• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
Uçaklı Van Turu ( )
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
 
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Uçaklı Van Turu

Uçaklı Van Turu
  • Uçaklı Van Turu
  • Uçaklı Van Turu
07.09.2018 tarihi hareketli Uçaklı Van Turu örnek programı
1.Gün Çavuştepe-Akdamar Adası-Van Gölü-Tuşpa Kalesi (07 Eylül 2018)

Pegasus PC2500
Kalkış Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul 07.09.2018 06:35
Varış Ferit Melen Havalimanı Van 07.09.2018 08:40

Sabah 03.30 Ataköy Olimpiyat evi, 03.45 Mecidiyeköy Meydanı Halk Bankası Önü, 04.15 Kadıköy Evlendirme dairesi otoparkı hareketle 04:45 Sabiha Gökçen Havalimanında siz değerli konuklarımızla kültür rehberinizin buluşmasının ardından Pegasus Havayollarının 06.35 uçağıyla yaklaşık iki saatlik yolculuğun ardından Urartu uygarlığının başkenti ve doğunun incisi olarak adlandırılan Van’a ulaşıyoruz.Burada bizleri bekleyen aracımıza binerek sizleri kahvaltıcılar sokağına götürüyor ve meşhur Van kahvaltısı yöresel ürünleri ile kahvaltımızı alıyoruz (ekstra).Ardından Van gölü kıyısında göle tatlı su getiren derelerin Van gölü ile buluşma noktasında üretilen inci kefal menülü öğle yemeğimizi alıyoruz.Ardından bizleri bekleyen teknemize binip Van gölü üzerinde sessiz ve huzur veren yaklaşık yarım saat süren bir yolculukla Aktamar Adası'na geçiyoruz.Konusunu Tevrat ve İncilden alan kabartma sahnelerinin açılımlarını öğrendikten ve kiliseyi sizlerle gezdikten sonra Van şehir merkezine ulaşıyoruz.Urartu kralı Sarduri tarafından yaptırılan gölden 80 m. yükseklikteki kaya üzerine inşa edilen kalede güneşin batışını izledikten sonra otelimize varıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Gün Adilcevaz-Ahlat-Nemrut Krater Gölü (08 Eylül 2018)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından sizleri Süphan dağı eteklerinden Van gölünün kuzey sahiline doğru götürüyoruz.Bitlis’in ilçelerinden olan Adilcevaz varıyoruz.İlçe merkezinde bulunan sahil kalesi ve Paşa camii gezileri sonrası Kubbet-ül İslam olarak bilinen Ahlat’a doğru yol alıyoruz.Selçuklu dönemi mezar taşları ve taş işleme sanatının neticesinde yöreye özgü bir form ile ortaya çıkmış kümbet gezilerimizi gerçekleştirmemizin ardından Tatvan’a ulaşıyoruz.Buradan minibüslerimize binip Türkiye’nin en büyük krater gölü olan adını Babil kralından alan Nemrut dağına 15 km.lik bir yolculuk ile ulaşıyoruz.Deniz seviyesinden 2250 metrede bulunan dünyada en büyük ikinci krater gölü olan Nemrut krateri gezisi bizleri büyüleyecek. Burada soğuk ve sıcak gölleri görüp birbirinden harika doğa manzaralarını fotoğrafladıktan sonra Van’a geri dönüyoruz. Yol üzerinde bölgenin en önemli el sanatlarından halıcılığı tanımak için Halı köyüne uğruyoruz. Ardından otelimize ulaşıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün İshakpaşa Sarayı-Muradiye Şelalesi (09 Eylül 2018)

Pegasus PC2503
Kalkış Ferit Melen Havalimanı Van 09.09.2018 16:05
Varış Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul 09.09.2018 18:05

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından İshak paşa Sarayı'na doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız yol üzerindeki Muradiye şelalesi oluyor. Burada vereceğimiz fotoğraf ve kahve molasının ardından Çaldıran ovası, Tendürek Dağı ve Ağrı Dağı manzaraları eşliğinde İshak paşa Sarayı'na ulaşıyoruz. Yapımı 1784 yılında tamamlanan ve bir külliye tarzında inşa edilen sarayı rehberimizin anlatımları eşliğinde gezdikten sonra Van havalimanına hareket ediyoruz. Pegasus havayollarının 16.05 uçağı ile İstanbul’a hareket ediyor alanda bizleri bekleyen servis aracımıza binerek sizleri aldığımız noktalara bırakırken bir başka turumuzda buluşmak üzere veda ediyoruz.

Kıyı Köşe Van

ÜCRETE DAHİL OLANLAR


• Lüks Turizm midibüsü veya minibüsü ile programda belirtilen tüm geziler,

• Pegasus havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti,
• Belirtilen Hotel'de 2 gece yarım pansiyon konaklama,
• Akdamar Adası tekne ücreti,
• Müze ve Ören yeri giriş ücretleri,
• Profesyonel rehberlik hizmeti,
• Bahşişler ve bağışlar,
• Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

 
• Kişisel harcamalar,
• Öğle yemekleri,
• Öğle ve akşam yemeklerinde alınan içecekler,
• Otel ekstraları,

GENEL ŞARTLAR

Genel şartlar ‘Tur Programı’nın ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

• Turumuz 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde tur iptalinin bildirim tarihi, tur kalkışından 5 gün öncesidir.
• Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda MNG Turizm misafirleri MNG Turizm sorumluluğundadır.
• MNG Turizm; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
• Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
• 3 kişilik odalarda ilave yatak, standart yatak boyutundan daha küçüktür.
• Çocuk indirimleri sadece iki yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
• Rehberimiz yol, hava, bölge yoğunluğu veya olağanüstü koşullara göre programda değişiklik yapma inisiyatifine sahiptir.
• Rezervasyon sırasında koltuk garantisi ya da sözü kesinlikle verilmez. Yürüyüşe uygun giysi, ayakkabı, şemsiye, el feneri, fotoğraf makinesi bulundurulmasını hatırlatırız.
• Yüksek sezonda ve olağan dışı durumlarda programda belirtilen oteller benzer kategorilerde farklı otellerle değiştirilebilir.
• Tur öncesi ya da tur esnasında oluşabilecek hava muhalefeti, doğal afet veya olağanüstü durumlardan dolayı gerçekleşemeyen turlardan MNG Turizm sorumlu değildir.
• Turda kullanılmayan hak ve hizmetlerin tur süresince ya da sonrasında iadesi mümkün değildir.
• Haftalık turlarda (4 gece ve üzeri) oturma düzeni önden arkaya sıra atlanılarak değiştirilir. Bu uygulama rehber tarafından organize edilir.
• Tur programı, Rezervasyon Formu ve Tur Sözleşmesi bir bütündür. Ayrı ayrı düşünülemez.

ULAŞIM ARAÇ TİPLERİ
• HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ, MERCEDES SPRINTER veya VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.

1.049,00 TL
'den İtibaren
Satın Al
Bu Turu Paylaşın
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00