• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
 
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

MNG Kargo Avantajlar Kulübü Fırsatı

Kargo taşımacılığı sektörünün gelişiminde başrol oynayan MNG Kargo, bir ilke daha imza attı. Ekonominin yaklaşık yüzde 90’ını oluşturan küçük ve orta ölçekli firmalara yönelik geliştirdiği eşsiz projeyle kargo hizmetinin ötesinde bir hizmet sunan MNG Kargo, yenilikçi yaklaşımını yine ortaya koydu.

 

Müşterilerine fayda sağlayan ve katma değerli çözümler sunan MNG Kargo, hayata geçirdiği Avantajlar Kulübü ile KOBİ’lerin en önemli masraf kalemlerinden akaryakıt, elektrik, bankacılık, ofis malzemeleri, güvenlik sistemleri ve kargo ihtiyaçlarını tek bir çözüm aracılığı ile yönetebilmelerine olanak tanıyor.

 

2017 yılı içerisinde MNG Kargo satış temsilcileri aracılığıyla MNG Kargo Avantajlar Kulübü’ne üye olan müşteriler ücretsiz üyelik imkânlarından faydalanabilecekler.

 

MNG Kargo Avantajlar Kulübü’ne üye olan müşteriler MNG Turizm’den yurtiçi otel konaklamaları, yurtdışı ve gemi turlarında 2.000 TL üstü alışverişlerinde geçerli olmak üzere 100 TL hediye çeki kazanabilmekteler.

 

Detaylı bilgi için;

Tel: 0850 222 07 07

E-mail: avantajlarkulubu@mngkargo.com.tr

http://www.mngkargo.com.tr/tr/avantajlarkulubu