• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
 
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Fiyat Politikası

Yurtiçi - Kıbrıs fiyatlarımız iki kişilik odada kişi başı, gecelik, KDV dahil münferit TL satış fiyatları olup, ulaşım, transfer vb. dahil değildir. Toplantı, kongre ve incentive gruplar içinde geçerli değildir. Yurtdışı - Gemi turları fiyatlarımız iki kişilik odada kişi başı olup, münferit Euro satış fiyatlarıdır. Ana sayfamızda afişe edilen fiyatımıza alan vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Tur detaylarını incelediğinizde "Fiyatlar" bölümünde tur bedeline dahil olan ve olmayan hizmetler ayrıca belirtilmiştir.

 

Belirtilen tüm fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerlidir.  Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatlarımızı çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.