• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
WOW Kremlin Palace (Aksu-Lara / Antalya)
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
 
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

WOW Kremlin Palace - Kullanıcı Yorumları
Bu oteli 2911 kişi yorumladı.
89 Puan
Oda konforu
85,0 Puan
Plaj ve havuzlar
89,3 Puan
Yiyecek ve içecek hizmeti
86,6 Puan
Animasyon ve aktiviteler
88,4 Puan
Genel hizmet kalitesi
88,7 Puan
Aldığınız hizmetin fiyat/kalite açısından değerlendirilmesi
89,6 Puan
Son Yorumlar
AH**** ******
14.01.2015

Bu yıl 7.senem ve yine çok memnun kaldığım bir tatil gerçekleştirdim. Tanıdığım, bildiğim ve güvendiğim oteller arasında en ön sırada yer alıyorsunuz. Sizlerin de bu denli ilgili olduğunu görmek, beni daha da sevindiriyor.Herşey için çok teşekkür ederim. Sağlıkla kalın. ..

NA**** ******
09.01.2015

Sizlerin aracılığıyla yine güzel bir hizmet aldık.Herşey için çok teşekkür ederiz.

EM**** ******
05.01.2015

Verdiği hizmete göre değerlendirecek olursam, gayet başarılı olduğunu söyleyebilirim.Yenilenme aşamasına girmesi gerekli diye düşünüyorum. Odaların özellikle çok eski ve yıpranmış olduğu kanıtındayım. Bunlar dışında, personellerin ilgisi alakası oldukça iyiydi. Aksaklık yaşamadan, güzel bir tatil fırsatı değerlendirmiş oldum. İlginize de teşekkür ederim.

TU**** ******
03.01.2015

Bildiğim bir otel olması dolayısıyla , sürekli tercih ediyorum. Bu yıl 5.konaklamamı gerçekleştirdim. Aileme önerdiğim bu tesiste, onlarında memnun olduğunu görmek bana büyük bir keyif verdi. Birkez daha beni yanıltmadığınız için çok teşekkür ederim.

OR**** ******
02.01.2015

Otel yönetimine her konuda gösterdikleri özen ve bu güzel personel seçimi için teşekkür ederiz. Hizmeti ve fiyat dengesi tamamen uyumlu bir tesis. Düzenlenen program ise ciddi anlamda başarılı ve keyifliydi. Özel günlerimizi sürekli sizin otellerinizde geçirmekten son derece mutluluk duyuyoruz.İlginiz için çok çok teşekkür ederim.

YU**** ******
31.12.2014

90 KİŞİLİK BİR GRUP ŞEKLİNDE, OTELİNİZİN YILBAŞI PROGRAMINA KATILDIK. GÖRDÜĞÜMÜZ İLGİ , ALAKA BU ORGANİZASYONDA EN GÜZEL YERİNİ ALDI. TÜM KATILANLARIN REZERVASYON ÖNCÜLÜĞÜ İLE BİZZAT KENDİM İLGİLENDİM. BÜTÜN İŞLEMLERİMİZDE BÜLENT BEY BİZE ÇOK YARDIMCI OLDU.SİZLERİN ARACILIĞIYLA TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETMENİZİ İSTERİM. SUNULAN MASA,GECEYE ÖZGÜ YEMEKLER VE EĞLENCELER FEVKALADEYDİ.TÜM KATILAN MİSAFİRLERİN MEMNUNİYETİNİ GÖRMEK BENİ DAHA DA SEVİNDİRDİ.KUSURSUZ BİR PROGRAMDA EN ÖNEMLİ YETKİYE SAHİP OLAN GRUP YANKIYDI.MUHTEŞEM SAHNE GÖSTERİSİYLE BİZİ ADETA BÜYÜLEDİ.HERŞEY İÇİN SİZLERE VE WOW OTEL PERSONELLERİNE TEŞEKKÜR EDERİM.

MI**** ******
31.12.2014

9 yıl önce otelinizde konaklamıştım. Bu yıl da yılbaşında kaldım. Organizasyonunda yer alan Grup Yankı eğlendirici ve keyifli bir izlenim sundu.Yemekler oldukça lezzetli ve servis elemanları da çok başarılıydı.

RA**** ******
31.12.2014

Çocuklarımın bu gece de mutlu olup eğlendiğini görmek inanın beni çok memnun etti. İlk fırsatta yaz döneminde yine otelinizde konaklamak isterim. Herşey için çok teşekkürler.

ME**** ******
31.12.2014

Çok güzel bir organizasyondu. Personellerin de sıcak kanlılığı ve güler yüzlülüğü ile daha da anlam kazandı.

MU**** ******
31.12.2014

Dillere destan bir geceydi. Grup yankı eşliğinde geçen bu anlamlı gece hepimizin hoşuna gitti.

ER**** ******
31.12.2014

Eğlenmek için gittik ve çok keyifli bir gece geçirdik .Özellikle de personellerin samimi ve dikkatli çalışmasını çok takdir ettim.

GO**** ******
31.12.2014

En başta MNG personeli Sercan bey bizimle çok güzel ilgilendiğinden, kendisine sizlerin aracılığı ile teşekkürlerimin iletilmesini isterim. Tarif edilemeyen güzellikte bir geceydi.Grup Yankı sahneye inanılmaz güzel yakıştı.

IS**** ******
31.12.2014

Gerçekten WOW hotellerine yakışır bir yılbaşı gecesiydi.Daha önceki yıllarda da bu anlamlı gecede sizleri tercih etmiştim. Set-up uygulamanızı çok çok beğendik.Sürekli tercih ettiğim bir otelin bu geceyi de unutulmaz yaşatması beni çok mutlu etti. Yemeklerin çeşiti , sunulan diğer mezeler son derece iyiydi. Masa düzeni gayet itinalı bir şekilde hazırlanmıştı.Kusursuz bu gecede hizmet veren ve gece boyunca hizmet eksikliğini yaşatmayan tüm personellerinize teşekkür etmek isterim.

ER**** ******
31.12.2014

Grup Yankı inanılmaz güzel, keyif verici orkestrası ile tüm beğenilerimizi kazandı.Yemek şahaneydi. Masamızdan da son derece memnun kaldık. Böyle bir program içerisinde olmak bizleri çok sevindirdi. Söylenilen müzikler, düzenlenen şovlar, o gece unutulmazdı.

FA**** ******
31.12.2014

İlgi, alaka çok iyiydi. Bütün hizmetlerden çok memnun kaldım.

FI**** ******
31.12.2014

Kremlin yılbaşı yemeğini çok beğenerek ve lezzet alarak tattım. Masalar çok güzel hazırlanmıştı. Şovlar çok eğlendiriciydi. Seneye yine kuşkusuz yılbaşı gecesinde sizlerle birlikte olacağım. İlginiz için teşekkür ederim. Mutlu yıllar…

MU**** ******
31.12.2014

MNG Turizm sürekli tercih ettiğim ve güvendiğim bir acente, göstermiş olduğunuz ilgi için öncelikle teşekkür ederim.Yılbaşı gecesine dair düzenlenen bu özel program çok keyif vericiydi . Muhteşem gösterileriyle ve orkestrasıyla yine beğenilerimizi kazandı. Görev alan garsonlar çok saygılı ve terbiyeliydi. Salon oldukça yeterli kapasiteye sahipti. Sıkışıklık ve kargaşa gece boyunca hiçbir şekilde yaşanmadı hatta buna izin verilmedi. Sadece odaları biraz eskiydi.

BO**** ******
31.12.2014

Organizasyonda çok güzel yemekler yedik. Keyif aldığımız güzel bir gece oldu.

YA**** ******
31.12.2014

Orkestra ekibi ve yemek sunumu süperdi. Tahmin ettiğimden daha güzel bir organizasyondu. Otel gayet yeterli bir alana sahip, hizmeti , dekorasyonu her şeyi güzeldi. Sadece odaları biraz eskimiş buldum.

BA**** ******
31.12.2014

Otelle ilgili hiçbir olumsuz görüşüm yok. Şahane bir yılbaşı organizasyonuydu. Emek gösteren tüm personellerinize, gönülden teşekkürlerimi sunarım.

ME**** ******
31.12.2014

Özel bir gece için otelinizi tercih ederek , çok keyifli bir şekilde yılbaşımızı kutladık. Yemekler, calışanların ilgisi, salon düzeni harikaydı. Farklı bir grup çıkmasına çok sevindik. Gayet güzel şovlar ve danslar eşliğinde keyifli bir gece yaşadık. İlginiz için çok teşekkür ederiz.Başarıyla dolu bir yıl sizinle olsun.

GO**** ******
31.12.2014

Personellerin güleryüzü ve verdikleri hizmet çok hoşuma gitti. Yılbaşı gecesi eğlencesi ciddi anlamda başarılıydı.

SA**** ******
31.12.2014

Sizlerin düzenlemiş olduğu bu güzel organizasyonda yer almak bizim tarafımızdan çok mutlu ediciydi. İşletmenize güvenerek bu özel geceyi sizlerle geçirmek istedik. Beklentilerimizden daha güzel bir hizmet aldık. Herşey için teşekkür ederiz.

SA**** ******
31.12.2014

Sizlerin düzenlemiş olduğu bu güzel organizasyonda yer almak bizim tarafımızdan çok mutlu ediciydi. İşletmenize güvenerek , bu özel geceyi sizlerle geçirmek istedik. Beklentilerimizden daha güzel bir hizmet aldık. Herşey için teşekkür ederiz.

DE**** ******
31.12.2014

Tüm hizmetler ve eğlenceler güzeldi. Memnun kaldığım bir organizasyondu.

HA**** ******
31.12.2014

Yeniyıl kokteyli, gala gecesi yemekleri, personellerin sunumu ve daha birçok şey mükemmeldi. Grup Yankı ve orkestrası şahaneydi. Bu kadar eğleneceğimi tahmin bile etmezdim.

ME**** ******
31.12.2014

Yılbaşı gala gecesi gerçekten kusursuz bir şekilde hazırlanmıştı. Salon dekorasyonu, masaların düzeni, salon dizaynı ve renklendirmeleri şahane bir şekilde düzenlenmişti. Grup yankı çok başarılı bir performans sergiledi. Genel anlamda oteli çok yıpranmış ve eski gördüm; ama tabiiki de personellerinizin verdiği hizmet tüm kusursuz yönlerinizi kapattı.

AL**** ******
31.12.2014

Yılbaşı gecesi mükemmel bir geceydi. Başlangıçta çok güzel bir konsept ile açılış yapıldı,eğlenceler ve sunulan hizmetler şahaneydi. Çok eğlendik. Tüm çalışanlara ve o gece emek veren herkese teşekkür ederim.

HU**** ******
31.12.2014

Yılbaşı organizasyonu genel anlamda düzenli ve keyifliydi. Salondaki hizmet ve sunumlar hoş bir izlenim uyandırdı. Grup Yankı başarılı orkestrasıyla dillere destan bir gece sundu.

DE**** ******
31.12.2014

Yılbaşı organizasyonu, eğlence ve otelin düzenli bir şekilde hizmet sunması çok hoşumuza giden taraf oldu. Bu kadar güzel bir yılbaşı programı ile karşılacağımı ummazdım diyebilirim.

SE**** ******
31.12.2014

Yılbaşında Grup Yankı sahnede muhteşem şarkılar söyledi. Personellerin güleryüzlü hizmet vermesi, masaların düzeni ve yemek çeşitliliği kusursuzdu.Seneye tekrar yılbaşı gecesi programımızı sizleri tercih ederek ayarlayacağım .İlginiz için de ayrıca teşekkür ederim.

MU**** ******
31.12.2014

Yılbaşında harika düzenlenmiş bir program vardı. Her saat her an hiç bitmesini istemediğimiz bir eğlenceydi.

TO**** ******
31.12.2014

Yılbaşında iyi ki gitmişim, inanılmaz eğlendim. Personellerin de bu hizmette rolü büyüktü.Otelin sadece odalarını beğenmedim.

OK**** ******
31.12.2014

Yılbaşında keyifli bir program vardı. Aradığımız enerjiyi sizlerin sayesinde bulduk diyebilirim. Herşey için teşekkürler. İyi yıllar dilerim.

ER**** ******
31.12.2014

Yılbaşında Orkestra o kadar güzel bir gece sundu ki unutamayacağımız bir anı oldu. Bütün yıl bu geceyi hayal etmiştim. Ailemiz ile birlikte çok keyifli saatler geçirdik. Sadece odalarının biraz yenilenmesi gerektiğini düşünüyoruz.Onun dışında program başlı başına mükemmeldi.

DE**** ******
31.12.2014

Yılbaşındaki orkestra salondaki misafirleri inanılmaz güzel eğlendirdi. Salon düzeni gayet güzel ve bizimle ilgilenen servis elemanı son derece nazik ve kibardı. Organizasyonu görünce, başka bir oteli tercih etmediğiimize çok sevindik. Yılbaşı yemeğinde çok fazla deniz ürünleri servis edilmişti. Genel anlamda organizasyona bayıldık. Bu şekilde yorumlarımızı almanız da çok hoşuma gitti. İlginize çok teşekkür ederim.

IL**** ******
31.12.2014

YILBAŞINDAKİ ORKESTRA,YEMEKLER VE EĞLENCELER ŞAHANEYDİ. KEYİF ALARAK KATILDIK. HERŞEY MÜKEMMELDİ.

