• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
 
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Dubai Turları

  • Otel
  • Yurtdışı
  • Gemi
  • Uçak
Hangi Şehir, Belde veya Otel ?
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
Çocuk
Çocuk Yaşları
Yurtdışı Başlığı Seçiniz
Gemi Başlığı Seçiniz
Tıklayın, Biz sizi arayalım
444 2 000 - 0850 811 2000
Kriterlere Uygun 1 Sonuç Bulundu
Dubai (3 gece) *Promosyon*
329 €
'dan İtibaren
İncele

Dubai Turları

 

Bazı şehirler vardır; bulundukları topraklar, onlarla anılır. Adları geçtiğinde, herkesin aklında görkem ve ihtişam canlanır. Dubai, bu şehirlerden biri ve kesinlikle en büyüleyicisi! Uygun fiyatlarıyla 2018 Dubai Turları’nda yerinizi şimdiden ayırtın.

 

Arap Yarımadası’nda Birleşik Arap Emirlikleri’ni oluşturan 7 emirlikten biri olan Dubai, bu alandaki en yüksek nüfusa sahip. Dünya çapında kozmopolit bir şehir, kültür ve ticaret merkezi olan Dubai, Orta Doğu’da yaşanacak en iyi kentlerden biri seçildi. Bu yüzden de Dubai turları sadece ülkemizde değil, dünyada da her dönem büyük ilgi görüyor.

 

Dubai turunda “En”leri yaşamaya hazır mısınız? O zaman listenin başına, dünyanın en büyük alışveriş merkezi Dubai Mall’da gezmeyi, dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa’dan aşağıya bakmayı ve dünyanın en büyük akvaryumlarından olan Dubai Aquarium’da dolaşmayı da mutlaka not alın! Dubai turu, Emirates Towers’dan dünyanın tek 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab’a, antik kapalı çarşı Souk Madinat Jumeirah bölgesinden akşam yemekli çöl safarisine, hayalleri süsleyen bir tatil sunuyor. Jipe atlayıp çölde gezintiye çıkabilir, bedevi kampında çağlar ötesi bir yolculuğa çıkabilir ve sadece Orta Doğu’nun değil dünyanın da en ihtişamlı alanlarından olan bu toprakları kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Binbir gece masallarının hissedildiği bu benzersiz topraklar onu keşfetmenizi bekliyor. Dubai turları, uygun fiyat seçenekleriyle düşündüğünüzden de yakın.

 

Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi, rekor kıran gökdelenleri ile oldukça modern bir Arap kenti. Beyaz Kale, yüzer restoranların bulunduğu Kordon Caddesi ve enfes Arap müziğiyle dolu geceler, fısıldayacak çok hikayesi olan bu diyarlarda sizi bekliyor. Bu eşsiz güzellikler ile Dubai turunun en göz alıcı manzaralarına hazırlıklı olun.

 

Gökdelenler, çöller, lüks bir yaşam ve hayalleri süsleyen bir konfor anlayışı. Her şeyin en büyüğü, en dikkat çekeni ve en ihtişamlısı… Doğu ve batının buluşma noktası olan ve lüksten beslenen Dubai’de benzersiz bir tatil yapmak için Dubai Turları sayfamızı ziyaret edin 2018 Dubai turları için yerinizi erkenden ayırtın.