Dikkat!

100

Aska Lara Resort

Türkiye / Antalya / Aksu-Lara
Haritada Gör
Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
Sadece Otel
Otel + Uçak
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
 • Otel Bilgileri
 • Fiyat Listesi
 • Taksit Seçenekleri
Aska Lara Resort & Spa, tatil için Akdeniz’in gözdesi Antalya’yı tercih edenlerin öncelikli olarak tercih ettikleri otellerden birisidir. Aileniz ve sevdikleriniz ile geçireceğiniz mükemmel bir tatil deneyimi için Aska Lara Resort & Spa mükemmel tercihtir. 2014 yılında kurulan tesis, kurulduğu günden bugüne kadar kusursuz müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmıştır. Bu sayede bölgede bulunan diğer oteller arasında ön plana çıkmış ve her yıl dünyanın her bir yerinde gelen yerli ve yabancı turistlerin ilk tercihi olmuştur. Antalya’nın bu enfes tesisinde, tatilinizi doya doya yaşayıp, Antalya Otelleri içerisinde en önemli tesiste unutulmaz zamanlar geçirebilirsiniz. Aileler, iş çevreleri, bireyse tatil yapmak isteyenler, kısacası herkes için en iyi tatilin adresi olan tesiste konaklarken, kendinizi krallar gibi hissedeceksiniz.

Aska Lara Resort Konum

Lara bölgesinde hizmet veren tesis Antalya Havalimanına 12km, Antalya şehir merkezine 19km mesafededir. Tesise ulaşım günün her saatinde son derece kolaydır.
Tesis Özellikleri
Aska Lara Resort & Spa, toplam 99600m2 alan üzerinde kurulmuş oldukça büyük bir tesistir. 5 yıldızlı her şey dahil konsepte hizmet veren tesis, mükemmel ve unutulmaz bir tatil yaşamanız için gerekli bütün imkanlara sahiptir. Tesis, deniz kumsal ve çevrenin istenilen temizlikte olması dolayısı ile verilen uluslararası bir belge olan Mavi Bayrak belgesine sahiptir. Aynı şekilde Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından çevreye duyarlı otellere verilen Yeşil Bayrak ve gıda güvenliği ödülü olan Beyaz Bayrak ile de ödüllendirilmiştir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri, ISO 22001 GIDA Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sitemi ve HACCP Gıda Güvenliği belgelerine sahiptir. Tesis bünyesinde her şey konukların aileleri ve sevdikleri ile uzun zaman hafızlardan silinmeyecek bir tatil deneyimi yaşamaları için titizlikle planlanmıştır. Gerek bireysel olarak gerekse sevdiklerinizle mükemmel bir tatil geçirebileceğiniz gibi iş çevreleri için toplantı ve çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Tesis bünyesinde hizmet vermekte olan Albatro, Pelican ve Flamin salonlarında her türlü detay iş toplantılarınız ve çeşitli aktiviteleriniz için özenle dizayn edilmiştir. Ses, ışıklandıra ve görünüm konularında her türlü teknik donanım toplantı salonlarında hizmete hazırdır. Bunun yanında vereceğiniz toplu yemekler için hazırlanmış olan Gala Yemeği restoranda dünya mutfağının en güzel örnekleri misafirlerini için sunulmaktadır.
Oda Özellikleri
Aska Lara Resort & Spa, 10 katlı bir ana binaya ve 6 katlı 2 adet anex binada konuklarını ağırlamaktadır. Tesis bünyesinde yapacağınız tatillerde her türlü talebinize en iyi sekilde cevap vermek için özel olarak tasarlanmış odalarda krallar gibi bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Tesis bünyesinde hizmet veren oda tipleri şu şekildedir;

Standart Eco;
Standart Eco tipinde 29 oda hizmet vermektedir. Oda zemini tamamen laminat kaplı olup odalar 18 m2 büyüklüğündedir. Odalarda ekstra sofa yatak, uydu televizyonu (Türkçe, Almanca, Fransızca, İngilizce, Rusça, Hollandaca), merkezi klima sistemi, duş, telefon hizmetleri standart olarak sunulmaktadır. Odaların maksimum temizlik ve hijyenlerinin temini amacıyla günlü olarak temizlik yapılmaktadır. 

Standat Land View Room;
Standat Land View Room tipinde 167 oda hizmet vermektedir. Oda büyüklükleri 20 ile 24 m2 arasında değişmektedir ve oda zeminleri tamamen laminat kaplıdır. Odalarda ekstra sofa yatak, uydu televizyonu (Türkçe, Almanca, Fransızca, İngilizce, Rusça, Hollandaca), merkezi klima sistemi, duş, telefon hizmetleri standart olarak sunulmaktadır. Odaların maksimum temizlik ve hijyenlerinin temini amacıyla günlü olarak temizlik yapılmaktadır. 