RA**** ******
30.12.2014

Kusursuz bir yılbaşı gecesiydi. Herşeyden çok memnun kaldım. Tüm personele ve yönetime teşekkürler.

ME**** ******
30.12.2014

Yılbaşı programınız gayet iyiydi. Elemanlarınız bütün emeğini ortaya koyarak, hizmet verdi.

ME**** ******
29.12.2014

14 yıldır WOW Hotelleri'nde konaklıyorum. Yönetim ve idare açısından şu vakte kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Yılbaşı organizasyonu da gayet başarılı buldum. İlginize teşekkür eder, iyi yıllar dilerim.

CE**** ******
27.12.2014

EKİP OLARAK TÜM HİZMETİNİZDEN ÇOK MEMNUN KALDIK .BAŞARILAR DİLERİZ.

HA**** ******
27.12.2014

OTELİNİZDEN ÇOK MEMNUNUM.İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

SE**** ******
22.12.2014

Kış sezonunda konakladığım için , yaz konseptinden eser yoktu. Ancak personellerinizin ; hizmeti ,sunumu,yönlendirmesi gayet hoşuma gitti. Bazı aktivitelerin olmaması otelde biraz keyfimizi kaçırdı . Odamız gayet temiz ve konforluydu. Özellikle de yemeklerini yine çok beğendik. Şefleriniz oldukça başarılı bunu söylemeden edemeyeceğim. İlginiz için de çok teşekkür ederim.

ME**** ******
19.12.2014

İlk fısatta yine gitmek isterim. Bütün herşeyi otelin kendi zevkime göreydi. Bu şekilde rahat ettiğim bu otelde, emeği geçen tüm personellerinize teşekkürlerimin iletilmesini isterim.

MU**** ******
11.12.2014

Hiçbir problem yaşamadık.Gayet güzel bir oteldi.Seneye yine bu zamanlarda tekrar gitmeyi bile düşünüyorum.

BU**** ******
09.12.2014

Genç personelleriniz olması çok iyiydi. Hizmeti gayet güzel yerine getiren bir işletme gördüm. Oteli çok fazla öneren oldu ; tavsiye üzerine giderek gayet güzel bir tatil yaptım . Birçok arkadaşıma bende öneriyorum.Ciddi anlamda başarılısınız .Daha da iyi olacağınızdan hiç şüphem yok. Herşey için teşekkürler...

SA**** ******
08.12.2014

ODAMIZ GAYET RAHAT VE TEMİZDİ. PERSONELLER DE GAYET BAŞARILIYDI.

SA**** ******
07.12.2014

Güzel bir otel olduğunu düşünüyorum. Antalya bölgesini sevdiğimiz için sürekli her sene gidiyoruz. Bu yılda sizin kendi otellerinize gitmeye karar verdik. Otelin odalarından yana bir sıkıntımız olmadı.Yorumlarda daha çok odalardan şikayet edildiğini okumuştum. Demekki herşey göreceliymiş, bizim odamız tertemiz ve gayette güzeldi . Kış konseptinde konakladığımızdan dolayı aktivite, eğlence anlamında birşey yoktu, ancak verilen hizmet herşeyi unuttturdu.

SE**** ******
07.12.2014

İMKANLARI, İLGİLİ ÇALIŞANLARI GAYET GÜZELDİ. KIŞ SEZONUNDA KONAKLADIĞIMDA BU HİZMETİ ALDIYSAM , YAZ SEZONUNDA DAHA GÜZEL OLACAĞINDAN EMİNİM . ELİT BİR OTEL OLDUĞU ZATEN RESİMLERDEN ANLAŞILIYORDU. BEKLENTİLERİMİN ÜZERİNDE BİR OTEL ÇIKTI. HERŞEYDEN ÇOK ÇOK MEMNUN OLDUM .YAZ DÖNEMİNDE DE KESİNLİKLE GİDECEĞİM.

MU**** ******
06.12.2014

HER HİZMETTEN ÇOK MEMNUN KALDIK. TEBRİK EDİYORUM

RI**** ******
06.12.2014

OTELLE İLGİLİ HİÇBİR PROBLEMİM YOK. KIŞ MEVSİMİ OLDUĞUNDAN DOLAYI BAHÇE DÜZENLEMELERİNE BİRAZ DAHA ÖNEM VERİLMESİ GEREKLİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.YEMEKLERİ,PERSONELLERİ,TEMİZLİĞİ GAYETTE İYİYDİ.

AH**** ******
05.12.2014

5* BİR OTEL KONSEPTİNDE KONAKLAMANIN AVANTAJLARI TABİKİDE OLDUKÇA İYİ. YAZ DÖNEMİ DEĞİLDİ ,ANCAK İNANIN YAZI ARATMAYACAK GÜZEL BİR TATİL YAPTIK. O KADAR ÇOK GİTTİĞİM TERCİH ETTİĞİM BİR OTEL Kİ , ARTIK KENDİME BENİMSEMİİŞ GİBİYİM. HİZMETİNDEN, ÇALIŞAN KALİTELİ, DÜZGÜN PERSONELLERİNDEN ÇOK ÇOK MEMNUNUM. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM .

RE**** ******
04.12.2014

Daha önce de gittiğimiz bu otele, memnuniyetimizi göz önüne alarak,bir kez daha konaklamak istedik.Yine bizi memnun etmeyi başardınız.Tebrik ederiz. Rezervasyon aşaması, karşılama, odalar, spa hizmetleri, restorant gerçekten çok iyiydi. Herşeyden önce otelde hizmeti, kendi işinde benimsemiş personellerinizin olması gayet hoştu.Tekrar tekrar gideceğimize emin olabilirsiniz.Tüm çalışanlarıınıza özellikle de sizlere çok teşekkür ederim.

ME**** ******
04.12.2014

En güzel hizmet kalitesi olan bu otelde, konakladığım için çok mutluyum. Kesinlikle kusursuz bir personele sahip.Odaları oldukça hijyenik ve gayet konforluydu. Bambaşka bir tesis gözümde , hiçbir şekilde otelle ilgili olumsuz bir şey aklıma gelmiyor.Eş, dost , akraba bütün herkese öneriyorum. Yemek çeşitliliği, lezzeti diğer otellerden çok farklı . Ağırlama, hizmet herşey bu otelde; kesinlikle herkesin gitmesini tavsiye ederim .Şimdiden otelinizi özledim. Herşey için sizlere minnettarım. Gönülden ve kalpten başarılar dilerim.

FA**** ******
04.12.2014

Yıllanmış,eski bir otel olduğundan dolayı yenilenme yapılması şart.Onun dışında yemekleri ,personelleri ve temizliği gayet başarılıydı . Sadece odalarında birtakım değişme olursa , daha güzel bir otel olacağına eminim.

CU**** ******
03.12.2014

Bir grup şeklinde konaklayarak güzel zaman geçirdik.Otelle hiçbir aksama yaşamadan memnun bir şekilde de ayrıldık.Herşey için teşekkür ederiz.

AD**** ******
03.12.2014

Sürekli tercih etmekte olduğum ve çok rahat ettiğim bu otelde; bu yılda birçok arkadaş grubu ile katıldım.Önerdiğim bir otel olduğu için ve açıkçası hizmetini de bildiğim için, bu sene de yine kuşkusuzca gittim. Aldığımız hizmetten hepimiz çok memnun kaldık.Yemeklerini, genel alan temizliğini,çalışan personellerini ve konumunu açıkçası herşeyini çok beğendik. Beni mağdur etmediğiniz ve çok güzel ilgilendiğiniz için emek veren tüm personellerinize teşekkürlerimi iletmenizi isterim. Yolunuz açık olsun, işletmenize de gönülden başarılar dilerim.

MU**** ******
02.12.2014

MNG TURIZM SÜREKLİ TERCİH ETTİĞİM BİR ACENTE SİZİN BU ŞEKİLDE VERDİĞİNİZ HİZMETİ BEN DİĞER ACENTELERDE GÖRMÜYORUM .ÖZELLİKLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ BU DENLİ ÖNEM VERİP BİZLERİ SİZE KARŞI KAZANDIRMANIZ OLDUKÇA GÜZEL.OTELDE İLK GİRİŞTE REZERVASYONUMUN GÖRÜLMEMESİNDEN DOLAYI BİRAZ PROBLEM OLDU;FAKAT ZATEN HEMEN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇEREK SORUNU ORTADAN KALDIRDIK.SUNULAN ODAM,VERDİĞİNİZ HİZMET,TEMİZLİK VE BİRÇOK ŞEY ÇOK BAŞARILIYDI.KONUMUNU ZATEN ÇOK BEĞENİYORUM MİMARİSİDE Bİ O KADAR HOŞUMA GİDİYOR.AKTİVİTESİNİN AZ OLMASI OTELİN HİÇBİR ŞEKİLDE ARTISINI DÜŞÜNMÜYOR.AKSİNE ALDIĞIM HİZMETTEN ÖTÜRÜ BİRÇOK OTELİ ES BİLE GEÇEBİLİRİM. EMEK VEREN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN DİYEREK UNUTULMAYACAK BİR TATİL İÇİNDE MNG TURIZM ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDERİM.

OM**** ******
01.12.2014

İlginiz için çok teşekkür ederim herşeyden çok memnun kaldım.Gerçekten benim için unutamayacağım bir tatil oldu.

MU**** ******
28.11.2014

Çok beğendim harikaydı yine gideceğim.

IB**** ******
27.11.2014

Bu yıl sadece 1 gece olarak konaklama yaptım.Hizmetinden,yemeklerinden,konseptten ve temizliğinden son derece memnun kaldığımı paylaşabilirim.İnşallah başka bir zamanda uzun bir tatil şeklinde gelmek nasip olur herşey için teşekkür eder başarılar ve bol hizmetler dilerim.

HA**** ******
27.11.2014

Herhangi bir problemim olmadığından çok keyif aldım.İlk fırsatta yine gitmek isterim

OG**** ******
27.11.2014

Tek gecelik bir konaklama olduğu için çok fazla aslında otelle ilgili kötü,olumsuz bir görüşe sahip değilim.Genel anlam itibariyle verilen hizmeti beğenerek konakladım.Yemekleri damak tadıma uygundu. WOW Kremlin Palace ; WOW Topkapı Palace yada diğer Antalya civarındaki tüm tesislerden bana daha güzel ve hoş geliyor.Çalışanları her zamanki gibi ilgili ve saygılıdır.Güzel hizmet almak isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ve öneride bulunabilirim.

HA**** ******
24.11.2014

Gerçekten süper bir otel hizmet çok iyi çalışanlar son derece ilgili ve efendi,yemekler ve alacartelar da müthiş denilebilir derecede güzeldi.

UF**** ******
24.11.2014

WOW Kremlin Palace Hotel'de sık sık konaklarım.Hizmetini çok beğendiğim,yemeklerine bayıldığım,temizliğinden ise son derece memnun kaldığım bir tesis otelinize başarılar dileyerek sizlere de ilginizden ötürü Teşekkür ermek isterim.

CU**** ******
23.11.2014

ÇOK MEMNUNUZ SENEYE YİNE GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ

ME**** ******
20.11.2014

MNG Turizm benim sürekli tercih ettiğim bir acente önceki yıllarda da yine sizleri tercih ederek birçok yere gittim. WOW otellerini de çok beğeniyorum en kısa zamanda tarih belirleyerek sizleri arayacağım, ilginiz mükemmel size başarılar dilerim.

ME**** ******
19.11.2014

Aksilik yaşamadım herşey yolundaydı. Bir kere daha gitmeyi isterim. İlginiz için teşekkürler.

ME**** ******
19.11.2014

Muhteşem güzel bir otel, herkesin gitmesini öneririm.

MI**** ******
19.11.2014

son derece memnun bir şekilde kaldık hiç ayrılmak bile istemedik oteli çok beğendim.

YU**** ******
17.11.2014

Harika bir konaklamaydı hizmet özellikle çalışanların ilgisi en üst düzeydeydi memnuniyetimi sizlerlede paylaşmak isterim çok güzel bir otel ilgi mükemmel yemekler şahane kesinlikle yine gideceğim.

UR**** ******
03.11.2014

Meksika mutfağında Ömer bey vardı garson olarak çalışıyormuş kendisi bizimle çok ilgilendi sizlerinde aracılığıyla kendisine teşekkürlerimi iletmek isterim. Çalışanları olsun yemek kalitesi olsun sunulan a la carte restaurantlar olsun hepsi çok hoşumuza gitti her anlamda keyif aldık yine gitmek istiyoruz teşekkür ederiz.

AH**** ******
01.11.2014

Çalışanları olsun verdikleri hizmet güleryüz ve ilgilenmeleri olsun herşey çok hoşuma gitti bir yandan da 2 tesisin imkanlarının eşdeğer olması avantajdı kısacası çok rahat ettim yine kesinlikle otelinizi tercih edeceğim

TU**** ******
27.10.2014

4/4 LÜK BİR OTELDİ FAZLASI VARDI EKSİĞİ YOKTU ÖLE DİYİM BEN ÇOK EĞLENDİM EŞİMDE OTELİ ÇOK BEĞENDİ ONUN MEMNUN KALMASI BENİ DAHA ÇOK MEMNUN ETTİ YİNE SİZLERİ SEÇEREK FARKLI OTELLERİ DENEMEK İSTERİZ BU ŞEKİLDE BİZİM GÖRÜŞLERİMİZİ ÖĞRENMENİZDE BENİ Bİ O KADAR MUTLU ETTİ HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER VE BAŞARILAR

SE**** ******
22.10.2014

Otelden çok memnun kaldım çalışan ekip çok dikkatli ve saygılıydı ve bu benim çok hoşuma gitti .Özellikle de 2 otelin bi randa kullanılması muhteşem bir avantaj. İmkanı çok bol olan bir otel inanın sıkılmaya vaktim olmadı çok iyi bir hizmet aldım sadece eleştiri olarak biraz mimarisinin eski olduğunu iletibilirim zaten bunun dışında hiçbir şey yok mükemmel bir tesis önerilerim şimdiden başladı emeğinize ilginize sağlık başarılar...

