• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
Büyük İspanya Turu ( )
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
 
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

WOW İstanbul Yılbaşı
Kapat

Büyük İspanya Turu

Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
 • Büyük İspanya Turu
25.01.2018 tarihi hareketli Büyük İspanya Turu örnek programı***Tatil boyunca ücretsiz otopark!!***
*Kampanyamız satış esnasında geçerli olup, başka kampanya ve fırsatlarla birleştirilemez.

TÜM ÇEVRE GEZİLERİ VE EKSTRA TURLAR DAHİL!1.Gün İSTANBUL – MADRİD (25 Ocak 2018)

THY TK1857
Kalkış Atatürk Havalimanı İstanbul 25.01.2018 08:20
Varış Madrid Barajas Havalimanı Madrid 25.01.2018 10:50

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 06.00’da hazır bulunulması. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Madrid’e uçuş. Yerel saat ile inişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Madrid şehir turuna başlıyoruz. Görülecek yerler arasında Madrid'in en bilinen ve kalabalık yerlerinden İspanya’nın merkezi olarak kabul edilen, Puerto del Sol meydanı, eski zamanlarda ölüm cezasına çarptırılan suçluların idam edildiği, boğa güreşi gösterilerinin, taç giyme törenlerinin yapıldığı, çok güzel bir estetiğe ve köklü bir tarihe sahip Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, yine Madrid’in en hareketli yerlerinden Boğa güreşi Arenası, Madrid’in sembollerinden Cibeles Meydanı, kentin tarihi dokusuna işlemiş, kültür, sanat ve alışveriş caddesi Gran Via, İspanyol edebiyatına damgasını vurmuş, dünyanın en çok satan romanlarından Don Kişot’un yazarı Cervantes ile romanın kahramanlarından Don Kişot ve eşeğinin üzerinde yaveri Sancho Panza bronz heykelinin bulunduğu Plaza de Espana, renkli mimarisiyle sizi adeta büyüleyen Avrupa’nın en büyük ve en lüks saraylarından Madrid Kraliyet Sarayı, Neo klasik üslupta yapılmış şehre giriş kapısı Puerto de Alcala, Madrid’in en ünlü ve en popüler parklarından El Retiro Park bulunmaktadır. Şehir turu sonrası Tur bitimi otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.Gün MADRİD (26 Ocak 2018)

Sabah kahvaltı sonrası Toledo turuna başlıyoruz. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan, açık hava müzesi durumundaki kentte Toledo Katedrali, San Tomé Kilisesi, El Greco Evi, Sinagog, Şam işi (Damas Quinos) altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ziyaret edilecek 15. ve 16.y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında etki üzerinde otelimize transfer. Geceleme Madrid otelimizde.

3.Gün MADRİD – CORDOBA – SEVİLLA (27 Ocak 2018)

Sabah kahvaltısından sonra Cordoba’ya doğru yola çıkıyoruz. Geçmişte farklı din ve kültürlerin mücadele verdiği bugün ise mistik atmosferi ve eşsiz harmonisi ile ziyaretçilerini adeta başka bir dünyaya davet eden Cordoba panoramik şehir turumuzda; Cordoba Cami (786 yılında inşa edilmiş olup, tuğla ve taştan yapılmış, kırmızı beyaz renkteki kemerleri ile oldukça etkileyici ihtişamlı, o kadar geniş ki sanki ucu bucağı yok gibi olan cami UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer almaktadır), Romalılar tarafından milattan önce 1. yüzyılın başlarında Guadalquivir Nehri üzerinde inşa edilmiş Roma Köprüsü (Puente Romano), rengarenk çiçeklerle bezeli muazzam bir görünüme sahip Eski Şehir Caddesi (Calleja de las Flores) gezilecek yerler arasındadır. Ardından Sevilla’ya otelimize hareket. Otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Sevilla otelimizde.

