• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
 
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Karadeniz Kültür Turları

  • Otel
  • Yurtdışı
  • Gemi
  • Uçak
Hangi Şehir, Belde veya Otel ?
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
Çocuk
Çocuk Yaşları
Yurtdışı Başlığı Seçiniz
Gemi Başlığı Seçiniz
Tıklayın, Biz sizi arayalım
444 2 000 - 0850 811 2000
Kriterlere Uygun 2 Sonuç Bulundu
3 Gece 4 Gün
3*- 4* otellerde yarım Pansiyon Konaklama
1.106 TL
'dan İtibaren
İncele
Pegasus ile gidiş - otobüs dönüş
2 Gece 3 Gün
3* otellerde 2 gece yarım pansiyon konaklama
749 TL
'dan İtibaren
İncele

Karadeniz Turları

 

Yeşile ve doğaya aşık gezginlerin tercihi; Karadeniz turları. Gören herkesi kendine hayran bırakan bir güzellik sergileyen Karadeniz’e yapacağınız turlarda doğa ile iç içe olma fırsatıyakalayabilirsiniz.

 

Doğusu, batısı her yeri farklı güzellikteki Karadeniz yeşilin her tonunu göreceğiniz bir bölge. Trabzon, Sinop, Giresun, Samsun, Tokat Karadeniz turları kapsamında gidebileceğiniz yerlerden sadece bir kaçı. Vize ve pasaport gerekmeyen Batum’u da Karadeniz turlarının bazıları ile görmeniz mümkün.

 

Uzungöl, Ayder Yaylası, Fırtına Vadisi Karadeniz turlarında ziyaret edebileceğiniz oksijeni en bol yerler.  Karadeniz turunda tarihe dair bir gün geçirmek isteyenleri ise rotasına göre Sümela Manastırı, Safrabolu evleri, Amasya’nın konakları, Sinop cezaevi, Alacahöyük kent kalıntıları bekliyor olacak.

 

Karadeniz turunda Asurlar, Hititler, Firigler, Roma ve Bizans’lara ev sahipliği yapmış olan Çorum’da Alacahöyük - Hattuşaş Antik Kenti – Yazılıkaya antik kalıntıları arasında gezerken tarihe yolculuk yapacaksınız.

 

Şelaleler, yaylalar, ormanlar, manastırlar, tarihi kalıntıları göreceğiniz Karadeniz turunda yöreye özgü enfes lezzetler de tatma fırsatı yakalayacaksınız.

 

Karadeniz Turları sayfamızı inceleyerek sizin için uygun olan tarih, program ve fiyatları bulabilirsiniz.