SE**** ******
20.10.2014

Çok güzel vakit geçirdim otelde çalışan personelleriniz çok ilgili ve tertipliydi biz herşeyden çok memnun kaldık ilginiz için teşekkür ederiz yine sizleri zaten tercih edeceğim.

HA**** ******
20.10.2014

HERHANGİ BİR EKSİKLİK GÖRMEDİM SON DERECE MEMNUN KALDIM

BO**** ******
20.10.2014

Kalite açısından 1.sınıf bir oteldi biraz sezon sonu konakladığımız için havalar çok iyi değildi aslında daha güzel bir havada konaklasaydık çok daha güzel geçeceğinden emindim.Otelde harika bir hizmet aldım çok keyifli zamanlar geçirdim herşeyden memnun kaldım sizlere de ilginizden dolayı teşekkür etmek isterim.

SU**** ******
20.10.2014

Otelin çalışanlarından hizmetten, alacarte restaurantlardan çok çok memnun kaldım.Daha öncede gümbette bulunan otelinizi tercih etmiştim yine sizleri tercih etmek istedim ilginiz için çok teşekkür ederim

SU**** ******
15.10.2014

Balayı çifti olarak konakladık hizmetten,konseptten son derece memnun kaldık herşey için teşekkür ederiz

ON**** ******
15.10.2014

DAHA ÖNCEDE KONAKLAMIŞTIM ABİM TAVSİYE ETTİ BUNUN ÜZERİNE GİTTİM GERÇEKTEN ÇOK BEĞENDİM OTELİN GÖRÜNÜMÜ ŞAHANEYDİ İÇİDE BİR O KADAR GÜZELDİ PERSONELLERİNDEN ÇOK MEMNUNDYUM HER TÜRLÜ İSTEĞİMİZ YAPILDI DİYEBİLİRİM YEMEKLERİ ÇOK LEZZETLİYDİ ODALARIMIZDAN DA ÇOK MEMNUN KALDIK TEŞEKKÜR EDERİZ

ME**** ******
13.10.2014

Çalışanlarınızdan çok memnunuz her türlü isteğimiz en güzel şekilde yapıldı çok güzel bir ilgi gördük eğlence anlamında çok keyif aldık yemeklerini çok beğendik yine bu yıl birdaha tatil fırsatımızda sizleri tercih edeceğiz

KA**** ******
12.10.2014

olağanüstü güzel bir otel hizmetten çok memnundum seneye yine gitmek istiyorum çevremdeki bütün akrabalarıma önerip seneye onlarla birlikte konaklayacağım MNG Turizm'e sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum

MU**** ******
08.10.2014

Çalışanlardan özellikle otelin hizmetlerinden çok memnun kaldım o kadar çok beğendim ki otelinizde yine konaklamayı düşünüyorum herkesede gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim

TA**** ******
08.10.2014

Gayet keyifli bir tatildi çok memnun kaldım

IS**** ******
08.10.2014

herşeyimiz iyi ve güzel geçti odalarını çok rahat buldum yemekleri de bir o kadar lezzetliydi, otel eğlenceliydi hiç sıkılmadım teşekkür ederim ilginizden dolayı

BU**** ******
07.10.2014

çok güzel bir hizmet aldım özellikle bazı personelelleriniz çok ilgili alakalıydı işlerine verdikleri önem her anlamda belirliydi .Seneyede herhangi bir olumsuz durumum olmazsa yine sizleri tercih edeceğim ilginiz için çok teşekkür ederim

OM**** ******
06.10.2014

OTELİNİZDEN ÇOK MEMNUNUM BAŞKA BİR OTELİ TERCİH BİLE ETMİYORUM İLGİNİZ YÖNLENDİRMELERİNİZ VERİLEN HİZMET HERŞEY GAYET BAŞARILI EN ÜST SEVİYEDE GÖRDÜĞÜM OTELSİNİZ BAŞARILARINIZIN DEVAMININ GELECEĞİNDE EMİNİM HERŞEY İÇİN MNG TURİZME VE WOW GRUBUNA TEŞEKKÜRLER

SE**** ******
05.10.2014

Çok teşekkür ediyorum otelinizin hizmeti personelleri son derece iyi ,yemekleri,özellikle de ala carte restaurantları sunumları ve lezzetleri açısından mükemmel çok memnundum

ME**** ******
05.10.2014

Herşey çok iyiydi inanılmaz güzel eğlendik ilginiz için teşekkür ederiz

UF**** ******
05.10.2014

HİÇBİR OLUMSUZ GÖRÜŞÜM YOK KONUMU ÇOK BEĞENDİĞİM BİR OTEL HER ALANA YAKIN ZORLUK ÇEKMİYORUM HİZMETİ DE BİR OKADAR GÜZEL ANCAK BİRAZ ESKİ ÖZELLİKLE ODALARI BAKIMSIZ ONUN DIŞINDA HERŞEYDEN MEMNUNUM TEŞEKKÜRLER İLGİNİZ İÇİN

IL**** ******
04.10.2014

6.konaklayışımız otelin hizmetinden,yemeklerinden,ilgili ve saygılı personellerinden oldukça memnunuz hatta seneye yine gitmeyi düşünüyoruz teşekkür ederiz

NI**** ******
04.10.2014

ÇOK MEMNUNUM HİZMETİ GAYET BAŞARILI YAPILAN BİR TESİS YEMEKLER SON DERECE İYİ SADECE ANİMASYONLARI BİRAZ ZAYIF

MU**** ******
03.10.2014

Fevkalade mükemmel bir otel gerek yemekleri, gerek personellerin hizmeti ,otelin genel temizliği son derece güzel yine gitmek isterim

I.**** ******
03.10.2014

Herşey 4/4 lüktü inanılmaz güzel personelleri var her konuda yardım etmeye hazır vaziyetteler kendilerini tebrik ederim

TO**** ******
30.09.2014

İLGİ ALAKA OLSUN YİYECEK VE İÇECEK OLSUN BİZ ÇOK MEMNUN KALDIK GENEL ANLAMDA ESKİ BİR OTEL OLSADA HİZMETİNİ OLDUKÇA BEĞENDİK

TA**** ******
29.09.2014

Daha önceden giden arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine konakladım MNG Turizm sayfasında otelinizi inceledim ve çok hoşuma gitti biraz tedirgin şekilde yola çıktım ancak otele girdiğimde samimi bir ortam ile karşılaştım odama yerleştim oteli gezdim her anlamda çok beğendim çok güzel bir tatil oldu benim için yine gitmeyi düşünüyorum özellikle de konumu avantajlı bir otel olması ilk sebebim

BU**** ******
28.09.2014

Bir çok 5* otelde konakladım ancak hiçbirinde böyle güzel hizmet görmedim ilgi alaka mükemmeldi, kardeşimle çok eğlendik. Animasyonları gayet güzeldi, genel konfor dizayn çok hoşumuza gitti. Herşey için MNG Turızm'e teşekkür ederiz. Otel sizin bir parçanız ve mutluluğumuzu da size borçluyuz. İlginiz için sonsuz teşekkürler

RE**** ******
28.09.2014

GAYET GÜZEL BİR ŞEKİLDE TATİL YAPTIK BÜTÜN ÇALIŞANLAR GÜLERYÜZLÜYDÜ HİZMET YEMEKLER ANİMASYONLAR SON DERECE GÜZELDİ

CI**** ******
23.09.2014

Bütün hizmetlerden son derece memnun kaldım personellerinizi çok başarılı buldum.Tebrik eder başarılar dilerim.

AY**** ******
23.09.2014

Hizmet anlamında otel gayet güzeldi konsept açısından da çok memnun kaldık emeği geçen bütün personellerinize Teşekkür ederiz

AL**** ******
22.09.2014

animasyon ekibi çok başarılıydı otele ilk girişte çok güzel karşılandık hizmetini çok beğendiğimiz için en yakın zamanda tekrar konaklamayı düşünüyoruz

ME**** ******
22.09.2014

Balayı çifti şeklinde konakladık odamız çok güzel süslenmişti balayı çiftine özel uygulanan a la carte restaurantta rezervasyon önceliğimiz tanındı ve 4 A la carte restauranttan yararlandık bu bizim için sürpriz oldu. Ayrıca otelinizden, personellerden, hizmetten ve animasyon ekibinden de son derece memnunduk.

ŞA**** ******
22.09.2014

İstediğim ve beklediğim gibi bir oteldi personelleri çok ilgiliydi şaşkınlıkla verdikleri hizmete hayran kaldım Konsepti gayet güzel başarılı bir işletme yemekleri lezzetli odaları güzel animasyon gayet başarılı herşeyden memnun kaldım diyebilirim inşallah seneye tekrar yine otelinizde bulunacağım Teşekkürler

BA**** ******
21.09.2014

Otel gayet güzeldi ancak yiyecek -içecek kısmında çeşit azlılığı vardı et ürünleri çok nadir çıkıyordu sürekli tavuk yemeklerini yemek zorunda kaldık.

BU**** ******
20.09.2014

2.konaklayışımdı bu yılda bütün hizmetler çok hoşuma gitti güzel bir tatil yaptım teşekkürler

ME**** ******
19.09.2014

çok beğeniyoruz otel gerçekten çok hoştu oldukça herşeyden memnun kaldık teşekkür ederiz

FU**** ******
19.09.2014

hiçbir aksaklık yaşamadık son derece keyifli bir tatil yaptık teşekkür ederiz

OZ**** ******
18.09.2014

Başarılı güzel bir tesis yine fırsatım olsa değerlendirmek isterim teşekkür ederim

TA**** ******
18.09.2014

EŞİMLE BİRLİKTE ÇOK KEYİFLİ BİR TATİL YAPTIK OTEL HER ANLAMDA BAŞARILIYDI YOĞUN İSTEK GÖREN BİR OTEL OLMASINA RAĞMEN PERSONELİN HİZMETİ OLDUKÇA İYİYDİ.

EM**** ******
18.09.2014

Yemekleri hiç lezzetli değildi temizlik de hiç özenli yapılmıyordu onun dışında herşeyden memnundum

ZU**** ******
17.09.2014

Konumun, yemeklerini, otelin genel konseptini çok beğendik tek sıkıntımız odaların çok konforsuz oluşuydu, yenilenmesini istiyoruz. Bunun dışında hiçbir aksaklık yaşamadık

AL**** ******
16.09.2014

MÜKEMMEL BİR OTEL HERŞEYDEN MEMNUN KALDIM

MU**** ******
15.09.2014

Konumu itibariyle de sevdiğim bir otel, odaları biraz eski yenilenmeye ihtiyacı var yemekleri olsun temizliği olsun personelleri olsun son derece beğendiğim de bir tesis teşekkür ederim ilginize

HU**** ******
15.09.2014

Oteldeki hizmettten personellerden çok memnunuz hiçbir problem yaşamadık balayı çiftiydik hergün çok güzel ağırlandık tavsiye eden arkadaşıma hergün dua ediyorum böyle bir oteli bana önerdiği için sizlerede çok teşekkürler ilginiz gerçekten şahane

ER**** ******
14.09.2014

Aldığımız hizmet sunulan yemekler ilgili personelleriyle muhteşem bir otel her hizmet çok hoşumuza gitti eğlendik çok teşekkürler

ER**** ******
14.09.2014

Otel çok eğlenceliydi hizmette hiçbir aksaklık yaşamadık resepsiyonun ilgisi olsun odaların konforu ve temizliği olsun son derece iyiydi.

CE**** ******
13.09.2014

4.Konaklayışım otelinizden memnun kaldığım için bu yılda tercih ettim yemekleri olsun plajı denizi olsun çok beğeniyoruz.Eğlendiğimiz bir otel her konaklamamamda hiçbir aksaklık yaşamıyorum başarılarınızın devamını dilerim herşey için teşekkürler

MU**** ******
13.09.2014

MNG TURIZM E TEŞEKKÜR EDERİZ GÖRDÜĞÜMÜZ İLGİ ÇOK GÜZELDİ OTELİDE ÇOK BEĞENDİK HİZMETİYLE KONUMUYLA GAYET BAŞARILIYDI

HA**** ******
13.09.2014

Oteli beğendik animasyonları olsun yemekleri olsun gayet güzeldi her departmanda görev alan personel çok başarılıydı buna tanık oldum ilgileri zaten müthişti hiç sıkılmadım memnun bir şekilde de ayrıldım.

MU**** ******
12.09.2014

Yemekleri çok lezzetliydi animasyon odukça eğlenceliydi otelde çalışan bütün emeği geçen herkese teşekkürler

DA**** ******
10.09.2014

3.yılımız otelinizde bu yıl ailece konakladık ve çok keyif aldık herşey için teşekkür ederiz

ME**** ******
10.09.2014

Bütün hizmetler güzeldi çok rahat ve konforlu bir tesisti MNG Turizm' e ilgisi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

OZ**** ******
10.09.2014

genel hizmetinden çok memnun kaldığım için çevremdeki herkese tavsiye etmeye başladım otelin her hizmeti çok memnun ediciydi hiçbir aksaklık yaşamadan memnun bir şekilde ayrıldım

ME**** ******
10.09.2014

İmkanları oldukça iyiydi Gayet güzel bir hizmet aldık otelde ilk girişte çok güzel ağırlandık animasyonlardan temizlikten yemeklerden son derece memnunduk.

