• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 23:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 12:00 - 20:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

WOW Topkapı Palace
Kapat

Kıbrıs Aqua Parklı Oteller

  • Otel
  • Yurtdışı
  • Gemi
  • Uçak
Hangi Şehir, Belde veya Otel ?
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
Çocuk
Çocuk Yaşları
Yurtdışı Başlığı Seçiniz
Gemi Başlığı Seçiniz
Tıklayın, Biz sizi arayalım
444 2 000 - 0850 811 2000
Kriterlere Uygun 7 Sonuç Bulundu

Kıbrıs Aquaparklı Oteller

 

Kıbrıs tatili denilince akla deniz, kum, güneş, havuzlar ve eğlenceleri ile yaz tatili gelir. Yaz tatilinin en büyük gündüz eğlencesi ise aquaparklar ve su kaydıraklarıdır. Kaç yaşında olursanız olun aguaparklı otellere gittiğinizde o kaydıraklardan kaymadan geri dönmezsiniz.

 

Kıbrıs Aquaparklı Oteller sayfamızda kolayca bulabileceğiniz tesisler sayesinde hem kendiniz hem de çocuklarınız için eğlenceli bir tatil planını önceden yapmış olacaksınız. Farklı yaş grupları için tasarlanan aquaparklar ve su kaydırakları sayesinde çocuklarınızın güvenle su eğlencelerinden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Rengarenk su kaydıraklarını bulunduğu Kıbrıs aquaparklı otellerinde çocuklarınız hayatının en güzel tatilini geçirirken sizde keyfinize bakabilir, dilerseniz onlara katılarak çılgın dakikalar geçirebilirsiniz.

 

Uçaklı Kıbrıs paket turlarını da uygun fiyatlara bulabileceğiniz Kıbrıs Aquaparklı Oteller sayfamızı inceleyin, çocuklarınız ve kendiniz için planladığını tatili sıra dışı bir hale getirme fırsatı yakalayın.