• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
 
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

İngiltere Turları

  • Otel
  • Yurtdışı
  • Gemi
  • Uçak
Hangi Şehir, Belde veya Otel ?
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
Çocuk
Çocuk Yaşları
Yurtdışı Başlığı Seçiniz
Gemi Başlığı Seçiniz
Tıklayın, Biz sizi arayalım
444 2 000 - 0850 811 2000
Kriterlere Uygun 1 Sonuç Bulundu
Londra(3 gece)
399 €
'dan İtibaren
İncele

İngiltere Turları

 

Avrupa’nın hem tarihi hem de kültürü ile ön plana çıkan ülkesi İngiltere, MNG Turizm İngiltere turları ile sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

 

İngiltere turu, bu eşsiz ülkeyi ve tabi en çok turist çeken Londra’yı gezmek için harika fırsatlar sunuyor. Yurtdışı turları arasından size en uygun tura bakıyorsanız, kral ve kraliçelerin ülkesi İngiltere’yi tercih edebilirsiniz.

 

Londra sarayları, müzeleri, sanat galerileri, tarihe damgasını vuran iyi korunmuş yapıları ve parkları ile aklınızı başınızdan alacak bir güzelliğe sahiptir. MNG Turizm İngiltere turlarına katılırsanız, “Londra’da nereler gezilir?” diye sormanıza hiç gerek kalmayacak.  Uzman rehberler eşliğinde yapacağınız gezinizde şehri en iyi şekilde keşfetme olanağı bulacaksınız. Parlamento Binası, Big Ben Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Oxford ve Regent alışveriş caddeleri gibi görülmesi gereken her yer tur planınız içerisinde yer almaktadır.

 

İngiltere turu veya Londra turu ile göreceğiniz her yeri fotoğraflamak ve hatıra olarak saklamak isteyebilirsiniz. Zira eşsiz yapılar ve doğal güzellikler sizi büyüleyecek özelliklere sahip olacak.

 

Farklı kültürlerden ve farklı ırklardan insanların bir arada yaşadığı İngiltere’de bu farklı kültür karmasının en beğenilen lezzetlerini deneme imkânı bulabilirsiniz.

 

İngiltere futbolun ve viskinin en iyisi ile tüm dünyaya nam salmıştır. İngiltere turunuza bir futbol karşılaşması ekleyebilir ya da burada üretilen meşhur viskilerden kendinize ve sevdiklerinize hediyelikler alabilirsiniz.

 

İngiltere’nin bilinen bir diğer özelliği de modanın kalbi olan ülkelerden biri olmasıdır. Haziran ve Ocak aylarında yapılan indirim sezonları ile İngiltere’de alışveriş keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

 

İngiltere denince akla çift katlı otobüsler ve kırmızı telefon kulübeleri gelir, sizde bu ikonik sembollere tanıklık etmek için Londra turlarına katılabilirsiniz.

 

İngiltere ve Londra turu için özel vize talep edilmektedir. MNG Turizm vize danışmanlarımız, vize sürecinde size destek verebilmektedir.

 

İngiltere ve Londra turları hakkında detaylı bilgi almak, tur programlarını ve konaklayacağınız yerleri öğrenmek için MNG Turizm seyahat danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. İnternet sitemizden indirim olanakları ve taksit avantajları ile turunuzu kolayca satın alabilirsiniz.