Standart Pool View;
Standart Pool View tipinde 203 oda bulunmaktadır. Laminat zemine sahip olan odalar 20 ile 24m2 arasında değişen büyüklüklere sahiptir. Odalarda ekstra sofa yatak, uydu televizyonu (Türkçe, Almanca, Fransızca, İngilizce, Rusça, Hollandaca), merkezi klima sistemi, duş, telefon hizmetleri standart olarak sunulmaktadır. Odaların maksimum temizlik ve hijyenlerinin temini amacıyla günlü olarak temizlik yapılmaktadır.

Family Room;
Aileniz ve sevdikleriniz ile geçireceğiniz tatiller için 21 adet Family Room hizmet vermektedir. Odalar 48 ile 50 m2 arasında değişen büyüklüklere sahip olup zemin laminat kaplıdır. Odalarda ekstra sofa yatak, uydu televizyonu (Türkçe, Almanca, Fransızca, İngilizce, Rusça, Hollandaca), merkezi klima sistemi, duş, telefon hizmetleri standart olarak sunulmaktadır. Odaların maksimum temizlik ve hijyenlerinin temini amacıyla günlü olarak temizlik yapılmaktadır. Oda içerisinde bulunan diğer odalar birbirlerinden kapı ile ayrılmaktadır.

Connection Room;
Tesis bünyesinde himzet veren 72 adet Connecion Room bulunmaktadır. 40 ile 48 m2 büyüklüğe sahip olan odalar tatillerini daha geniş ortamlarda geçirmek isteyen konuklar için mükemmel seçimdir.  Odalarda ekstra sofa yatak, uydu televizyonu (Türkçe, Almanca, Fransızca, İngilizce, Rusça, Hollandaca), merkezi klima sistemi, duş, telefon hizmetleri standart olarak sunulmaktadır. Odaların maksimum temizlik ve hijyenlerinin temini amacıyla günlü olarak temizlik yapılmaktadır. Oda içerisinde bulunan diğer odalar birbirlerinden kapı ile ayrılmaktadır.
Yiyecek ve İçecek
Aska Lara Resort & Spa’da mükemmel bir tatil deneyimi için gerekli olan her şey hazır. Dünya mutfağının en güzel örnekleri deneyimli ustalar tarafından konukların beğenisine sunulmakta. Eşsiz bir doğ güzelliğinde tatil yaparken diğer taraftan da mükemmel lezzetler ile kendini şımartabilirsiniz.

Restoranlar;
Sabah kahvaltısı ile başlayan hizmet gece yemeği ile sonlanmaktadır. Günün hemen her saatinde oluşabilecek talebinize uygun birçok menü sizler için hazırlanmaktadır. Restoranlar her şey dahil konsept içinde tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Aska Lara Resort & Spa’da bünyesinde hizmet veren restoranlar ve konseptler;

• Kahvalti: Anka Main Restaurant 07:00 - 10:30 / Açik Büfe Ücretsiz
• Kahvalti: Aska River Suites 08:30 - 11:00 / Alakart Ücretsiz
• Ögle Yemegi Anka Main Restaurant: 12:30 - 14:30 / Açik Büfe Ücretsiz
• Atistirmalik Hizmeti Aska Pool Snack: 12:30 - 16:00 / Alakart Ücretsiz
• Atistirmalik Hizmeti Aska Lounge Snack: 12:30 - 16:00 / Alakart Ücretsiz
• Atistirmalik Hizmeti Aska Chef Snack: 12:30 - 18:00 / Alakart Ücretsiz
• Atistirmalik Hizmeti Sandwich Bar: 11:00 - 23:30 / Belirli Menü Ücretsiz
• Çay Saati Brasserie: 14:30 - 19:00 / Belirli Menü Ücretsiz
• Aksam Yemegi Anka Main Restaurant: 19:00 - 21:30 / Açik Büfe Ücretsiz
• Gece Yemegi Anka Main Restaurant: 00:00 - 01:30 / Açik Büfe Ücretsiz

A La Carte Restoranlar;
Dilerseniz tesisi bünyesinde hizmet veren A La Carte Restoranlarda dünyanın çeşitli mutfaklarından lezzetlerle buluşabilirsiniz. A La Carte Restoranlarda verilen hizmetlere önceden rezervasyon yaptırarak ücretli olarak ulaşabilirsiniz.