TU**** ******
10.09.2014

Mng turızmden çok memnunum ilgi ve alakınızı hiç eksik etmediğiniz için çok teşekkür ederim Otel gayet iyi güzel bir hizmeti var personelleride son derece güleryüzlü memnunduk çok teşekkür ederim

SE**** ******
10.09.2014

muhteşem bir otel, personelleri çok kaliteli ve başarılı verdikleri hizmet süper eğlenceli ve keyifli bir otel. Her şey çok güzeldi, memnunduk teşekkür ederiz.

IS**** ******
08.09.2014

Konum olarak çok güzeldi yemekleri çok lezzetli ve çeşit boldu animasyonlaru gayet başarılı ve eğlendirici memnun kaldık tekrar tercih etmeyi düşünüyoruz teşekkürler

OS**** ******
08.09.2014

Yemekleri çok lezzetliydi animasyonları gayet başarılı ve eğlendiriciydi çalışan arkadaşları tebrik etmek isterim verdikleri hizmetten son derece memnun kaldım

SA**** ******
07.09.2014

2009 yılından beri otelinizde konaklıyorum çalışanlar sıcak kanlı güleryüzlü verdikleri hizmet gayet güzel, beğendiğim ve çok rahat ettiğim için tekrar tekrar tercih ediyorum yemekleri son derece lezzetli aktiviteleride gayet güzel ilginiz için teşekkürler ...

AL**** ******
07.09.2014

4/4 lük bir tesisti inanılmaz güzel bir hizmeti var çalışanları olağanüstü ilgili işini bu kadar güzel yapan bir personelle ilk defa sizin otelinizde karşılaştım yemekler bol çeşitli ve lezzetliydi animasyonları genel temizliği de son derece iyiydi.

OL**** ******
07.09.2014

gayet eğlenceli keyifli ve güzel bir hizmet aldık ilginiz ve emeğiniz için teşekkürler

DU**** ******
07.09.2014

Mükemmel bir otel dizaynı süper, hizmet özellikle çok güzel. Personellerin tümü çok ilgili herşeyden memnundum sadece oda konforum yeterli düzeyde değildi.

ER**** ******
07.09.2014

Müşteri ilişkileri müdürü Şengül hanım 'dan çok memnun kaldım kendisi çok ilgiliydi hemen hemen her sorumuza olumlu cevaplarıyla bizi çok memnun ettti.Süper bir tatildi odamızı çok güzel süslemişler çok hoşumuza gitti.Hizmet şahane denilcek kadar güzeldi, eğlenceler gayet iyiydi.Herşey için MNG Turizm'e teşekkürler olağanüstü güzel bir hizmetle karşılaştık.

IB**** ******
07.09.2014

Otelinizde 2.konaklayışım memnun kaldığım için tekrar tercih etttim bu yıl animasyon ekibini çok beğendim özellikle de bu departmanda çalışan personeliniz Erdem Bey'i çok başarılı buldum teşekkürler

SE**** ******
07.09.2014

Otelle ilgili hiçbir olumsuz görüşüm yok son derece güzel ve temiz bir otel çalışanları mükemmel hizmet kusursuz ve özenli hekese tavsiye edeceğim seneyede tekrar otelinizde konaklamak isterim.

YU**** ******
07.09.2014

Temizlikten yemeklerden ve hizmetten çok memnun kaldım herkese tavsiye edebilirim.Yer ve konum olarakta gerçekten çok güzel

IH**** ******
06.09.2014

çalışanları ve verilen hizmeti ile dört dörtlük bir tesis. tekrar konaklamak isteriz.

EN**** ******
06.09.2014

Hizmeti ,yemekleri , animasyonları gayet güzeldi eğlendik keyifli hoş güzel vakit geçirdiğimiz tatil oldu odalarını çok konforlu bulmasakta otel genel konumu ve hizmeti itibariyle gayet güzeldi.

AY**** ******
06.09.2014

Otelin konumu oldukça iyiydi, genel anlamda güzel bir tesis, üstelik 2 tesisten de yararlandık, güzel bir tatildi keyifle konakladık diyebilirim.

FA**** ******
06.09.2014

Son derece güzel ve kaliteli bir otel. En önemlisi de avantajları çok yüksek, ilgi müthiş herkese önerebilirim pişman olmayacaklarından eminim.

MA**** ******
05.09.2014

6.konaklayışımız otelinizden çok memnunuz hizmetinizi çok beğendik tekrar tercih edeceğiz teşekkürler

DO**** ******
04.09.2014

2 OTELDEN YARARLANMA İMKANIMIZIN OLMASI BİZİM İÇİN AVANTAJDI SON DERECE MEMNUN KALDIK OTELİ GERÇEKTEN ÇOK BEĞENDİĞİMİZİ BELİRTEBİLİRİM.

ME**** ******
03.09.2014

AİLE OTELİ ÇOK MEMNUN KALDIK YEMEKLERİ ÖZELLİKLE ÇOK LEZZETLİYDİ İLGİLİ PERSONELLERİYLE BAŞARILI BİR OTEL DİYEBİLİRİM

UĞ**** ******
03.09.2014

çok güzel bir otel herşey için teşekkürler hizmet süperdi herkese önereceğim mükemmel bir otel

ZI**** ******
03.09.2014

çok memnunum herşey için mng turızm' teşekkür ederim çok güzel bir ilgi gördük mng aracılığıyla gittiğimizden dolayı tekrar tercih etmek çok isterim keyiflii ve eğlenceli bir tatil yaptık teşekkürler

ME**** ******
03.09.2014

memnun bir şekilde ayrıldık tanıdıklarımla konakladım güzel bir tatildi tekrar tercih etmek isteriz hiçbir eksiklik görmedik gayet güzeldi

AL**** ******
03.09.2014

Otelden çok memnun kaldım özellikle de Keriman hanım bizimle çok ilgilendi kendisine MNG Turizm aracılığı ile teşekkürlerimi iletmek isterim.

NE**** ******
03.09.2014

Otelin konumu ve yeri çok güzel, ayrıca sahilide çok iyi. Parasına göre değer bir otel. Yemekleri başarılı, personel güleryüzlü hemen hemen herşey tatilde çok güzeldi. Tek olumsuz olacak konu odalarının çok eski oluşuydu

DE**** ******
02.09.2014

Müşteri ilişkileri bölümünden çok memnun kaldım çok fazla ilgilendiler. A la carte restauranttaki şeflerden çok memnun kaldım sunumlarda harikaydı. Le-Nazır, İtalyan ve Marine restaurantı çok beğendiğimi de belirmek isterim.

UG**** ******
02.09.2014

BALAYI ÇİFTİ OLARAK KONAKLADIK HERŞEY ÇOK ÇOK İYİYDİ ALDIĞIMIZ İLGİDEN DOLAYI BÜTÜN EMEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETMEK İSTERİZ

MU**** ******
02.09.2014

GÜZEL BİR OTELDİ SENEYE TEKRAR KONAKLAMAK İSTİYORUM BALAYI ÇİFTİ OLARAK KONAKLADIM VE SONDERECE MEMNUN KALDIM

ZE**** ******
02.09.2014

hiçbir aksaklık yaşamadık hizmetten personellerinizden ve oteli genel anlamıyla çok beğenip sevdik teşekkürler

BA**** ******
01.09.2014

3 yıldır otelinizde konaklıyorum hiçbir sorunum yok herkese de tavsiye ediyorum gönül rahatlığı ile gittiğim bir tesis çok memnunum

NE**** ******
01.09.2014

BEKLEDİĞİM GİBİ BİR OTEL DEĞİLDYOĞUNLUKTAN DOLAYI OTEL BİZİ İ WOW KREMLİN PALACE HOTEL'DEN TOPKAPI PALACE HOTEL'E GÖNDERDİ VE ODAMIZ ÇOK KÖTÜYDÜ PİS VE ESKİYDİ YETERLİ TEMİZLİK YAPILMIYORDU ÇALIŞAN PERSONELLER ÇOK İLGİSİZDİ HER YIL TATİL YAPARIM BU KADAR SURATSIZ YAPTIĞI İŞİ SEVMEYEN BİR PERSONELLE KARŞILAŞTIM HİÇBİR ŞEKİLDE HİZMET ALAMADIM. YEMEKLERİNİZ ÇOK ZAYIFTI ANCAK ŞUNU BELİRTEYİM OTEL HER AKŞAM ALACARTE RESTAURANTTA BİZİ YEMEĞE ALDI BUNDAN ÇOK MEMNUN KALDIM KENDİLERİNDE BU İNCELİKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİMİ İLETTİM SABAH VE ÖĞLEN YEMEKLERİNİ HİÇ BEĞENMEDİM.

ZE**** ******
01.09.2014

Çok beğendiğim bir otel yemekleri çok lezzetli sadece biraz odalarını eski buluyorum diğer mimarisi olsun çalışanları olsun son derece iyi

HU**** ******
01.09.2014

GAYET MEMNUN KALDIK BALIK RESTAURATINDA Kİ PERSONELLER ÇOK İLGİLİYDİ ANİMASYONLAR ÇOK BAŞARILIYDI HAVUZ HİJYENLİĞİ GÜZELDİ

FA**** ******
01.09.2014

hiçbir problem yaşamadım otelden çok memnun kaldım müşteri memnuniyetine önem gösteren bir oteldi yemekleri olsun ,hizmet olsun,animasyon eğlenceleri olsun son derece iyiydi.

RA**** ******
01.09.2014

İLGİ VE ALAKANIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM OTEL GÜZELDİ BİRAZ ESKİ OLMASINA RAĞMEN PERSONELLERİ ÇOK BAŞARILIYDI ALACARTELARIN SUNUMU OLSUN LEZZETİ OLSUN MÜTHİŞTİ

ER**** ******
01.09.2014

İmkanları gayet güzeldi hiç sıkılmadık keyifli bir tatil oldu bizim için eğlendik teşekkürler

HU**** ******
01.09.2014

Mükemmeldi birçok arkadaşıma tavsiye ediyorum otelin çalışanlarının hepsi güleryüzlüydü verdikleri hizmet zaten şahaneydi hiç sıkılmadım çok keyifli bir tatildi inşallah seneye tekrar otelinizde konaklamayı düşünüyorum herşey için teşekkür ederim

AY**** ******
01.09.2014

Otelinizde 2.konaklayışımdı gayet güzel buluyorum mimarisi çok hoşuma gidiyor ilginiz için teşekkür ederim

AY**** ******
31.08.2014

3.gidişimdi hizmetinden son derece memnunuz animasyonları bu yıl çok beğendik havuzundan çok keyif aldık

BI**** ******
31.08.2014

4.konaklayışım çocuklarım otelinizi çok beğeniyor eğlendikleri için tercih ediyoruz yemekleri gayet güzel temizliği güzel biz çok memnunuz seneye tekrar düşünüyoruz teşekkürler

TU**** ******
31.08.2014

Herşeyden çok memnunduk hiçbir sıkıntı yaşamadık mng turizme teşekkürlerimi sunuyorum

GU**** ******
31.08.2014

MUHTEŞEM BİR MİMARİSİ VAR YEMEKLERİ İNANILMAZ LEZZETLİ

KA**** ******
31.08.2014

OTEL GAYET GÜZEL ÖZELLİKLE AŞÇINIZ MEHMET YAŞAR BEY ÇOK İLGİLİYDİ KENDİSİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIM SİZİN ARACILIĞINIZ İLE KENDİSİNE TEŞEKKÜRLERİMİ İLETMEK İSTERİM

GO**** ******
31.08.2014

Otel mükemmeldi çok memnun kaldım

SE**** ******
31.08.2014

ÖZELLİKLE YEMEKLERİNİ ÇOK BEĞENDİM OLUMSUZ HİÇBİR GÖRÜŞÜM YOK SON DERECE MEMNUNDUM

FI**** ******
30.08.2014

ÇOK BEĞENİYORUM HER GİTTİĞİMDE OTELİNİZE DAHA ÇOK ISINIYORUM ŞU ANA KADAR GİTTİĞİM BÜTÜN OTELLERDEN EN GÜZELİ DİYEBİLİRİM İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

RE**** ******
30.08.2014

Her anlamda oteliniz çok iyiydi teşekkür ederim ilginize

HA**** ******
30.08.2014

Lezzetli bir yemek çeşidi vardı hizmet personellerin ilgisi son derece güzeldi hiç rahatszılık duyduğum bir durum yok oldukça güzel bir konaklamaydı

AL**** ******
30.08.2014

Unutamayacağım bir tatildi teşekkürler

EM**** ******
29.08.2014

ÇOK GÜZEL BİR OTEL BEĞENDİK MEMNUN BİR ŞEKİLDE KONAKLADIK

AH**** ******
29.08.2014

Mükemmel bir tatildi. Mng turızmı gerçekten kutluyorum inanılmaz eğlendim herşeyden çok memnun kaldım unutamayacağım bir tatildi.

