmaktadır.

Budan life Termal Spa Merkezimizde; Bay misafirlerimize özel termal tedavi havuzu, jakuzi ve dinlenme alanlarımız bulunmaktadır.

0-6 yaş gurubuna göre tasarlanmış içerisinde kaydırak ve renk oyunlarının olduğu eğlence havuzlarımız.

Budan life Termal Spa merkezimizde; Misafirlerimizin eğlenerek kullanabileceği su kaydırakları bulunmaktadır. Budan life Termal Spa merkezimizde; Tüm misafirlerimizin eğlenerek kullanabileceği açık yüzme havuzumuz, açık dinlenme alanlarımız bulunmaktadır.
Ücretsiz Hizmetler
 • Buhar Odası
 • Mescid
 • Emanet Kasası
 • Lobi
 • Resepsiyon Hizmeti
 • Döviz Bozdurma
 • Kablosuz İnternet
 • Hamam
 • Açık Havuz
 • Fitness Merkezi
 • Kapalı Termal Havuz
 • Sauna
 • Kapalı Havuz
 • Su Kaydırağı
 • Masa Tenisi
 • Çocuk Animasyonu
 • Çocuk Havuzu
 • Mini Kulüp
 • Çocuk Oyun Alanı
Ücretli Hizmetler
 • Masaj
 • Doktor
 • Kuaför
 • Otopark
 • Telefon ve Faks Hizmeti
 • Çamaşırhane
 • Market
 • Araç Kiralama
 • Taze Sıkılmış Meyve Suları
 • Toplantı Salonu
 • Oyun Salonu
 • Alışveriş Merkezi
 • Hemşire
 • Kuru Temizleme
 • Sinema
 • Spa Merkezi
 • Langırt
 • Jakuzi
 • Çocuk Bakıcısı
Sıkça Sorulan Sorular
Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center Nerede?

Tesis Afyonkarahisar şehir merkezinde yer almaktadır.

Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center Havalimanına ve şehir merkezine uzaklığı nedir?

Şehir merkezinde bulunan tesis, Zafer Havaalanı'na 40 km uzaklıktadır.

Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center Kaydıraklı havuz var mı? Aqua parkı var mı?

Misafirlerimizin eğlenerek kullanabileceği su kaydırakları bulunmaktadır.

Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center Çocuk kulübü var mıdır?

Tesiste çocuk misafirler için; çocuk havuzu, çocuk animasyonu, çocuk oyun alanı ve Mini Club bulunuyor.

Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center İletişim numarası nedir?

Bilgi ve rezervasyon için 444 2000 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center konaklama konsepti nedir?

Tesis oda kahvaltı ve yarım pansiyon hizmet vermektedir.

Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center Ücretsiz aktiviteler nelerdir?

Tesiste ücretsiz olanaklar; buhar odası mescid emanet kasası lobi resepsiyon hizmeti döviz bozdurma kablosuz internet hamam açık havuz fitness merkezi kapalı termal havuz sauna kapalı havuz su kaydırağı masa tenisi çocuk animasyonu çocuk havuzu mini kulüp çocuk oyun alanı.

Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center çocuk konaklaması ücretsiz midir?

Tesiste 2 yetişkin yanında 0-5 yaş 1.çocuk ücretsiz konaklama yapabilir.

Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center Engelli dostu mudur?

Tesiste engelliler için servisler ve engelli odaları bulunmaktadır.

Doktor ve fizik tedavi ünitesi var mıdır? Ücretli midir?

Tesis içerisindeki doktor hizmeti ücretli olup fizik tedavi hizmeti bulunmamaktadır.

Odalarda thermal su bağlantısı var mıdır?

Odalarda termal su bulunmamaktadır.

Aile banyosu var mıdır?

Tesiste aile banyosu bulunmaktadır.

Thermal havuz kullanımı ücretli midir?

Tesiste termal havuz kullanımı ücretsizdir.

Taksit Seçenekleri
Organizasyonlar

E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.