• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
Londra Turu ( )
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 23:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 12:00 - 20:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Londra Turu

Londra Turu
 • Londra Turu
 • Londra Turu
 • Londra Turu
 • Londra Turu
 • Londra Turu
 • Londra Turu
 • Londra Turu
 • Londra Turu
 • Londra Turu
 • Londra Turu
 • Londra Turu
 • Londra Turu
 • Londra Turu
 • Londra Turu
24.06.2017 tarihi hareketli Londra Turu örnek programı
1.Gün İSTANBUL - LONDRA (24 Haziran 2017)

THY TK1963
Kalkış Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul 24.06.2017 08:35
Varış Gatwick Havalimanı Gatwick 24.06.2017 10:40

Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 06.00’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Londra’ya uçuş. Yerel saat ile Gatwick Havalimanı’na varışın ardından özel araçlarımız ile panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; İngiltere’nin yönetildiği politik kararların alındığı, hayal edilmesi dahi zor olan bir ölçekte muazzam gotik süslerle bezenmiş her Londra fotoğrafında görmeye alıştığımız büyük Parlamento Binası, Thames Nehri kıyısında bir dantel zarafetiyle görenleri kendisine hayran bırakan dünyanın en etkileyici mezar ve anıtlarına sahip, taç giyme törenleri gibi önemli tarihi olayların gerçekleştirildiği ortaçağ mimarisinin en güzel örneklerinden Westminster Abbey, Londra’nın hatta birleşik krallığın en önemli sembollerinden, 96,3 metre yüksekliğinde, 1859 Mayıs’ındaki ilk kuruluşundan bu yana hiç aksatmadan doğru zamanı gösteren, dünyanın en büyük ikinci 4 taraflı saati BigBen, günümüzde daha çok resmi törenler ve önemli etkinlikler için kullanılan 300 yıllık köklü geçmişe sahip İngiliz kraliyet sarayı Buckingham Sarayı, büyük mitingler ve yılbaşı eğlenceleri için de oldukça popüler olan günün her saatinde, hava nasıl olursa olsun, hep cıvıl cıvıl, Londra’nın ikonu sayılabilecek, turistlerin en gözde yerlerinden biri Trafalgar Meydanı, bir çok sinema salonunun, gece kulübünün, restoranın ve tiyatronun bulunduğu buluşma noktası, şehrin en işlek meydanı Leicester Square ve Piccadilly Circus, Londra'daki en ihtişamlı yapılardan Prenses Diana'nın düğününün de yapıldığı muhteşem akustiğe sahip St Paul Katedrali, tarihi boyunca Kraliyet Ailesi’nin mücevherlerinin saklandığı, hapishane ve cephanelik olarak da kullanılmış, 900 yıllık geçmişi ile Thames Nehri kenarında bir başka kültür hazinesi Tower of London (Londra Kulesi), Thames Nehri üzerinde hayranlık uyandıran mimarisiyle, milyonlarca fotoğrafa konu olan Tower Bridge, bir ucundan diğer ucunun gözükmediği, içinde sincapların dolaştığı, piknik yapanların, güneşlenenlerin ve spor yapanların bulunduğu, Londra’nın ortasında devasa büyüklükteki dünyaca ünlü Hyde Park ve günün her saatinde hareketli, şirin dükkanların, güzel restoranların, sokak gösterilerinin ve müzisyenlerin olduğu Covent Garden bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer ve odaların alınması. Geceleme otelinizde.

2.Gün LONDRA (25 Haziran 2017)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “London Eye & Madame Tussauds & Thames Cruise” turuna katılabilirler (110 GBP). Bu tam günlük turumuzda ilk durağımız; şehrin turizm simgelerinden biri haline gelmiş, Londra’nın eşsiz manzarasını en tepeden çok yavaş ve dura dura seyredebileceğiniz dünyanın en büyük dönme dolabı London Eye. Ardından dünyaca ünlü sporcu, oyuncu, sanatçı, şarkıcı, politikacı ve yapımcı gibi tanınmış kişilerin birebir kopya edilmiş bal mumundan heykellerinin bulunduğu Madame Tussaud Müzesi’ni geziyoruz. Son olarak ise Thames Nehri tekne turu. Bu tur boyunca da; Tate Modern, St Paul Katedrali, The City Of London School, Londra Kulesi, Tower Bridge, Thames nehri kıyısındaki bir çok tarihi bina ve köprü, ayrıca nehir üzerinden London Eye, Big Ben ve Parlamento Binası’nı görme imkanı bulurken çok güzel fotoğraflar çekebileceksiniz. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelimizde.