AB**** ******
29.08.2014

TEŞEKKÜR EDİYORUM OTELLE İLGİLİ SÖYLEYEBİLECEĞİM HİÇBİR OLUMSUZ GÖRÜŞÜM YOK GAYET MEMNUN KALDIĞIMI SİZLERE BELİRTMEK İSTERİM BAŞARILAR. SAYGILAR

SA**** ******
28.08.2014

Ailecek çok keyifli bir tatil geçirdik yemeklerinden genel alanlardan herşeyden faydalandık özellikle de havuzunu çok beğendik

CE**** ******
28.08.2014

güzeldi ilk konaklayışımdı beğendim tekrar konaklama fırsatımda otelinizi değerlendiricem herşey için teşekkür ederim

HA**** ******
28.08.2014

HİÇBİR PROBLEMİMİZ OLMADI GAYET GÜZEL EĞLENDİK MEMNUN BİR ŞEKİLDE DE AYRILDIK

KU**** ******
28.08.2014

Otelde ilk defa konakladım sadece yemeklerini beğenmedim onun dışında gayet iyiydi.

LA**** ******
28.08.2014

Teşekkürler çok güzel bir tatildi

UM**** ******
27.08.2014

ALA CARTE RESTAURANTTAKİ YEMEKLERİN LEZZETİNE VE SUNUMUNA BAYILDIM

LE**** ******
27.08.2014

Mng Turızm 'den son derece memnunum çok teşekkür ederim.

TA**** ******
27.08.2014

3 yıldır otelinizde konaklıyorum çok keyif aldığım bir tesis yemekleri olsun ,odanın temizliği olsun gayet memnunum.

FI**** ******
27.08.2014

6.KONAKLAYIŞIMDI HERŞEY GAYET GÜZEL OTELİ ÇOK BEĞENİYORUM HİZMET ANLAMINDA ÇOK BAŞARILI BULUYORUM TEŞEKKÜR EDERİM

MU**** ******
27.08.2014

Gayet memnun edici bir oteldi çok keyif alarak konakladık seneye tekrar tercih etmek istiyoruz

SI**** ******
27.08.2014

Hizmet çok güzeldi özelliklede otelin avantajlı olması bizi çok memnun etti her 2 Tesiside kullandık hiç sıkılmadan son derece güzel bir tatil gerçekleştirdik

OZ**** ******
25.08.2014

OTEL ÇOK BÜYÜKTÜ YETERİNCE GEZME ŞANSIM OLMADI HER BAKIMDAN KEŞFETMEK İSTERDİM. OLDUKÇA GÜZEL BİR OTEL

TU**** ******
25.08.2014

otelde 2.konaklayışım otelinizden son derece memnunum ancak odalar çok eskimiş yenilenirse otel daha güzel olabilir.

ME**** ******
25.08.2014

tercih ettiğimiz bir otel memnuniyetimizden dolayı tekrar tekrar konaklıyoruz teşekkür ederiz.

EL**** ******
25.08.2014

Yemekleri gayet lezzetli otel konum olarak son derece güzeldi.Sadece biraz odaları eskiydi ancak biz her açıdan memnun kaldık aldığımız keyiften hiçbir olumsuzluk göremedik hizmet mükemmel denilcek hiçbir şey yok personeller çok ilgili ve güleryüzlü TEŞEKKÜRLER

BU**** ******
24.08.2014

gayet güzel bir tesis inanılmaz eğlendim çok teşekkür ederim.

OZ**** ******
24.08.2014

her yıl hemen hemen konaklıyoruz oldukça güzel bir tesis sadece bu yıl biraz eskimiş gibi gördük yenilik yapılabiirse daha hoş olabilir.

EF**** ******
24.08.2014

İnşallah seneye de otelinizde konaklamayı düşünüyorum personellerinize özellikle teşekkür etmek isterim çok ilgililerdi .

FA**** ******
24.08.2014

Otelde herşey çok güzeldi Mng Turızm aracılığıyla gittiğimiz için her akşam a la carte restaurantta yemek yedik ve sunum lezzet mükemmeldi.

ME**** ******
24.08.2014

OTELİNİZDE DAHA ÖNCEDE KONAKLAMIŞTIM ÇOK MEMNUNUM TEKRAR FIRSAT BULDUĞUMDA KONAKLAMAK İSTERİM

MU**** ******
24.08.2014

Otelinizi çok güzel bulduk ve çok keyif aldık ilgi mükemmeldi odalarımızdan da son derece memnunduk sadece biraz eski gibi geldi otel bakıma ihtiyacı var yenilik ve düzenleme yapılırsa daha güzel bir otel olabileceğine inanıyoruz.

ER**** ******
23.08.2014

OTELİNİZ MÜKEMMELDİ MEMNUNİYET AÇISINDAN BÖYLE BİR OTELİ HERKESE TAVSİYE EDEBİLİRİM ÇOK BEĞENDİM BÜTÜN PERSONELLERİNİZ ÇOK KALİTELİ VE DİSİPLİNLİYDİ.

MU**** ******
22.08.2014

ÇOK MEMNUN KALDIK SÜRPRİZLERDE DOLU BİR OTELDİ HERŞEY MÜKEMMELDİ OTELDE ZAMANIN NASIL GEÇTİĞİNİ BİLE BİLMEDİK SENEYE KESİNLİKLE TEKRAR WOW OTELLERİNİ TERCİH EDECEĞİZ.

EL**** ******
21.08.2014

BAYILDIM ÇOK GÜZEL BİR OTELDİ

ME**** ******
21.08.2014

hizmet gayet güzeldi otel çok samimi geldi çok severek keyif alarak konakladım

OZ**** ******
20.08.2014

otel genel anlamıyla mükemmeldi özelliklede yemeklerini çok beğendim

IL**** ******
20.08.2014

oteli çok beğendik memnun bir şekilde de ayrıldık

MU**** ******
20.08.2014

Özellikel çalışanların güleryüzlü olması bizi çok mutlu etti ne istediysek özenle yapıldı.Yemekler,sunumlar,saygılı personeller,animasyonlar oldukça iyiydi.

ME**** ******
19.08.2014

balayı çifti olarak otel çok huzurlu ve mutlu tatil yapmamızı sağladı. Kaya ailesi olarak işletmenizi tebrik ediyorum konseptten çok güzel yararlandık

EM**** ******
19.08.2014

Çok teşekkür ederiz oteliniz müthiş güzel çok sevdik ve eğlendik güzel bir konseptte güleryüzlü personelleriniz ile çok güzel bir tatil yaptık.

AD**** ******
19.08.2014

Herşey mükemmeldi özellikle de alacarte restaurantta ki yemeklerden ve sunumlardan çok memnundum.

IZ**** ******
19.08.2014

Oteli çok avantajlı buldum özellikle alacarte restaurantlarda çok güzel bir şekilde hizmet aldık ve çok memnun olduk.Yemekler güzeldi lezzet bakımından hoştu.Eğlenceler çok iyiydi.

TU**** ******
18.08.2014

5 yıldır konaklıyoruz ve çok memnunuz

AH**** ******
18.08.2014

BAZI PERSONELLERİNİZ ÇOK İLGİLİLERDİ VERDİKLERİ HİZMETE HAYRAN KALDIM OTEL ESKİ OLMASINA RAĞMEN ÇOK EĞLENCELİ VE AKTİVİTE BAKIMINDAN BOLDU .

AH**** ******
18.08.2014

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HARİKA BİR TATİL OLDU BİZİM İÇİN HERŞEY MÜKEMMELDİ

BA**** ******
18.08.2014

Gayet memnunuz hiçbir olumsuz bir durum ile karşılaşmadık çok ilgili personellere sahip başarılı bir işletme.

BU**** ******
18.08.2014

İlginiz için teşekkür ederim mükemmel bir işletmesiniz başarılarınızın devamını dilerim

VE**** ******
18.08.2014

Mükemmel diyebilirim Odamı beğenmemiştim otel yetkilileri hemen ilgilendi ve çok güzel ve konforlu bir oda verildi emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.Birkez daha kesinlikle tercih edeceğim son derece memnun kaldım

SU**** ******
18.08.2014

OTEL ÇOK GÜZEL HİZMET HÜRMET ANLAMINDA ÇOK BAŞARILI ODAMIZI ÇOK BEĞENDİK OTELDEN AYRI BİR İLGİLİ GÖRDÜK VE BU BİZİ ÇOK MUTLU ETTİ

OZ**** ******
18.08.2014

Otelde çok güzel vakit geçirdik bu nedenle birkaç gün uzatma yaptık .Bu otelde hoşumuza giden en güzel şey herkesle çok ilgili olan çalışanlardı gayet güzel bir hizmet aldık .

MU**** ******
18.08.2014

Otelden çok memnunuz çok büyük bir keyif alarak konakladık hizmet açısından büyük memnuniyet duyduğumuz bir otel

HA**** ******
18.08.2014

Oteli çok beğendik yemekleri olsun hizmet olsun mükemmeldi.Özellikle de mng turizm'e teşekkür etmek isterim böyle bir otele bizi yönlendirdiğinden dolayı ve emeği geçen herkesi tebrik ederim.

VO**** ******
18.08.2014

Özellikle personeller çok ilgiliydi otelinizi çok beğendim aldığım ilgiyi unutamayacağım ilk defa böyle bir hizmet aldım herşey mükemmeldi emeğiniz için teşekkürler

YE**** ******
17.08.2014

OTELİNİZİ BEĞENDİM ÇOK MEMNUN BİR ŞEKİLDE AYRILDIM TEŞEKKÜR EDERİM

CU**** ******
17.08.2014

Özellikle müşteri ilişkileri şefi Suat Bey çok ilgilendi bizimle kendisini tebrik etmek isterim çok memnun kaldım oteli tekrar tercih edeceğiz Mng Turizm'e ayrıca teşekkür ederim

SA**** ******
16.08.2014

Herşey mükemmeldi çok memnun kaldım beni en çok mutlu eden bir olay yaşadım denizde alyansımı düşürmüştüm sahil güvenlik kısmında çalışan okan ve mustafa bey alyansımı dalış yaparak buldular ilgilerinden dolayı kendilerine çok teşekkür etmek isterim.

SE**** ******
16.08.2014

SÜREKLİ TERCİH ETTİĞİMİZ BİR OTEL 3.GİDİŞİMİZ HAVUZUNU ÇOK SEVİYORUZ . YİYECEK-İÇECEK ÇEŞİTİ DAHA ÇOK BOL OLABİLİR LEZZET ANLAMINDA ÇOK BAŞARILI OLMAYAN BİR OTEL DİYEBİLİRİM

RA**** ******
14.08.2014

ON NUMARA BİR OTELDİ MUHTEŞEM BÖYLE BİR OTEL DAHA ÖNCE HİÇ GÖRMEMİŞTİM KONSEPT ,YEMEKLER ,EĞLENCELERİ,HAVUZLAR HARİKAYDI

GU**** ******
14.08.2014

SON DERECE MEMNUN KALDIM 2.GİDİŞİMİZDİ DÖRT DÖRTLÜK BİR OTELDİ ÇOK BEĞENDİK

Nİ**** ******
13.08.2014

Güzel bir oteldi, hizmet harikaydı.Özelliklle Alacarte restaurantlar çok kaliteliydi ve sunumları muhteşemdi.

ME**** ******
13.08.2014

İNANILMAZ GÜZELDİ ÇOK KEYİF ALDIM TEŞEKKÜR EDERİM

HA**** ******
12.08.2014

ÇOK GÜZELDİ MÜKEMMEL BİR HİZMET İLK DEFA WOW KREMLİN HOTELİNİZ DE GÖRDÜM EMEĞİNİZE SAĞLIK

HA**** ******
12.08.2014

hizmet mükemmeldi özellikle personellerinizi çok beğendik herşey çok başarılıydı çok teşekkürler

SE**** ******
12.08.2014

Oldukça güzel bir konaklama gerçekleştirdik hiçbir durumdan şikayetçi değilim gayet güzel bir otel herkese tavsiye edeceğim

NE**** ******
11.08.2014

Balayı çifti olarak konakladık çok memnun kaldık.Sunduğumuz problemler anında çözüme ulaştı.

CE**** ******
11.08.2014

Balayı çifti olarak konakladık ve son derece verilen ilgi alaka ve hizmetten memnunduk.Çok keyif aldık personel açısından otel çok çok iyiydi.

SE**** ******
11.08.2014

Çok güçlü bir tesisiniz var otelde birçok ülkeden misafirleriniz vardı ancak çok kalabalık olmasına rağmen hizmet o kadar güzel yapıldıki hiçbir aksaklık yaşanılcak bir durum olmadı .Çok keyif aldık yemekler olsun ,hizmet,personellerin davranışları gayet mükemmeldi . Böyle bir işletmeyi bize tanıttığınız için ayrıca Mng Turizm'e teşekkürlerimi sunarım.

ME**** ******
11.08.2014

ÇOK GÜZELDİ ÇOK MEMNUN KALDIK.ÇOCUKLARIMIZLA ÇOK EĞLENDİK KEYİFLİ BİR TATİLDİ BİZİM AÇIMIZDAN TEKRAR KESİNLİKLE KONAKLAMAK İSTERİZ.

AY**** ******
11.08.2014

Herşey muhteşemdi, hiçbir sorunumuz olmadı. Bundan sonraki yurtiçi gezilerimizde yine sizden destek almak isteriz herşey için teşekkürler

MU**** ******
11.08.2014

Herşeyi çok beğendim .Misafırperverlıgınız ve butun verılen hızmetler ,yaklasımlarınız adına cok cok cok tesekkur ederım.

