• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
 
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Hakkımızda

MNG HOLDİNG bünyesinde 1999 yılında kurulmuş olan MNG Turizm, tur operatörü olarak faaliyet gösteren A Grubu seyahat acentesidir. Ayrıca IATA (Uluslararası Havayolları Taşıyıcılar Birliği) üyesidir. 10 bin arama kapasiteli, Türkiye'nin en gelişmiş teknolojik altyapısına sahip 444 2000 no'lu çağrı merkezi yanında, tümü kurum kimliğine göre dekore edilmiş ve en ileri teknolojiyle donatılmış İstanbul'da Harbiye, Ataköy-Atrium, Şaşkınbakkal-Bağdat Caddesi, Tepebaşı-Eskişehir, Ankara-Gaziosmanpaşa’daki satış ofislerimizin yanında yetkili satış acentelerimiz ile hizmet ağını genişletmiştir.

 

MNG Turizm, yurtiçi tatil programları, yurtdışı paket turları, yurtiçi uçak biletleri, şehir otel seçenekleri, ulaşım, eğlence organizasyonları, incentive, toplantı grupları, bayii teşvik gezileri ve alt yapı olarak çok esnek bir tasarımın kullanıldığı MNG Turizm web sitesi ile kullanıcılarına on-line rezervasyon olanağı sunmakta ve 360 web acentesi ile de Türkiye'nin dört bir yanına ulaşmaktadır. Türk Hava Yolları online bilet sistemi, yabancı havayollarının kullandığı bilgisayar sistemleri (Amadeus, Troya) ve bilet kurye servisi ile kusursuz organize edilmiş bilet departmanımız, sorunsuz yolculuklar için size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

 

Müşteri profilini yakından tanıyan satış kadromuz; tercihleriniz, tatil alışkanlıklarınız ve beklentileriniz doğrultusunda en kısa sürede hizmet alabilmeniz, tüm havayolu şirketleri ile dünyanın her noktasına en kısa sürede ve ekonomik şekilde seyahat edebilmeniz için en ideal seçim olacaktır. Tatilin Dünya Markası World of Wonders Oteller Zinciri MNG Turizm Güvencesinde. MNG Holding bünyesinde yer alan "World of Wonders Otelleri (WOW Hotels) "nin Türkiye’deki yetkili acentesi olan MNG Turizm; tecrübeli ve eğitimli kadrosu, 444 2000 numaralı çağrı merkezi ile satışlarını gerçekleştiriyor.

 

World of Wonders Otelleri’nin ayrıcalığı ile Türkiye’nin en büyük tur operatörlerinden MNG Turizm’in deneyimi birleşince ortaya unutulmaz anılarla dolu tatiller çıkıyor. MNG Turizm kendi bünyesinde yetiştirilmiş, konularında deneyimli ve güler yüzlü seyahat danışmanları ile rezervasyonlarınızı ve tatil programlarınızı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan çağdaş yapımız ve tüm konuklarımızı VIP seviyesinde gören kalite anlayışımızla yolumuza devam ediyoruz.

 

Başarılı organizasyon yapısı ve büyüme grafiği ile ön plana çıkan MNG Turizm’in kalite politikası, tüm misafirlerin beklenti ve isteklerini maksimum düzeyde karşılayarak hizmet standardının sürekli bir şekilde iyileştirilmesi olarak belirlenmiştir. Satış ofislerimizde konuğumuz olun, tatil planınızı rahat yapın… MNG Turizm'e geldikleri ilk andan itibaren misafirlerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu anlayışla, tümü kurum kimliğine göre dekore edilmiş ve en ileri teknolojiyle donatılmış ofislerimizde misafirlerimize etkileyici bir hizmet sunuyoruz.


Şirket Unvanı: MNG Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi
Vergi Dairesi ve Numarası: Boğaziçi Kurumlar Vergi Dairesi, 622 046 7148
Ticaret Sicil No: İstanbul - 572799
Merkez: Cumhuriyet Caddesi, No: 145 / A
Harbiye - Şişli / İstanbul

Yönetim Kurulu:
Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nazif Günal
Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Terzi
Yönetim Kurulu Üyesi Hamdi Bağbozan

Taahhüt Edilen Sermaye: 50.000 TL
Ödenmiş Sermaye: 50.000 TL