• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
 
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Bursa Termal Otelleri

  • Otel
  • Yurtdışı
  • Gemi
  • Uçak
Hangi Şehir, Belde veya Otel ?
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
Çocuk
Çocuk Yaşları
Yurtdışı Başlığı Seçiniz
Gemi Başlığı Seçiniz
Tıklayın, Biz sizi arayalım
444 2 000 - 0850 811 2000
Kriterlere Uygun 4 Sonuç Bulundu
Bursa / Çekirge
Standart Oda
Oda Kahvaltı
182,50 TL
164,25 TL
'den İtibaren
10%
İndirim
İncele
Bursa / Çekirge
Ekonomi Oda
Oda Kahvaltı
125,00 TL
100,00 TL
'den İtibaren
20%
İndirim
İncele
Bursa / Çekirge
Ekonomi Oda
Oda Kahvaltı
150,00 TL
112,50 TL
'den İtibaren
25%
İndirim
İncele
Bursa / Çekirge
Standart Oda
Oda Kahvaltı
185,00 TL
166,50 TL
'den İtibaren
10%
İndirim
İncele

Bursa Termal Otelleri

 

Ülkemiz şifalı sular bakımından oldukça zengin kaynaklara sahiptir. Hal böyle olunca da sağlık turizmi gelişmiş, termal oteller şifalı suların olduğu bu bölgelere kurulmaya başlanmış, daha fazla insanın faydalanabilmesi sağlanmıştır. Bursa’da bu kaplıcalar bakımından oldukça zengindir. Bursa termal otelleri ile yıl boyunca misafirlerine hizmet vermektedir.

 

Türkiye termal otelleri Avrupa’da ilk sırada bulunmaktadır. Bu nedenle Bursa kaplıca termal otellerini hem yerli hem de yabancı turist tercih etmektedir.

 

Bursa kaplıcaları, özellikle solumun yolları hastalıkları, fizik tedavi, psikoterapi ve rehabilitasyon tedavilerinde en çok tercih edilen termal otellere sahiptir.

 

A’dan Z’ye tüm detayları düşünülmüş, Bursa termal otelleri verdiği özel hizmetler ile misafirlerinin konforu için tasarlanmıştır. Güler yüzlü personel, her zaman en profesyonel şekilde misafirlere yardımcı olmak için hazırdır.

 

Bursa termal otellerinde farklı oda seçenekleri ve geniş fiyat yelpazesi ile herkes için uygun bir seçenek bulunmaktadır. İsteyen misafirlerimiz için Bursa termal oteller 5 yıldızlı konsept ile de misafirlerine hizmet etmektedir.

 

Bursa kaplıcaları kaynak suları, doğal minerallerce çok zengin bir içeriğe sahiptir. Termal sularının sıcaklık derecesi, 45-83°C’dir. Kaplıca sularının içerisinde maden eriyikleriyle zengin kimyasal maddeler, gazlar ve yüksek radyoaktivite bulunur. Ayrıca kalsiyum, sodyum, bikarbonatlı oligo, radyon, kükürt bileşenleri açısından da zengindir.

 

Bursa kaplıcaları; romatizma hastalıklarına, hareket sistemlerinin ağrılı hastalıklarına, damar tıkanıklıklarına, diyabet, gut, metabolizma bozuklukları ile karaciğer ve safra yolları hastalıklarına iyi gelir. Astım gibi bazı solunum yolları rahatsızlıkları için şifa kaynağıdır.

 

Çekirge ve Nilüfer’de bulunan termal otelleri yeli ve yabancı turistlerin tercih ettiği ilk akla gelen tesislerdir. Bu tesislerde MNG turizm uygun fiyat avantajları ile konuklayabilirsiniz.

 

Termal tatil olarak tercih edebileceğiniz Bursa bölgesinde en konforlu ve en uygun Bursa termal otellerini MNG Turizm’in Bursa Termal Otelleri sayfasında bulabilirsiniz. Hem ulaşım hem de konaklama açısından rahat edeceğiniz kendinize en uygun tesis hakkında detaylı bilgileri otel detay sayfalarında bulabilirsiniz.

 

Kültürü, tarihi, doğası ve turizmi ile meşhur Bursa’ya yolunuz düştüğünde bile Bursa termal otellerde kısa bir şifa tatili yapabilirsiniz.

 

Bursa termal otel fiyatları ve konaklama seçenekleri ile ilgili bilgi almak için seyahat danışmanlarımız ile görülebilirsiniz. Dilerseniz MNG Turizm internet sitemizden online alışveriş kolaylığı ile Bursa termal otellerde yerinizi ayırtabilirsiniz.