• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
 
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

19 Mayıs Kıbrıs Turları

Otel Bulunamadı.
  • Otel
  • Yurtdışı
  • Gemi
  • Uçak
Hangi Şehir, Belde veya Otel ?
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
Çocuk
Çocuk Yaşları
Yurtdışı Başlığı Seçiniz
Gemi Başlığı Seçiniz
Tıklayın, Biz sizi arayalım
444 2 000 - 0850 811 2000

Bu arama kriterlerinde sonuç bulunamadı.

19 Mayıs Kıbrıs Turları

 

Gençlerin, yaşı kaç olursa olsun kendini hep genç hissedenlerin, spora önem verenlerin bayramı; 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı.

 

Bu yıl salı gününe denk gelen 19 Mayıs resmi tatilinde şehirden kaçıp deniz ve güneş dolu birkaç gün geçirmek isteyenleri Akdeniz’in en güzel sahillerindeki Kıbrıs otellerine davet ediyoruz.

 

Bayram dolayısı ile hazırlamış olduğumuz 19 Mayıs Kıbrıs Turları sayfamızda avantajlı Kıbrıs tatil paketleri bulabilirsiniz. Uçaklı 19 Mayıs Kıbrıs paket turları kapsamında Girne, Lefkoşe, Magosa ve Bafra’nın eşsiz otellerinde konaklama fırsatı yakalayabilir, transferler ve ulaşım ile uğraşmaya gerek duymadan yaza keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.

 

19 Mayıs Kıbrıs tatilinde gündüz masmavi denize girebilir, eşsiz kumsallarda güneşlenebilir, Kıbrıs otellerinin bitmeyen gece eğlenceleri ile dolu dolu birkaç gün geçirerek tüm stresinizden arınarak evinize, işinize, okulunuza dönme fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

Sadece eğlenceleri ile değil doğası ve tarihi ile de dikkat çeken adada Kıbrıs turu yaparak çevreyi tanımayı da ihmal etmeyin.

 

Kıbrıs 19 Mayıs turları sayesinde Akdeniz’in incisini ziyaret ederek hayatınızın unutulmaz tatillerine bir yenisini daha ekleyebilir, arkadaşlarınızla, ailenizle ya da sevgilinizle hoş vakitler geçirebilirsiniz.

 

19 Mayıs uçaklı Kıbrıs turları için rezervasyonunuzu yaptırın, yazın ilk tatilinin keyfini çıkarın.