AL**** ******
11.08.2014

Öncelikle Operasyon Şefi Şengül Hanım'a çok teşekkür ederim..Mng turizm'e de ayrıca teşekkürler inanılmaz güzel bir hizmet aldım ilgiden oldukça memnunum kesinlikle tekrar tercih edeceğim .Personelleriniz müthiş güleryüzlü ve saygılı kendilerini de tebrik etmek isterim Herşeyden çok memnun kaldım.

HU**** ******
11.08.2014

SÜREKLİ TERCİH EDİYORUZ OTEL KONUM İTİBARİYLE GAYET GÜZEL ÇOK BEĞENEREK GİDİYORUM.OLDUKÇA TEMİZ,YARDIMSEVER PERSONELLERE SAHİP BİR OTEL

BU**** ******
10.08.2014

3.kez konaklayışımız herşey çok güzeldi.Otelde 10 yıl önce konaklamıştık Yemekler çok iyiydi.Alacarteların hepsini kullandık ve çok memnun kaldık müthişti.

İB**** ******
10.08.2014

Balayı çifti olarak konakladık çok memnunduk

RA**** ******
10.08.2014

Genel olarak hizmetten çok memnun kaldık .Aksaklık yaşadığımız hiçbir olumsuz birşey olmadı özellikler personellerini çok başarılı buldum .

BU**** ******
10.08.2014

Her anlamda dört dörtlüktü. lgi alaka hizmeti bol olan bir oteldi.Çocuğumuzla konakladık ve çok büyük bir keyif aldık çok teşekkürler

IK**** ******
10.08.2014

HİZMETİ TEMİZLİĞİ YEMEKLERİ VE ÇALIŞANLARIYLA HARİKA BİR OTEL. BİR DAHA TEKRAR KONAKLAMA İSTEĞİ UYANDIRAN BİR OTEL KESİNLİKTE ÇEVREMDEKİLERE TAVSİYE EDECEĞİM .

İS**** ******
10.08.2014

Özellikle Lagondon restauranttaki şef Soner Bey'den çok memnun kaldım verdiği ilgi ve alakadan dolayı kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

EM**** ******
10.08.2014

Tatilimiz çok güzel geçtİ konumu yemekleri temizliği harikaydı ailecek gidilebilecek bir otel tavsiye ederim.

KE**** ******
09.08.2014

Gerek temizliği gerek ilgi alaka olsun çok beğendim hiçbir olumsuzluk yaşamadık tekrar konaklamak isteriz.

MU**** ******
09.08.2014

İLK DEFA KONAKLADIK ÇOK HOŞUMUZA GİTTİ GAYET GÜZEL EĞLENDİK

OK**** ******
09.08.2014

KUSURSUZ ÇOK GÜZEL BİR TATİLDİ.

AL**** ******
09.08.2014

Mng tur yetkilileri hemen hemen her ihtiyacımıza cevap verdi her isteklerimiz yerine getirildi çok memnun kaldık

OG**** ******
08.08.2014

4.kez konakladığım bir oteldi hiçbir sıkıntı yaşamadım son derece memnun kaldım herşey gayet güzeldi.

ÖZ**** ******
08.08.2014

Çok iyiydi hiçbir problem olmadı tekrar konaklamayı düşünüyoruz oteli çok beğendik

FI**** ******
08.08.2014

Umduğumuzdan daha güzel bir oteldi Mng turızm aracılığıyla gittiğimiz için çok güzel bir ilgi gördük karşılama ve otelde konaklamamız boyunca hiçbir aksaklık yaşamadık verilen ilgi mükemmeldi teşekkür ederiz.

ME**** ******
07.08.2014

Balayı çiftiydik çok güzel bir ilgi gördük hizmet müthişti

IL**** ******
07.08.2014

Çok ilgili bir oteldi beklediğimden daha güzel bir tatil geçirdik İlk defa konaklamıştım çok memnun kaldım

AY**** ******
07.08.2014

OLDUKÇA GÜZELDİ.YEMEKLERİ LEZZETLİ VE BOLDU ÇOK MEMNUN KALDIK.

AN**** ******
07.08.2014

Personelleri güler yüzlü ve oldukça deneyimliydi verilen hizmetin yanı sıra ilgileri bizi çok mutlu etti.Yiyecek-içecek kısmında çok sıra olmasına rağmen lezzet müthişti.Animasyonları çok beğendik.

NA**** ******
05.08.2014

Özellikle personel çok ilgili ve çok düzgün bir şekilde çalışıyorlardı aldığımız hizmet bizi çok memnun etti.

ED**** ******
04.08.2014

2 yıldır konaklıyoruz aldığımız hizmetten memnun kaldıığımızdan dolayı tekrar tercih ettik.Dört dörtlük bir otel her anlamda çok beğeniyoruz herşey için teşekkürler.

KE**** ******
04.08.2014

3. konaklayışımdı çok memnun kaldım

EM**** ******
04.08.2014

4.gelişimdi memnun kaldığımdan dolayı tekrar tercih ettim .Sadece havuzu hijyenik bulmadım diğer hizmetler gayet iyiydi.

SE**** ******
04.08.2014

Çalışanlar çok ilgiliydi özellikle odamızdan çok memnun kaldık

GÖ**** ******
04.08.2014

ÇOK BEĞENDİM TEKRAR GİTMEK İSTERİM

SA**** ******
04.08.2014

GEÇEN YILDA KONAKLADIK OTELİ YERİ VE KONUMU AÇISINDAN ÇOK İYİ BULUYORUZ DENİZİ GAYET GÜZEL ŞAŞIRTICI BİR HİZMET VAR MUHTEŞEM İLGİ GÖRDÜK HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER

HA**** ******
04.08.2014

MNG TURIZM YETKİLİLERİ OTELDE BİZİMLE OLDUKÇA İLGİLENDİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

BU**** ******
04.08.2014

müthişti özellikle personel çok ilgiliydi

BI**** ******
04.08.2014

Otel bizi çok güzel karşıladı.Oda servisi olsun hizmet olsun ve animasyonlar olsun gayet iyiydi memnun bir şekilde ayrıldım.

CA**** ******
04.08.2014

OTEL ÇOK İYİYDİ ÖZELLLİKLE PERSONELLER ÇOK DENEYİMLİ VE SAYGILIYDI OTELDEN ÇOK MEMNUN KALDIM

CA**** ******
04.08.2014

RESEPSİYON ÇOK İLGİLİYDİ. OTEL DE ORMAN İÇERİSİNDE OLDUĞU İÇİN HİÇ NEM YOKTU BU AÇIDAN ÇOK BEĞENDİM.HİZMET GEREKTİĞİNDEN FAZLA İLGİLİ VE BÜYÜK BİR ZEVKLE YAPILIYORDU PERSONELLERİN GÜLER YÜZLÜ OLDUĞUNU GÖRDÜKÇE TATİLİM DAHA DA ANLAM KAZANDI

MU**** ******
03.08.2014

5.Konaklayışımız sürekli severek ve büyük bir keyifle gidiyoruz herşeyden çok memnunuz emeği geçen bütün personelinize teşekkür ederim.

MU**** ******
03.08.2014

5.Konaklayışımız sürekli severek ve büyük bir keyifle gidiyoruz herşeyden çok memnunuz emeği geçen bütün personelinize teşekkür ederim.

ME**** ******
03.08.2014

YEMEKLER HARİÇ HERŞEY ÇOK GÜZELDİ BÜYÜK BİR KEYİF ALDIM OTELİN PERSONELLERİ GAYET İLGİLİYDİ.

SE**** ******
02.08.2014

5 aile şeklinde konakladık daha öncede wow hoteli tercih etmiştim.Oteliniz gayet güzel çalışanlar oldukça nezaketli odaları çok rahat yemekleri müthiş çok memnun kaldık

FA**** ******
02.08.2014

çok beğeniyorum ve sürekli tercih ediyorum teşekkürler

RA**** ******
02.08.2014

çok beğeniyorum ve sürekli tercih ediyorum teşekkürler

AY**** ******
02.08.2014

OTEL KONUM AÇISINDAN VE YEMEK AÇISINDAN ÇOK GÜZEL, PERSONEL AÇISINDAN DİYEBİLECEK HİÇBİR ŞEY YOK GAYET MÜKEMMEL VE İLGİLİLER

EZ**** ******
02.08.2014

OTELDEN HİÇ SIKILMADIM PERSONELLER GÜZLER YÜZLÜYDÜ OTELİN EKİP ÇALIŞMASI SÜPERDİ HİÇBİR ŞEY EKSİK DEĞİLDİ .TERTEMİZ BİR OTEL YEMEKLERİNDEN DE ÇOK MEMNUN KALDIM ÇEŞİTİ BOLDU.PLAJINI DA ÇOK BEĞENDİK

RE**** ******
02.08.2014

Yaklaşık 10 yıldır konaklıyorum oteli çok beğeniyorum .Özellikle genel müdür Tayfur Bey Sema Hanım'a çok teşekkür ederim .Şeniz hanım elinden gelen herşeyi yapıyor bizimle her yıl çok ilgileniyor verdiği ilgiden ve güler yüzünden dolayı tebrik ediyorum kendisine de teşekkürlerimi iletiyorum.

ES**** ******
01.08.2014

Otel personeli çok güleryüzlü ve yardımsever. Yemekleri çok lezzetli ve doyurucuydu çok memnun kaldık

HA**** ******
31.07.2014

HİÇBİR OLUMSUZLUK YAŞAMADIK OTEL GAYET GÜZEL ÇOK MEMNUNDUM.

SE**** ******
31.07.2014

Otelde 3.konaklayışımız çok memnun kaldık .

SE**** ******
31.07.2014

YEMEKLER ÇOK LEZZETLİYDİ KALABALIK OLMASINA RAĞMEN HİZMET AKSAMADI AİLEM İLE ÇOK GÜZEL BİR TATİL GEÇİRDİM OLUMSUZ GÖRÜŞÜM YOK GAYET MÜTHİŞTİ MUTLU BİR ŞEKİLDE AYRILDIK

AY**** ******
29.07.2014

açıkçası muhteşemdi herşey gayet güzeldi çok memnun kaldım

SE**** ******
29.07.2014

Herşey çok güzeldi inanılmaz beğendim otel anlamında hiçbir problemim olmadı daha öncesindede kalmıştım 10 yıl öncesine göre değerlendirirsem otel gayet güzel bir mevkiide ve çok hizmeti kaliteli bir tesis beğeniyorum ve sürekli tecih sebebim olan bir otel

OR**** ******
29.07.2014

herşey mükemmeldi verdiğimiz paranın kat kat fazlasını hizmet olarak aldık, çalışanlarıyla, yemeğiyle, temizliğiyle 5 yıldızı hakediyor. teşekkür ederiz.

FA**** ******
28.07.2014

Başarılı bir tesis çok mutlu oldum böyle bir tesiste konakladığım için yemekler harikaydı otel çalışanları mükemmeldi Mng Turizm' e herşey için çok teşekkür ederim

HA**** ******
28.07.2014

Otelin yemeğinden,temizliğinden her türlü aktivitelerinden çok memnundum iki otelden yararlanmak ayrı bir güzellik özellikle personelin tutumu çok mükemmel o yoğunlukta ileri derecede verilen bir hizmet ve hoşgörü anlayışı var çok beğendim çok memnun bir şekilde ayrıldım.

LI**** ******
28.07.2014

Rehberiniz Sedat Bey bizimle çok ilgilendi memnun kalmamız için elinden geleni yaptı kendisine teşekkürlerimi birkez daha iletmek isterim

LA**** ******
28.07.2014

Sürekli konaklıyorum ve çok beğeniyorum harika bir otel çok memnunum ilginize teşekkürler

YU**** ******
28.07.2014

Yer ve konum açısından otel gayet güzel hizmetli ve ilgili hiçbir problem yaşamadık huzurlu bir şekilde tatilimizi yaptık teşekkürler

DI**** ******
27.07.2014

2.konaklayışımız çok beğeniyoruz ve çok memnunuz tekrar tercih etmeyi düşünüyoruz

BA**** ******
27.07.2014

HERHANGİ BİR MEMNUNİYETSİZLİĞİM YOK GAYET GÜZEL GEÇTİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

TA**** ******
27.07.2014

Tesiste 4.konaklayışımız tesis herzamanki gibi çok iyiydi beklediğimiz ilgi ile karşılaştık çok memnun kaldık

YO**** ******
26.07.2014

4.gidşimiz daha önceden de memnuniyetimiz olduğu için tekrar tercih ettik

OZ**** ******
26.07.2014

AKTİVİTE ANİMASYON VE ODALAR GÜZELDİ. MNG TURİZM ARACILIĞI LE ALACARTE RESTAURANTTAN YARARLANDIK BU EN BEĞENDİĞİMİZ YÖNÜ OLDU . GENEL ANLAMDA MEMNUNDUM

HA**** ******
26.07.2014

ÇOK GÜZEL GEÇTİ MEMNUN KALDIK

GO**** ******
26.07.2014

Çok memnun kaldım çalışanlarınız çok ilgili ve alakalı herşeyimizle birebir ilgilendiler otelinize gerçekten çok ısındım evim gibi geldi bir daha kesinlikle gönül rahatlığı ile tercih edicem

ZE**** ******
26.07.2014

Mükemmeldi çok güzel bir tatil geçirdik.

