• MNG Üye Ödeme Girişi
Rezervasyon Numaranız
Cep Telefonu Numaranız
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi Nedir ?
Ödeme Girişi; Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınız için kullandığımız güvenli ödeme sistemidir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizden sonra telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kayıtlı Cep Telefonu numaranıza Rezervasyon Numaranız SMS yolu ile gönderilecektir. Edindiğiniz rezervasyon numarası ile sistemimize yukarıda bulunan form'dan giriş yapıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamış olup işleminizi sorunsuzca gerçekleştirmiş olursunuz.
Bu Bölümden Sadece MNG Turizm Kayıtlı Acenteleri Giriş Yapabilir.
Acente Kullanıcı Adı
Acente Parolası
Acente Girişi Nedir
Nedir ?
Biz Sizi Arayalım
Dedeman Palandöken Ski Resort Hotel (Palandöken / Erzurum)
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
 
Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri :
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Dedeman Palandöken Ski Resort Hotel

Dedeman Palandöken Ski Resort Hotel - Kullanıcı Yorumları
Bu oteli 35 kişi yorumladı.
90 Puan
Oda konforu
86,6 Puan
Plaj ve havuzlar
90,0 Puan
Yiyecek ve içecek hizmeti
90,0 Puan
Animasyon ve aktiviteler
90,0 Puan
Genel hizmet kalitesi
90,6 Puan
Aldığınız hizmetin fiyat/kalite açısından değerlendirilmesi
90,6 Puan
Son Yorumlar
SU**** ******
10.01.2015

Özellikle MNG Turizm çalışma ekibinden son derece memnunuz bunu öncelik olarak belirtmek istedim. Her aşamada yardımcı oluşunuz ve hiçbir aksaklık yaşamayışımızda sizlerin paydası oldukça büyük. Bu yıl yine sizleri tercih ederek, Erzurum bölgesinde bulunan Dedeman Palandöken oteline rezervasyon yaptırdık. Otelde bulunan yetkiliniz Sedat bey bizimle çok güzel ilgilenerek,her konuda bilgi verip, hiçbir şeyden mahrum bırakmadı. Tüm işlemlerde kendisi öncülük ederek, en güzel hizmeti almamız için biz hiçbir şeye karışmadan kendisi halletti. Yeni yıl sizlere daha da başarı kazandırmasını dilerim.Önemseyip aramanız beni çok mutlu etti . İnşallah yine sizlerle görüşmek dileğiyle .

TU**** ******
10.01.2015

Verdiğimiz ücrete göre aldığımız hizmet oldukça iyiydi. Böyle güzel bir otelde konaklamaktan son derece mutlu olduk. Aksaklık yaşanacak hiçbir olay yaşamadık. Gördüğümüz ilgi , alaka fevkaladeydi. Kesinle yine bir sonraki yıl tekrar bu otele gitmeyi düşünüyorum.

SE**** ******
31.12.2014

ÇOK BAŞARILI HİZMET VEREN BU GÜZEL TESİSTE, KONAKLAMAK ÇOK KEYİF VERİCİYDİ. PERSONELLERİN YARDIMSEVERLİĞİ VE İLGİSİ MÜTHİŞTİ. HİÇBİR SORUN İLE KARŞILAŞMADIK. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

LU**** ******
25.12.2014

Otelin konumu kayak severler için oldukça iyi. Manzarasına hayran kaldık. Yemeklerin tadı ve çeşidi de gayet güzeldi.

AY**** ******
19.12.2014

Rahat ve konforlu bir otel. Genel anlamda sunulan hizmeti de gayet güzeldi. Erzurum'un Palandöken Dağı'nın en iyi konumlu oteli denilebilir. Yiyecekleri de bol çeşitli ve lezzetli. Kesinlikle gidilip, görülmesi gereken en iyi kayak otellerinden birisi.

RE**** ******
17.12.2014

Örnek bir otel. Bütün personelleri içten ve samimi bir şekilde hizmet vermekte. Erzurum bölgesini önermeniz doğrultusunda size güvenerek bu yıl bir ilki gerçekleştirmiş olduk. Hizmetinden ve konseptinden son derece memnun kaldık. Kesinlikle tüm arkadaşlarıma gitmelerinde tavsiyede bulunacağım.

FA**** ******
15.12.2014

İyi dekore edilmiş son derece ferah ve tertemiz bir oteldi. Kahvaltı çeşitleri de oldukça zengindi. Oteli hizmet açısından son derece iyi bulduk. Kar fazla yoktu ancak, biz yine de çok eğlendik. Özel ikramları, gayet büyük ve konforlu odaları, hizmetkar bir otel oluşuyla da gönlümüzü feth etti diyebilirim. Hiç kararsız kalmadan bu otele gitmenizi şiddetle tavsiye ederim.Çok ilgilisiniz ve yardımlarınızdan dolayı size de ayrıca teşekkürler.

SE**** ******
12.12.2014

OTELİN; GENEL KONSEPTİNDEN, PERSONELİN SICAK VE SAMİMİ TAVIRLARINDAN, YEMEK LEZZETİ VE TEMİZLİĞİNDEN, ÖZELLİKLE DE GÖSTERİLEN İLGİDEN ÇOK MEMNUN KALDIK. GRUP LİDERİ OLARAK BEN ÖNCÜLÜK ETTİM. HERKESİN ÇOK MEMNUN KALMASI BENİDE AYRICA MEMNUN ETTİ. OTELİN SERVİSİ ,KONAKLAMA STANDARTLARI GAYET BAŞARILI VE KALİTELİYDİ. ÖLÜ BİR SEZONDA KONAKLAMAMIZA RAĞMEN CAN SIKINTISI BİLE HİÇBİR ZAMAN DUYMADIK ÖZELLİKLE DE TEMİZ OLUŞU VE KONFORU ' İYİKİ BU OTELİ SEÇMİŞİZ ' DEDİRTTİ.

Bu Tesis İçin Uygun Fiyat Bulunamadı.
İncele
90 Puan
Bu Tesisi Paylaşın
Hafta İçi : 09:00 - 20:00
Hafta Sonu (Cumartesi) : 09:00 - 18:00
Hafta Sonu (Pazar) : 11:00 - 16:00
Dedeman Palandöken Ski Resort Hotel - Harita
Dedeman Palandöken Ski Resort Hotel - Video
İlginizi çekebilecek Diğer Oteller