• Mandarin Far Eastern: 19:00 22:30 / Çin, Tayland, Japon Limitsiz/Ücretli
• Missina Fish: 19:00 22:30 / Deniz Ürünleri Limitsiz/Ücretli
• Mozaik Turkish: 19:00 22:30 / Osmanli Saray Limitsiz/Ücretli
• la Perla Italian: 19:00 22:30 / Italyan Limitsiz/Ücretli
• Lounge Bistro: 19:00 22:30 / Uluslararasi Haftada bir kez/Ücretli

İçecekler;
Aska Lara Resort & Spa bünyesinde günün her saatinde kullanımınıza hazır olan farklı bar konseptleri hizmet vermektedir. Panaroma Bar, Central Bar, Brasserie, Aska Pool Bar, Aska Chef Bari, Aska Lounge Bar, Beach Bar, Disco Bar, Vitamin Bar, Beach Bar, Aska Lounge Bar günün çeşitli saatlerinde hizmet vermektedir. Barlarda tüketeceğiniz yerli ve yabancı bütün alkolsüz içecekler her şey dahil konseptinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Çocuk Konsepti
Mini Club
Çocuk Havuzu 
Su Parkı
Çocuk animasyonu 
Oyun alanı 
Restoranda Çocuk Büfesi / Menüsü 
Restoranda Çocuk Bölümü 
Restoranda bebek sandalyesi
Bebek yatağı
Lazımlık
Plaj ve Havuz
Açık havuzlar, her yaş grubunun talep ve isteklerine göre özel olarak oluşturulmuştur. İsterseniz Wet’n Wild Parktaki su kaydıraklarında ya da havuz oyunlarıyla doyasıya eğlenecek, isterseniz otel ana binasında huzur dolu sessiz bir ortamda kitabınızı okuyacak, keyifle içeceğinizi yudumlayacaksınız. Aska Lara Resort & Spa’da herkesin ihtiyacına göre bir seçenek var. Ayrıca güvenliğiniz için deneyimli cankurtaranlarımız her zaman orada bulunacaklar.

Mükemmel bir tatil için havuz keyfi kadar deniz ve plaj keyfi de önemlidir. Zamanlarını denizde geçirmek isteyen konuklarımız için özel olarak oluşturulmuş plaj hizmetinizdedir. Kum ve çakılı mükemmel birlikteliği ile oluşan özel plaj 150m uzunluğundadır. Akdeniz’in tertemiz sularında eğlenirken, güneş şemsiyesi, şezlong, havlu, plaj servisi, yiyecek&içecek ve duş hizmetlerinde de ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
Ücretsiz Hizmetler
 • Tenis Kortu: Işıklandırma
 • Odada kasa
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Badminton
 • Basketbol
 • Plaj Voleybolu
 • Sörf *(Lisans gerekmez)
 • Kano Deniz bisikleti
 • Disko
 • Sinema
 • Hamam
 • Sağlık servisi
 • Serbest ağırlıklar
 • Makineler Spor Merkezi
 • Internet kafe Kablosuz/Internet: Tüm alanlarda
Ücretli Hizmetler
 • Bebek bakıcısı (Ücretli)
 • Bebek arabası (Ücretli)
 • Bowlin
 • Mini Futbol Bilardo
 • Aerobik Spor Merkezi: Eğitmen
 • Parasailing
 • Spa
 • Masaj
 • Sauna Jakuzi
 • Güzellik Merkezi
 • Çamaşır servisi
 • Is merkezi
 • Tekerlekli Sandalye
Sıkça Sorulan Sorular
Aska Lara Resort Nerede?

Tesis Antalya Aksu-Lara konumlanmaktadır.

Aska Lara Resort Havalimanına ve şehir merkezine uzaklığı nedir?

Antalya Havalimanını 12 km, tesise en yakın şehir merkezi Antalya şehir merkezine 19km uzaklıktadır.

Aska Lara Resort Çocuk kulubü var mıdır?

Çocuk misafirler için mini kulüp bulunmaktadır.

Aska Lara Resort Denize mesafesi nedir?

Denize sıfır konumda bulunan tesisin plajda bir de iskelesi vardır.

Aska Lara Resort sahili kum mu, çakıllı mı, derin mi?

Sahili kum ve çakıldan oluşmaktadır.

Aska Lara Resort İletişim numarası nedir?

Bilgi ve rezervasyon için 444 2000 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Aska Lara Resort konaklama konsepti nedir?

Yaz sezonunda her şey dahil olarak hizmet verir.

Aska Lara Resort Ücretsiz aktiviteler nelerdir? Tenis Kortu: Işıklandırma Odada kasa Masa Tenisi Dart Badminton Basketbol Plaj Voleybolu Sörf *(Lisans gerekmez) Kano Deniz bisikleti Disko Sinema Hamam Sağlık servisi Serbest ağırlıklar Makineler Spor Merkezi Internet kafe Kablosuz/Internet: Tüm alanlarda
Taksit Seçenekleri
Organizasyonlar

E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
12 Aya Varan Taksit Avantajı
Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.