HA**** ******
26.07.2014

oteli beğendik memnun bir şekildede ayrıldık teşekkürler

PA**** ******
26.07.2014

OTELİ BEĞENDİK TEKRAR TERCİH ETMEK İSTERİZ

UG**** ******
26.07.2014

Tamamen Ailelere yönelik bir otel olmuş daha önceden de konaklamıştım memnunum sürekli tercih ediyorum

IB**** ******
25.07.2014

ilginizden dolayı çok teşekkürler herşey gayet güzeldi

SE**** ******
25.07.2014

3.konaklayışımız zaten otel çok rahat sürekli severek ve beğenerek gidiyoruz

FE**** ******
25.07.2014

çok teşekkür ederim harika bir tatil geçirdim otel gerçekten beğenimi kazandı

HA**** ******
25.07.2014

DAHA ÖNCEDE KONAKLAMIŞTIM ALDIĞIM HİZMET GAYET GÜZEL KUŞKUSUZ TERCİH EDEBİLİYORUM MNG TURİZME AYRICA TEŞEKKÜRLER

TE**** ******
25.07.2014

hiçbir sıkıntım olmadı gayet memnun kaldım herşey güzel diyebilirim

YU**** ******
21.07.2014

herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım gayet güzel bir tatildi benim için.

BI**** ******
19.07.2014

OTELİNİZİ SÜREKLİ TERCİH EDİYORUM GAYET MEMNUNUM

SO**** ******
18.07.2014

ÇALIŞANLAR GAYET İLGİLİ ÇOK MEMNUN KALDIK

CO**** ******
18.07.2014

GAYET İYİYDİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Mİ**** ******
16.07.2014

ÇOK MEMNUN KALDIK ÇOK GÜZELDİ ÖZELLİKLE PERSONELDEN ÇOK MEMNUN KALDIK.

DE**** ******
16.07.2014

herşey çok güzeldi teşekkür ederim.

NI**** ******
16.07.2014

Mng turizmden çok memnunum otelde alacarte restaurantta ağırlandık bu benim için çok güzel bir jest oldu çok beğendim çokta memnun kaldım teşekkür ederim ilginize.

OR**** ******
15.07.2014

2007 den beri konaklıyorum ve gayet memnunum.

HU**** ******
15.07.2014

ÇOK GÜZEL BİR OTELDİ GAYET MEMNUN KALDIM.

SE**** ******
15.07.2014

ÇOK MEMNUN KALDIM ÇOK GÜZELDİ BİR DAHAKİ SEFERE WOW TOPKAPI PALACE HOTELE GİTMEK İSTERİM.

FA**** ******
15.07.2014

çok memnun kaldım hiçbir sıkıntı yaşamadım oteli beğendim

IB**** ******
15.07.2014

GEÇEN YILDA KONAKLAMIŞTIM ÇOK MEMNUN KALIYORUM VE ÇOK BEĞENİYORUM TEKRAR BÜYÜK BİR ZEVKLE TERCİH ETMEK İSTERİM.

HA**** ******
15.07.2014

SÜREKLİ KONAKLIYORUM VE GAYET MEMNUNUM.

MA**** ******
14.07.2014

Havuzdan dolayı rahatsızlık geçirdik tatsız bir şekilde ayrıldık.

GU**** ******
14.07.2014

HERŞEY ÇOK GÜZELDİ ALDIĞIMIZ HİZMET OLSUN OTELİN KONUMU VE ÇALIŞANLAR OLSUN BİZİMLE GAYET İLGİLİLERDİ HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER MNG TURİZMEDE AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM

SU**** ******
14.07.2014

HERŞEY ÇOK GÜZELDİ.ÖZELLİKLE MNG TURIZM TARAFINDAN REZERVASYON YAPTIRDIĞIMIZ İÇİN ALACARTE RESTAURANTLARDAN YARARLANDIK İLGİDEN ÇOK MEMNUNDUK TEKRAR TEŞEKKÜRLER.

DO**** ******
14.07.2014

herşey harikaydı çok teşekkür ederim ilginize ve alakanıza

EM**** ******
14.07.2014

Mng turızmden çok memnun kaldım.Otelde mng turızm çalışanları benimle çok ilgilendi wow topkapı palace hotele geçişimi sağladılar otelden de çok memnun kaldım.

KA**** ******
14.07.2014

müthiş bir oteldi personel ve hizmet açısından gayet mükemmel her anlamda çok beğenimi kazandı tekrar tekrar tercih etmek isterim.

HA**** ******
14.07.2014

Oldukça memnunum herşey için teşekkürler.

KE**** ******
14.07.2014

Özellikle personel açısından çok hoşumuza giden bir oteldi 2 tesiside kullandık sadece wow kremlin biraz soğuk geldği için wow topkapı palace hotele geçtik oradan da gayet memnun kaldık.

IS**** ******
13.07.2014

ÇOK MEMNUN KALDIM TEŞEKKÜR EDİYORUM

KE**** ******
13.07.2014

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK GÜZEL VE KEYİFLİ HUZUR DOLU BİR TATİL GEÇİRDİM.

HA**** ******
13.07.2014

HİÇBİR SIKINTIMIZ OLMADI GAYET MUTLU BİR ŞEKİLDE AYRILDIK.

MU**** ******
13.07.2014

OTEL GAYET GÜZEL ÇOK MEMNUN KALDIM.

HA**** ******
12.07.2014

GAYET İYİYDİ ÇOK MEMNUN KALDIM HARİKA BİR OTEL

CA**** ******
12.07.2014

İlk öncelikle Satış esnasında Satış temsilcisi Nazlı hanım'dan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim benimle gayet güzel ilgilendi ilgisine ve alakasına gönülden teşekkürlerimi iletiyorum .Otel her anlamıyla güzeldi konumu olsun,personeller ve verilen hizmet olsun üstün bir nitelikli otel diyebilirim kalabalık ve çok güzel bir atmosferi olan bir tesis herşey için mng turizme de ayrıca teşekkür ederim.

YE**** ******
12.07.2014

Otel güzeldi eğlenceli bir tatil oldu benim için gayet memnunduk.

DE**** ******
12.07.2014

teşekkür ederim çok güzel bir tatil geçirdim sizin aracılığınız ile yönlendildiğim bu otel çok hoşuma gitti.

AY**** ******
11.07.2014

Geçen yılda konaklamıştım fakat bu yıl berbattı tek kelime ile rezaletti her açıdan düşüş gördüm ve hiç beğenmedim

ER**** ******
10.07.2014

ÇOK İYİYDİ MÜKEMMELDİ TEPEDEN TIRNAĞA HİÇBİR KUSUR GÖREMEDİM.MNG TURIZM 'E DE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

MU**** ******
10.07.2014

ÇOK MEMNUNDUK OTELİNİZDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

KU**** ******
10.07.2014

Oteli gerçekten çok beğendik her yönüyle çok hoşumuza giden bir otel oldu Mng turizm' e de ayrıca teşekkür ederim.

NU**** ******
09.07.2014

Daha öncede balayı çifti olarak konaklamıştık otelinizden gayet memnunum personelleriniz gayet başarılı hiçbir aksaklık yaşanabilecek durum göremedim herşeyden gayet memnunum çok teşekkür ederim.

HA**** ******
08.07.2014

Çok güzel bir seçim yaptığımı düşünüyorum çünkü beğendim otelinizi çok memnun bir şekilde de ayrıldım.

CE**** ******
08.07.2014

Gayet güzeldi memnun bir şekilde ayrıldık.

SE**** ******
07.07.2014

Çok güzeldi herşey harika çok mutlu bir şekilde ayrıldık.

SE**** ******
07.07.2014

Daha öncede konaklamıştım bu yıl suit oda verildi çok rahat ettim herşey için teşekkürler.

HU**** ******
07.07.2014

Müthiş bir otel her anlamda çok memnun kaldım.

OZ**** ******
05.07.2014

2.KEZ KONAKLAMAMIZ ÖZELLİKLE PERSONEL ÇOK GÜLER YÜZLÜ VE YARDIMCIYDI TEKRAR TATİL FIRSATIMI BU OTELDE GEÇİRMEKTEN BÜYÜK MUTLULUK DUYARIM.

IB**** ******
05.07.2014

Çok güzedli tekrar tercih edeceğim.

HA**** ******
05.07.2014

Çok harika bir otel organizasyonunuzdan çok memnun kaldım.Animasyon ekibiniz çok iyiydi.Restaurantta hizmet konusunda biraz eksiklik vardı.Garsonların yabancı turistlere çok fazla hizmet konusunda ve yardım konusunda çabasını göremedim.

SA**** ******
04.07.2014

gayet memnundum çok beğendim

IB**** ******
03.07.2014

Gayet güzeldi Mng turizm 'e çok teşekkürler çok güzel bir tatil geçirdik.

BA**** ******
01.07.2014

Tesisinizin bütün hizmetlerinden çok memnun kaldım.Ailelere yönelik bir oteldi herşey için teşekkürler.

DE**** ******
30.06.2014

Yemek konusunda alacarte restaurantlar çok iyiydi. Otel personelleri çok güleryüzlü ve alakalılardı hizmetlerinden dolayı otelinize teşekkürlerimi iletiyorum.

HA**** ******
29.06.2014

ALDIĞIM HİZMETTEN VE OTELİNİZDEN ÇOK MEMNUNUM HERŞEY İÇİN SAĞOLUN TEŞEKKÜRLER.

VI**** ******
25.06.2014

HERŞEY ÇOK GÜZELDİ ÇOK EĞLENDİK. İLGİ ALAKA GÜZELDİ.

SA**** ******
24.06.2014

ÇOK MEMNUN KALDIM.BALAYI ÇİFTLERİNE UYGULANAN KONSEPT BİZİ ÇOK MUTLU ETTİ OTELE BİR KEZ DAHA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HERŞEY İÇİN.

TA**** ******
24.06.2014

Gayet memnunduk otel çok hoşumuza gitti tekrar gitmeyi planlıyoruz.

FU**** ******
24.06.2014

GENEL İTİBARİYLE İYİ SEVİYEDE BİR OTEL SADECE ODALAR YENİLENMELİ .FİYATINA GÖRE KONSEPTİ ÇOK İYİYDİ.

FA**** ******
23.06.2014

ALDIĞIM HİZMETTEN VE OTELİNİZDEN ÇOK MEMNUNUM OTEL HER ANLAMIYLA ÇOK BAŞARILI

BE**** ******
23.06.2014

Biz memnun kaldık tam bir aile oteli çok güzeldi.

HA**** ******
23.06.2014

Çok beğendim ve seneye tekrar bu otelinizde konaklama yapmayı düşünüyorum.

EV**** ******
23.06.2014

ÇOK ÇOK BEĞENDİM BİZİ BÜTÜN HER HİZMET ÇOK MEMNUN ETTİ KARŞILAMA HERŞEYDEN ÇOK GÜZELDİ.

SE**** ******
23.06.2014

GAYET GÜZELDİ.

Nİ**** ******
23.06.2014

genel olarak çok memnun kaldım.

ES**** ******
23.06.2014

GİTTİĞİM İÇİN MEMNUNUM.OTEL PERSONELLERİ HİZMETİ ÇOK GÜZELDİ TEKRAR GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.

ME**** ******
23.06.2014

HERŞEY GÜZELDİ.RESTAURANTLARINDA ÇOK GÜZEL AĞIRLANDIM BU BENİ ÇOK MUTLU ETTİ.

IS**** ******
23.06.2014

MEMNUNDUM TEŞEKKÜRLER.

CI**** ******
23.06.2014

MÜKEMMEL GAYET İYİYDİ SADECE ODALARINDA YENİLENME GERÇEKLEŞMELİ.

SE**** ******
23.06.2014

Odamda yatağımın değiştirilmesi konusunda yetkili kişilere bildirmiştim hemen anında her isteğimin yapılması ve hiçbir olumsuz bir durumla karşılaşmamam beni çok mutlu etti.Otel her anlamıyla çok yardımcıydı ve 2 tesisten yararlanma imkanı olması bizim için çok büyük bi avantaj oldu çocuklu bir aile olarak bu otelde konakladığım için değişiklik çok güzel oluyordu hiç canımız sıkılmadı .Animasyonlardan çocuklarım çok eğlendi Alacarte restaurantlardan 4 kez yararlandım, gerçekten fevkalade bir tesisti çok çok memnun kaldım herşey için teşekkürler.

CI**** ******
23.06.2014

Otel çok güzel ve keyifliydi Teşekkürler

SE**** ******
23.06.2014

Otel gayet iyi ve güzeldi. Memnun kaldık.

İB**** ******
23.06.2014

OTEL GENEL ANLAMIYLA ÇOK GÜZEL BALAYI ÇİFTİYDİK ÇOK MUTLU BİR ŞEKİLDE TATİL GEÇİRDİK MNG TURIZM ARACILIĞIYLA GİTTİĞİMİZ İÇİNDE AĞIRLAMALARINI ÇOK BEĞENDİK.

SU**** ******
22.06.2014

Genel olarak iyiydi. Otel içerisinde satılan hediyelik eşya fiyatları yüksekti.Hizmet olarak çok memnun kaldık.

EK**** ******
22.06.2014

GENEL OLARAK MEMNUNUZ TEKRAR GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUIZ. GENEL ANLAMDA BİR SIKINTIMIZ OLMADI.

NI**** ******
22.06.2014

güzel bir oteldi.

SI**** ******
22.06.2014

OTELE SÜREKLİ GİDİYORUZ VE ÇOK MEMNUNUZ.