4.Gün SEVİLLA – GRANADA (28 Ocak 2018)

Kahvaltı sonrası Sevilla panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda dışardan Alcazar Sarayı ve Sevilla Katedrali, İslam-Hristiyan karışımı bir mimariye sahip, çinileriyle kabartmalarıyla süslenmiş olan duvarlarından gözlerinizi alamayacağınız, ay şeklinde mimarisi, geniş meydanı ve önünde bulunan parkı ile Sevilla’nın en önemli yerlerinden Plaza de Espana, 13.yüzyıl eseri Altın kule, mantara benzeyen dünyanın en büyük ahşaptan yapılmış yapısı olan ve şehrin en kalabalık yerlerinden Metropol Parasol, 1749 yılında yapılmış boğa güreşi arenası Plaza de Toros panoramik olarak görülecek yerler arasında. Tur bitimi serbest zaman. Ardından Alcazar Sarayı & Sevilla Katedrali turu. İspanya’nın kral ve kraliçelerinin uzun yıllar kullandığı, içinde çeşmeler, havuzlar, çiniler, islam motiflerle süslü mükemmel desenlerler, kabartmalar bulunan Endülüs döneminin en önemli, en gözde yapıtlarından Alcazar Sarayı ve Kristof Kolomb’un mezarının da bulunduğu, yapımında 2 ton altın kullanılan, şu an Vatikan’da bulunan St. Peter ve İngiltere’de bulunan St. Paul katedrallerinden sonra dünyanın en büyük 3. kilisesi Sevilla Katedrali gezilecektir. Tur sonrası Granada’ya transfer. Varışımıza istinaden Granada şehir turu. Granada şehir turumuzda; dar ve dolambaçlı sokakların arasında yer alan beyaz boyalı eski evler, Arap dükkanları ve restoranları, güzel bahçeler ve şehir manzarası ile Müslümanların yaşadığı antik bir bölge Albayzín (Albaicin), İspanya’nın ikinci en büyük katedrali Granada katedrali (dışardan), etrafı barlar, tapas restoranları ve tarihi binalar ile çevrili Granada’nın en eski ve en önemli meydanı Plaza Nueva (Şehir Meydanı) görülecek yerler arasındadır. Ardından turumuzun belki de en önemli kısmı olan El Hambra Sarayı turumuza başlıyoruz. Elhamra turu aşırı talep nedeniyle ziyaretçi müsaitliğine bağlı olarak yapılabilmektedir. Belirlenen saatte müsaitlik olmaması durumunda sadece bahçesi gezilebilmektedir. İslam sanatının doruğa çıktığı eser olarak tanımlanan, her detayı ile hayran olunacak El Hambra sarayı ziyaretinden sonra otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Granada otelimizde.

5.Gün GRANADA – VALENCIA (29 Ocak 2018)

Kahvaltı sonrası Valencia’ya transfer. Varışımız sonrası yapılacak şehir turunda şehrin oldukça iyi korunmuş tarihi şehir bölgesi olan Barrio del Carmen Plaza de la Virgin, ana meydanda yer alan, tarihi çehresi ve Arnavut kaldırımlarıyla oldukça romantik bir görünüm çizen Turia Çeşmesi’nin akşam ışıklandırması özellikle kaçırmamanız gereken ayrıntılar arasında yer almaktadır. İçerisinde yer alan birçok tarihi bina günümüzde otel, restoran ve kafe olarak hizmet veriyor. Günümüzde modern mimarinin en güzel örneklerinden biri olarak kabul edilen, altı adet devasa yapının birleşiminden oluşan City of Arts and Sciences (Bilim ve Sanat Şehri); 1996 yılında Valencia’lı mimar Santiago Calatrava tarafından planlanan bilim ve sanat merkezi; Palau De Les Arts Reina Sofia (opera binası), Hemisferic (IMAX sinema salonu). Tur sonrası otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

6.Gün VALENCIA – BARCELONA (30 Ocak 2018)

