• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
 
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Erken Rezervasyon Nehir Turları

  • Otel
  • Yurtdışı
  • Gemi
  • Uçak
Hangi Şehir, Belde veya Otel ?
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
Çocuk
Çocuk Yaşları
Yurtdışı Başlığı Seçiniz
Gemi Başlığı Seçiniz
Tıklayın, Biz sizi arayalım
444 2 000 - 0850 811 2000

Bu arama kriterlerinde sonuç bulunamadı.

Nehir Turları Erken Rezervasyon

 

Daha önce hiç nehir gezisine katıldınız mı? Akıntının sizi dilediği yere sürüklemesine izin verdiniz mi? Cevabınız ister “evet” ister “hayır” olsun; sizi erken rezervasyon fırsatlarıyla, her anından keyif alacağınız nehir turlarımıza çağırıyoruz. 2018 erken rezervasyon indirimleriyle yararlanacağınız çok özel turlar, konforlu ve eğlenceli bir ortamda, sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

 

2018 nehir gemi turları, Sevilla ve Endülüs gibi Akdeniz güzelliklerini, Amsterdam’lı Ren büyüsünü, Moskova’lı Volga kıyılarını ve Viyana’nın zarafetini kapsıyor. 2018 yılındaki nehir gezilerinde herkes görmeyi dilediği coğrafyadan bir parça bulacak.

 

Gönlünüz İspanya ve Portekiz’den yanaysa, Sevilla, Cadiz, Alcoutim ve Vila Real gibi önemli şehirleri kapsayan nehir gezisi tam size göre demektir. Arap yapıların Rönesans mimarisiyle buluştuğu İspanyol kentlerini görebilir, flamenkonun ana noktası olan Ganaderia’yı ziyaret edebilirsiniz. Elhambra Sarayı, Unesco tarafından” doğal biosfer rezervi “olarak kabul edilen Donanaparkı ve Mağribi anıtlar, bu unutulmaz nehir gezisinde göreceklerinizden sadece bazıları.

 

Kuzey severler için Amsterdam, Köln, Nijmegen, Brüksel ve Düsseldorf gibi şehirleri kapsayan nehir gemi turu ideal. İlk rotası Brüksel olan bu nehir gezisinde, Batı Avrupa’nın savaşlardan en iyi korunmuş kenti olan Brugge, Amsterdam’ın renkli sokakları, yel değirmenleri, kanallar, Van Gogh’un koleksiyonu, Üzüm Bağları ve Müzik Müzesi gibi nice sanatsal ve tarihi noktalar bulunuyor. Ortaçağı yeniden keşfetmeye hazır olun.

 

Tuna Nehri tüm ihtişamıyla karşınızda. Viyana, Budapeşte, Mohaç, Belgrad ve Nikopol, bu turun başlıca noktalarından. Program boyunca Viyana’nın görkemli meydanları ve kiliseleri, Budapeşte’nin tarihi yansıtan yapıları ve Tuna Nehri’nin tüm güzelliklerini teker teker görme şansını yakalayacaksınız.

 

Volga Nehri gemi turları iki farklı seçeneğine sahip. Moskova, Ugliç, Goritsi, Kiji, Mandrogi, St. Petersburg, Yaroslavl gibi birçok şehri görmek, Volga’nın eşliğinde tarihsel ve kültürel bir gezinti yapmak, Rusya’nın melankolik dünyasına adım atmak ve kuzeyi daha yakından tanımak istiyorsanız, Volga Nehri gezileri özel indirim fırsatlarıyla size bekliyor.

 

2018 yılı erken rezervasyon fırsatlarıyla indirimlerden yararlanın; Avrupa’ya bir de nehirlerin açısından bakın. Nehir Turları sayfamıza bakın; size en uygun olan tatil seçeneğini şimdiden belirleyin.

 

MNG Turizm erken rezervasyon nehir turları sayfamızdan sizin için en uygun tur programını seçebilir, turlar ve indirim fırsatları hakkında detaylı bilgi almak için seyahat danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.