TE**** ******
22.06.2014

TESİS OLDUKÇA İYİ GAYET TEMİZ ODALARDAKİ HİZMET VE GARSONLAR ÇOK FAZLA İLGİLİYDİ.

SE**** ******
21.06.2014

Biz Ailece çok memnun kaldığımızı belirtebiliriz Otelde Mng Turizm aracılığıyla gittiğimiz için ayrı bir hizmet ve güzel yaklaşım aldık Ala carte Restaurantlarında mng turizm aracılığıyla gittğimiz için herbirinden birer kez yararlandık bu bizi en çok mutlu eden yönlerinden birisi oldu ve verilen hizmetten gerçekten çok memnun kaldık.Birçok kişiye önerdim ve aynı şekilde bu görüşlerle bana teşekkür etmeleri ve onlarında memnun kalmamaları beni çok mutlu etti hizmete ve çalışanlara sonsuz teşekkür ediyorum .

HA**** ******
21.06.2014

Çok memnun kaldık tekrar tercih etmeyi düşünüyoruz.

ÖM**** ******
21.06.2014

GEÇEN SENEDE KATILMIŞTIK MEMNUN KALDIĞIMIZDAN DOLAYI BU SENEDE KONAKLAMA YAPTIK ÇOK MEMNUN KALDIK.

AY**** ******
21.06.2014

genel olarak gayet güzeldi.

HA**** ******
21.06.2014

OTEL GAYET GÜZEL.

OS**** ******
21.06.2014

Önerebileceğim bir otel herşeyinden çok memnunuz.

AL**** ******
20.06.2014

2 AİLE OLARAK GELDİK VE ÇOK MEMNUN KALDIK.

ER**** ******
20.06.2014

2 AİLE OLARAK GELDİK VE ÇOK MEMNUN KALDIK.

SA**** ******
20.06.2014

Herşey çok güzeldi çok memnun kaldık oteldeki çalışanlar her sorunumla ilgilendi çok teşekkürler .

MU**** ******
19.06.2014

hiçbirşeyden şikayetim yok herşey benim için çok güzeldi

EL**** ******
19.06.2014

TESİS PERSONEL VE KONSEPT ÇOK GÜZELDİ . HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

IR**** ******
18.06.2014

Genel olarak otelden memnun kaldık .Güzel bir tatil geçirdik animasyon ekibi çok ilgili ve alakaklıydı yiyecek ve içecek bölümünden de çok memnun kaldık.

OL**** ******
18.06.2014

Genel olarak otelden memnun kaldık .Güzel bir tatil geçirdik animasyon ekibi çok ilgili ve alakaklıydı yiyecek ve içecek bölümünden de çok memnun kaldık.

EN**** ******
18.06.2014

Hiçbirşeyde sıkıntı yaşamadım herkes çok ilgiliydi Teşekkürler

TA**** ******
17.06.2014

ÇOK MEMNUN KALDIK .MNG TURIZM YETKİLİSİNDEN KARŞILAMA VE UĞURLAMA KONUSUNDA ÇOK GÜZEL BİR HİZMET ALDIK TEKRAR EMEĞİNE TEŞEKKÜLERİMİZİ İLETİYORUZ.

AY**** ******
17.06.2014

Geçen yılda otelinizde konaklamıştım otelden çok memnunum Sedat Bey'e ilgisinden dolayı da çok teşekkür ederim.

AT**** ******
17.06.2014

Herşey mükemmeldi yemekler çok güzel çalışanları çok beğendim .Animasyon ekikinden çok memnun kaldık.

TA**** ******
17.06.2014

Herşey mükemmeldi yemekler çok güzel çalışanları çok beğendim .Animasyon ekikinden çok memnun kaldık.

SE**** ******
16.06.2014

Otel Süperdi mng turizme çok teşekkür ediyorum Tekrar bu otelde ağırlanmak çok isterim.

UG**** ******
16.06.2014

2 tesisin kullanımı bizim için çok avantajlı oldu bu sayede 2 tesiste tatil yaptık çok memnunduk herşey için teşekkürler

EZ**** ******
16.06.2014

Balayı çiftiyidk kendimizi özel hissetme yönünden fazlasıyla destek gördük.

VO**** ******
16.06.2014

Çok memnun kaldık tekrar tercih etmeyi düşünüyorum.

SE**** ******
16.06.2014

YAPILAN HİZMETTEN ÇOK MEMNUN KALDIK.KALDIĞIMIZ SÜREÇTE ALA CARTE RESTAURANTLARDAN YARARLANDIK SERVİS VE ALAKA ÇOK İYİYDİ SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

MU**** ******
15.06.2014

BALAYI ÇİFTİ OLARAK KONAKLADIK ÇOK ÇOK GÜZELDİ BİZİM İÇİN ÇOK EĞLENDİK MUTLU BİR ŞEKİLDE AYRILDIK.

KE**** ******
15.06.2014

Satış temsilcisi EREN Bey'e ilgi ve alakasından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım Otelden gayet memnun kaldım .

PI**** ******
13.06.2014

Otel güzel fakat çok kalabalıktı.Personelin ilgisi ve hizmeti çok iyiydi hemen hemen her çağardığımızda isteğimize karşılık olumlu bir yanıt aldık.Tesis misafirlerine çok önem veriyor bu yönden biz çok memnun kaldık.

ER**** ******
11.06.2014

2.gidişimdi daha önceden gidip gördüğüm bir otel her konuda otelinizden tatmin olduk herşey için teşekkürler

NA**** ******
10.06.2014

Her yıl tercih ediyorum ailemle tesisi beğendiğim ve rahat bir tatil geçirdiğim için herkesede öneriyorum memnunum hiçbir sıkıntım yok verilen hizmet olsun konakladığım gün boyunca aktiviteleri olsun çok güzel .

ME**** ******
10.06.2014

Herşeyiyle memnun kaldım aldığım hizmetten dolayı Mng turizme sonsuz teşekkürler tekrar sizi tercih etmekte kuşkusuz kararlıyım.

SE**** ******
10.06.2014

OTELİNİZE VE MNG TURİZM'E SONSUZ TEŞEKKÜRLER .HERKESE TAVSİYE EDEBİLECEĞİM BİR OTEL TATİLİMİZ ÇOK ÇOK GÜZEL GEÇTİ BUNDA OTELİN BÜYÜK BİR PAYI VAR HİZMET VE GÖSTERİLEN ÖNEM WOW OTELLERİNDE ÇOK FARKLI O KADAR ÇOK ETKİSİNDE KALDIK Kİ OTELİNİZİN TEKRAR YAKIN ZAMANDA TERCİH EDECEĞİZ EMEĞİNİZE VE ALAKANIZA TEKRAR TEŞEKKÜRLER.

HI**** ******
10.06.2014

Önceki yıla göre otelin hizmeti bu yıl dahada artmış olduğunu gördüm Tesiste ciddi anlamda değişimler var hizmet kalite açısından zaten çok beğendiğim bir oteldi bu gibi hizmetlerin daha elverişli ve istekli yapıldığını gördüğümde tatilim dahada anlam kazandı Ve çok memnun bir şekilde ayrıldım Otel gerçekten gidilip görülmesi gereken bir otel .Teşekkürler

AH**** ******
09.06.2014

Ailece otelden çok memnunduk otelin içindeki hizmet ve konumu çok hoşumuza gitti.

YA**** ******
09.06.2014

SÜREKLİ SİZİN OTELLERİNİZİ TERCİH EDİYORUM ÇOCUKLU AİLELER İÇİN ÖNEREBİLECEĞİM BİR OTEL HER ANLAMDA ÇOK MEMNUNDUM.

CA**** ******
08.06.2014

GAYET İYİYDİ HİÇBİR KUSUR GÖREMEDİM İLGİ ALAKADA ÇOK HOŞTU HİZMET VE PERSONEL AÇISINDAN OTEL ÇOK KALİTELİ

SE**** ******
08.06.2014

Oteliniz çok güzel gayet memnun ayrıldık yemekleriniz iyi personeliniz kaliteli deniziniz çok temiz aktiviteleri yeterliydi çevresi doğa ve yeşillik açısndan çok güzel mimarisi en beğendiğim tarafıydı.

GU**** ******
08.06.2014

Oteliniz müthiş her yönüyle harika çok memnun ayrıldık.

MU**** ******
07.06.2014

3.YIL GİDİŞİMİZ. TESİS PERSONEL VE YEMEKLERİ AÇISINDAN TERCİH ETTİĞİMİZ BİR OTEL GENEL ANLAMIYLA ÇOK BEĞENİYORUZ VE SÜREKLİ TERCİH EDİYORUZ.

YU**** ******
07.06.2014

Güzel bir otel çok fazla bir olumsuzlukla karşılaşmadım personel çok yardımsever ve ilgiliydi hizmet ve alaka hoşumuza gittiğinden dolayı tekrar tercih edebiliriz.

SA**** ******
04.06.2014

6.yılımız gerçekten tesisinizi çok beğeniyorum her anlamıyla çok memnun kaldığım ve önerebileceğim bir otel

EM**** ******
03.06.2014

Gayet güzel daha öncede konaklamıştım tekrar tercih ettim ve yine tercih edeceğim.

MU**** ******
03.06.2014

GAYET GÜZEL VE BAŞARILI BİR OTEL KONFORUNDAN VE İLGİLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM.

BU**** ******
03.06.2014

Otel çok güzeldi çok eğlendim herşeyden memnunum .

MU**** ******
02.06.2014

UMDUĞUMDAN ÇOK İYİ BULDUM ARADIĞIM BİRYERDİ .ÇOK HOŞUMA GİTTİ.

ER**** ******
01.06.2014

çok memnun kaldık.

AL**** ******
01.06.2014

GAYET MEMNUNDUM.

ER**** ******
31.05.2014

MEMNUNDUM.

SE**** ******
30.05.2014

Her sene gittiğim tesis ve her seneki gibi yine çok memnunum bütün hizmet ve alakadan seneyeki tercihim yine wow otelleri olacaktır.Bütün çalışanlara teşekkür ederim .

NU**** ******
28.05.2014

çok memnun kaldık.

SU**** ******
28.05.2014

genel anlamda çok memnun kaldık.

ÖZ**** ******
27.05.2014

Aslında çok güzel otel animasyonu sadece eksik buldum.

AL**** ******
26.05.2014

aile oteliydi

SU**** ******
26.05.2014

biz memnun kaldık genel anlamda iyi bir tatildi teşekkür ederiz.

OM**** ******
26.05.2014

Mükemmeldi bütün hizmetlerden çok çok memnun kaldık .

NA**** ******
21.05.2014

ÇOK KEYİF ALDIK. KONFORLU BİR OTELDİ. PERSONELDEN ÇOK MEMNUN KALDIK.

ER**** ******
21.05.2014

OTELDE ÇALIŞAN PERSOLİN GÜLERYÜZLÜ VE İLGİLİ OLUŞU BİZİ MEMNUN ETTİ .

OZ**** ******
20.05.2014

balayı çifti olarak tavsiye üzerine gittik ve çok memnun kaldık.

HA**** ******
19.05.2014

Otelden oldukça memnun kaldık.

SA**** ******
19.05.2014

Tesis çok hoşuma gitti,seneye bir daha gideceğim.

TU**** ******
16.05.2014

HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ. HIZMETTEN MEMNUN KALDIK. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

ME**** ******
11.05.2014

HERŞEYİ MÜKEMMELDİ.YEMEK OLARAK ÇEŞİT BOLDU ÇOK BEĞENDİK.

EL**** ******
07.05.2014

DENİZİ ÇOK GÜZELDİ.YEMEKLERİ ÇOK BEĞENMEDİM.GENEL ANLAMIYLA HOŞTU.TEŞEKKÜRLER

EL**** ******
07.05.2014

gerçekten birçok otele gittim bu kadar konfor görmedim hava şartlarının kötü olmasına rağmen tüm personel hizmeti süperdi.Yemekler güzeldi,animasyon harika çok beğendik.Seneye yine gideceğim

GU**** ******
30.04.2014

Otelden çok memnun kaldık, hiç sorun yaşamadık, yemekleri ve genel olarak otel hizmetini çok beğendik.

EM**** ******
14.04.2014

Otelinizi konumu gereği ve hizmet kalitesini duyduğumuz için tercih ettik. Memnun kaldık arkadaşlarımıza önereceğiz.

TA**** ******
01.02.2014

Tatil yapılacak ideal bir otel ilk fırsatta değerlendireceğim.Ayrıca personelin güler yüzlü olması aile ortamı sunuyor.Yeniden görüşmek üzere

Bu Tesis İçin Uygun Fiyat Bulunamadı.
İncele
89 Puan
Bu Tesisi Paylaşın
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00
WOW Kremlin Palace - Harita
WOW Kremlin Palace - Video
İlginizi çekebilecek Diğer Oteller

Antalya Hotel Resort & SPA

210 TL 179 TL'den İtibaren

Fame Residence Lara SPA Hotel

340 TL 306 TL'den İtibaren

Grand Park Lara Hotel

229 TL 183 TL'den İtibaren

Kervansaray Kundu Beach Hotel

290 TL 247 TL'den İtibaren

Lara Hadrianus Hotel

83 TL 54 TL'den İtibaren

Limak Lara De Luxe Hotel & Resort

590 TL 413 TL'den İtibaren

PGS Hotels Kremlin Palace

320 TL 262 TL'den İtibaren

Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace

378 TL 321 TL'den İtibaren

Titanic Beach Lara

500 TL 425 TL'den İtibaren