Sabah kahvaltısından sonra Barcelona’ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik Barcelona şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında, şık dükkanların, tapas barların, restoranların olduğu şehrin can damarı, en hareketli yeri Plaza De Catalunya, Barcelona’nın en ünlü bulvarı, enerji, sanat, hoşgörü insanı sarhoş eden bir atmosferin olduğu La Rambla Caddesi, envai çeşit meyve, sebze, deniz ürünü, et ürünleri satıldığı renkli La Boqueria Pazarı, Kristof Kolomb Heykeli, Barcelona’nın sembolü olan şehrin manzarasında göğü delercesine yükselen kuleleri ile La Sagrada Familia Kilisesi (dışarıdan), Olimpiyat tesislerinin bulunduğu 210 metre yükseklikte hakim manzarasıyla Mont Juic Tepesi, boğa güreşlerinin yapıldığı "arena" olarak tasarlanmış, seyredenleri büyüleyen Magic Fountains (La Font Magica) isimli havuzda, renkli ışıklı ve müzikli su gösterilerinin yapıldığı Plaza Espana, Gaudi’nin Sagrada Familia eserinden sonraki UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi’ndeki Barselona’nın dünyaca ünlü sıra dışı parkı Park Guel bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

7.Gün BARCELONA (31 Ocak 2018)

Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüz ile Toulouse şehrine doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde ilk durağımız Gerona & Figueras turu. Bu turumuzda, dar sokakları taş evleri ve katedrali, orta çağdan kalma mimari yapıları ile çok güzel görsel şölen sunan Gerona şehri, Büyük katedrali ve yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu, katalan çılgınlığının ve yaratıcılığının şahikası, İspanya'da Prado'dan sonra en çok ziyaret edilen, Salvador Dali'nin süsleyip donattığı, her köşesinden bir sürpriz fışkıran adeta bir mucizeler sarayı Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Turumuzun ardından otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

8.Gün BARCELONA – İSTANBUL (01 Şubat 2018)

THY TK1468
Kalkış Barselona Havalimanı Barcelona 01.02.2018 15:10
Varış Atatürk Havalimanı İstanbul 01.02.2018 20:35

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra İstanbul’a hareket. Yerel saat ile İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Büyük İspanya
Fuar, Kongre, Konser veya özel etkinlik gibi dönemlerde otellerimiz yukarıda belirtilen km.lerden daha fazla, merkeze daha uzak olarak kullanılabilecektir. Böyle bir durum gerçekleşmesi halinde turun hareketinden 15 gün önce tarafınıza bilgi verilecektir.
ÜCRETE DAHİL OLANLAR

• Programda belirtilen havayolları ile belirtilen parkurda ekonomi sınıfı uçak bileti
• Havalimanı vergileri
• Alan/otel/alan transferleri, şehirler arası transferler
• Belirtilen kategori otellerde toplamda 7 gece oda+kahvaltı (Continental kahvaltı) konaklamalar
• Programda belirtilen panoramik şehir turları
• Otel konaklama turist vergileri
• Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
• Türkçe tur liderliği hizmeti
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

• 15 TL Yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihi öncesinde ilgili bankalara veya havalimanı Harç Pulu bankosuna yatırılmalıdır.)
• 120 Euro vize ücreti ve hizmet bedeli
• Seyahat Sigorta Poliçesi ücreti (15 Euro, 0-65 yaşına kadar geçerli ücrettir. 65-80 yaş arası olan prim oranlarını danışmanımızdan öğreniniz. Poliçe kapsamı dışında kalan vakalar ile ilgili satış danışmanınızdan bilgi formunu talep ediniz.)
• Kişisel harcamalar
• Öğle ve akşam yemekleri
• Müze, ören yeri veya benzeri tüm giriş ücretleri
• Ekstra turlar
GENEL ŞARTLAR
Genel şartlar ‘Tur Broşürü'nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.

• Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur satış temsilciniz ya da acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
• Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
• Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda MNG Turizm misafirleri MNG Turizm sorumluluğundadır.
• Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
• Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
• Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
• Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı MNG Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.
• MNG Turizm geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.
• Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, MNG Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.
• MNG Turizm; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
• Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
• 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
• Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
• Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından MNG Turizm sorumlu tutulamaz.
• Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
• Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
• Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.
• Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
• Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Gerekli evraklar listesini satış temsilcisinden talep edebilirsiniz. Yeşil pasaport sahipleri için bu turda vize uygulanmamaktadır. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
1802,16 TL
399,00 €
'den İtibaren
Satın Al
Bu Turu Paylaşın
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00