Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Yurt Dışı Turları Vizesiz Turlar Belgrad Turu Pegasus HY ile 3 Gece - 4* Otellerde Konaklama
Tur Kodu: AVT303

Belgrad Turu Pegasus HY ile 3 Gece - 4* Otellerde Konaklama

Şehrin popüler noktalarını ziyaret ediyor, müze gezileri ve panoramik şehir turları ile Belgrad'ı keşfediyoruz.

Belgrad Pegasus HY ile İstanbul – Belgrad – İstanbul 3 Gece 4 Gün Kalkış Yeri: İstanbul Vizesiz Tur

Tur Programı

MNG Turizm güvencesi ile Belgrad'ı gezmeye başlıyoruz.

4* Yarı Merkezi Otel Konaklamalı


1. Gün İSTANBUL - BELGRAD

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Pegasus Hava Yolları kontuarında saat 12:10'da buluşma. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 373 seferi ile saat 15:10'da Belgrad'a hareket. Yerel saat 15:55'te Belgrad'a varış. Sırbistan'ın başkenti Belgrad şehir turu esnasında ziyaret edeceğimiz ilk nokta Aziz Sava kilisesi. Devamında Kalemegdan, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Fikirbayır, Stambol Kapısı Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği nokta, Bayraklı Camii ve şehrin en dinamik yerlerinden Knez Mihaliova Caddesi. Tur sonrasında serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize transfer geceleme otelimizde.

2. Gün BELGRAD

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Karlofça & Novi Sad turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Sremski Karlovci'den başlıyoruz. Barış anlaşmasının yapıldığı tarihi kiliseyi ziyaret edeceğiz. Burada, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak dünyaca ünlü Karlofça şarap tadımına katılabilirler. Ardından Petrovaradin Kalesi'ne doğru hareket. Devamında Novi Sad şehrinde yürüyerek panoramik şehir turu yapacağız. Öğle yemeğimizi Tuna nehri kıyısında ekstra olarak alacağız. Ardından Zmaj Jovina caddesi, Belediye Binası, Özgürlük Meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Kotilik katedralini göreceğiz. Rehberimizin vereceği serbest zaman sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 
Ekstra Şarap Tadımı: Kişi Başı 15 Euro
Ekstra Karlofça & Novi Sad Turu: Kişi Başı 45 Euro

 

3. Gün BELGRAD

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Tesla Müzesi Turu, Çikolata Müzesi Turu, İluzyon Müzesi Turu veya Expose Selife Müzesi Turu'na katılabilirler. (Çoğunluğun katılımı olan program düzenlenecektir.) Öğle yemeği ekstra alınacaktır. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize transfer ve geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan akşam yemekli balkan gecesi turuna katılabilir.
Ekstra Tesla Müzesi Turu: Kişi Başı 40 Euro
Ekstra Çikolata Müzesi Turu: Kişi Başı 40 Euro
Ekstra İluzyon Müzesi Turu: Kişi Başı 40 Euro
Ekstra Expose Selife Müzesi Turu: Kişi Başı 40 Euro
Ekstra Yemekli Balkan Gecesi Turu: Kişi Başı 40 Euro Restoran Tri Sesira [4 çeşit menü, 1 içecek dahil.]

 

4. Gün BELGRAD - İSTANBUL

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıp otelden ayrılıyoruz. Ardınan uçuşa kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Tuna Nehri Tekne Turuna veya Belgrad Underground Turuna katılabilir. (Çoğunluğun katılacağı tur düzenlenecektir.) Tur sonrası öğle yemeği(ekstra) için serbest zaman. Ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 374 seferi ile yerel saat 17:00'de İstanbul'a hareket. Türkiye saati ile 19:40'ta İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.
Ekstra Tekne Turu (1 saat 30dk): Kişi Başı 35 Euro
Ekstra Belgrad Underground Turu: Kişi Başı 35 Euro
Bu turumuzda yer altında bulunan Roma Salonunu gezeceğiz. İçerisinde kalenin kilisesi, askeri sığınakları, Başkan Tito'nun siyasi oyunlarını barındırıyor. Turumuzu şarap tadımı ile noktalıyoruz.