3.Gün LONDRA (26 Haziran 2017)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Oxford & Windsor & Bicester” turuna katılabilirler (85 GBP). Londra’dan yaklaşık 1,5 saat uzaklıkta bulunan, her tarafı müzeler, kütüphaneler, okullar ve sanat galerileriyle dolu bambaşka bir atmosfere sahip, her bir köşesinden kültür ve tarih fışkıran Oxford’ta bulunduğumuz sürede, botanik bahçesinde gezi ve nehirde yapacağınız tekne turu ile son derece keyifli saatler sizi bekliyor. Daha sonra dünyanın en eski kalelerinden, 5 hektar alan üzerine kurulmuş 1000 yıllık Britanya monarşisinin resmi ana rezidanslarından biri olan Windsor Kalesi’ne ev sahipliği yapan, tarihi yapıları, yeşillikleri ve temiz doğasıyla buraya ziyarete gelen turistleri cezbeden Windsor’a geçiyoruz. Son durağımız ise lüks markalar çoğunlukta olsa da, her türlü ürününü bulabileceğiniz İngiltere skalasına göre fiyatları epey düşük fabrika satış mağazaları kompleksi Bicester Village‘te sizleri serbest bırakıyoruz. Geceleme otelimizde. ***Ekstra geziye katılmayıp Londra’da kalmayı tercih edecek konuklarımıza önerimiz birbirinden güzel, zengin ve son derece etkileyici, ziyareti ücretsiz müzeler ve parklar… Dünyadaki farklı uygarlıklardan toplanarak bir araya getirilmiş miyonlarca eserin bulunduğu British Museum, Leonarda Da Vinci, Van Gough, Monet, Bellini gibi ünlü sanatçıların eserlerini görebileceğiniz Trafalgar Meydanı’ndaki National Galery, müzeyi gezerken dokunmatik ekranlardaki oyunları oynayıp güzel vakit geçireceğiniz Bilim Müzesi, Dünya’nın en büyük sanat ve tasarım müzesi Victoria and Albert Museum. müze dışında doğa tutkunları için şehrin en büyük parkı Hyde Park, 1811 yılında dizayn edilen müthiş güzellikteki gül bahçeleri ile bilinen, futbol, rugby, kriket gibi açık hava sporlarına da ev sahipliği yapan Regent’s Park, şehrin merkezindeki Kraliyet parklarından en eskisi olan ve Buckingham Sarayı’na giden yolda bulunan St. James’ s Parkı.

4.Gün LONDRA - İSTANBUL (27 Haziran 2017)

THY TK1964
Kalkış Gatwick Havalimanı Gatwick 27.06.2017 11:55
Varış Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul 27.06.2017 17:50

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak Gatwick Havalimanı’na transfer ve bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçuş. Yerel saat ile Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

Londra
Fuar, Kongre, Konser veya özel etkinlik gibi dönemlerde otellerimiz yukarıda belirtilen km.lerden daha fazla, merkeze daha uzak olarak kullanılabilecektir. Böyle bir durum gerçekleşmesi halinde turun hareketinden 15 gün önce tarafınıza bilgi verilecektir.
ÜCRETE DAHİL OLANLAR

• Programda belirtilen havayolları ile belirtilen parkurda parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
• Havalimanı vergileri
• Alan/otel /alan transferleri
• Programda belirtilen kategori otelde toplamda 3 gece oda+kahvaltı (Continental kahvaltı) konaklamalar
• Londra panoramik şehir turu
• Otel konaklama turist vergileri
• Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
• Türkçe tur liderliği hizmeti
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

• 15 TL Yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihi öncesinde ilgili bankalara veya havalimanı Harç Pulu bankosuna yatırılmalıdır.)
• Vize hizmet bedeli (ücreti sorunuz)
• Seyahat Sigorta Poliçesi ücreti (10 Euro, 0-65 yaşına kadar geçerli ücrettir. 65-80 yaş arası olan prim oranlarını danışmanımızdan öğreniniz. Poliçe kapsamı dışında kalan vakalar ile ilgili satış danışmanınızdan bilgi formunu talep ediniz.)
• Kişisel harcamalar
• Öğle ve akşam yemekleri
• Müze, ören yeri veya benzeri tüm giriş ücretleri
• Ekstra turlar
GENEL ŞARTLAR
Genel şartlar ‘Tur Broşürü'nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.

• Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur satış temsilciniz ya da acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
• Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
• Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda MNG Turizm misafirleri MNG Turizm sorumluluğundadır.
• Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
• Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
• Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
• Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı MNG Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.
• MNG Turizm geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.
• Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, MNG Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.
• MNG Turizm; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
• Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
• 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
• Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
• Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından MNG Turizm sorumlu tutulamaz.
• Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
• Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
• Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.
• Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
• Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için bu turda vize uygulanmaktadır. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
1365,32 TL
349,00 €
'den İtibaren
Satın Al
Bu Turu Paylaşın
Hafta İçi : 09:00 - 23:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 12:00 - 20:00