• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
 
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Ege ve Adriyatik Turları

  • Otel
  • Yurtdışı
  • Gemi
  • Uçak
Hangi Şehir, Belde veya Otel ?
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
Çocuk
Çocuk Yaşları
Yurtdışı Başlığı Seçiniz
Gemi Başlığı Seçiniz
Tıklayın, Biz sizi arayalım
444 2 000 - 0850 811 2000

Bu arama kriterlerinde sonuç bulunamadı.

Ege ve Adriyatik Gemi Turları

 

Kim Ege ve Adriyatik’in büyülü mavisinde yol almak istemez ki? Cruise turları arasında en tercih edilenlerden olan Ege ve Adriyatik gemi turlarını incelemeden, tatil planı yapmayın. İtalya’dan Hırvatistan’a, Akdeniz ve Balkanlar’ın en özel noktaları yurtdışı gemi turlarında. Ege’nin sevimli liman kentlerini, Balkanlar’ın tarihi dokusunu ve cruise turlarının benzersiz deneyimini yaşamaya hazır mısınız?

 

İzmir ve İstanbul çıkışlı olmak üzere iki ayrı seçenek sunan Ege ve Adriyatik gemi turu, size birçok şehri görme fırsatını sunuyor. İstanbul çıkışlı olan cruise turunda destinasyonlar; Dubrovnik, Venedik, Bari, Katakolon ve İzmir olarak sıralanıyor.

 

Hırvatistan’ın başkenti olan Dubrovnik, son yıllarda Avrupa’da en çok ziyaret edilen noktalardan biri. Büyüleyici doğal güzellikleri, geçmişin ruhunu fısıldayan tarihi yapıları ve nice savaşlar görmüş olan ama ayakta kalan mimarisiyle, kesinlikle görülmesi gereken bir Avrupa şehri. Venedik ise İtalya’nın incisi. Nice esere konu olan meydanlarından köprülerine, kanallarından katedrallerine; herkesin hayatta en az bir kere gezmesi gereken özel bir şehir. İstanbul çıkışlı Ege ve Adriyatik gemi turunda tüm bu şehirlere ek olarak, liman şehri olan Bari ve Yunanistan’ın gözbebeği Katakolon’u gezmeniz de mümkün. Yunanistan’ın küçük bir kasabası olan Katakolon, ticari olarak da oldukça gelişmiş bir yer. Olimpiyat ateşinin ilk yakıldığı yer olan bu etkileyici kasabada harika zaman geçirecek, huzurun tadına varacaksınız.

 

İzmir çıkışlı yurtdışı gemi turları ise Dubrovnik, Venedik, Brindisi ve Katakolon destinasyonlarını sunuyor. İtalya'nın Puglia Bölgesi'nde aynı ismi taşıyan Brindisi ilinin merkezi bir liman kenti ve bir komünü olan Birindisi, Adriyatik denizinin kıyısında yer alıyor. Doğal güzellikleriyle görülmeye değer olan bu şirin kentte, her anın tadını çıkaracaksınız.

 

Yurtdışı gemi turları arasında en tercih edilen seçeneklerden olan Ege ve Adriyatik Gemi Turu, mavinin büyüsünü sunuyor. Balkanlar’ın görkemli tarihi ve liman şehirlerinin doğal güzellikleri, cruise turlarının lüksü ve rahatlığı ile buluştu. Siz de Ege ve Adriyatik Gemi Turları sayfamızı hemen ziyaret edin, size en uygun seçeneğe zaman kaybetmeden rezervasyonunuzu yaptırın. Yakın coğrafyalara bir de denizlen açısından bakmaya hazır olun.

 

Ege ve Adriyatik gemi turları fiyatları ve erken rezervasyon fırsatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için MNG Turizm seyahat danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.