 

Dahil / Hariç Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Pegasus Hava Yolları ile İstanbul - Belgrad - İstanbul arası ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti ve havalimanı vergileri
 • 4* Theater Otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama
 • Alan - otel - alan transferleri
 • Belgrad şehir turu
 • Türkçe rehberlik hizmeti (Şehir turu ve transferler esnasında.)
 • Seyahat sağlık sigortası (65 yaşa kadar)
 • TURSAB mesleki zorunluluk sigortası
 • Şehir vergileri
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Ekstra turlar
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Kişisel harcamalar
 • Otelde alınan ekstralar
 • Açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri 
 • Seyahat Sağlık Sigortası (65 Yaş Üzeri Sürprimi)

 

Ek Bilgiler

Tur Notları

UÇUŞ DETAYLARI
Pegasus Hava Yolları ile,

PC 373 İstanbul - Belgrad 15:10 - 15:55
PC 374 Belgrad -İstanbul 16:50 -19:30

 

Bu tur Touristica tarafından düzenlenen ortak tur olup, diğer seyahat acentesi misafirlerinin de katılımı olabilmektedir.

İptal Şartları

 • Genel şartlar Tur Broşürü’ nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.
 • Tur Programımız minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur satış temsilciniz ya da acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
 • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda MNG Turizm misafirleri MNG Turizm sorumluluğundadır.
 • Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
 • Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
 • Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
 • Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat bitim tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı MNG Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.
 • MNG Turizm geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.
 • Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, MNG Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.
 • MNG Turizm; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 • Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından MNG Turizm sorumlu tutulamaz.
 • Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
 • Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Bu tura katılabilmek için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuz olması yeterlidir. Türk vatandaşlarına vize uygulanmamaktadır. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Kampanyalar

Kampanyalar

%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

%10'unu rezervasyon anında ödenerek, kalanını 35 gün kalaya kadar dilediğiniz zaman tamamlayabilirsiniz. Üstelik 35 Gün kalaya kadar kesintisiz iptal hakkıyla. Bu kampanya kredi kartına taksit seçeneklerinde geçerli değildir.

Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim

100.000 TL ve üzeri işlemlerinizde Ekstra 7.500 TL İndirim
50.000TL - 99.999 TL  işlemlerinizde Ekstra 3.000 TL İndirim
40.000TL - 49.999TL arası işlemlerinizde Ekstra 2.000 TL İndirim
25.000TL - 39.999 TL arası işlemlerinizde Ekstra 1.500 TL İndirim
20.000TL - 24.999 TL arası işlemlerinizde Ekstra 1.000 TL İndirim

 • Rezervasyon toplam tutarına, satın alma aşamasında ödeme yapmadan önce "çağrı merkezimizi" aramanız durumunda anında indirimden yararlanabilirsiniz.
 • Yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Geriye dönük işlem yapılamaz. Rezervasyon iptal edilip tekrar kayıt açılması halinde de kampanyadan faydalanılamaz. Rezervasyon iptali durumunda, misafirin rezervasyonunda bulunan iptal ve iade koşulları geçerlidir.
 • Diğer kupon kampanyaları ile birlikte kullanılamaz.
 • Kampanya sadece www.mngturizm.com ve çağrı merkezimizde (444 2000) geçerlidir.
 • Kampanya sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir.
 • MNG Turizm bildirim yapmaksızın kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

400 TL ParafPara

 • 1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında yurt içinde seyahat ve konaklama sektörlerinde tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri her harcamaya 200 TL, toplamda 400 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması  ya da SEYAHAT yazıp 3404'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.
 • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. 
 • Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 400 TL’dir. 
 • Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Paraf ve Parafly ile yapılan işlemler dahil olup,  Parafree, Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri dahil değildir. 
 • Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 15.08.2024 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafParalar 16.08.2024 tarihinde geri alınacaktır.

Vize Bilgilendirme

Bu turda Türk pasaportuna vize uygulanmamaktadır. Diğer ülke vatandaşlarının kendi konsolosluklarından ilgili ülke için giriş şartları hakkında bilgi alması gerekmektedir. (Vize aracılık hizmetimiz sadece Türk pasaportları için yapılmaktadır.)

Ara Talep Et Canlı Destek WhatsApp