• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
 
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Yalova Termal Otelleri

  • Otel
  • Yurtdışı
  • Gemi
  • Uçak
Hangi Şehir, Belde veya Otel ?
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
Çocuk
Çocuk Yaşları
Yurtdışı Başlığı Seçiniz
Gemi Başlığı Seçiniz
Tıklayın, Biz sizi arayalım
444 2 000 - 0850 811 2000
Kriterlere Uygun 1 Sonuç Bulundu
Yalova / Yalova
Standart Oda
Yarım Pansiyon
350,00 TL
297,50 TL
'den İtibaren
15%
İndirim
İncele

Yalova Termal Otelleri

 

Kısa bir hafta sonu kaçamağı ya da uzun ve şifa dolu bir tatil için Yalova termal otelleri en ideal seçimlerden biridir.

 

Termal suları yüzyıllardır çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Günümüz de ise 5 yıldızlı otellerin sağladığı konfor ile termal otellerde konaklamak hem rahat hem de avantajlıdır.

 

Büyük şehirlerin yoğun stresi ve yorgunluktan birkaç günlüğüne de olsa uzaklaşmak isteyenlerin ya da şifalı sulara kendilerini bırakmak isteyenlerin ilk tercihi Yalova kaplıcaları ve bu kaplıcalar üzerine kurulmuş olan Yalova termal otelleri oluyor. Bu bölgedeki Yalova termal otelleri 5 yıldızlıdan pansiyonlara kadar birçok farklı seçenek ile misafirlerine hizmet vermektedir.

 

Yalova termal otelleri arasında severek tercih edebileceğiniz tesislerden biri, ilk misafiri Mustafa Kemal Atatürk olan Limak Yalova Thermal Boutique Hotel’dir. Otel oda numaraları Atatürk’ün doğum tarihi olan 1881’den başlayıp, 1938’e kadar devam eder. Tatil amacıyla burada bulunanların yanı sıra iş toplantıları için de Yalova kaplıcalarını seçenler burada bulunan toplantı odalarında hem çalışma hem dinlenme fırsatı bulabilirler. Termal havuz, suana, Türk hamamı, buhar banyosu bu oteli tercih edenlerin doyasıya faydalanabileceği imkanlar arasındadır.

 

Hem tarihin gizemi hem de günümüz modern konforunu bir arada bulunduran etkili mimarisi ile Black Bird Thermal Hotel & Spa, alışılmışın dışında bir tatil için ideal bir tesis özelliğindedir.

 

Bunların yanı sıra farklı birçok termal otel seçeneği bulunan Yalova kaplıcalarının su sıcaklığı 55-60 °C arasındadır. Termal suların 32 farklı mineral ile mucizevi bir kaynak olduğu bilinmektedir. Romatizma ve kas hastalıkları yanında felçler, sindirim sistemi, karaciğer, safra kesesi, böbrek ve kadın hastalıklarına faydalı olduğu bilinir. Ayrıca ameliyat sonrası rahatsızlıklarında, kırık tedavilerinde rahatlatıcı ve tedavi edici özellikleri olduğu saptanmıştır.

 

Yalova seyahatinizi planlarken tercih edebileceğiniz Yalova termal otelleri siz ve aileniz için şifalı bir tatil sunuyor. Özellikle İstanbul ve çevresinde yaşayan, şehrin karmaşasından ve iş yoğunluğundan bir an olsun uzaklaşmak isteyenlere yakın olan Yalova termal otelleri rahatlamanız için biçilmiş kaftan olacaktır.

 

Yalova termal otel fiyatları, konaklama detayları hakkında bilgi almak için MNG Turizm’in seyahat danışmanları ile görüşebilir erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz.